چرا معامله گران از Bitsgap نسبت به سایر ربات های رمزنگاری استفاده می کنند؟

از امروز ، معاملات ارزهای رمزپایه به دلیل آستانه پایین سرمایه گذاری و 209٪ نرخ رشد سالانه 9 ساله با همبستگی اساسی و طولانی مدت با دارایی های سنتی ، بسیار محبوب شده اند. معاملات 24/7 در واقع به دلیل نوسانات بازار ارزهای رمزنگاری کننده طاقت فرسا و کاملاً استرس زا است. در این بازار ، معاملات الگوریتمی راه حل دستیابی به معاملات با فرکانس بالا و حداکثر سود است. اجرای معاملات خودکار برای دنبال کردن مجموعه ای از قوانین تجارت از پیش تعریف شده برنامه ریزی شده است ، که به شما امکان می دهد از کامپیوتر فاصله بگیرید زیرا دیگر نیازی به تنظیم دستی سفارشات ندارید. در این مقاله ، ما قصد داریم ربات های خودکار برترین ارز رمزنگاری شده را از نظر شفافیت عملکرد ، قابلیت استفاده ، سادگی پیکربندی و کیفیت مقایسه کنیم..

شفافیت عملکرد

در معاملات ، شفافیت به معنای عملکردی معتبر و قابل پیگیری است. این یک پیش نیاز برای توانایی نظارت بر معاملات و پویایی مدیریت سبد سهام است. این تنها راه ممکن است که چگونه می توانید استراتژی های خود را برای دستیابی به نتایج بهتر بهینه کنید.

برای مثال, بیتسگپ به کاربران خود این امکان را می دهد تا نه تنها اعدام های تجاری را در نمودار و در بخش “سفارشات انجام شده” ربات های فعلی فعال ردیابی کنند ، بلکه نتایج تاریخی همه ربات های بسته را بررسی کنند. چنین شفافیتی به معامله گران این امکان را می دهد تا اشتباهات مشخصی را برای جلوگیری از در آینده تشخیص دهند و بهترین راهکارهای عملکرد را برای ادامه کار نشان دهند.

به عنوان مثال ، نمودار زیر یک جفت BNB / USDT است که فقط 28 سطح شبکه را تنظیم کرده است. همانطور که می بینید ، بسیاری از سفارشات سقف خرید در پشت حرکت صعودی باقی مانده اند. اگر 50+ سطح شبکه وجود داشته باشد ، در این شرایط سفارشات محدود با شانس بیشتری برای تحریک شدن قیمت ، توزیع می شوند.

ربات های Bitsgap با منطق توزیع سرمایه گذاری شبکه ای کار می کنند ، که یک تخصیص متناسب سرمایه توسط بسیاری از سفارشات محدود است. این رویکرد فنی بازدهی یک روند صعودی ، رو به پهلو را به حداکثر می رساند و ضررهای یک روند نزولی را به حداقل می رساند. از همه مهمتر ، بیتسگپ معیارهای کلیدی مانند “تغییر سرمایه گذاری” را برای تخمین میزان سرمایه گذاری شما در ربات و ارزش سرمایه گذاری شما به علاوه سود ربات در قالب ارز پیشنهادی ، پیاده سازی کرده است.

معیار “Bot Profit” سود را با ارز پیشنهادی تولید شده توسط ربات محاسبه می کند. تمام معیارهای موجود در Bitsgap خالص از هزینه های مبادله ای است و در تصویر زیر می توانید سود خالص را در بخش «سفارشات انجام شده» مشاهده کنید:

سایر سیستم عامل ها مانند 3Commas و Bituniverse در هنگام محاسبه سود هزینه ای را در نظر نمی گیرند. این بدان معناست که آنها سود خالصی ارائه نمی دهند و از این رو بازده واقعی شما بسیار کمتر از مقدار نمایش داده شده است.

(3 هزینه شهریه به استثنای مثال)


بهینه سازی و آزمایش

 1. آزمایش مجددآزمایش مجدد یکی از م keyلفه های اصلی در هر معامله خودکار است. ایده این است که الگوریتم معاملاتی را با استفاده از داده های تاریخی برای تجزیه و تحلیل ریسک و سودآوری قبل از به خطر انداختن هرگونه سرمایه واقعی ، شبیه سازی کنید. به عبارت دیگر ، آزمایش مجدد نحوه عملکرد ربات را با استفاده از داده های تاریخی کشف می کند. در معاملات ارزهای رمزپایه ، نوسانات می تواند خطرناک و سودآور باشد زیرا بازار به سمت و سوی حرکت می کند. با آزمایش مجدد ، می توانید لیستی از جفت ارزهای رمزپایه بهینه را انتخاب کنید که مطابق با تنظیمات ریسک و بازده شما باشد.

  بیایید از ابزار آزمایش مجدد Bitsgap برای مقایسه دو جفت ارز رمزنگاری شده برای مدت 1 ماه از 11 آوریل تا 11 مه استفاده کنیم: ENJ / BTC و BNB / BUSD. با توجه به نتیجه آزمایش مجدد ، ENJ / BTC با داشتن نوسان صعودی 66.76٪ و 34.35٪ نوسان نزولی به سود بات 34.46٪ دست یافته است. در حالیکه BNB / BUSD 3 برابر بازده کمتر ، 13.37٪ سود بات ، با دو برابر نوسان صعودی 35.51٪ و نوسان نزولی بسیار پایین تر 23.4٪ داشته است..

  نمودار BNB / BUSD

ارز رمزنگاری شده

سود ربات

خطر نزولی

حرکت وارونه

ENJ / BTC

34.46٪

34.35٪

66.76٪

BNB / BUSD

13.37٪

23.4٪

35.51٪

تفاوت:

21.09٪

10.95٪

31.25٪

در اینجا یک جدول برای شما وجود دارد که تفاوت را تشخیص دهید. عملکرد ENJ / BTC 21.09٪ سودآوری دارد ، اما قیمت آن افزایش خطر نزولی است که در مقایسه با BNB / BUSD 10.95٪ بالاتر است. بیایید برای مقایسه ارزهای رمزپایه ، نسبت خطر به بازده را محاسبه کنیم. ما باید سود Bot را بر ریسک Downside تقسیم کنیم. نسبت ENJ / BTC 1٪ است در حالیکه BNB / BUSD 0.57٪ است. واضح است که ENJ / BTC بازدهی بهتری نسبت به BNB / BUSD برای یک خطر معین ارائه می دهد.

معامله گران و سرمایه گذاران منطقی به دنبال سرمایه گذاری هستند ، که نسبت بازده بالاتر از 1 offer را ارائه می دهد.

سیستم عامل هایی مانند 3Commas و Bituniverse تست مجدد ندارند. کاربران فرصتی برای آزمایش استرس ارزهای رمزنگاری شده قبل از ورود به تجارت ندارند. این یک حذف آشکار است.

Cryptohopper دارای آزمایش پس آزمون محدود است. با این حال ، فقط چند سکه در دسترس است و استفاده از تنظیمات برای مبتدیان کاملاً پیچیده است.

 1. دوره آزمایشی و معاملات آزمایشی

برخی از شرکت ها هنوز اهمیت دوره های آزمایشی را دست کم می گیرند. داشتن یک دوره بسیار محدود برای آزمایش یک محصول نمی تواند برای کاربران کافی باشد تا در مورد ویژگی های اصلی اطلاعات کسب کنند و بنابراین احتمال تبدیل آنها به کاربران پولی بسیار کم است. نداشتن یک دوره آزمایشی به ویژه هنگامی که نوبت به بخش محدود بازار مانند تجارت خودکار می رسد بزرگترین اشتباه است. راه حل ارائه یک دوره آزمایشی بهینه با استفاده از حالت آزمایشی به کاربران است تا بتوانند بدون هیچ عجله ای گام به گام با دقت عمل کنند. معاملات آزمایشی به شما این امکان را می دهد که بدون به خطر انداختن پول واقعی معامله کنید. در نتیجه ، شما در نهایت سبک تجارت خود را کشف می کنید و سپس می توانید با پول واقعی تجارت کنید!

در بازار ارزهای رمزنگاری شده ، یک لیست بسیار کوتاه از شرکت هایی وجود دارد که دوره های آزمایشی را ارائه می دهند و حتی یک لیست کوتاه تر که دوره های آزمایشی کافی را ارائه می دهد:

3Commas فقط 3 روز دوره آزمایشی برای آزمایش تمام محصولات اصلی و مشخص خود ارائه می دهد: ربات GRID ، معاملات آتی ، ربات های ترکیبی ، ربات های ساده ، الگوریتم های کوتاه و بلند ، سیگنال های TradingView ، ترمینال تجارت ، سایر ربات ها. این مدت زمان مسخره محدودی برای آزمایش بسیاری از محصولات پیچیده است. تنها حسن این است که تجارت آزمایشی در همه برنامه های اشتراک شرکت می کند.  

Cryptohopper برای آزمایش تمام 5 ویژگی اصلی خود یک دوره آزمایشی 7 روزه ارائه می دهد. به نظر می رسد این یک دوره آزمایشی کم و بیش مناسب در مقایسه با 3Commas است. علاوه بر این ، یک حالت آزمایشی (تجارت کاغذ) ارائه شده است اما فقط برای مدت زمان محدود.

Bitsgap مطمئناً برجسته است زیرا برای تمام برنامه های اشتراک خود یک دوره آزمایشی 14 روزه ارائه می دهد. توجه داشته باشید که یک برنامه رایگان 0 دلار در ماه نیز ارائه می شود که فقط به حجم ماهانه 1000 دلار محدود می شود. معاملات آزمایشی در هر طرحی گنجانده شده است ، همان Cryptohopper و 3Commas.

همانطور که به حالت آزمایشی اشاره کردیم ، اکنون بیایید مقایسه کنیم  

سادگی استفاده و پیکربندی

تنظیمات پیکربندی کاربر پسند و دستورالعمل های ساده هنگام معرفی محصول ضروری است. درصورتی که پیکربندی محصول بیش از حد پیچیده باشد و از نظر آشفتگی بی نظم به نظر برسد ، چه کسی می ماند؟ قاعده این است: “سادگی نهایت پیچیدگی است” (لئوناردو داوینچی).

قابلیت استفاده به معنای سهولت انجام وظایف کاربران در رابط کاربری و سرعتی است که کاربران می توانند برای اولین بار با آن کارها را انجام دهند.

پلت فرم Bitsgap دارای یکی از ساده ترین رابط ها است که درک آن برای مبتدیانی که قبلاً حتی هرگز معامله نکرده اند نیز آسان است. در بالای صفحه نمایش ، یک صفحه با تمام محصولات موجود در حال حاضر وجود دارد. هر دو پیکربندی ربات خودکار “ساده” و “پیشرفته” داخلی هستند. بیاموزید که چگونه قبل از رفتن به بخش “پیشرفته” ، که دارای برخی از ویژگی های سطح پیشرفته تجارت مانند “دنباله دار کردن” ، “توقف ضرر” ، “آزمایش مجدد” است ، با یک تنظیم معامله ساده و خودکار رباتها را بهینه و ایجاد ربات کنید. همه این ویژگی ها با شروع اشتراک عمومی و در یک دوره آزمایشی 14 روزه در دسترس هستند.

در مقایسه ، در BitUniverse برای دسترسی کامل به سیستم عامل یا حداقل نگاهی کوتاه به رابط کاربری آن ، شما به معنای واقعی کلمه موظف هستید API مربوط به هر مبادله خود را در ابتدای ثبت نام ضمیمه کنید. نمی توانید از این مرحله صرف نظر کنید. در غیر این صورت ، یک خانم بسیار مودب اصرار دارد که فیلم آموزشی نحوه ایجاد API و کلید مخفی API را برای اتصال به صرافی مشاهده کند..

به خاطر آزمایش برای دیدن تفاوت ، سعی کنید با استفاده از همان تنظیمات معاملاتی در یک جفت BTC / USDT در سیستم عامل های Bitsgap و 3Commas ، یک ربات تجارت خودکار را که بر روی یک مکانیسم تجارت شبکه ساخته شده است راه اندازی کنید:

قیمت بالاتر: 9945.45 دلار

قیمت پایین: 8217.12 دلار

مقدار شبکه (مقدار سفارشات محدود): 60

سرمایه گذاری در هر شبکه: 0.001373 BTC

سرمایه گذاری: 700 USDT

Stop-Loss: در این مثال فقط در Bitsgap موجود است

Trailing Up: در این مثال فقط در Bitsgap موجود است

همانطور که مشاهده می کنید ، 3Commas دارای “سفارشات باز” کاملاً پیچیده و تصویر مشخصات تجاری است که می تواند برای مبتدیان گمراه کننده باشد. علاوه بر این ، نه ابزار Stop-Loss و نه Trailing برای بهینه سازی معاملات ارائه نشده اند. تنظیم سطح شبکه فقط در حالت دستی در دسترس است. نمی توانید سطح شبکه را روی نمودار تنظیم کنید ، که ساده تر و سریعتر است.

