روابط عمومی: ایجاد حافظه پنهان برای بلاکچین قابل استفاده برای توسعه دهندگان و مشاغل

توسعه بلاکچین به عنوان یک چیز پیچیده و گیج کننده تلقی می شود در حالی که نباید اینگونه باشد. اما در مرحله نوپایی خود ، ایجاد برنامه هایی برای دستیابی به موفقیت بیشتر در آینده برای توسعه دهندگان دشوار است.

اینجاست که حافظه پنهان وارد تصویر می شود. با این هدف که “توسعه بلاکچین نباید علم موشک باشد” ، در حال کار بر روی چندین محصول و خدمات است که می توانید در عرض چند دقیقه روی بلاکچین راه اندازی کنید..

Meet cache: در عرض چند دقیقه بر روی بلاکچین فعال و فعال باشید

Cache مجموعه ای از پروژه ها و نشانه هایی است که روی ساخت ابزارهایی کار می کند تا بلاکچین را برای توسعه دهندگان و همچنین مشاغل آسان و قابل استفاده کند..

“حافظه پنهان نشانه و مجموعه ای از پروژه ها است که با هدف توانمندسازی توسعه دهندگان ، استارت آپ ها و محصولات جهت دستیابی آسان به ویژگی های قدرتمند بلاکچین مانند دارایی ها ، توکن ها ، تمرکززدایی ، مدیریت هویت و موارد دیگر انجام می شود. خوب ، ما معتقدیم که برای داشتن یک دنیای غیرمتمرکزتر ، باید توسعه ، ابزارها و تجربه کاربر پیرامون بلاکچین را به یک انتخاب آسان تبدیل کنیم. “

تیم ساخته شده بر روی بلاکچین NEM ، فناوری پشت پروژه خود را چنین تعریف می کند: “Cache در بستر بلاکچین NEM کار می کند و زندگی می کند. NEM از API های امن و RESTful استفاده می کند که به توسعه دهندگان اجازه می دهد راه حل های منحصر به فرد و کاربر پسند در بالای سیستم عامل ایجاد کنند. برای ارسال Cache یا انجام تراکنش های Cache ، کاربر هزینه معاملات اسمی را در ارز رمزپایه XEM پرداخت می کند. برخلاف Ethereum ، هزینه های بلاک چین NEM غیر متغیر ، قابل اعتماد و کم هزینه است. “

مقدار رمز حافظه پنهان & یک تیم مستحکم

وقتی نوبت به Cache می رسد ، با تمرکز بر روی توسعه دهندگان ، مشاغل ، وب سایت ها و شرکت های پردازنده طراحی می شود. این شرکت از طریق 3 محصول اصلی یعنی Blockstart ، Cacheout و Devslopes به این مهم دست خواهد یافت.

Cache نشانه کاربردی است که Blockstart را تقویت می کند ، یک بستر توسعه دهنده است که ابزارهای پیاده سازی و ساخت برنامه های Blockchain را با سهولت فراهم می کند. Blockstart به توسعه دهندگان و مشاغل اجازه می دهد تا در عرض چند دقیقه شروع به ساختن شبکه بلاکچین کرده و هزینه های Cache را متحمل شوند. به منظور پشتیبانی از توسعه این پلت فرم توسعه دهنده ، Cacheout به عنوان یک اکوسیستم ، وب سایت و پلتفرم ایجاد شده است که برای تولید س questionsال و پاسخ با کیفیت برای برنامه نویسی و س questionsالات فنی مربوط به اعضای انجمن Blockstart طراحی شده است. Devslopes آموزش هایی را برای توسعه دهندگان در نظر خواهد گرفت که در آن برخی محتوای اختصاصی از طریق Cache قابل دسترسی است و به عنوان جوجه کشی برای ستاره های بزرگ بلاکچین ادامه خواهد داشت..

این پروژه دارای یک تیم مستحکم 9 نفره است ، آنها از سال 2015 در حال ساخت برنامه های کاربردی برای مصرف کنندگان و توسعه دهندگان هستند و به بیش از 300000 دانش آموز در سراسر جهان نحوه کدگذاری در Devslopes را آموزش داده اند. همه اعضای تیم از دانش آموزان سابق Devslopes بودند و سیستم عامل های آنها ساخته شده است تا توسط استفاده و فعالیت توسعه دهنده هدایت شود و توسط جامعه Devslopes موجود به طور گسترده استفاده خواهد شد.

تیم می گوید,

“ما کارهای پیچیده را ساده می کنیم. ما اکنون این کار را برای بلاکچین انجام می دهیم. ”

سابقه تیمی ، سابقه تنظیم و دستیابی به اهداف و ایجاد محصولات و خدماتی که قابل استفاده و فهم آسان باشند ، از نقاط قوت این پروژه است. حافظه پنهان در حال حاضر در گردش است و می توان از آن برای خرید دوره ها در www.devslopes.com. در حال حاضر ، این تیم برای کمک به تولید امتحانات و گواهینامه های مرتبط با بلاکچین در سراسر جهان با Pearson Vue و Blockchain Training Alliance همکاری می کند..

برنامه های آینده Cache


سیستم عامل و سیستم عامل Devslopes طی 2 سال گذشته با پشتیبانی و ایجاد پایگاه کاربر خود ، زنده و موفق بوده اند. علاوه بر این ، Blockstart در حال حاضر در حال ساخت است و Cacheout در مراحل اولیه تولید محصول است.

در مورد برنامه های آینده ، تیم می گوید؛

“ما به طور همزمان ساخت و انتشار شبکه بلاک چین عمومی خود را ادامه خواهیم داد ، جایی که توسعه دهندگان می توانند با پرداخت هزینه Cache محصولات و خدمات را بسازند. اندکی پس از شروع توسعه Cacheout ، و همچنان به تولید و تولید محتوا برای Devslopes Learn to Code برای تولید سرب Blockstart و Cacheout ادامه می دهیم. ”

در اخیر پست وبلاگ, این تیم خاطر نشان کرد که به دلیل استفاده منحصر به فرد از رمز Cache در انجمن توسعه دهندگان Blockstart ، این توکن از روند قیمت “سرعت توکن” که بسیاری از سیستم عامل های بلاکچین توکن را آزار می دهد ، عایق خواهد شد. سهام توسعه دهندگان در رمز Cache در واقع سپرده هایی هستند که می توانند در اکوسیستم Blockstart ایجاد شوند. این سهام از اکوسیستم پشتیبانی می کند و هزینه ناامیدکننده مالی و فناوری توسعه بلاکچین را به حداقل می رساند.

Cache شروع به ساخت SDK برای iOS ، Android و Unity کرده است تا توسعه دهندگان را فعال کرده و همچنین MVP خود را برای Blockstart (B2B) که در آن کسب و کارها و شرکت های تازه تاسیس در عرض چند دقیقه در شبکه های بلاکچین خود فعالیت می کنند ، مستقر کند. حافظه پنهان برای پشتیبانی و بزرگداشت توسعه دهندگان از پایه ساخته شده است و این هدف متمرکز منجر به ایجاد مجموعه ای قدرتمند از فناوری ها شده است که به توسعه نسل بعدی نرم افزارهای غیرمتمرکز قدرت می بخشد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map