روابط عمومی: یک خط زندگی برای کشاورزان از طریق مزرعه شعله ور

کشاورزی بخشی ضروری از ملل در سراسر جهان است ، زیرا منبع تغذیه همه افراد است. این بخش با چندین شوک مخرب روبرو شده است که کشاورزان را آزار می دهد و بر پایداری سرمایه گذاری آنها تأثیر می گذارد. مهمترین آنها آتش سوزی است. فقط در انگلستان هزینه آتش سوزی مزرعه برای کشاورزان 46.4 میلیون پوند بود در سال 2018.

از آنجا که تغییرات آب و هوایی جهانی به دلیل استفاده مداوم از سوخت های فسیلی رخ می دهد ، اختلالات گران قیمت در کشاورزی همچنان در حال افزایش است. برای مقابله با هزینه ها ، لیست های رمزنگاری برای کمک به کاهش خسارات وارده ، و ایجاد یک حیوان نجات برای کشاورزان ، مطرح شده است..

سازمان مزرعه شعله ور

سازمان مزرعه شعله ور یک سازمان مستقر در کشاورزی است که سعی کرده است از طریق لیست رمزنگاری به ضرر کشاورزان رسیدگی کند. این کار را با ارائه یک پروتکل منحصر به فرد تولید انحصاری با عملکرد تورم انجام می دهد. با این کار به کشاورزان کمک می کند تا از خسارات وارده از طریق درآمد منفعل ایجاد شده خسارت وارد شوند.

منشا مزرعه شعله ور

یک کشاورز دهکده ای به نام Flaming Farmer یک روز از خواب بیدار شد و متوجه سوختن محصولات کل روستا شد. این روستا به شدت به کشاورزی زراعی وابسته بود. این آتش سوزی خساراتی به طور بالقوه در زندگی ایجاد کرد ، همانطور که توسط همه اهالی روستا احساس شد. این کشاورز قصه ای را که پدربزرگ و مادربزرگش در مورد یک وضعیت مشابه گفته بودند به یاد آورد ، اما آنها با دستیابی به “قدرت ویژه” که به حفظ عملکرد کشاورزی کمک می کند ، این داستان را ادامه دادند. این الهام منجر به ایجاد اتریوم نشانه های مبتنی بر.

نحوه استفاده از مزرعه شعله ور

برای عایق بندی خود ، از کشاورزان احتمالی انتظار می رود که دست به کار شوند FARM توکن در خدمات مبادله و با افزودن تصفیه به Uniswap. Uniswap یک تبادل رمزنگاری کاملاً غیرمتمرکز است که نقدینگی خودکار را در پروتکل Ethereum ارائه می دهد. 

توکن های Flaming Farm در دو بخش خصوصی یا عمومی در دسترس هستند. هر دو لیست به طور جداگانه منتشر می شوند و باید در Coinmarketcap و Coingecko در دسترس باشند.

اولین مورد فروش خصوصی خواهد بود. دارای Hardcap 300 ETH (سکه Ethereum) است. این هدف به منظور بدست آوردن اولین فروش و عمق بازار طعم و مزه در پیش بینی لیست عمومی بیشتر است. لیست عمومی که بعداً منتشر می شود دارای 600 ETH است. بنابراین این لیست اصلی با آرم قفل شده با نقدینگی خواهد بود.

نشانه FFARM

در مجموع 10 هزار توکن از قبل استخراج شده وجود دارد. آنها کل لیست ها و فروش ها را پوشش می دهند. و باید حداقل نرخ سوختن 2.5٪ در هر بار انتقال داشته باشد ، که با افزایش عرضه اصلاح می شود. توکن ها به روش زیر توزیع می شوند:

  • 4000 نشان به مبلغ 40٪ از کل ، به 600 ETH فهرست عمومی اختصاص می یابد. حداکثر سقف برای هر فرد با مقدار 20 ETH تنظیم شده است ، که هر نشانه قیمت 0.16 ETH را به خود جلب می کند.
  • 2500 نشانه به 300 فروش خصوصی ETH اختصاص داده شده است. مقدار آن 25٪ از کل نشانه ها است. حداکثر سقف فردی 30 ETH تعیین شده است که قیمت آن 0.13 ETH برای هر رمز است.
  • 25٪ یا 2500 نشانه دیگر به برنامه نقدینگی Uniswap اختصاص داده شده است که ارزش آن 495 ETH است. این در دسترس خواهد بود هفت روز از فروش جمعیت

همچنین 500 (5٪) نشانه تیمی و 500 نشانه دیگر (5٪) برای تأمین بودجه توسعه پروژه وجود دارد. این دو به مدت 3 ماه اجرا می شوند.

کشاورزان و سرمایه گذاران چگونه به دست می آورند

توسعه دهندگان شعله ور از مزرعه استفاده می کنند DeFi پروتکل ، که با امکان تولید محصول بازده دارایی ایجاد می کند. بهره وری کشاورزی یک فرآیند بازاریابی است که در آن دارندگان دارایی های رمزنگاری مجبور می شوند ارزهای رمزپایه خود را وام دهند و کارمزد و سود خود را به عنوان درآمد در این فرآیند کسب کنند..

دارندگان توکن های FFARM به لطف جنبه تولید محصول ، منفعلانه و بدون نیاز به تجارت درآمد کسب می کنند. این درآمد به طور ایده آل برای کمک به کشاورزان محصولات زراعی ، به منظور جبران آنها از شوک تولید تولید می شود. 

بنابراین هنگامی که سرمایه گذاری کشاورزی شوک و در نتیجه ضرر و زیان ایجاد می کند ، درآمد حاصل از تولید محصول از توکن های FFARM ممکن است سرمایه کشاورزان را برای به دست آوردن نهال های فصل کاشت بعدی فراهم کند و همچنین سایر هزینه های کشاورزی را نیز تأمین کند. این همچنین یک درآمدزایی مناسب برای سرمایه گذاران در بخشهای دیگر است.

مزیت طبیعت تورمی

تولید محصول نیز به لطف ساختار عملکردی خود ریسک های تورمی زیادی را متحمل می شود. توکن ها به تدریج و در نتیجه مشکل عرضه بیش از حد ارزش خود را از دست می دهند. یعنی با گذشت زمان تعداد بیشتری توکن منتشر می شوند بدون اینکه تقاضا افزایش یابد.

مشکل دیگر خروج یک تامین کننده عمده نقدینگی است. سرمایه گذاران احتمالی که وارد می شوند ، منجر به کاهش شدید قیمت می شود که به کسانی که در بازار مانده اند آسیب می رساند. بنابراین این امر می تواند هدف از حرکت کشاورزان زراعی را به عنوان یک بالشتک برای شوک های کشاورزی به بازار تولید محصول ضرب کند ، اما ارزش آنها به طور قابل توجهی از دست می رود.

پروتکل عملکرد تورمی Flaming Farm ، از جمله اولین پروتکل های منتشر شده ، دارای یک مزیت سوزاندن است. در اصل ، این شامل حذف نشانه ها از گردش توسط سازندگان است که در ابتدا 2.5 درصد است. این با افزایش عرضه قابل تنظیم است. خطرات تورمی مرتبط با تولید محصول در نتیجه عرضه بیش از حد را می توان در صورت وقوع بررسی کرد ، تضمین ثبات ارزش رمز. 

با تشکر از حداکثر سقف 30 ETH برای هر فرد ، خروج یک دارنده عمده نقدینگی نیز می تواند در حد توان تیم تنظیم شود. اختصاص 5٪ کل توکن ها توسط تیم ، به شما کمک می کند تا چنین اتفاقی و همچنین سوزاندن تدریجی توکن ها را تضمین کند تا قیمت آنها را تضمین کند.

نتیجه

اگرچه کشاورزی برای هر ملتی حیاتی است ، اما با خطرات بزرگی روبرو است که می تواند تولید را مختل کند. متحمل بار سنگین این عواقب ، کشاورزان هستند که ضررهای هنگفتی را متحمل می شوند. با توجه به تغییرات آب و هوایی جهانی ، این بدان معناست که بالشتک کردن کشاورزان به گزینه ای بسیار مناسب برای پایدار نگه داشتن کشاورزی و کشاورزی تبدیل شده است..

مزرعه شعله ور توکن ها با ارائه یک جریان درآمد دیگر ، معامله خوبی به آنها و سایر سرمایه گذاران ارائه می دهند. این کار را در حالی انجام می دهد که فشارهای تورمی تولید محصول را از طریق پروتکل تورم اختصاصی خود نفی می کند. این سازمان قول می دهد که در صورت انجام حمل و نقل گسترده از کشاورزان ، به هدف منشأ خود یعنی دادن حیات نجات به کشاورزی برسد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner