ReviewDEX Review – یک بستر تجارت معاملات مشتقات با اهرم 100X

قراردادهای آتی ، فوروارد ، گزینه ها و مبادله از محبوب ترین ابزارها در دنیای سرمایه گذاری رمزنگاری هستند. با این حال ، برای بسیاری از افراد یافتن یک بستر مناسب تجارت مشتقات چالش برانگیز است.

بسیاری از سایت های معاملات رمزنگاری با مشکلات مقیاس پذیری ، دستکاری قیمت ، هزینه های معاملاتی بالا و پشتیبانی ضعیف از مشتری روبرو هستند. اما به لطف همه این مشکلات به زودی پایان می یابد dueDEX, یک پلت فرم تجارت سریع مشتقات.

مسلح به یک موتور تطبیق سفارش که 100000 تراکنش در ثانیه را پردازش می کند ، DueDEX دارای ابزارها و ویژگی های مورد نیاز برای حل نقاط درد بسیاری از معامله گران رمزنگاری است.

 • تأیید KYC لازم نیست
 • تا 100 برابر اهرم
 • پاداش خوشامدگویی تا 70 دلار
 • امن و ایمن: DueDEX از تأیید صحت 2FA پشتیبانی می کند ، از رمزگذاری SSL برخوردار است و رمزنگاری را در کیف پول های سرد چند امضایی ذخیره می کند
 • محاسبات قیمت عادلانه: بورس قیمت معاملات را بر اساس میانگین وزنی مبادلات رمزنگاری برتر انجام می دهد

تبادل رمزنگاری از ویژگی های بیشتری برخوردار است.

 • تجارت حاشیه ای با بیت کوین به عنوان وثیقه
 • نقدینگی عمیق: با سازندگان سطح بالای بازار همکاری می کند تا نقدینگی گسترده ای را در اختیار معامله گران قرار دهد
 • منصفانه و شفاف: صرافی تمام اطلاعات مورد نیاز تجار را ارائه می دهد. کارمندان آن نمی توانند با مشتری معامله کنند و صندوق بیمه ای برای محافظت بیشتر از بازرگانان دارد
 • سیستمی که قیمت های شاخص زمینه رمزنگاری را برای دقت به طور مکرر ردیابی می کند
 • 24/7 پشتیبانی مشتری حرفه ای
 • در صورت انحلال DueDEX ، از صندوق های بیمه برای تجمیع موقعیت های بازار و تلاش برای بستن تمام معاملات باز استفاده می کند. به عنوان آخرین نتیجه ، صرافی از یک ابزار تخریب خودکار برای حذف معامله گران مختلف استفاده خواهد کرد.

DueDEX – بستری اختصاصی برای معاملات سوآپ

دودکس

از زمان راه اندازی ، تمرکز اصلی DueDEX تسهیل تجارت مبادله بوده است. مبادله برای افراد ناآگاه ، قراردادهای مشتقه ای است که به دو تاجر یا شرکت امکان می دهد ابزارهای مالی را با قیمت از قبل توافق شده مبادله کنند..

با این حال ، در قراردادهای دائمی ، قیمت ها در زمان واقعی محاسبه می شوند و بر اساس میانگین های وزنی یک ارز خاص تعیین می شوند. چهار نوع اصلی سوآپ وجود دارد: نرخ بهره ، ارز ، کالا و مبادله پیش فرض اعتبار.

dueDEX مبادلات ارزی بیت کوین و دلار آمریکا را ارائه می دهد. اما برخلاف معاملات سنتی ، برای مبادله دلار خود با بیت کوین نیازی به پرداخت هزینه های سنگین نیست. DueDEX هزینه های زیر را از سازندگان و خریداران بازار دریافت می کند.

قدرت نفوذ هزینه سازنده هزینه تاکر
BTC / USD 100X -0.025٪ 0.075٪

سازندگان بازار هزینه معاملات را پرداخت نمی کنند زیرا نقدینگی را به بورس DueDEX تأمین می کنند. در عوض ، آنها برای هر معامله تخفیف 0.025٪ دریافت می کنند.

برای مقایسه ، برترین صرافی های بیت کوین اتهامات زیر را برای سازندگان و خریداران بازار در نظر گرفته اند.

تبادل بازار ساز بازار ساز
بینانس 0.1 ((BNB) 0.02 ((BNB)
دریبیت -0.02٪ 0.05٪
BitMEX -0.025٪ 0.075٪
اوکس 0.02٪ 0.05٪

مراحل ثبت نام سریع

 • ثبت نام

  دودکس

به وب سایت DueDEX بروید و یک حساب کاربری ثبت کنید. این یک فرآیند ساده است که شامل دادن آدرس ایمیل شما و تنظیم یک رمز عبور قوی است. سپس باید با کلیک روی پیوند تأیید حساب ایمیل خود را تأیید کنید. دوم ، شما باید یک کد تأیید ارسال شده به ایمیل خود ارائه دهید.

همچنین می توانید با استفاده از شماره تلفن خود یک حساب کاربری ایجاد کنید. این ساده تر از ثبت نام از طریق ایمیل است زیرا شما فقط باید کدی را که از طریق پیام کوتاه برای شما ارسال می شود ارائه دهید.

 • وارد شوید و پاداش خود را مطالبه کنید

وارد حساب تازه ثبت شده خود شوید. یک برگه ظاهر می شود که به شما نشان می دهد برای گرفتن جایزه خوشامدگویی چه کاری باید انجام دهید. به طور معمول ، شما باید حساب توییتر DueDEX را دنبال کنید و پیام پین شده حساب را مجدداً ارسال کنید. پس از آن ، جایزه ای را پر کنید تا 10 دلار جایزه خود را مطالبه کنید.

 • حساب خود را تأمین مالی کنید

اگرچه DueDEX معاملات BTC / USD را امکان پذیر می کند ، شما فقط می توانید حساب خود را با استفاده از BTC تأمین مالی کنید. خوب است ، هر چند با تکمیل اولین ودیعه تا 60 دلار پاداش خواهید گرفت. اگر 0.05 BTC را واریز کنید ، 15 دلار جایزه دریافت می کنید. در صورت شارژ 0.1 BTC 30 دلار و در صورت سپرده گذاری 0.2 BTC 60 دلار دریافت می کنید.

پلتفرم معاملاتی DueDEX – ساده برای مبتدیان و متخصصان

دودکس

از آنجا که DueDEX یک بستر تجارت مشتق شده است ، بنابراین نمی توانید تجارت کنید. در عوض ، سیستم عامل معاملات دارای ویژگی های “خرید طولانی” و “فروش کوتاه” است. شما می توانید یک سفارش محدود یا یک سفارش بازار طولانی یا کوتاه کنید.

سفارش محدود به معنی توافق شما برای خرید یا فروش ارز در آینده با قیمت تعیین شده است. برای توضیح ، اجازه دهید از این مثال استفاده کنیم.

شما اعتقاد دارید بیت کوین تا فوریه 2020 از 7،300 تا 8،000 دلار ارزش کسب خواهد کرد. شما می توانید سفارش محدودی را که به DueDEX اجازه می دهد تا رمزنگاری خود را هنگام فروش BTC به 8000 دلار برساند وارد کنید. حتی می توانید از اهرم نیرو برای بزرگ کردن سود بالقوه خود استفاده کنید.

یک سفارش بازار به شما امکان می دهد در آینده با قیمت های رایج بازار رمزنگاری را خریداری یا بفروشید. به این ترتیب ، لازم نیست منتظر بمانید تا BTC از 7300 دلار به 8000 دلار برسد. می توانید سفارش خود را به راحتی انجام دهید.

ابزارهای معاملاتی

dueDEX به معامله گران این امکان را می دهد تا با ابزارها و ویژگی های متعدد ، سیستم عامل تجارت خود را به دلخواه پیکربندی کنند. برای مبتدیان ، این پلتفرم دارای یک آزمایشی عمومی است که از طریق آن معامله گران جدید می توانند نحوه تجارت رمزنگاری را بیاموزند.

تعداد کمی از سیستم عامل های تجاری دارای یک شبکه آزمایشی عمومی هستند که همین امر DuDEX را به یکی از بهترین سیستم عامل ها برای کسب اطلاعات در مورد تجارت رمزنگاری تبدیل کرده است. همچنین استفاده از آن رایگان و ساده است.

برای معامله گران باتجربه ، DueDEX محدودیت توقف و توقف بازار را برای کمک به بستن سریع موقعیت ها در نظر گرفته است. این ویژگی ها در کنار نمادهای محدودیت و معاملات بازار قرار دارند.

معامله گران فصلی همچنین می توانند از ویژگی تجارت API بهره مند شوند. و به عنوان یک سیستم ساخته شده ایمن ، آنها می توانند اطمینان داشته باشند که نرم افزار شخص ثالث نمی تواند رمزعبور خود را به طور غیرقانونی خارج کند. همانطور که اشاره کردیم ، DueDEX از اهرم نیرو نیز پشتیبانی می کند. می توانید آن را از 1X ، 2X ، 5X ، 10X یا راه تا 100X تنظیم کنید.

از طرف دیگر نمودار معاملات طیف گسترده ای از ابزارها را برای کمک به شما در تطبیق سیستم عامل با نیازهای شما ارائه می دهد. شما می توانید نشانگرها را انتخاب کنید ، زمان را تنظیم کنید یا حتی رنگهای نمایش داده شده توسط شمع ها را تغییر دهید. می توانید مقیاس ها را پیکربندی کنید ، پس زمینه ، منطقه زمانی را تغییر دهید یا قلم ها را تغییر دهید.

علاوه بر این ، می توانید از ویژگی کشیدن و رها کردن برای تغییر موقعیت های خود بدون زحمت استفاده کنید. ویژگی مفید دیگر در پایین نمودار معاملات قرار دارد. با توجه به تعداد موقعیت هایی که باز کرده اید ، سفارشات فعال و سابقه سفارش ، یک نگاه اجمالی به شما نشان می دهد.

پشتیبانی مشتری 24/7

DueDEX پشتیبانی مشتری از طریق چندین کانال را فراهم می کند. توییتر ، تلگرام و ایمیل. برای یافتن پاسخ به مشکلات رایج ، همیشه می توانید راهنمای راهنمای آن را بررسی کنید. اما اگر می خواهید با تیم DueDEX ارتباط برقرار کنید ، از طریق سیستم مبتنی بر بلیط آن درخواست خود را ارسال کنید یا از شبکه های رسانه های اجتماعی آن استفاده کنید.

dueDEX با نزدیک به 14000 دنبال کننده در توییتر حضور چشمگیر در شبکه های اجتماعی دارد. بر اساس بررسی های آنلاین ، این شرکت همچنین به طور حرفه ای به مشتریان خدمات ارائه می دهد. علاوه بر این ، این راه اندازی به چندین زبان پشتیبانی می کند.

برنامه وابسته سودآور

علاوه بر اعطای پاداش خوشامدگویی ، DueDEX به شما این فرصت را می دهد تا با بازاریابی محصول تجاری خود به دوستان و طرفداران شبکه های اجتماعی ، درآمد کسب کنید. برای هر تاجر جدیدی که به DueDEX توصیه می کنید ، 30٪ کارمزد دریافت می کنید. و اگر معامله گران ارجاع شده شما مشتری بیشتری می آورند ، 10٪ کارمزد اضافی دریافت می کنید.

نتیجه

DueDEX یک بستر معاملاتی مشتق است که اوایل سال جاری راه اندازی شد. در بلیز ثبت شده است اما متشکل از یک تیم است که در چندین کشور جهان توزیع شده است. اگرچه این تنها بورس تجارت مشتقات نیست ، اما تنها پلتفرم متعهد به “بدون میز تجارت داخلی” است که معامله گران را در اولویت قرار می دهد!

شروع کار با DueDEX کمتر از ده دقیقه طول می کشد. همچنین تجارت در سیستم عامل جایزه دارد زیرا هنگام تأمین اعتبار حساب خود حداکثر 70 دلار به عنوان پاداش دریافت می کنید. شما فقط می توانید با استفاده از BTC سپرده گذاری کنید ، اگرچه شروع برنامه هایی برای پشتیبانی از رمزنگاری بیشتر دارد.

وقتی نوبت به ایجاد موقعیت می رسد ، می توانید با استفاده از محدودیت یا سفارش بازار طولانی یا کوتاه بروید. و از آنجا که DueDEX قراردادهای دائمی و بدون تاریخ انقضا را ارائه می دهد ، تجارت شما را به راحتی انجام می دهید.

ثبت نام با دودکس امروز 70 دلار جایزه خود را دریافت کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner