Eterna و Borderless Capital برای سرعت بخشیدن به توسعه Dapp در شبکه Algorand ، Venture Studio را راه اندازی می کنند

لندن ، انگلیس (16 آوریل 2020) – استودیوی Eterna Borderless Venture امروز برای پشتیبانی از پروژه هایی که قصد ساخت برنامه های کاربردی را روی پلت فرم Algorand دارند ، راه اندازی شد. این برنامه یک طرح ترکیبی به رهبری است سرمایه اترنا, سرمایه بدون مرز, و الگوراند و پشتیبانی بیش از نیمی از دو پروژه بلاکچین را به خود جلب کرده است.

اولین استودیوی سرمایه گذاری برای توسعه دهندگان و کارآفرینان واقع در الگوراند مجموعه ای از ابزارها و منابع را برای ایجاد برنامه های غیرمتمرکز فراهم می کند.. Eterna Borderless Venture Studio همچنین از پروژه های موجود پشتیبانی خواهد کرد تا به آنها کمک کند تا به سیستم Algorand منتقل شوند و از اکوسیستم آن بهره مند شوند. استودیوی Venture اکنون به دنبال برنامه هایی از استارت آپ های واجد شرایط است. افرادی که انتخاب می شوند حداکثر 100 هزار دلار سرمایه از شرکت های VC Borderless Capital و Eterna Capital دریافت می کنند. علاوه بر این ، صندوق VC گل سرسبد Borderless Capital می تواند برای آن دسته از شرکت هایی که به عنوان کسب و کار پیشرو در گروه ظاهر می شوند ، سرمایه گذاری بعدی تا سقف 2 میلیون دلار انجام دهد..

استودیوی سرمایه گذاری اکوسیستم شرکایی را تشکیل داده است که شامل گروههای نخبه دانشجویی از برخی از معتبرترین دانشگاههای جهان مانند دانشگاه آکسفورد ، دانشگاه کمبریج و کالج امپریال لندن است. پیشرو در بلاکچین و شرکت بازاریابی روابط عمومی MarketAcross و همچنین F6S ، یکی از بزرگترین اکوسیستم های نوپا در اروپا ، با Eterna Borderless Venture Studio نیز همکاری کرده اند. علاوه بر این ، هفت پروژه بلاکچین متعهد شده اند که از زمان راه اندازی به Venture Studio بپیوندند:

  • بازارهای MAX: یک گروه تجاری بین المللی مبادله دارایی های دیجیتال خود را راه اندازی می کنند.
  • مونریوم: بستری که به مشاغل امکان ایجاد خدمات مالی دیجیتال و پول الکترونیکی تنظیم شده در زیرساخت های غیرمتمرکز را با استفاده از ارز فیات دلخواه خود می دهد..
  • پروتکل جبار: یک پلت فرم DeFi که یک تجمع کننده نقدینگی واقعاً غیرمتمرکز و پلاگین مبادله غیرمتمرکز را برای مشاغل و مصرف کنندگان ایجاد می کند.
  • PlanetWatch: یک شبکه جهانی از سنسورهای کیفیت هوا و افرادی که از نظر محیط زیست آگاه هستند و از یک سیستم غیرمتمرکز برای ایجاد انگیزه و بازی سازی برای نظارت بر محیط زیست استفاده می کنند.
  • تکینگی NET: شبکه هوش مصنوعی غیرمتمرکز جهان که در آن هر کسی می تواند خدمات AI را در مقیاس گسترده ایجاد ، به اشتراک گذاری و کسب درآمد کند.
  • سکون: یک سکوی توکن سازی با یک پایدار بیت کوین که توسط یورو پشتیبانی می شود و به سرمایه گذاران امکان می دهد دارایی های دنیای واقعی را توکن کنند.
  • سنگ انداختن: یک سکوی اوراق بهادار که با دیجیتالی کردن اوراق بهادار خصوصی و بدون دردسر نظارتی به دنبال جذب سرمایه گذاران است.

تأسیس Eterna Borderless Venture Studio باعث سرعت بخشیدن و رشد طولانی مدت اکوسیستم Algorand خواهد شد ، در حالی که مسیر راه اندازی شرکت های بزرگ را ایجاد می کند و راه حل های ارزشمندی را شامل می شود که شامل مالی ، مبادلات ، حضانت و سایر موارد است. Eterna Borderless Venture Studio پروژه های برجسته ای را ایجاد می کند که برنامه های غیرمتمرکز را ایجاد می کند و موج بعدی تصویب را پیش می برد. استودیوی Eterna Borderless Venture بیشتر در منطقه اروپا تمرکز خواهد کرد. این ابتکار اولین گام برای ایجاد یک شبکه جهانی از استودیوهای سرمایه گذاری با هدف حمایت از اقتصاد بدون مرز الگوراند است.

نقل قول ها و بویلرها:

آندره Bonaceto ، شریک Eterna Capital: “ما مشتاقانه منتظر حمایت از تیم های با استعداد با ایده های نو هستیم. ما در حال ایجاد یک اکوسیستم از شرکای صنعت هستیم تا به شرکت های نمونه کار خود کمک کنیم تا ضمن تسریع در پذیرش فناوری بلاکچین ، به موفقیت برسند. “

سیلویو میکالی ، بنیانگذار الگوراند ، گفت: “امروزه یک م importantلفه مهم جامعه الگوراند پشتیبانی گسترده از حرکت شتابان سازمان ها ، شرکت ها و دولت های DeFi است که از این فناوری نسل بعدی استفاده می کنند. “من خوشحالم که می بینم دو سازمان متفکر پیشرو گرد هم آمده اند و یک برنامه دقیق ایجاد می کنند که از نوآوری و تبادل بدون اصطکاک در الگوراند پشتیبانی می کند.”

بن Goertzel ، مدیر عامل شرکت در SingularityNET: “در SingularityNET ما در حال استفاده از Algorand برای افزایش سرعت معامله بین عوامل هوش مصنوعی خود برای انواع برنامه ها در fintech ، فناوری بهداشت و اینترنت اشیا، ، از جمله امتیاز دهی اعتبار ، مدیریت ریسک ، ماشین و ترافیک عابر پیاده هستیم. تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل پزشکی شخصی با توجه به طول عمر سالم و به حداقل رساندن خطر COVID-19. “

درباره Algorand Inc: Algorand Inc اولین پروتکل بلاکچین بدون اجازه و خالص اثبات سهام برای نسل بعدی محصولات مالی را در جهان ایجاد کرد. این بلاکچین ، پروتکل Algorand ، زاییده ایده رمزنگار برنده جایزه تورینگ Silvio Micali است. Algorand Inc یک شرکت فناوری است که به حذف اصطکاک در مبادلات مالی اختصاص دارد ، با ایجاد امکان و مبادله ارزش ، ساخت ابزارها و خدمات مالی جدید ، ضمن ارائه ویژگی های خصوصی حفظ حریم خصوصی ، به تکامل مالی می پردازد. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.algorand.com

درباره سرمایه بدون مرز: Borderless Capital یک موسسه مالی مدرن است که سرمایه گذاری می کند و محصولات مالی را ایجاد می کند که دسترسی ، پذیرش راه انداز را تسریع می کند و از طریق اقتصاد بدون مرز Algorand ارزش ایجاد می کند. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.borderlesscapital.io

درباره Eterna Capital: Eterna Capital یک شرکت سرمایه گذاری مستقر در لندن است که بر فناوری بلاکچین متمرکز است. این شرکت در سال 2018 راه اندازی شد و خود را به عنوان یک بازیکن برجسته در بخش بلاکچین در اروپا تثبیت کرده است. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.eternacapital.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map