در Bitsgap همه چیز ساده و آسان حتی برای یک تاجر مبتدی به نظر می رسد. با کلیک بر روی دکمه “مشاهده” ، پس از آنکه معامله در بخش “ربات های فعال” ظاهر شد ، می توانید طیف کاملی از معاملات فعلی باز (قیمت ، مقدار ، طرف ، تاریخ) را بدست آورید. از همه مهمتر ، هر دو ابزار Stop-Loss و Trailing برای معامله گران فراهم شده است تا حداکثر میزان خطر و سود را تحت کنترل داشته باشند. در صورتی که فراموش کرده باشید Stop-Loss را روشن کنید ، همیشه می توانید بعداً این کار را انجام دهید. سطوح شبکه نمایش داده شده در نمودار را می توان با کشیدن سطح قیمتی بالا و پایین به هر جهتی که می خواهید دستی تنظیم کنید.

ما همچنین می توانیم Bitsgap را با BitUniverse مقایسه کنیم تا تفاوت را تشخیص دهیم:

Bitsgap دارای 3 گزینه تنظیم ربات است:

 • تنظیم دستی نمودار (می توانید سطوح حد بالا و پایین را بکشید)
 • تنظیم دستی (متناسب با آن می توانید سطح قیمت را تایپ کنید)
 • تنظیم خودکار (اگر تعادل برای راه اندازی ربات کافی نباشد ، سیستم می تواند سطح شبکه را تنظیم کند تا یک استراتژی بهینه برای یک مقدار سرمایه گذاری معین ارائه دهد)

در مقایسه با Bitsgap ، Bituniverse یک تنظیم دستی کاملاً بدوی دارد که در آن شما باید اعداد را بدون هیچ دکمه پشتیبانی داخلی مانند “+” ، “-” یا اعداد از پیش تنظیم شده تایپ کنید. این می تواند بسیار وقت گیر باشد و با پایان یافتن آخرین ورودی ، قیمت بازار می تواند تغییر کند و شما احتمالاً در تایپ کردن یکبار دیگر با شماره های ورودی جدید تجدید نظر می کنید.

آنچه باعث برجسته شدن Bitsgap و Cryptohopper می شود این است که هر دو پیشنهاد ارائه استراتژی های معاملاتی خودکار را دارند. به عنوان مثال ، در Bitsgap استراتژی های توصیه شده را می توان فوراً در بخش “استراتژی ها” یافت. اینها استراتژیهایی هستند که بازدهی بالایی را برای سطح معینی از خطر ارائه می دهند. کاربران می توانند برای تأیید عملکرد هر یک از استراتژی های ارائه شده را پس بزنند.

Cryptohopper رویکردی کاملاً متفاوت را دنبال می کند. این یک بازار از استراتژی های تجارت خودکار ایجاد کرده است تا کاربران گزینه های مختلفی برای انتخاب داشته باشند. با این حال ، بزرگترین نقطه ضعف این است که آمار عملکرد معاملات ارائه نمی شود. پویایی استراتژی شفاف نیست. این همان چیزی است که ما آن را “گربه در کیسه” می نامیم. اول ، شما باید یک استراتژی برای دیدن آمار بخرید. چگونه می توانید چیزی را خریداری کنید که حتی نمی توانید ببینید و با بقیه گزینه ها مقایسه کنید?

 • اعدامهای تجسمی تجسم شده
 • شفافیت عملکرد
 • بهینه سازی و آزمایش (آزمایش مجدد ، آزمایشی ، آزمایشی)
 • قابلیت استفاده و پیکربندی (مدیریت ریسک ، استراتژی های خودکار و دستی)

سکو

شفافیت عملکرد

بهینه سازی و آزمایش

قابلیت استفاده و پیکربندی

آزمایش مجدد

دوره آزمایشی

تجارت دمو

ابزارهای خطر

استراتژی های پیشنهادی

تنظیمات دستی

بیتس گپ

+

+

+

+

+

+

+

3Commas

+

+

+

+

BitUniverse

+

+

+

+

Cryptohopper

+

+

+

محدود

+

بازار

+

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map