PhoenixDAO: یک سیستم عامل هویت دیجیتال غیرمتمرکز که به کاربران پاداش می دهد

PhoenixDAO ، یک پلت فرم غیرمتمرکز و منبع باز مبتنی بر هویت دیجیتال ، از راه اندازی برنامه ریزی شده Epp Marketplace DApp خود خبر داد ، که لیست ها و بازار بلیط های رویداد را – چه رایگان و چه پرداخته شده – قبل از پایان Q1 2021 ارائه می دهد. این به دنبال اخیر است راه اندازی بتا Staking DApp به روز شده Phoenix DAO.

در سال 2020 راه اندازی شد, ققنوس هدف از بین بردن موارد دستکاری نهنگ از طریق DAO ساخته شده توسط آن است. این پلتفرم از یک رویکرد حکمرانی مبتنی بر جامعه استفاده می کند ، که به دارندگان رمز توانایی ایجاد و رأی دادن در مورد پیشنهادات مربوط به پروژه ها و DApp هایی را که بر روی پلت فرم ساخته می شوند ، می دهد. PhoenixDAO توسط نشانه های بومی خود ، PHNX تأمین می شود – همچنین در رای گیری نیز استفاده می شود. 

همانطور که در بالا مشاهده شد ، PhoenixDAO از دو قسمت اصلی تشکیل شده است – DAO (برای حاکمیت) و DApps (ابزار) – که به کاربران صدای تصمیم گیری از طریق رمز PHNX را می دهد.

در مرکز PhoenixDAO DAO یا سازمان خودمختار غیرمتمرکز است که پروتکل حاکمیت شبکه است. طبق بیانیه ای ، DAO اجازه مشارکت جامعه در رأی دادن به پیشنهادهایی را که در بالا ذکر شد ، می دهد و همچنین کمک های مالی به پروژه های سودمند اکوسیستم PhoenixDAO. 

در ابتدای راه اندازی ، تیم PhoenixDAO با همکاری شبکه Ferrum به سرعت یک رقابت مهم را آغاز کرد و تیم اولین پرچمدار خود را با نام dApp Q3 2020 راه اندازی کرد و انتظار می رود دومین رویداد بازار را در اواخر این سه ماه راه اندازی کند. بعدی در نقشه راه ، یک بازار NFT است که در اواخر سال ارائه می شود.

مشارکت در سیستم عامل از دو طریق امکان پذیر است – یا از طریق Spot Staking DApp یا تأمین نقدینگی در Uniswap. Stack on Spot staking DApp به کاربران امکان می دهد تا 20٪ APY ، پرداخت شده با PHNX ، بدست آورند. از ژوئن شروع شده ، کاربران همچنین قادر به قفل / تأمین نقدینگی در PHNX Uniswap LP به مدت یک ماه به منظور کسب جوایز ETH / PHNX. 

موفقیت DAO را نمی توان کمبود نقدینگی و حجم بالای سکو از ابتدای سال دانست. در 14 فوریه ، PhoenixDAO حجم بالای 24 ساعته خود را در Uniswap و سایر موارد قطع کرد صرافی های ذکر شده با 950،000 دلار ، پتانسیل شبکه را نشان می دهد. مجموعه نقدینگی Uniswap (PHNX / ETH) نقدشوندگی بالای 394،700 دلار در روز چهارشنبه این هفته. 

امروز یک نقطه عطف خارق العاده دیگر به دست آمد PHNX دلار دارندگان بیش از 1000 در etherscan! &# 128640؛

این همراه با بیش از 300 هزار دلار هم اکنون در PHNX: ETH # نادیده گرفتن LP &# 128293؛# ارزهای رمزنگاری شده # رمزنگاری pic.twitter.com/0WWSmunk99

– PhoenixDAO (phnxdao) 15 فوریه 2021

علیرغم این ، PhoenixDAO همچنین در اکوسیستم ارز رمزنگاری شده از بازاریابان گرفته تا توسعه دهندگان به طیف گسترده ای از شرکای خود راه یافته است. PhoenixDAO در اواسط سال 2020 با همکاری اعلام کرد شبکه Ferrum, ارائه دهنده کیف پول رمزنگاری ، برای بهبود هویت دیجیتال در کیف پول زیر صفر آنها. Ferrum Network یک شبکه غیرمتمرکز با ارزش پیشنهادی منحصر به فرد است – “به جای تمرکز روی سکه های جدید ، می تواند سکه ها را در شبکه های دیگر نشان دهد”.

این مشارکت به سرعت با اتحاد بازاریابی با LunaPR و Crypto Daily آماده شد تا بازار حاکمیت DeFi و DAO را به هم بزند. همکاری با Luna PR, یک شرکت بازاریابی جهانی و روابط عمومی فین تک ، که روز چهارشنبه اعلام شد ، با هدف تجمع بازار و ایجاد اطمینان و اعتقاد به پیروزی سیستم PhoenixDAO در بازار. 

در بیانیه PhoenixDAO آمده است: “برند سازی برای هر صنعتی ضروری است.” “بدون داشتن تصویر عمومی ، هیچ سازمانی نمی تواند در این بازار رقابتی زنده بماند.”

پس از آزمایش موفقیت آمیز DAO ، اکنون این مرحله بیش از هر زمان دیگری به بازار نزدیک شده است ، این اولین قدم برای دیدن توسعه دهندگان در سراسر جهان است که در حال ساخت اکوسیستم PhoenixDAO هستند. بعداً در سال 2021 ، تیم جزئیات مربوط به راه اندازی فروشگاه dApp را به اشتراک می گذارد. این همچنین به کاربران این فرصت را می دهد تا درآمد منفعلانه را از طریق شرط بندی – ماه آینده پیش بینی کنند. 

خوشحالم که از شما پشتیبانی می کنم Thecryptomist! شما خیلی درست می گویید ، واقعاً.

با V2 که ماه آینده عرضه می شود ، از مزایای سهام ما لذت ببرید! &# 128293؛ https://t.co/1J75mJ9vKt

– PhoenixDAO (phnxdao) 19 فوریه 2021

رمز PhoenixDAO, PHNX, در حال حاضر با قیمت 0.088997 دلار معامله می شود که در ماه گذشته 220٪ افزایش چشمگیر داشته و کل عرضه 51،897،138 در گردش است. کل سقف بازار توکن های PHNX 4،778،869 دلار است که در 24 ساعت گذشته 7.3٪ افت کرده است.

سلب مسئولیت: این یک پست پولی است. تحقیقات خود را در رابطه با شرکت تبلیغ شده یا هر یک از شرکتهای وابسته یا خدمات ذکر شده در مقاله انجام دهید. Coingape.com هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت و یا خسارت شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner