مبادله ای که به شما امکان می دهد ارز رمزنگاری شده را با هزینه های صفر تجاری معامله کنید: Phemex

یکی از سریعترین مبادلات با قابلیت انجام 300000 تراکنش در ثانیه ، با زمان پاسخ سفارش کمتر از 1 میلی ثانیه.

پیمکس یک صرافی ارز رمزنگاری شده نسبتاً جوان است که به دنبال اخلال در بازار مبادلات با کارمزد صفر بر اساس عضویت است. این شرکت در سال 2019 تاسیس شد و به عنوان شرکتی در سنگاپور به ثبت رسید که تحت صلاحیت جزایر ویرجین انگلیس فعالیت می کند. این صرافی توسط 8 کارمند سابق مورگان استنلی و با مدیر عامل جک تائو هدایت می شود.

از آن زمان ، Phemex رشد عظیمی را تجربه کرده است. طبق گفته الکسا ، Phemex به یکی از 40،000 وب سایت پر بازدید در سراسر جهان تبدیل شده است. CoinMarketCap آن را به عنوان ششمین مبادله بزرگ برای قراردادهای BTC / USD دائمی رتبه بندی می کند. در تجارت محلی ، Phemex در حال حاضر حجم معاملات روزانه خود را در کمتر از 300 میلیون دلار در شش بازار ثبت می کند.

مزایای معامله ارز رمزنگاری شده در Phemex

  • ششمین صرافی بزرگ برای BTC-Futures
  • معاملات نقطه ای با هزینه صفر برای کاربران حق بیمه
  • هزینه سازنده منفی در قراردادهای Futures
  • پاداش خوش آمدید و ارجاع

معایب معامله ارز رمزنگاری شده در Phemex

  • برای برخی از حوزه های قضایی تنظیم و محدود نشده است
  • محدودیت های برداشت برای کاربران غیر حق بیمه
  • معاملات محلی به عضویت حق بیمه نیاز دارد

ردیف عضویت

Phemex به جای شارژ هزینه های معاملات ، به دنبال درآمدزایی از طریق فروش بسته های عضویت است. برای این منظور ، آنها سه طبقه مختلف عضویت ارائه می دهند. عضویت استاندارد رایگان امکان دسترسی به بستر معاملات Futures را فراهم می کند. برداشت ها فقط سه بار در روز پردازش می شوند ، محدودیت برداشت روزانه 2 BTC.

قیمت بسته های عضویت برتر از 9.99 دلار برای یک عضویت 30 روزه تا یک عضویت سالانه با 69.99 دلار است. عضویت در حق بیمه با صفر درصد هزینه تجارت به بازارهای محلی دسترسی می دهد و حد برداشت را حذف می کند. برداشت های ممتاز به صورت ساعتی پردازش می شوند.

علاوه بر این ، اعضای حق بیمه می توانند 30 روز عضویت آزمایشی به دوستان خود هدیه دهند. عضویت های آزمایشی تنها بدون سفارش مشروط در بازارهای محلی و با برخی محدودیت های برداشت ، ویژگی های مشابه حق بیمه عضویت را ارائه می دهند. 

کیف پول و بازارهای نقطه ای

پیمکس کاربران به هفت کیف پول حضوری (BTC ، ETH ، XRP ، LINK و USDT) دسترسی دارند. اینها 4 جفت معاملاتی محلی را تشکیل می دهند که همگی در USDT تسویه حساب می شوند. برای امنیت ، Phemex یک سیستم سلسله مراتبی تعیین کننده کیف پول سرد را پیاده سازی کرده است ، به همه کاربران آدرس سپرده اختصاص می دهد و وجوه را در یک کیف پول چند علامتی ذخیره می کند.. 

بازارهای مشتقات

علاوه بر مبادله نقطه ای ، Phemex قرارداد دائمی شش ارز رمزنگاری شده (BTC ، ETH ، XRP ، LINK ، XTZ و LTC) و قرارداد دائمی دیگر را برای طلا ذکر کرده است. قراردادهای Altcoin و طلا به دلار نقل قول می شوند و تسویه می شوند ، در حالی که قرارداد Bitcoin با BTC تسویه می شود. معاملات آتی BTC و gold با حداکثر اهرم 100 برابر قابل معامله هستند ، در حالی که سایر قراردادها حداکثر اهرم 20 برابر دارند.

تمام بازارهای محلی و مشتقات را می توان با یک شبکه آزمایشی شبیه سازی شده معامله کرد که به کاربران این امکان را می دهد که قبل از استفاده از پول واقعی ، استراتژی های تجاری خود را آزمایش کنند.

برنامه پاداش و ارجاع خوش آمدید

Phemex سه ردیف پاداش خوشامدگویی ارائه می دهد. اولین ردیف به ارزش 2 دلار بلافاصله پس از فعال شدن حساب ، اعتبار می گیرد. کاربرانی که Phemex را در توییتر دنبال می کنند و توییت پین شده خود را بازنویسی می کنند 10 دلار اضافی دریافت می کنند. سرانجام ، تأمین اعتبار حساب Phemex آنها با 0.2 BTC یا 1500 $ شبکه ، یک پاداش اضافی 60 دلار برای کاربران فراهم می کند.  

اینفلوئنسرها می توانند از تمام کاربرانی که با استفاده از کد ارجاع خود از طریق برنامه اختصاصی Phemex All-Star ثبت نام می کنند ، کمیسیون 50٪ دریافت کنند. علاوه بر این ، آنها برای معرفی سایر شرکت کنندگان در All-Star کمیسیون 10٪ دریافت می کنند. کاربرانی که در برنامه All-Star مشارکت ندارند می توانند جوایز دیگری برای ارجاع ، مانند عضویت در حق بیمه رایگان دریافت کنند.

امنیت

تمام سیستم های نرم افزاری Phemex با استفاده از دیوارهای آتش و لیست های سفید برای جداسازی سیستم های مختلف تجاری ، برای به حداقل رساندن خطر و کاهش آسیب های احتمالی نقض امنیت ، در AWS Cloud میزبانی می شوند.. 

حسابهای کاربری برای احراز هویت دو عاملی برای کلیه عملیاتهای مهم محافظت می شود. علاوه بر این ، Phemex برای جلوگیری از دستکاری سوابق شخص ثالث و تشخیص نقض موارد ، از دفترداری دو ورودی در سطح بانک استفاده می کند.. 

وجوه کاربر در کیف پول های سرد ذخیره می شود و آسیب احتمالی هک ها را به حداقل می رساند. کلیه برداشت ها قبل از تأیید از نظر فعالیت های مخرب بررسی می شود. موتورهای معاملاتی Phemex امکان تسویه سریع و بدون خطای معاملات را فراهم می کنند. Phemex پشتیبانی مشتری چند زبانه 24/7 را انجام می دهد.

ساختار هزینه

هزینه های برداشت از کیف پول منطقی است و به طور کلی در محدوده سایر صرافی ها است. به عنوان مثال ، Phemex 0.0005 BTC برای برداشت Bitcoin یا 1 USDT برای برداشت Tether اتهام می زند. برداشت از حساب های معاملاتی USD یا BTC رایگان است. 

هزینه Taker در سیستم عامل Futures برای همه بازارها 0.075٪ است. Phemex به کاربرانی که نقدینگی کتابهای سفارش خود را با هزینه سازنده منفی -0.025٪ ارائه می دهند ، تشویق می کند.. 

برای بازارهای محلی ، تمام معاملات انجام شده از طریق وب سایت Phemex یا برنامه تلفن همراه رایگان است. برای معامله گران خودکار ، گزینه ای برای معاملات مبتنی بر API وجود دارد ، با کارمزد 0.1٪. 

در مقایسه ، Binance برای معاملات نقدی هزینه پایه 0.1٪ را دریافت می کند. این بدان معناست که تاجران با حجم سالانه بیش از 70،000 دلار می توانند گزینه ارزان تری را در Phemex پیدا کنند. همچنین ، سازندگان بازار و بازرگانانی که سفارشات محدود را نسبت به سفارشات بازار ترجیح می دهند ، می توانند از هزینه سازنده منفی سود ببرند.

آیا Phemex یک تبادل امن برای استفاده است?

از آنجا که Phemex یکی از جوانترین مبادلات ارز رمزنگاری شده است ، آنها هنوز آزمایش زمان را تحمل نکرده اند. با این وجود ، Phemex توسط تیمی از متخصصان فن آوری تجارت با فرکانس بالا با چندین سال تجربه به عنوان مدیران مورگان استنلی اداره می شود. 

دست خط و تجربه آنها در توسعه و امنیت سایبری به وضوح در مفاهیم امنیتی آنها قابل تشخیص است. وجوه کاربر به طور کلی در کیف پول های چند علامتی با 2FA و بررسی های امنیتی اضافی پس از برداشت ذخیره می شود. 

یک نکته منفی عدم تنظیم دقیق است. به همین ترتیب ، خدمات ارائه شده توسط Phemex در برخی از حوزه های قضایی ، از جمله ایالات متحده محدود شده است. به کاربران توصیه می شود برای بررسی اینکه آیا واجد شرایط تجارت در بورس هستند یا خیر و یا اینکه بورس در کشور خود تنظیم نشده است ، با شرایط استفاده مشورت کنند..

حکم بررسی Phemex

پیمکس یک ارز مبادله ای رمزنگاری نسبتاً جدید است که با این وجود در سال گذشته رشد چشمگیری داشته است. این صرافی نوید نقدینگی و اهرم بالا تا 100 برابر برای بیت کوین و آینده طلا را می دهد. 

ساختار حق الزحمه و حق بیمه عضویت ، Phemex را به یک گزینه جالب توجه تبدیل می کند ، به ویژه برای معامله گران با حجم زیاد و معامله گران سفارش. 

نکات مهم

  • Phemex سریعترین رشد در معاملات آتی ارزهای رمزنگاری شده و مبادله نقطه ای در سال 2020 است.
  • Phemex به جای تکیه بر هزینه های معاملاتی ، برای اعضای حق بیمه معاملات نقطه ای بدون هزینه را ارائه می دهد.
  • قراردادهای دائمی با حداکثر 100 برابر و altcoins با اهرم 20 برابر قابل معامله است. 

سلب مسئولیت محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner