Peer to Peer Crypto Exchange ، Paxful ، بزرگترین بازار P2P در هند است!

همزمان با رشد پذیرش ارز رمزنگاری شده در سراسر کشورهای در حال توسعه ، برای سهولت خرید و فروش بیت کوین ، Ethereum و Litecoin و غیره ، نیاز به مبادلات نظیر به نظیر آشکار می شود. Paxful ، یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری P2P جهان ، با هدف ارائه بهترین خدمات به کاربران در تلاش برای افزایش پذیرش رمزنگاری در کشورهای در حال توسعه در جهان در آمریکای لاتین ، آفریقا و آسیا.

Paxful پیشرو در زمینه مبادله همتا Bitcoin است که در سال 2014 با نام EasyBitz راه اندازی شد و به کاربران امکان خرید و فروش BTC را با استفاده از روش های مختلف پرداخت از جمله انتقال بانکی و بانکی ، Paypal ، Venmo ، MPESA ، کارت های هدیه اپل و غیره می دهد..

مبادله رمزنگاری پراکسی در کشورهای در حال توسعه

دارایی های ارز رمزنگاری شده در حال تبدیل شدن به دارایی اصلی برای چندین سرمایه گذار به عنوان دارایی های امن و یا دارایی متنوع در پرتفوی خود هستند. علاوه بر این ، سرمایه گذاران در کشورهای در حال توسعه بیت کوین (BTC) و دارایی های مشابه را برای کاهش هزینه ارسال حواله به خارج از کشور و به عنوان پرچین برای تورم بیش از حد ارز در سراسر جهان خریداری می کنند..

مبادلات رمزنگاری P2P به رهبری Paxful و یکی از رقبای آن LocalBitcoins ، عمدتاً بر روی دنیای پیشرفته تمرکز دارند که شهروندان غیر بانکی را قادر می سازد BTC را به راحتی و کارآمد از همتایان محلی خریداری و بفروشند. به طور خاص هند شاهد رشد گسترده ارزهای رمزپایه و بلاکچین است زیرا کل حجم هفتگی معاملات در Paxful در هفته گذشته به بالاترین حد خود رسیده است.

رشد تصویب ارزهای رمزپایه در هند

رشد کلی ارز رمزنگاری شده و فناوری بلاکچین در هند از جنبه های نظارتی ، فناوری و بازار چیزی قابل توجه نبوده است.

در سال 2018 ، بزرگترین بانک مرکزی دموکراسی جهان ، Reserve Bank of India (RBI) ، با مجازات های سختگیرانه ممنوعیت پنهانی ارزهای رمزپایه را وضع کرد. قوانین بی عاطفه ای که در خریدهای رمزنگاری شده با استفاده از کارتهای بانکی یا اعتباری بانکی و نقل و انتقالات بانکی تنظیم شده است ، بسیاری از کاربران را در هند به سمت مبادلات P2P سوق می دهد.

علی رغم اینکه دادگاه عالی هند این اقدام را خلاف قانون اساسی و لغو ممنوعیت RBI اعلام کرد ، این کشور کشور را به سمت مبادلات متمرکز بازارهای بیت کوین باز کرد ، مبادلات P2P همچنان در این کشور رونق می گیرند.

مجموع حجم هفتگی معاملات Paxful در سال 2020 تاکنون انجام شده است.

Paxful در حال حاضر با اتمام بیش از 18.81 میلیون دلار در معاملات BTC در سیستم عامل از ابتدای سال 2020 ، این اتهام را رهبری می کند.

Paxful در حجم هفتگی مورد معامله در هند رکورد زد

طبق نمودارهای ارائه شده توسط UsefulTulips.org, Paxful اکنون بزرگترین تبادل رمزنگاری نظیر در هند پس از افزایش دادرسی در سال 2020 است. فقط در 9 ماه گذشته ، مبادله P2P از یک سهم بازار تک رقمی به یک رهبر در رقابت با صنعت برتر ، LocalBitcoins تبدیل شده است ، و سایر رهبران بازار در هند.

هند دومین بازار بزرگ P2P بیت کوین در منطقه آسیا / اقیانوس آرام است که تنها در چین عقب است ، زیرا نفوذ سریع بازار Paxful در این کشور آن را در راهی برای به چالش کشیدن چین قرار می دهد.

Bitcoins محلی و رشد Paxful از سال 2015 تاکنون

در 21 هفته اول سال 2020 ، صرافی حداقل 1 میلیون دلار در هفته در 34 درصد از زمان ثبت شده است. از ابتدای ماه مه ، حجم معاملات هفتگی بیت کوین با بالاترین سطح تنظیم شده و سه بالاترین رقم متوالی را در هفته به پایان رسانده است – هفته منتهی به 17 مه – با ثبت 1.521 میلیون دلار (ATH).

این صرافی با اتصال خریداران و فروشندگان مختلف در بازارهای مایع ، راهی سریع به کاربران برای مبادله روپیه هند خود با بیت کوین و بالعکس ارائه می دهد. بنابراین چگونه می توانید به جنبش Paxful بپیوندید و به راحتی BTC را به INR خرید و فروش کنید?

نحوه خرید و فروش BTC در Paxful

اگر در Paxful حساب کاربری ندارید ، باید “ایجاد یک حساب” انجام دهید و سپس وارد حساب خود شوید. دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

  1. برو پیش مسئول وب سایت Paxful.
  2. “خرید بیت کوین” یا “فروش بیت کوین” را روی دکمه های ارائه شده در بالای صفحه انتخاب کنید.

  1. گزینه “روپیه هند” را انتخاب کنید و بهترین پیشنهادات و گزینه های پرداخت ارائه شده توسط کاربران را در صفحه نتیجه جستجو کنید.

توجه: به یاد داشته باشید که قبل از شروع معامله از نزدیک اعتبار فروشنده یا خریدار را بررسی کنید ، به جزئیات دقیق نگاه کنید و مطمئن شوید که فروشنده شما در دسترس است.

  1. پیشنهاد مورد نظر خود را انتخاب کنید و مبلغی را که می خواهید خریداری کنید تنظیم کنید.
  2. اگر از شرایط ارائه شده راضی هستید ، بر روی دکمه “موافق شرایط و خرید بیت کوین اکنون” کلیک کنید.
  3. صفحه حاصل یک جعبه گپ بین خریدار و فروشنده برای به اشتراک گذاشتن جزئیات فراهم می کند.
  4. پس از ارسال پرداخت ، برای دریافت بیت کوین روی دکمه “پرداخت” کلیک کنید.

با این وجود مبادله محدودیتی برای حجم هایی است که می توانید در صورت تأیید نشدن تجارت کنید. ایمیل و شناسه خود را تأیید کنید تا محدودیت های تجاری را افزایش دهید.

نتیجه

رشد Paxful در جامعه رمزنگاری هند و صدها گزینه پرداختی آن ، مزیتی رقابتی نسبت به رقابتی این بورس محسوب می شود. ویژگی های خرید و فروش سریع و ارزان ، Paxful را به ارز ایده آل P2P برای بدست آوردن یک قطعه بیت کوین در هند تبدیل می کند!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner