چگونه می توان در هند بیت کوین سرمایه گذاری کرد؟

هر روز که با نفوذترین ارز رمزنگاری شده در دنیا می گذرد ؛ بیت کوین در کوتاه مدت ، میان مدت یا بلند مدت در حال تبدیل شدن به یک دارایی بسیار ارزشمند برای سرمایه گذاری و کسب سود است.

وضعیتی که در سه ماهه آخر سال 2020 و اوایل سال 2021 افزایش یافته است ، نمونه ای از این موارد این است که فقط در ماه دسامبر قیمت بیت کوین در مقیاس جهانی 66.78٪ افزایش یافته است.

طبق Cointelegraph:

بیت کوین (BTC) از پایین ترین سطح روزانه از 17،573.29 دلار در 11 دسامبر به بالاترین سطح روزانه 29،310.19 دلار در 31 دسامبر افزایش یافت.“.

همه این بدان معنی است که هر روز که می گذرد ، تعداد بیشتری از سرمایه گذاران جدید به ارز رمزنگاری شده ایجاد شده توسط Satoshi Nakamoto می پیوندند.

هند از این وضعیت نجات پیدا نمی کند ، در واقع ، این یکی از کشورهایی است که طی سال های 2020 و ابتدای سال 2021 افزایش بیشتری در تعداد سرمایه گذاری های بیت کوین تجربه کرده است. همه اینها به لطف این واقعیت است که دیوان عالی دادگستری هند ممنوعیت اعمال شده توسط بانک ذخیره این کشور را به طور موقت لغو کرد.

اقدامی شامل منع همه نوع فعالیتهای بانکهای ملی با شرکتهای موجود در بازار رمزنگاری معروف به Exchange در همه اشکال آن.

این وضعیت همراه با این واقعیت که سال 2020 سال خوبی برای بیت کوین بوده است ، منجر به افزایش بیشتر تعداد سرمایه گذاران غول آسیایی شده است.

بنابراین چگونه می توان در هند بیت کوین سرمایه گذاری کرد?

اگر در هند زندگی می کنید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که خودتان را تجزیه و تحلیل کنید و بفهمید چه نوع سرمایه گذاری هستید یا می توانید شوید.

از خود س questionsالاتی مانند این بپرسید:

 1. آیا حسابهای بین المللی با ارزهای قوی مانند USD و EUR دارم؟?
 2. آیا من دانش کافی دارم که بتوانم از صرافی های رمزنگاری سنتی حرفه ای استفاده کنم?

اگر به سوالات قبلی پاسخ مثبت دهید ، روش های مختلفی برای سرمایه گذاری در بیت کوین در هند دارید ، یعنی از طریق اشکال مختلف صرافی ها.

کارگزاران ارز رمزنگاری شده:

رابط کاربری آن اغلب آسان است ، اما باید توجه داشته باشید که ارزش بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه منوط به قیمت دلالان است (نه قیمت های بازار جهانی) ، این واقعیت می تواند منفی و مثبت باشد ، اما به طور کلی مثبت است زیرا همه معامله گران یک کارگزار خاص برای محافظت یا به دست آوردن سود حرکات کلیدی مالی را انجام می دهند. همچنین ، کاربران هیت سرمایه گذار بیت کوین اغلب فقط قادر به این کار هستند خرید بیت کوین هند در این حالت از طریق ارزهای قوی فیات مانند USD و EUR. یک نمونه از دلال ها Coinbase است.

صرافی های رمزنگاری سنتی:

در این نوع صرافی ها ، سرمایه گذاری شما منوط به قیمت های رسمی بازار جهانی ارزهای رمزپایه خواهد بود. بسیاری از این صرافی ها مانند Binance امکان خرید و سرمایه گذاری بیت کوین را از طریق ارز فیات بین المللی جامد مانند: EUR ، USD ، AUD و غیره فراهم می کند..

با این حال ، لازم به ذکر است که بسیاری از مبادلات سنتی اجازه خرید بیت کوین در هند از طریق ارز بین المللی فیات را ندارند ، در این موارد استفاده از حالت صرافی P2P به عنوان درگاه خرید مناسب است که ما را از طریق برداشت های بعدی به صرافی های سنتی هدایت می کند . یک مثال عالی از Exchange P2P Remitano.com است ، قابل اعتماد ، ایمن و به شما امکان می دهد در هند بیت کوین سرمایه گذاری کنید تا حتی بعداً بتوانید آن را در یک صرافی سنتی و حرفه ای معامله کنید..

اما اگر حساب های بین المللی به ارز خارجی ندارم ، چگونه می توانم در هند بیت کوین سرمایه گذاری کنم?

در این حالت بهترین راه سرمایه گذاری بیت کوین از طریق ارز فیات هند است ، یعنی INR در یک صرافی P2P مانند Remitano ، از طریق لینک زیر می توانید امروز بیت کوین بخرید: http://remitano.com/btc/in.

در این مرحله ، لازم به ذکر است که قبل از لغو ممنوعیت تجارت ارزهای رمزنگاری شده در هند از طریق بانکداری خصوصی ملی ، صرافی های P2P مانند Remitano امکان خرید بیت کوین در هند را فراهم کردند زیرا آنها به عنوان واسطه برای تجارت شخص به شخص دیگر از طریق سپرده امنیتی که اعتماد بین طرفین را تحریک می کند.

پس از لغو این قانون ، حساب های بانکی محلی برای ارز فیات در هند به طور مستقیم با Exchange P2P به عنوان مکانیزم پرداخت مستقیم برای سرمایه گذاری بیت کوین در هند در ارتباط هستند ، به این معنی که امروز حتی امن تر و آسان تر است خرید بیت کوین در هند از طریق حالت تبادل P2P.

گام به گام نحوه سرمایه گذاری بیت کوین در هند

 1. به یکی از بهترین صرافی های P2P در هند بروید و ثبت نام کنید. به عنوان مثال ، Remitano یکی از قابل اطمینان ترین ، ایمن ترین و با بهترین نرخ برداشت است.
 2. پس از ثبت نام و تکمیل مراحل سریع KYC ، شما آماده سرمایه گذاری بیت کوین در هند هستید ، فقط باید از طریق لینک زیر به قسمت خرید بیت کوین در هند بروید: http://remitano.com/btc/in
 3. هنگامی که در بخش خرید قرار گرفتید ، سیستم به طور خودکار شما را به بهترین گزینه خرید برای شما راهنمایی می کند ، در یک پیش نمایش جزئیاتی از جمله: روش پرداخت در هر یک از تبلیغات فروشندگان بیت کوین در ارز محلی fiat INR ، نوع بانک ، مبلغ و غیره

 4. بهترین گزینه خرید خود را انتخاب کنید ، روی دکمه خرید کلیک کنید ، در آن لحظه سفارش خرید باز می شود و در کنار آن یک پنجره چت که با آن ارتباط مستقیم و خصوصی با فروشنده بیت کوین خواهید داشت.

 5. در پنجره چت ذکر شده در بالا ، شما باید به فروشنده اعلام کنید که طبق داده های مندرج در اعلامیه فروش و با توجه به مبلغ توافق شده در سفارش خرید ، به سپرده گذاری با ارز محلی fiat INR اقدام خواهد کرد.
 6. سپس مبلغ توافق شده و هویت بانکی را به فروشنده بیت کوین در واحد پول محلی fiat INR واریز می کنید.
 7. پس از واریز یا انتقال به ارز فیات محلی ، باید رسید را پس از آن در قالب PDF در پنجره چت خصوصی که با فروشنده باز کرده اید ارسال کنید.
 8. هنگامی که فروشنده بیت کوین فاکتور را به صورت PDF دریافت کرد و واریز را به حساب بانکی شما تأیید کرد ، با این کار بیت کوین آزاد می شود و بس ، شما قبلاً خرید بیت کوین و سرمایه گذاری خود را از طریق ارز فیات INR برای اولین بار انجام داده اید.
 9. با استفاده از بیت کوین های موجود در کیف پول شما قادر خواهید بود هر کاری که می خواهید انجام دهید ، آنها را در کیف پول Exchange P2P خود نگه دارید یا آنها را به صورت برداشت به یک صرافی حرفه ای و سنتی ارسال کنید تا از طریق چندین ارز رمزپایه معروف به altcoins تجارت کند..

برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه سرمایه گذاری بیت کوین در بورس P2P ، به راهنمای زیر مراجعه کنید: https://support.remitano.com/fa/articles/3352072- چگونه- فروش-بیت کوین-اتریم.

نتیجه

ساده ترین راه خرید بیت کوین در هند ، که برای افرادی که منابع کمی دارند بسیار مناسب است و به عنوان سرمایه گذار خرده فروشی شروع می شود ، انجام آن از طریق روش P2P Exchange است ، زیرا یک بار پرداخت از INR به فروشنده انجام می شود ، بعد از این بیت کوین (یا کسری از بیت کوین) در کیف پول خود بطور رسمی در بیت کوین سرمایه گذاری می کنید ، دنیای فرصت ها و فرصت های سود در انتظار شما است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner