چرا MXC مقدمه تبدیل شدن به پیشروترین مبادله رمزنگاری جهان در آینده است

اخیراً افزایش نرخ ارز مبادله ای MXC $ MX توجه بلومبرگ را به خود جلب کرده است. 8 فوریه ، بلومبرگ گزارش شده که براساس خدمات نقطه ای ، اهرم ، قرارداد ، ETF ، شاخص ، قرارداد ، PoS و OTC ، MXC Exchange ، یک ارائه دهنده معتبر خدمات رمز ارز یک مرحله ای ، با کل اکوسیستم به رشد و توسعه خود ادامه می دهد. رمز MX ($ MX) به یک رسید بالاترین زمان تا 0.71 دلار.

با توجه به داده های Crypto Departement در 6 فوریه ، در میان 5 رمز ارز برتر ، MX با افزایش 62 درصدی یک روزه ، بیشترین درآمد را در آن روز داشته است..

در سه روز بعد ، MX با بالاترین افزایش در تاریخ 2028.78٪ ، بالاترین افزایش در تاریخ 0.8728 $ را تجربه کرد ، که در مجموع 551.34 افزایش یافته است..

تبادل MXCمنبع: mxc.com

همانطور که همه ما می دانیم ، رشد رمز ارز از افزایش قابل توجه حجم معاملات سیستم عامل های معاملاتی در بازار گاو بهره مند شده است. از ساعت 11:00 در تاریخ 10 فوریه ، Binance token BNB 70.84٪ برای سه روز متوالی افزایش یافته است ، با افزایش تجمعی تاریخی 115680٪. توکن Huobi HT دارای سه روز افزایش تجمعی 241.88٪ و افزایش تجمعی تاریخی 1345.78٪ است.

تحلیلگران صنعت معتقدند:

“در میان برترین سیستم عامل های تجارت در سراسر جهان ، MXC Exchange از نظر لیست در سال 2020 عملکرد بسیار خوبی داشت. این اولین صرافی بود که در آن توکن های DeFi ، رمزهای Polkadot ، NFT ها و لایه 2 و صدها پروژه با کیفیت بالا لیست شده است. کاربران فرصتی برای سرمایه گذاری با هزینه کمتری برای دستیابی به سود بیشتر خواهند داشت. “

شخص اشاره کرد:

“این پروژه هایی که در اوایل بازار گاو نر ثبت شده اند در سال 2021 به چندین برابر یا حتی ده ها برابر افزایش یافته اند ، مانند پروژه بین زنجیره ای DOT ، DEX token UNI ، SUSHI و انواع دیگر پروژه های DeFi مانند AAVE ، BADGER و غیره این پروژه ها حجم زیادی از معاملات MXC Exchange را به خود جلب کرده اند. “

“با این حال ، با توجه به سناریوهای برنامه فعلی ، دستاوردهای تاریخی و ارزش بازار MX (100 میلیون دلار) ، ارزش فعلی و ارزش بازار هنوز با توسعه سیستم عامل مطابقت ندارد ، ما هنوز هم می توانیم انتظار پمپ بالاتر را داشته باشیم.”

چرا به جای “قیمت” “ارزش” است? از آنجا که ارزش توکن مبادله با توسعه خود سیستم عامل افزایش می یابد ، مانند خرید سهام یک شرکت است.

از دیدگاه استراتژیک ، MXC Exchange یک بستر تجاری است که بر انطباق جهانی تمرکز دارد. این مجوز نظارتی را در ایالات متحده ، استونی ، استرالیا ، کانادا و سوئیس دریافت کرده است ، به طوری که توسعه تجارت آن دارای حمایت کافی از انطباق است.

از طریق همکاری عمیق با شرکت های پرداخت مانند Simplex ، Banxa ، Moonpay ، Menapay ، Mercuryo و غیره ، MXC Exchange کانال های پرداخت سازگار را در چندین منطقه گسترش داده و از کاربران محلی برای خرید دارایی های دیجیتال با استفاده از VISA و MasterCard و کارت های نقدی پشتیبانی کرده است..

MXC Exchange بستری است که تأکید زیادی بر تجربه کاربر دارد. از نظر محصولات ، این پلتفرم در تجربه تجارت سکه ها و مشتقات با ارزش بازار تلاش کرده است. این سیستم به صورت پی در پی ETF ، نقاط ضعف ، اهرم و سیستم های معاملاتی قراردادی را به روز کرده و شاخص های کلیدی معاملاتی مانند نقدینگی ، اسپرد بازار و بازده مطابقت را به طور مداوم بهینه می کند. علاوه بر این ، محصولات ایندکس برای تأمین هرچه بیشتر نیازهای کاربران و ارائه تجارب یک مرحله ای راحت تر به کاربران ارائه شده است..

از نظر بازار ، این پلتفرم اصرار دارد که به شدت کیفیت پروژه های لیست را کنترل کند ، و همزمان پروژه های مفهومی زیست محیطی با کیفیت بالا مانند DeFi و Polkadot را جستجو می کند.

از اواسط سال 2019 ، بیش از 10 پروژه Polkadot از جمله KSM ، EDG ، PCX ، RING ، LINK ، COMP ، AVA ، NEST ، JST ، YFI و ده ها پروژه DeFi با کیفیت بالا و همچنین دارایی های مفهومی مانند NFT ها ، ذخیره سازی ، مقیاس خاکستری ، لایه 2 و rebase. این توکن ها در بازارهای محلی ، معاملات اهرمی ، ETH ، قراردادها و استخر استخراج PoS و غیره موجود است. به نظر می رسد شما می توانید تمام توکن های با کیفیت بالا را در صرافی MXC Exchange معامله کنید.

چه ارتباطی بین مقدار رمز MX و سیستم عامل تبادل وجود دارد?

MX خود گواهی ارزش سهام بستر معاملاتی MXC Exchange است. کل عرضه این توکن 1 میلیارد است. از آنجا که مقدار تورم با توجه به حجم معاملات سیستم عامل تعیین می شود – بورس هر ماه بازپرداخت می کند و هزینه های معاملاتی تولید شده از طریق نقطه ، اهرم ، ETF ، قرارداد ، استخر استخراج PoS را می سوزاند.

در عین حال ، نگه داشتن MX مانند نگه داشتن سهام است. دارندگان می توانند از تعدادی از حقوق مانند قدردانی دارایی و رأی دادن به لیست برخوردار شوند. به طور خاص ، دارندگان MX می توانند 20٪ کسر کارمزد را هنگام معاملات انجام دهند. رای گیری و تمدید دارایی های رمزنگاری می تواند پاداش هزینه معامله را دریافت کند. شرکت در قرعه کشی SpaceM و M-Day فعالیت های واجد شرایط یا جایزه برای تعداد بلیط. در Staking MX DeFi شرکت کنید و پاداش مربوط به دارایی استخراج را دریافت کنید.

از ماه ژوئیه سال 2019 ، این پلت فرم 100٪ از MX را که به عنوان هزینه تجارت بدست آورده است ، پس می زند و آن را هر ماه می سوزاند. در حال حاضر ، حدود 390 میلیون MX سوزانده شده است.

از سال 2020 ، پلتفرم معاملاتی MXC Exchange در مجموع 8 رویداد SpaceM و 16 رویداد M-Day را انجام داده است و هر ماه رأی به لیست ، رأی گیری مجدد و فعالیت های استخراج MX DeFi را آغاز می کند. دارندگان MX شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه کشی دارایی و برنده شدن جوایز سهام بیشتر و همچنین کسب جوایز مانند سود سهام معاملات دارند..

در همان زمان ، با افزایش ارزش MX ، دارندگان MX ، مانند دارندگان سهام تسلا ، سود “سهام” دریافت کرده اند.

از این منظر ، MXC Exchange اکنون یک پلتفرم کوچک اما رو به رشد است ، اما به احتمال زیاد به Binance بعدی تبدیل خواهد شد و آیا MX $ BNB بعدی خواهد بود؟ این چیزی است که می توانیم درباره آن فکر کنیم.

سلب مسئولیت: این یک پست پولی است و نباید آن را به عنوان خبر / مشاوره در نظر گرفت. تحقیقات خود را در رابطه با شرکت تبلیغ شده یا هر یک از شرکتهای وابسته یا خدمات ذکر شده در مقاله انجام دهید. Coingape.com هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت و یا خسارت شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner