مشارکت های سطح بالا که به مسابقه عبور توک توک پیش از مسابقه کمک می کند

سایت های زیادی به شما کمک می کنند تا برنامه های سفر را تنظیم کنید – رزرو هتل و پرواز با هم راحت است و می تواند تخفیف های خوبی ارائه دهد. اما سایر جنبه های سفر شما چطور؟ چگونه می توانید کاری را که می خواهید به محض رسیدن به مقصد انجام دهید ، رزرو کنید؟ از کجا می دانید کدام یک از رستوران ها ارزش پول را دارند و یا از کدام جاذبه ها ابتدا بازدید کنند؟ برخی از آژانس های مسافرتی آنلاین (OTA) نظراتی را ارائه می دهند ، اما طبقه بندی بررسی واقعی از بقیه دشوار است. Tuk Tuk Pass راه حل دارد. آنها یک راه حل شبکه اجتماعی و آژانس مسافرتی همه در یک با قابلیت بلاکچین هستند که به کاربران امکان می دهد از رزرو هتل تا یافتن بهترین رستوران ها همه کارها را انجام دهند. Tuk Tuk Pass قادر است بیش از آژانس های مسافرتی آنلاین و مرور سایت ها از طریق فن آوری انقلابی و قدرت مشارکت های منحصر به فرد خود ، کارهای دیگری انجام دهد..

یک شریک متخصص و باتجربه برای هر نیاز

Tuk Tuk Pass می تواند تجربه یکپارچه و جامع سفر را از طریق همکاری های استراتژیک درجه یک فراهم کند. Tuk Tuk Pass با همکاری با ارائه دهندگان خبره و مقامات محلی ، ضمن بهبود تجربه کلی مشتری ، می تواند با ارزش ترین اطلاعات ، خدمات و محصولات را برای مشتری خود ارائه دهد..

اما گذرگاه توک توک نیست فقط یک سرویس تلفیق Tuk Tuk Pass از دو فناوری انقلابی برای تغییر اساسی نحوه برنامه ریزی سفر توسط مردم استفاده می کند: بلاکچین و یادگیری ماشین.

از طریق فناوری بلاکچین ، Tuk Tuk Pass قادر است یک سرویس همتا به همتا ایجاد کند که در آن کاربران می توانند با ارسال نظر برای سایر کاربران در مورد کالاها ، خدمات و اماکن اقامتی که در طول سفر خریداری کرده اند ، اعتبار کسب کنند. با استفاده از این سیستم اعتبار مسافرتی ، Tuk Tuk Pass قادر است فضایی را ایجاد کند که در آن کاربران بتوانند به راحتی در مورد حمل و نقل ، محل اقامت ، فعالیت ها و سایر خدمات در هر نقطه از جهان با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. سپس ، هنگامی که سفر ایده آل خود را برنامه ریزی کردند ، می توانند همه چیز را رزرو کنند ، همه این موارد از TU Tuk Pass UI است.

از طرف دیگر ، یادگیری ماشین برای تهیه یک مورد استفاده می شود تجربه کاربری بی نظیر. Tuk Tuk Pass به جای ارائه لیست غیرمجموع گزینه ها به کاربران ، می تواند با استفاده از داده های بزرگ همراه با الگوریتم های یادگیری ماشین ، بهترین تناسب را برای هر کاربر تعیین کند. با این کار ، آنها می توانند به عنوان یک آژانس مسافرتی کاملاً هوشمند و مصنوعی عمل کنند و از کاربران براساس انتخاب و تعاملات اجتماعی آنها بیاموزند.

در حالی که یادگیری ماشینی به Tuk Tuk Pass کمک می کند تا بهترین توصیه ها را برای کاربران خود ارائه دهد ، اما برای تهیه آن همچنان به یک پایگاه داده از کالاها و خدمات نیاز دارد. و این جایی است که مشارکت های استراتژیک آنها شکل گرفته است. با مشارکت های سطح بالا ، Tuk Tuk Pass می تواند گزینه های گسترده ای را برای رزرو تعطیلات ایده آل خود به کاربران خود ارائه دهد.

با همکاران گذرگاه توک توک دیدار کنید

  • Booking.com–کاربران Tuk Tuk Pass می توانند از طریق خدمات اثبات شده Booking.com با بیش از 1.7 میلیون هتل رزرو کنند. Booking.com یک API کامل ارائه می دهد که از طریق آن می توان انواع امکانات ، فعالیت ها ، مکان ها و خدمات را از جمله پروازها و اجاره اتومبیل رزرو کرد..
  • Rentalcars.com–با اجاره در 160 کشور موجود ، Rentalcars.com به مشتریان امکان حمل و نقل را از هر کجا که بخواهند می دهد. توک توک پاس بیشتر در حال پیگیری گزینه های اضافی است ، از پروازهای محلی گرفته تا قطارهای گلوله ای.
  • انجمن های راهنمای تور حرفه ای– از طریق انجمن های راهنمای تور حرفه ای – مانند انجمن راهنمای تور حرفه ای تایلند – توک توک پاس دسترسی به تعداد محدودی از فعالیت های محلی را فراهم می کند. انجمن های راهنمای تور محلی از زیر و بم منطقه خود اطلاع دارند و قادر به ارائه تجربه ای بسیار برتر از بسیاری از زنجیره های ملی یا بین المللی هستند.
  • کارت تلفنWirecard – متخصص در پردازش پرداخت ، خدمات مالی جهانی را ارائه می دهد و پرداخت آسان به ارزهای مختلف را از طریق یک درگاه امن و راحت برای مشتریان آسان تر می کند..
  • رستوران های محلی–کاربران می توانند در رستوران های محلی کتاب رزرو کنند ، بررسی ها را ببینند و با آنها ارتباط برقرار کنند ، همه اینها در اکوسیستم شبکه های اجتماعی و بلاکچین است. کوپن ، تخفیف و سایر تبلیغات نیز در دسترس خواهد بود.
  • خدمات سلامتی و آبگرم– بسته های بهداشت و زیبایی را می توان به راحتی در بستر Tuk Tuk Pass یافت ، که با سهولت خدماتی مانند برنامه وزارت بهداشت عمومی تایلند برای دسترسی آسان تر به سالن های ماساژ محلی ، آبگرم و سالن ها همکاری می کند..

Tuk Tuk Pass یک سرویس جامعه محور و همه جانبه است که ایجاد برنامه های کامل سفر برای مسافران را از هر زمان دیگری آسان می کند. توک توک پاس با خدمات همتا به همتا ، شبکه های رسانه های اجتماعی و تعدادی مشارکت باورنکردنی ، یک اکوسیستم قوی ، انعطاف پذیر و مبتنی بر بلاکچین را برای نیازهای مسافرتی همه ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر عکس سفید Tuk Tuk Pass را بررسی کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner