لیست های BitMart ERC20 Token EBCoin (EBC) ، بهترین هدیه برای مسافران

تبادل BitMart, برتر جهانی پلت فرم معاملات دارایی دیجیتال ، اخیرا اعلام لیست EBCoin (EBC) دوشنبه گذشته بر روی سیستم عامل معاملات خود قرار گرفتند. جفت های معاملاتی EBC / ETH و EBC / BTC از 15 آگوست برای معاملات در دسترس خواهند بود و برداشت از 18 آگوست در دسترس خواهد بود.

درباره EBCoin

پروژه EBCoin به دنبال ایجاد یک اکوسیستم است که انقلابی در بازار بازپرداخت مالیات بدون مالیات / گردشگری ایجاد کند ، که در حال حاضر 60 میلیارد دلار در سال تخمین زده می شود. EBCoin به عنوان یک رمز ERC20 عمل خواهد کرد ، که در بلاکچین Ethereum استاندارد شده و با یک راه حل کامل eWallet تکمیل خواهد شد. با استفاده از پلت فرم EBCoin ، مصرف کنندگان بلافاصله بازپرداخت خود را دریافت می کنند و می توانند از درآمد حاصل از آن به عنوان ارز دیجیتال استفاده کنند. با استفاده از EBCoin ، بازپرداخت مالیات شفاف خواهد بود و در نتیجه کارایی بیشتری برای مقامات مالیاتی ایجاد می شود. برای خرده فروشان ، EBCoin هزینه های بالای مرتبط با سیستم های ناکارآمد فعلی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. این امر همچنین به ارتقا spending هزینه های بیشتر توسط گردشگران در مشارکت خرده فروشان بدون مالیات کمک خواهد کرد ، جایی که مصرف کنندگان می توانند با استفاده از کیف پول EBCoin خود به عنوان روش پرداخت اختیاری ، پرداخت را ارائه دهند..

حق ثبت اختراع EBCoin و مشارکت های اخیر

ویژگی های پلت فرم EBCoin فناوری ثبت اختراع شده (شماره ثبت اختراع 1018862830000) برای یک رسانه ضبط کننده قابل خواندن رایانه برای ارائه اظهارنامه مالیاتی با استفاده از ارز رمزپایه مبتنی بر بلاکچین.

EBCoin همچنین با NICE TCM ، که در حال حاضر بیش از 8000 دستگاه خودپرداز بانکی و بیش از 7000 توزیع کننده پول نقد در سراسر کره را مدیریت می کند ، یک همکاری را امضا کرده است. NICE TCM با EBCoin کار می کند تا کیوسک های خودپرداز برای تبادل EBCoin به ارز محلی برای مسافران ایجاد کند..

علاوه بر این ، EBCoin اخیراً شرکت بازپرداخت مالیات ، Global Insight (etaxfree.com) را به دست آورد. Global Insight در حال حاضر حدود 200 بازرگان با خدمات بازپرداخت مالیات در فرودگاه ها و بنادر اصلی کره (فرودگاه بین المللی اینچئون ، فرودگاه بین المللی ججو ، بندر اینچئون و غیره) در دسترس دارد. در نتیجه این کسب ، EBCoin اکنون مجوز تجارت بازپرداخت مالیات را تأیید کرده است ، همانطور که توسط سرویس مالیات ملی کره تأیید شده است.

جایزه سپرده EBC & رقابت تجاری

برای بزرگداشت لیست EBCoin ، BitMart Exchange یک جایزه سپرده EBC برگزار می کند & مسابقه تجارت به ارزش 22،500،000 EBC به عنوان جایزه.

  1. جایزه واریز

2000 کاربر اول که سپرده ها را در BitMart.com تکمیل می کنند و شرایط زیر را دارند ، می توانند 2000 EBC یا 7،500 EBC دریافت کنند:

  • پاداش سطح اول: کاربرانی که معامله بزرگتر یا مساوی 1 ETH اما کمتر از 5 ETH را انجام می دهند واجد شرایط دریافت 2000 EBC هستند..
  • پاداش سطح 2: کاربرانی که معامله بزرگتر یا مساوی 5 ETH را انجام می دهند واجد شرایط دریافت 7،500 EBC هستند.
  1. 5،900،000 رقابت تجارت EBC

کاربران از نظر مقدار کل EBC معامله شده با استفاده از حساب BitMart خود (شامل سفارشات خرید و فروش) در تمام جفت های تجاری EBC در طول دوره رقابت ، رتبه بندی می شوند.

  • اول: 2،000،000 EBC
  • دوم: 1،500،000 EBC
  • سوم: 1،000،000 EBC
  • 4-10: تقسیم 1،400،000 EBC به طور مساوی
  1. 1،600،000 قرعه کشی تجارت EBC

کاربرانی با حجم معاملات (شامل سفارشات خرید و فروش) حداقل 200000 EBC واجد شرایط شرکت خواهند بود. کاربرانی که شماره رتبه بندی آنها به 6 و 8 ختم می شود (به عنوان مثال 16،18 ، 26 و غیره) برای تقسیم 1،600،000 EBC به طور مساوی انتخاب می شوند.

درباره BitMart

BitMart Exchange با بیش از 490،000 کاربر در سراسر جهان و دارای 30 رتبه برتر در یک معامله برتر دارایی دیجیتال جهانی در بازار ارزهای رمزپایه است. CoinMarketCap. BitMart در حال حاضر 78 جفت معاملاتی با یکی از کمترین هزینه های معاملاتی در بازار ارائه می دهد. حجم معاملات روزانه TBitMart از 30،000،000 تا 40،000،000 $ USD است و از زمان راه اندازی در ماه مارس ، حجم کل معاملات به بیش از $ 1،000،000،000 USD رسیده است..

BitMart اخیراً بازار جدیدی برای توکن سودمند خود ، BMX ، با خود باز کرده است ماموریت X برنامه پروژه هایی که در Mission X شرکت می کنند ، یک بازار لیست واقعی جامعه هستند ، می توانند از طرفداران خود به صورت BMX سرمایه گذاری کنند و از آن برای لیست نشانه های خود در BitMart’s BMX Market به عنوان یک جفت معاملاتی برای BMX استفاده کنند. 100٪ از هزینه های معامله از BMX Market مستقیماً به کاربرانی می رسد که از این پروژه حمایت می کنند. هنگامی که یک پروژه در بازار BMX موفقیت آمیز بود ، برای فهرست در بازارهای اصلی تجارت BitMart بررسی می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BitMart از آنها بازدید کنید سایت اینترنتی, توییتر یا به آنها بپیوندید تلگرام.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner