7 ایده سبز که بدنبال تغییر شکل بازار رمزنگاری هستند

هر روز که می گذرد ، بخش مالی غیرمتمرکز در مقیاس جهانی موقعیت بهتری را اشغال می کند. بر اساس داده های Coinmarketcap ، هنگام نوشتن این مقاله ، سرمایه بازار تمام ارزهای رمزپایه 353،164،662،453 دلار است..

این موفقیت عمدتا به این دلیل است که این بازار توسط یک فناوری مالی جایگزین ارائه می شود که با ارائه بهترین مزایا به مشتریان خود مشخص می شود. از جمله این مزایا می توان به آزادی اقتصاد فردی غیرمتمرکز ، هزینه معاملات بهتر ، افزایش سرعت ، پذیرش جهانی ، سهولت تبدیل ، تطبیق پذیری ، حریم خصوصی و ناشناس بودن اشاره کرد..

اینو ببین راهنمای مبتدیان & استراتژی های اساسی برای معامله ارز رمزنگاری شده.

اما علی رغم همه این موفقیت ها ، بخشی وجود دارد که به یک شبح تبدیل شده و بازار رمزنگاری ها را تحت تعقیب خود قرار می دهد. ما درمورد هزینه های هنگفت برق صحبت می کنیم. اگرچه ارزش اصلی بخش مالی غیرمتمرکز فناوری است ، اما مسیرهای لازم در زمینه اکولوژی به دست نیامده است ، واقعیتی که توسط منتقدان بخش برای انگ زدن به بازار رمزنگاری به خوبی استفاده می شود.

بنابراین ، چگونه یک بخش مالی که ستون اصلی آن فناوری است نتوانسته است این مشکل را حل کند?

خوب ، معلوم شد که کم کم ، این وضعیت در حال تغییر است ، زیرا در این لحظه ، ابتکارات کوچک و بزرگی وجود دارد که برای دوستانه تر ساختن بازار رمزنگاری با محیط زیست در حال انجام است. ایده هایی که می خواهند تأثیر منفی بازارهای رمزنگاری را بر محیط تغییر دهند ، در حال انجام هستند. ما هفت اختراع زیست محیطی را بررسی خواهیم کرد که متمرکز بر تغییر بازار رمزنگاری به بازار دوستدار محیط زیست است. 

  1. SolarCoin (SLR)

این یک پلت فرم و ارز رمزنگاری شده است که به ویژه برای تولید برق از طریق انرژی خورشیدی فتوولتائیک ، تمیزتر و حتی کارآمدتر از هرگونه سوخت فسیلی طراحی شده است. این پویایی شامل تحریک تولیدکنندگان انرژی فتوولتائیک است که برای هر مگاوات ساعت (مگاوات ساعت) 1 SLR Token دریافت می کنند. برای این کار فقط لازم است نمونه کارها را به صورت رایگان باز کرده و اسناد تولید برق را به بنیاد SolarCoin ارسال کنید. مدعیان می توانند SLR را به دلخواه پس انداز ، معامله یا هزینه کنند و می توانند برای تولید انرژی 20 تا 30 سال آینده کمک های مداوم دریافت کنند.

  1. اکو کوین

همانطور که در پورتال رسمی خود می گوید: این یک ارز دیجیتالی است که به رفتار خوب مردم در قبال محیط زیست پاداش می دهد:

خوردن وعده های غذایی بدون گوشت ، مراجعه به یک تأمین کننده انرژی سبز یا دوچرخه سواری برای کار می تواند ECO تولید کند که می توانید در بازار پایدار جدید ما برای خرید کالاها ، خدمات و تجربیات سبز هزینه کنید. این یک روش جدید برای ردیابی ، اندازه گیری و پاداش پایداری است تا اکنون بتوانید کارهای خوبی انجام دهید و حقوق دریافت کنید. “.

اگرچه ما در مورد یک ارز دیجیتال متمرکز صحبت می کنیم ، اما ما تصمیم گرفتیم آن را در لیست ایده های زیست محیطی قرار دهیم ، زیرا بنیاد نمایندگی آن (ecocoin.com) قصد دارد آن را به یک ارز رمزنگاری غیرمتمرکز از طریق فناوری بلاکچین تبدیل کند.

گام بعدی ما ایجاد ارز رمزنگاری جهانی برای تمرکززدایی سکه ECO و تهیه پشتیبان از آن با دارایی های پایدار است که از درختان آغاز می شود. “

  1. CryptoSolarTech (CST)

در اصل یک مزرعه استخراج ارز رمزنگاری شده است که از انرژی های تجدید پذیر واقع در جنوب اسپانیا استفاده می کند. کلید این پروژه بهره گیری از آب و هوای آن کشور است که معمولاً در طول سال گرم است. به این ترتیب است که این مزرعه استخراج ارز رمزنگاری شده انرژی زیادی را از گیاهان فتوولتائیک به دست می آورد که برای سودآوری استخراج از آن استفاده خواهد شد. این مزرعه در ابتدا به 3000 معدنکار مجهز خواهد شد. 

مقاله را در مورد بخوانید استخراج ارز رمزنگاری شده در مقابل خرید: که بازدهی بهتری دارد?

ماموریت این پروژه همه اینها را به عنوان شواهد برجای می گذارد:

مأموریت ما دموکراتیک کردن دسترسی به استخراج ارزهای رمزنگاری شده به روشی مسئولانه است. به همین دلیل CST Token را ایجاد کرده ایم که به کاربران امکان می دهد در بستر استخراج CST شرکت کنند ، جایی که می توانند به صورت پایدار استخراج کنند“.

  1. محصول

این یک نمونه اولیه است که استخراج با استفاده از انرژی باد حاصل می شود. این یک توربین بادی 700 وات برای تأمین انرژی معدن ارز رمزنگاری شده معروف “Zcash” ZEC استفاده می کند.

از جمله اصلی ترین مشخصات فنی دستگاه اکولوژیکی می توان به: رایانه با پردازنده Core i3 با 4 گیگابایت رم و دیسک سخت 256 گیگابایتی ، کارت GeForce GTX 1080 Ti و همچنین یک قاب ضدآب و کنترل کننده برای تنظیم میزان بار مصرفی اشاره کرد. وارد شدن از توربین.

درآمد حاصل از نمونه اولیه برای تأمین مالی مستقیم تحقیقات در مورد تغییرات آب و هوا و احتمال کاهش آن صرف خواهد شد.

به گفته خالق آن ، مهندس جولیان الیور:

پیش بینی می شود که صدها نفر از این گره های بزرگ بتوانند در بادی ترین مناطق جهان مستقر شوند و در این زمان که علم اقلیم خود در محاصره منافع فسیلی دولت ها و شرکت ها است ، مبالغ زیادی از بودجه تکمیلی را برای سازمان های غیردولتی تغییر آب و هوا تولید کند. “

  1. توبا

این یک دوچرخه برقی است که توسط شرکت انگلیسی “50 سیکل” تولید شده و می توان ارزهای رمزنگاری شده را با آن استخراج کرد.

اسکات اسنیث, بنیانگذار و مدیر عامل 50 سیکل به رسانه ها گفت:

این نه تنها اولین دوچرخه برقی در نوع خود است ، بلکه همچنین اولین محصولی خواهد بود که به صورت توکن در می آید و برای استفاده از آن جایزه می گیرد.”

لازم به ذکر است که این مدل دوچرخه توبا هیچ ارز رمزپایه مشهوری را استخراج نخواهد کرد. در حال حاضر ، این فقط رمز Loyalcoin را استخراج می کند که می تواند با یکی از محصولات این شرکت ، 50 سیکل یا سایر ارزهای رمزپایه اصلی بازار رمزنگاری در بورس Loyaltycoin مبادله شود.

ما می خواستیم این ایده را در لیست بگنجانیم زیرا این طرح باعث ایجاد دو تغییر مثبت و بزرگ به نفع محیط زیست می شود. اول ، این دوچرخه هایی را تشویق می کند که می توانند به کاهش استفاده از وسایل نقلیه احتراق داخلی کمک کنند ، و دوم ، استفاده از محیط زیست و آگاهی از استخراج دیجیتال در ارزهای رمزپایه را ارتقا می دهد.

در حال حاضر ، ما در حال کار با Loyalcoin برای پاداش دادن به مشتریان خود هستیم ، اما در نهایت دوچرخه های Toba ارز دیجیتال خود را دارند که به یکی از هزاران ارز آینده تبدیل خواهد شد و Toba به مسافران اجازه می دهد بخشی از آن را به عنوان بخشی از آن تبدیل کنند. رشد آن.”

اسکات اسنیث, بنیانگذار 50 سیکل.

  1. گره خوردن

ما در حال صحبت کردن در مورد پروتکل مبتنی بر الگوریتم DAG (نمودار مستقیم چرخشی) هستیم که از دفتر توزیع شده موسوم به IOTA پشتیبانی می کند ، یک پلت فرم آینده نگرانه که به جای کار با فناوری بلاکچین ، سیستم عامل خود را بهتر شناخته می شود ؛ گره خوردن.

دریابید که چگونه برنامه Blockchain بر اینترنت اشیا تأثیر می گذارد (IoT Blockchain Future).

برای عملیاتی که از طریق پروتکل Proof of Work بیت کوین ، Ethereum و Litecoin انجام می شود ، ماینرها برای حل مسئله پیچیده ریاضیات باید با یکدیگر رقابت کنند. ماینری که مشکل را حل می کند ، حق استخراج بلوک در شبکه بلاک چین را بدست می آورد. 

این روش معمولاً روشی است که باعث مصرف زیاد انرژی می شود. در اثبات کار ، مقدار زیادی تجهیزات با قدرت محاسباتی و مصرف انرژی بالا برای حل هر معامله بین هر معامله رقابت می کنند. این منجر به هدر رفتن گسترده انرژی الكتریكی غیرضروری می شود زیرا از بین صدها یا هزاران تیمی كه حداكثر توانایی بالقوه خود را همزمان كار می كنند ، فقط تعداد معدودی به اتمام معامله می پردازند. این دلیل ایجاد مشکل در هزینه های بیش از حد انرژی است که در حال حاضر به جامعه رمزنگاری جهانی نسبت داده می شود.

با فناوری IOTA’s Tangle ، این دیگر مشکلی ایجاد نمی کند. با تشکر از پروتکل ساده ای که برای تأیید اعتبار دو تراکنش پیش از تأیید تراکنش در شبکه ، باید به همکاری بپردازید. به این ترتیب ، این حق را دارید که انتقال خود را به صورت رایگان انجام دهید و فقط در چند ثانیه ، یعنی در این فرآیند ، هیچ انرژی اتلاف نمی شود. با این حال ، هر انرژی از تلفن هوشمند یا رایانه شما حداکثر استفاده می شود. و به نظر می رسد که این کافی نیست ، IOTA مزایایی مانند فناوری بی نهایت مقیاس پذیر و رایگان و یک سیستم امنیتی با خود به همراه می آورد که قول می دهد حتی از حملات احتمالی DDoS محاسبات کوانتومی نیز محافظت کند. آنچه IOTA روشن می سازد این است که با رسیدن شبکه به تصویب بسیار مهم ، این سطوح امنیتی حاصل خواهد شد. هرچه تعداد کاربران بیشتر شود شبکه IOTA از امنیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

مسئولیت با محیط زیست یکی از ارزشهای ستونی IOTA است ، عملی که آن را از طریق فناوری مبتنی بر Tangle انجام می دهد ، به همین دلیل ما آن را در موقعیت شماره دو در این لیست از تأثیرگذارترین ایده های زیست محیطی در رمزنگاری قرار داده ایم – کیهان. 

فناوری ما توانایی بهبود زندگی ، توانمندسازی مردم و تحول صنعت را دارد. ما تأثیری که اقدامات ما بر جامعه و محیط زیست دارند را با دقت ارزیابی می کنیم “.

  1. اثبات سهام

این یک پروتکل اجماع است که هدف اصلی آن کار ، مدیریت و محافظت از شبکه بلاکچین یک ارز رمزنگاری شده خاص است.

این پروتکل برای بهینه سازی اثبات امنیت کاری و بهبود مقیاس پذیری شبکه بلاکچین در بیشتر پروژه هایی که از اثبات کار استفاده می کنند و از این نظر محدود هستند ، ایجاد شده است..

اما یکی از مهمترین پیشنهادها برای تغییر این است که Proof of Stake هزینه انرژی بیش از حد را کاملاً ریشه کن می کند. استخراج کنندگان با تجهیزات و قدرت محاسباتی با عملکرد بالا در اینجا و نه هزینه بالای هزینه خدمات برق لازم نیست. فقط به مصرف معمول یک تلفن هوشمند هوشمند یا رایانه مشترک نیاز است.

توجه به این نکته مهم است که حل مسئله پیچیده ریاضی در این مدل اجماعی ضروری نیست ، همانطور که در مورد اثبات کار وجود دارد. بنابراین ، استخراج کنندگان اعتبارسنج نامیده می شوند ، زیرا آنها هرگز استخراج نمی کنند (در اینجا هیچ مشکلی برای حل مسائل ریاضی وجود ندارد) ، آنها فقط اعتبار سنجی می کنند.

Proof of Stake به گونه ای طراحی شده است که اعتبارسنجان با بیشترین سرمایه در ارز رمزنگاری شده مورد بحث (و کسانی که بیشترین مشارکت در شبکه را دارند) احتمال بیشتری دارند که به طور تصادفی برای اعتبار سنجی معاملات و دریافت جایزه انتخاب شوند. بنابراین برای انجام این کار ، آنها باید مبلغی را در ارز رمزپایه گفته شده مشارکت کنند. هرچه این سرمایه بیشتر باشد ، امکانات بیشتری برای اعتبار سنجی و بدست آوردن پاداش خواهند داشت.

در حال حاضر ، بسیاری از ارزهای رمزپایه مهم که در میان 20 ارز رمزپایه با بیشترین سرمایه بازار قرار دارند ، طبق Coinmarketcap ، از این پروتکل اجماع سازگار با محیط زیست استفاده می کنند ، از جمله موارد برجسته: Cardano ، NEO ، Tezos و Tron ، برای نامگذاری با نفوذ ترین.

این ایده مستقیم یا غیرمستقیم پایدار و سازگار با محیط زیست جایگاه اول لیست ما را به خود اختصاص داده است زیرا تأثیرگذارترین ایده سبز در طاقچه رمزنگاری بوده است. 

ویتالیک بوترین, بنیانگذار Ethereum ، در حال حاضر Proof of Stake Protocol را در شبکه Ethereum اجرا می کند ، و او این را در مورد آن می گوید:

من خیلی ناراحت می شوم اگر سهم اصلی من در جهان این باشد که معادل مصرف برق قبرس را به گرم شدن کره زمین اضافه کنم. “

همه چیز را بخوانید Ethereum 2.0 ، آخرین تحول در بلاکچین Ethereum.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner