چگونه می توانیم تبلیغات آنلاین را به کاربران تبدیل کنیم؟

مرور اینترنت بدون دیدن تبلیغات تقریباً غیرممکن است. از تبلیغات کاملاً هدفمند که کاربران را از طریق ردیاب کوکی دنبال می کنند ، تا تبلیغات کلی در سرویس های پخش جریانی ویدیو مانند YouTube ، بسیاری از افراد پیمایش در وب به شکل فعلی را آزار دهنده و منحرف می کنند.. 

مطابق با برخی تخمین ها, متوسط ​​کاربر در حال گشت و گذار در وب در معرض 5000 تبلیغات روزانه قرار دارد. این باعث شده است تقریباً یک چهارم از کاربران وب برای جستجوی مسدود کننده های تبلیغات ، افزودنیهای مبتنی بر مرورگر که از نمایش تبلیغات جلوگیری می کنند ، تا یک تجربه مرور پاک تر داشته باشید. 

حتی کسانی که فن کافی برای استفاده از مسدودکننده تبلیغات ندارند ، اگر احساس کنند که با تبلیغات پر شده است ، و همچنین برای آن دسته از کاربرانی که از استفاده از سایتها ممنوع هستند مگر اینکه مسدودکننده های تبلیغات خود را غیرفعال کنند ، همیشه می توانند فقط یک صفحه وب را ترک کنند., بیش از 70٪ به سادگی سایت را ترک می کنند.  

با این حال ، برای صنعت تبلیغات ، مسدودکننده های تبلیغات و انزجار مردم از تبلیغات یک روند نگران کننده است. در پایان سال جاری ، تخمین زده می شود که 35 میلیارد دلار درآمد تبلیغاتی به دست مسدودکنندگان تبلیغات می رسد. نه تنها تبلیغات به ارتقا awareness آگاهی از نام تجاری برای شرکت های فیزیکی کمک می کند ، بلکه برای موفقیت بسیاری از مشاغل مستقر در اینترنت نیز بسیار مهم است.. 

اما خوشبختانه یک راه حل وجود دارد. بسیاری از کاربران به طور کلی از تبلیغات خسته نشده اند ، آنها به راحتی از نمایش تبلیغات بی ربط و مزاحم خسته شده اند. به همین دلیل شرکت هایی مانند تبلیغات مهربانانه از فناوری بلاکچین استفاده می کنند تا تبلیغات کاربر پسندتر شود. بیایید این را با جزئیات بررسی کنیم. 

استفاده از بلاکچین برای بهتر شدن تبلیغات

سیستم عامل های سنتی تبلیغ آگهی ، مانند Google Adwords ، به طور معمول کاربران اینترنتی را از طریق سفرهای وب خود ردیابی می کنند و براساس سابقه مرور گذشته آنها ، به آنها تبلیغ می کنند. با این حال ، ممکن است این تبلیغات مربوط به سایتی که در حال حاضر در آن هستند نباشد ، که باعث می شود اغلب سرزده و نامناسب به نظر برسند. 

در عوض ، Kind Ads یک برنامه بلاکچین است که با تسهیل در همکاری و همکاری ناشران و تبلیغ کنندگان ، عملکرد سیستم عامل های تبلیغاتی سنتی را مختل می کند. رمز تبلیغات مهربانانه, ‘نوع’, در مرکز پلت فرم جدید قرار دارد و یک مدل درآمد مبتنی بر انگیزه را برای ناشران و کاربران ایجاد می کند.

 یکی از ویژگی های کلیدی بستر تبلیغات مهربان ، درگاه تبلیغات مهربان است ، که ناشران می توانند جزئیات وب سایت ، وب سایت ، سطح بازدید و مخاطبان مورد نظر خود را لیست کنند. این امر باعث می شود که تبلیغ کنندگان انتخاب ناشران مربوطه را برای قرار دادن تبلیغات خود آسان تر از همیشه کنند ، که علاوه بر افزایش تبدیل ، باعث می شود کاربران کمتر تحت تأثیر محتوای بی ربط قرار بگیرند.. 

در حالی که بسترهای نرم افزاری تبلیغات سنتی هزینه های بالایی را از تبلیغ دهندگان دریافت می کنند ، Kind Ads از ساختاری بی نقص برخوردار است که به جای رمز KIND طراحی شده است. در نتیجه ، بودجه بازاریابی تبلیغ کنندگان بسیار بیشتر از حد متوسط ​​طول می کشد و به تیم های بازاریابی امکان انتخاب بیشتر در مکان تبلیغات را می دهد.. 

Kind Ads همچنین 75٪ از درآمد خود را به ناشر توزیع می کند ، که نه تنها احتمال استفاده ناشران از این بستر را افزایش می دهد ، بلکه باعث انتشار صادقانه و منصفانه انتشار می شود. ناشران پس از رسیدن به آستانه پرداخت خود ، ماهانه پرداخت می شوند. 

برای سهولت یافتن ناشران با کیفیت برای تبلیغ دهندگان ، که تبلیغات را به مخاطبان مربوطه تحویل می دهند ، ناشران در سیستم تبلیغات نوع توسط سیستم امتیازدهی رتبه بندی می شوند. این سیستم که از یک پروتکل زیر بلاکچین پشتیبانی می کند ، غیرقابل تغییر و غیرمتمرکز است ، که دستکاری در رتبه بندی ناشر را غیرممکن می کند.

علاوه بر این ، با استفاده از منابع داده خارجی ، Kind Ads می تواند اطلاعات مربوط به ناشران را از قبیل داده های Google Analytics ، مرجع دامنه سایت ، بازدید از صفحه و موارد دیگر به تبلیغ دهندگان نشان دهد.. 

همه این ویژگی ها تضمین می کنند که تبلیغ کنندگان فقط از طریق Kind Ads بهترین ارزش پول را ندارند ، اما آنها همچنین تبلیغاتی را در مقابل مشتریانی قرار می دهند که به احتمال زیاد تعامل و تبدیل می کنند. 


مزایای تبلیغ کنندگان و ناشران واضح است ، اما چه چیزی در آن برای کاربر نهایی وجود دارد – شخصی که به او تبلیغ می شود?

Kind Ads چه نفعی برای یک کاربر متوسط ​​وب دارد? 

به جای یک محیط تبلیغاتی که در آن کاربر توسط تبلیغات بی ربط بمباران می شود ، اکوسیستم Kind Ads در واقع شامل کاربر نهایی است و برای آنها ارزش ایجاد می کند. 

در هر زمان ، کاربران پلت فرم تبلیغات مهربان می توانند تبلیغات را فعال کنند یا تبلیغاتی را که نشان می دهند متناسب با آن انتخاب کنند تا برای هر آگهی KIND نشانه کسب کنند. اگر کاربری مشاهده همه تبلیغات موجود را انتخاب کند ، بیشترین علائم را به دست می آورد ، زیرا با محدود کردن کاربر در معرض نمایش قرار گرفتن تبلیغات ، مقدار نشانه کاهش می یابد. 

این یک تغییر بزرگ در نحوه ارائه تبلیغات به کاربران وب است ، که قبلاً یا مخاطب اسیر محتوای بی ربط بوده اند یا مجبور به استفاده از مسدودکننده های تبلیغات برای محدود کردن میزان مواجهه با تبلیغات شده اند. در عوض ، Kind Ads بستری را فراهم می کند که کاربران بتوانند از توجه خود کسب درآمد کنند. 

Kind Ads یا تبلیغات مهربان فقط برای تبلیغات درون صفحه ای نیست. این پلتفرم قصد دارد روی کانالهای پیشرو دیگر مانند اعلان های فشار و کمپین های ایمیل – با ادغام های موجود با سیستم عامل های برجسته مانند MailChimp – تمرکز کند.. 

به عنوان مرورگر وب ، توجه ما برای تبلیغ کنندگان هرگز ارزشمندتر نبوده است ، اما جلب توجه آن نیز هرگز دشوارتر بوده است. اکنون ، با راه حل هایی مانند بستر تبلیغات مهربان ، کسب درآمد از مرور وب و دریافت مشوق هایی برای مشاهده تبلیغات می تواند فضای تبلیغاتی آینده را تعریف کند..  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map