معامله اهرم بیت کوین چیست و چگونه می توان سود کسب کرد؟

قبل از اینکه بدانید معاملات اهرم بیت کوین چیست ، لازم است بدانید معاملات آتی بیت کوین چیست. قراردادهای آتی ، که قراردادهای آتی نیز نامیده می شوند ، توافق نامه ای برای خرید یا فروش دارایی فیزیکی مانند ارز ، کالا و غیره یا دارایی مالی مانند ارز رمزنگاری شده (بیت کوین) با قیمت از پیش تعیین شده در یک زمان مشخص آینده است. 

در مورد معاملات آتی بیت کوین ، این قرارداد براساس قیمت بیت کوین منعقد می شود و معامله گران می توانند با اشتیاق یا موقعیت های کوتاه مدت ، قیمت بیت کوین را در آینده حدس بزنند. معاملات آتی بیت کوین به معامله گران این امکان را می دهد تا سود خود را بدون توجه به بالا و پایین رفتن قیمت بیت کوین کسب کنند. و معامله گران می توانند سودهای زیادی حتی در یک بازار آشفته کسب کنند. در مقابل قرارداد آتی سنتی ، قرارداد دائمی یک محصول مشتق نوآورانه است که تاریخ انقضا ندارد. به عبارت دیگر ، معامله گران اگر مجبور به تصفیه نباشند می توانند تا زمانی که دوست دارند موقعیت داشته باشند. 

معمولاً از معاملات آتی بیت کوین با استفاده از اهرم استفاده می شود ، که می تواند قدرت خرید یک معامله گر را افزایش دهد و با وام گرفتن 10 برابر ، 25 برابر یا حتی 100 برابر از مبادلات ، سود او را چندین برابر کند. به این معامله اهرم گفته می شود تا سرمایه گذاری اندک انجام شود اما سود بیشتری بدست آید.

به عنوان مثال ، هنگامی که قیمت بیت کوین 10،000 دلار است ، برای باز کردن قرارداد از 1 BTC استفاده می کنید. با استفاده از اهرم 100 برابر ، قرارداد شما 100 BTC خواهد بود.  

در بازار گاو نر هنگامی که قیمت به 11000 دلار افزایش یابد و شما در معاملات آتی BTC طولانی مدت داشته باشید ، بدست خواهید آورد:

100 BTC * (11000 تا 10000 دلار) / 11000 دلار = 9.1 BTC

در بازار خرس وقتی قیمت به 9000 دلار کاهش می یابد و در معاملات آتی با کوتاه مدت BTC مواجه خواهید شد:

100 BTC * (10 هزار دلار – 9 هزار دلار) / 9 هزار دلار = 11 BTC

با این وجود ، معاملات اهرمی ، پتانسیل سود و همچنین ریسک را افزایش می دهد. برای جلوگیری از ضرر و زیان در مقیاس بزرگ ، پیگیری موقعیت های باز شده مهم است. برای تضمین سودهایی که می گیرید می توانید سود ، توقف ضرر یا سایر ابزارهای مدیریت ریسک را تنظیم کنید و خطراتی را که ممکن است متحمل ضرر شوید کاهش دهید. 

چگونه می توان با ریسک کمتری سود خود را بدست آورد?

  • تجارت خود را برنامه ریزی کنید و برنامه خود را معامله کنید

دو ابزار اصلی مدیریت ریسک برای معامله گران وجود دارد که باید هنگام معامله برنامه ریزی کنند ، Stop-loss (S / L) و سود (T / P). معامله گران موفق اهمیت برنامه ریزی را می دانند در حالی که معامله گران ناموفق اغلب وارد بازار می شوند بدون اینکه تصوری از زمان فروش با سود یا ضرر داشته باشند. معامله گران پیشرفته می دانند که با چه قیمتی حاضر به خرید و فروش هستند. و آنها تمایل دارند بازده حاصل را در برابر احتمال رسیدن بازار بیت کوین به اهداف خود در نظر بگیرند. اگر بازده تعدیل شده به اندازه کافی زیاد باشد ، آنها تجارت را انجام می دهند.

برعکس ، نابالغ بازرگانان اغلب بدون داشتن ایده در مورد نقاطی که در آن برای فروش سود یا توقف ضرر به فروش می رسند ، وارد معامله می شوند اما منجر به احساساتی می شوند که معاملات آنها را تسخیر و هدایت می کنند. ضررها معمولاً معامله گران را وسوسه می کنند که خود را حفظ کنند و امیدوارند که پول خود را پس بگیرند ، در حالی که سود می تواند مردم را فریب دهد تا بی پروا برای سودهای بیشتر نگه دارند.

  • با یک سرمایه گذاری اندک تجارت کنید 

هرگز تخم مرغ خود را در یک سبد قرار ندهید به این معنی است که تمام پول خود را در موقعیتی قرار ندهید. اگر تمام پول خود را در یک موقعیت قرار دهید ، خود را برای یک ضرر بزرگ آماده می کنید. همیشه به یاد داشته باشید که سرمایه گذاری های خود را تقسیم کنید. این نه تنها به شما کمک می کند ریسک خود را مدیریت کنید ، بلکه به شما فرصتی می دهد تا موقعیتی را ببندید که متوجه شوید در جهت اشتباه بازار حدس می زنید.

تمرین و تجارت خود را از کجا شروع کنید?

بکس پلاس, یک پلت فرم معاملات مشتقات رمزنگاری شده برای مبتدیان و کهنه سربازان ، معاملات آتی 100 برابر اهرم با قراردادهای دائمی در BTC ، ETH ، LTC ، EOS ، XRP و غیره را ارائه می دهد. با یک رابط بصری و شبیه ساز تجارت ، کاربران می توانند با بازار معاملات آتی ارز رمزنگاری آشنا شوند و استراتژی های آنها را قبل از شروع معاملات در زمان واقعی تمرین کنید. 

  • با 10 BTC در حساب آزمایشی خود تجارت کنید

پس از ثبت نام با آدرس ایمیل و کد تأیید خود ، یک حساب تجاری و یک حساب آزمایشی به طور خودکار ایجاد خواهد شد 10 BTC در حساب آزمایشی است و در هر زمان که دوست دارید می توانید تمرین کنید. مانند گفته های قدیمی ، تمرین کاملاً عالی است ، به هر معامله گر توصیه می شود قبل از شروع کار از شبیه ساز معاملات استفاده کند.

Bexplus در حال فعالیتی است تا کاربران بتوانند با گسترش سرمایه خود سود بیشتری کسب کنند. پس از واریز 1 BTC ، 2 BTC به حساب شما واریز می شود. این پاداش قابل برداشت نیست اما سود حاصل از آن قابل برداشت است. 100٪ پاداش سپرده که برای شما آماده است.

اگر بیت کوین در دست دارید اما می خواهید ابتدا با یک شبیه ساز معاملات تمرین کنید ، در این فاصله هنوز می توانید سود واقعی کسب کنید. Bexplus کیف پول بدون خطر در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا از آن لذت ببرند تا 30٪ سود سالانه. تمام BTC ذخیره شده در کیف پول بسیار ایمن و محافظت شده است. و سیستم ما به طور خودکار درآمد دیروز شما را به صورت روزانه محاسبه می کند و درآمد دیروز در اولین روز ماه آینده تسویه می شود.

Bexplus را در دنبال کنید:

سایت اینترنتی: بیت کوین تبادل – اهرم 100 برابر

تلگرام: باbexplusofficial تماس بگیرید

فروشگاه برنامه اپل: Bexplus – سود حاصل از Cryptos در App Store

Google Play: تجارت بیت کوین & حاشیه تجارت – برنامه Bexplus

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner