3 تبلیغ برتر Crypto برای آوریل 2020

ماه آخر زمان جالبی برای دنیای ارزهای رمزپایه بوده است. بیشتر بازارهای ارز رمزنگاری شده در اواسط ماه مارس شاهد یک رکوردشکنی بودند ، قبل از اینکه بیشترین ضررهایشان را تا آوریل بازیابی کنند. 

به نظر می رسد بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده در وضعیت خوبی قرار دارد و بسیاری از پروژه های رمزنگاری شده و رمزنگاری به لطف قفل شدن در بیشتر کشورها ، فعالیت چشمگیری را تجربه کرده اند. در همین حال ، بازارهای سنتی مانند شاخص های سهام و اکثر کالاها و ارزها هنوز در تلاشند تا بهبود یابند.

با توجه به شرایط فعلی بازار ، تعداد زیادی از پروژه های رمزنگاری تبلیغاتی را آغاز کرده اند تا به افرادی که در خانه هستند چیزی منتظر باشند و در آن شرکت کنند ، با ارائه برخی از این جوایز جدی به شرکت کنندگان برجسته. 

با توجه به این موضوع ، در اینجا سه ​​مورد از جالب ترین تبلیغات ارائه شده در حال حاضر وجود دارد.  

KuCoin x Newscrypto Cashback Program

Newscrypto یک بستر اطلاعاتی بلاکچین با یک هدف ساده است – بدون در نظر گرفتن ابزار و تجربه به همه کمک کنید تا اصول تجارت ارز رمزنگاری را درک کنند..

برای دستیابی به این هدف ، Newscrypto طیف گسترده ای از مطالب آموزشی را از طریق مدرسه Newscrypto ارائه می دهد ، که دروس مربوط به موضوعات مهم صنعت ، از جمله مبانی ارز رمزنگاری شده ، مبانی تجارت ، سکه ها و استراتژی ها و موارد دیگر را ارائه می دهد.. 

کاربران بستر های نرم افزاری همچنین می توانند با برنامه های برتر خود به طیف گسترده ای از پیش بینی های جامعه ، نمودارهای ارزهای رمزپایه محبوب ، لیستی از قطرات هوایی آینده و چندین ابزار پیشرفته دیگر دسترسی داشته باشند. برنامه های حق بیمه را می توان با استفاده از سکه Newscrypto سکه (NWC) بومی خود پرداخت کرد و دسترسی به چندین ویژگی قدرتمند ، از جمله شاخص های احساسات ، آربیتراژ و ابزارهای عملکرد را باز کرد..

KuCoin ، یک صرافی محبوب رمزنگاری شده ، در حال حاضر تبلیغاتی را برای دارندگان رمزهای NWC اجرا می کند ، به نام برنامه Cashback Newscrypto. این صرافی 60٪ سود سالیانه برای کاربرانی که سکه های Newscrypto را برای مدت 90 روز در سیستم عامل قفل می کنند ، ارائه می دهد. کاربران می توانند حداکثر 200،000 NWC را قفل کنند (در حال حاضر ارزش آن 5،565 دلار است) و با رسیدن به سقف ثابت ، تبلیغ برای شرکت کنندگان جدید بسته خواهد شد. 

شرکت در برنامه Newscrypto Cashback به سادگی واریز NWC به کیف پول KuCoin و پس گرفتن آن به آدرس LOCKNWC موجود در سیستم عامل است.. 

مسابقه سکه StormGain

StormGain ، یک پلت فرم تجارت مشتقات ارز رمزنگاری شده است که به سرعت در حال رشد است و در آینده های دائمی ارزهای رمزنگاری شده تخصص دارد.

مانند اکثر مبادلات آتی ارزهای رمزنگاری شده ، StormGain به کاربران خود اجازه می دهد تا با استفاده از اهرم معامله کنند – در اصل به آنها اجازه می دهد تا در معرض حرکتهای بازار قرار بگیرند ، و به طور بالقوه حرکتهای کوچک را به سود یا زیان بزرگ تبدیل می کنند. با این حال ، StormGain خود را از رقابت جدا می کند و با ارائه یک صنعت پیشرو 200 برابر برای قرارداد BTC / USDT خود ، و ارائه سیگنال های رایگان برای کمک به کاربران در تصمیم گیری صحیح تجاری. 

StormGain همچنین یکی از بزرگترین تورنمنت های معاملات ارزهای رمزنگاری را در همه زمان ها اجرا می کند ، اما با کمی پیچ و تاب. کاربران StormGain به جای اینکه از کاربران بخواهند با استفاده از پول واقعی رقابت کنند ، باید 50،000 Tether (USDT) پول نمایشی ارائه شده در حساب آزمایشی StormGain خود را بگیرند و از آن استفاده کنند تا بیشترین سود ممکن را تا تاریخ پایان مسابقه کسب کنند..

به عنوان بخشی از مسابقه سکه StormGain, 500 کاربر که بالاترین سود تجارت آزمایشی را در دوره مسابقه کسب می کنند ، یک جایزه 100000 USDT را به اشتراک می گذارند و معامله گر شماره 1 برنده 5824 USDT است. 

این مسابقات در تاریخ 9 آوریل 2020 به پایان می رسد ، بنابراین مدت زیادی برای رقابت باقی نمانده است. 

مسابقه اعتبار سنجی گره Suterusu

Suterusu یک پروژه بلاکچین نسبتاً جدید است که به گونه ای طراحی شده است که به سایر بلاک چین ها مانند بیت کوین ، Litecoin یا تقریباً هر چیز دیگری اجازه راه اندازی لایه دوم با حفظ حریم خصوصی را می دهد.. 

برای دستیابی به این هدف ، سوتروسو از یک نسخه اصلاح شده از zk-SNARK های استفاده شده توسط Zcash استفاده می کند ، معروف به zk-ConSNARK ها. این zk-ConSNARK حریم خصوصی بدون اعتماد و مقیاس پذیری بهبود یافته را کاهش می دهد در حالی که نیاز به a را از بین می برد تنظیم قابل اعتماد و نگرانی های امنیتی که این امر به همراه دارد. 

به لطف zk-ConSNARK ها و ماشین مجازی Suterusu (SuterVM) ، بلاکچین های مختلف از هر نوع برای ایجاد یک لایه اضافی از حریم خصوصی نسبت به عملکردهای اصلی خود – امکان پرداخت خصوصی به بلاکچین های عمومی ، قراردادهای هوشمند هوشمند ، رای گیری ناشناس و موارد دیگر ، همه بدون نیاز برای تغییر لایه پایه.

ارتقا S Suterusu با دو مورد قبلی که ذکر کردیم کمی متفاوت است ، زیرا این یک رقابت بین دارندگان گره اعتبارسنج Suterusu است. این اعتبارسنج ها سهم پاداش بلوک Suterusu را دریافت می کنند اما همچنین می توانند در مسابقه Validator Node شرکت کنند تا حداکثر 2 میلیون SUTER (حدود 1760 دلار) در روز تا 23 آوریل 2020 برنده شوند.. 

شرکت کنندگان علاقه مند می توانند ثبت نام کنید تا یک گره اعتبارسنج باشد در صفحه مسابقه Validator Node. هر روز ، گره اعتبارسنج شماره 1 با تعداد SUTER تفویض شده به آنها جایزه 2M SUTER را برنده می شود که سپس با همه نمایندگان آن به اشتراک گذاشته می شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner