روابط عمومی: برنامه موبایل Dentacare با ارز رمزنگاری شده برای مسواک زدن ، شستشو و استفاده از نخ دندان به کاربران پاداش می دهد

برنامه Dentacare که به مردم برای برقراری عادت های بهداشتی دندانپزشکی پاداش می دهد ، هم اکنون در AppStore Apple موجود است!

درباره برنامه

اگر در Dentacoin * تازه وارد هستید ، احتمالاً از خود می پرسید که برنامه آموزش بهداشت Dentacare دقیقاً چه کاری انجام می دهد و ارتباط آن با شما چیست. این مفهوم ساده است: با حفظ مراقبت های دندانپزشکی مناسب و رعایت تمام توصیه های موجود در برنامه ، کاربران مشوق هایی را به صورت ارز رمزنگاری شده Dentacoin دریافت می کنند. در حال حاضر ، این نسخه اولیه iOS با امتیازات Denta به کاربران پاداش می دهد که می تواند پس از اتمام سفر با مقدار مربوطه Dentacoin بازخرید شود.

برنامه Dentacare Mobile با هدف ایجاد عادات طولانی مدت مراقبت از دندان از طریق یک برنامه آموزشی فشرده.

“انگیزه چیزی است که تو را به حرکت وامیدارد. عادت چیزی است که انرا مکرر انجام میدهی.” – جیم ریون

برنامه اولیه اولیه به مدت 3 ماه طول می کشد ، زیرا در نظر گرفته شده است که این بازه زمانی مورد نیاز برای یک فعالیت خاص است که به طور دائمی در برنامه روزانه فرد ادغام می شود.

“آنچه را که می خواهید بنامید ، انگیزه ها باعث می شود که مردم بیشتر کار کنند.” – نیکیتا خروشچف

فقط پس از حفظ روال مناسب برای یک دوره 3 ماهه ، کاربران می توانند نشانه های Dentacoin خود را ، که می تواند برای پرداخت هزینه خدمات دندانپزشکی مورد استفاده قرار گیرد ، درخواست کنید (ارز رمزنگاری شده قبلاً در مطب های دندانپزشکی در 14 کشور جهان پذیرفته شده است) ، محصولات مراقبت از دندان ، اطمینان Dentacoin ** ، یا می توانند آنها را ذخیره کنند یا در سیستم عامل های صرافی معامله کنند و بنابراین از ضرب ارزش مورد انتظار بهره مند شوند.

از طریق برنامه موبایل Dentacare Health Training ، هم بزرگسالان و هم کودکان انگیزه خواهند داشت که نه تنها سلامت دندان بلکه سلامت کلی خود را نیز بهبود بخشند. واقعیتی که غالباً نادیده گرفته می شود این است که سلامت دندان ارتباط مستقیمی با وضعیت کلی سلامتی فرد دارد.

“سلامت دندان چیزی” خوب “نیست ، اما به اندازه قسمت دیگر بدن مهم نیست. با ورود به حوزه دندانپزشکی ، ما از نزدیک دیدیم که چگونه سلامت دندان ضعیف می تواند به کیفیت کلی پایین زندگی منجر شود. مشکلات دستگاه گوارش ، سیستم قلبی عروقی ، سیستم عصبی فقط بخشی از تمام مشکلات مرتبط با ضعف سلامت دندان را تشکیل می دهد.

بنابراین ، رعایت استانداردهای بالای بهداشت دندان برای هر فرد از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. مردم باید در مورد اهمیت مراقبت های مناسب دندانپزشکی به عنوان اقدامی پیشگیرانه آموزش ببینند و سپس انگیزه لازم را برای پایبندی به توصیه ها و شکل گیری عادات سالم داشته باشند. در اینجا سیستم های گیمیفیکیشن و پاداش “کلمات کلیدی” برای دستیابی به سطح لازم از آگاهی از سلامت دندان ها هستند. “

دکتر Dimo ​​Daskalov ، دندانپزشک برجسته ، و مربی دندانپزشکی پروتز.

تفکیک

بنابراین چه چیزی آموزش بهداشت Dentacare را از سایر برنامه های مشابه جدا می کند؟ جرمیاس گرنزباخ ، توسعه دهنده اصلی در Dentacoin این را گفت:

“فقط چند برنامه دیگر با همین هدف در بازار وجود دارد. با این حال ، Dentacare ویژگی های متمایز خود را دارد. اولاً ، این کار بر ایجاد عادت ها متمرکز است: نه بر تشویق تلاش های یکبار مصرف. برنامه 3 ماهه Dentacare به منظور آموزش به مردم در مورد اهمیت بهداشت دهان و دندان و پیشگیری از همه چیز در یک محیط سرگرم کننده و سرگرمی است. سیستم تشویقی ذاتی یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد دندانپزشکی است.

فقط کاربرانی که به توصیه های درون برنامه پایبند هستند – در کل برنامه 3 ماهه (و پس از آن پس از تمایل) – با تلاش و نتایج خوب خود با توکن های Dentacoin پاداش می گیرند. بنابراین ، مشوق ها نه تنها به عنوان محرک اولیه استفاده از برنامه ، بلکه باعث ایجاد ثبات می شوند. توکن های بدست آمده دارای ارزش واقعی هستند: می توان آنها را در سیستم عامل های مبادله بین المللی معامله کرد ، برای ضرب ارزش بالقوه ذخیره کرد و یا به عنوان وسیله پرداخت خدمات دندانپزشکی در کلینیک های 13 کشور جهان استفاده کرد. “

نسخه اندروید Dentacare Health Training به طور رسمی در نوامبر 2017 منتشر شد و از آن زمان تاکنون بیش از 23000 کاربر به این سیستم عامل پیوسته اند تا سفر خود را به سمت مراقبت بهتر از دهان و دندان آغاز کنند. اکنون سفر کاربران iOS ما رسماً آغاز می شود.

* دنتاکوین اولین راه حل Blockchain برای صنعت دندانپزشکی جهانی است که هدف آن ایجاد کارایی در صنعت و تغییر الگو از “مراقبت بیمار” به مراقبت پیشگیری از طریق برنامه های متعدد مبتنی بر بلاکچین و یک ارز رمزنگاری شده خاص صنعت است (دنتاکوین ، DCN). www.dentacoin.com

** Dentacoin Assurance یک مدل شبیه بیمه است که توسط بنیاد Dentacoin ساخته شده است و پرداخت هزینه های پیشگیری و نه درمان را تشویق می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner