این Blockchain پیشگام Metaverse با فروش خصوصیات NFT به شما امکان می دهد دلار آمریکا بدست آورید

در میان بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در 10 نوامبر 2020 یکی از مهمترین تحولات در تاریخ بلاکچین است: با مشارکت با Tilia Pay ، Upland.me ، یک متراژ املاک مجازی که مالکیت واقعی بسته های املاک NFT را به آدرس های واقعی ترسیم می کند ، جهشی عظیم به سمت ایجاد جهان ایجاد کرده است. اولین اقتصاد دیجیتال واقعی

Upland به عنوان متورس زمین ، تاری می شود و در نهایت مرز بین دنیای واقعی و دنیای دیجیتال را پاک می کند. اوپلند اکنون این پیشنهاد را با دارایی به دلار (USD) زنده کرده است. Upland با صرف دو سال گذشته ساخت یک متروورس که مالکیت واقعی دارایی های دیجیتال را از طریق فناوری بلاکچین فراهم می کند ، به طور مجانبی به هدف خود برای ساخت یک اقتصاد دیجیتال کاملاً مبتنی بر بازار نزدیک شده است.. 

تا کنون ، آنها خرید دارایی های دیجیتال را از طریق فیات یا رمزنگاری (از طریق UPX) و فروش مجدد و فروش آن دارایی در بازی مجاز کرده اند. Upland یک بازار آزاد واقعی بر اساس عرضه و تقاضا ایجاد کرده است. در حالی که آنها تصدیق می کنند که میزبان دلالان و سوداگران ، خوشبین ها و بدبین ها ، خریداران و فروشندگان بوده اند ، همکاری جدید Upland با Tilia Pay روزی را رقم زد که Upland به یک اقتصاد واقعی مبتنی بر بازار تبدیل شد. چرا?

زیرا در Upland ، اکنون ارزش دارایی های دیجیتال شما می تواند به یک شکل ارزش واقعی تبدیل شود: دلار آمریکا.

اوپلند اکنون توسعه اقتصاد بین الملل است. ارزش اضافی تعامل بازیکنان با متورس آنها – از املاکی که تصمیم به خرید دارند ، تا مکان آنها ، تا لحظه ای که بازیکنان تصمیم به خرید آنها گرفته اند ، همه آن تصمیمات حیاتی که باعث تحریک و تحریک می شوند ، در سطح کلان ، منحنی های تقاضای بازار آزاد Upland – اکنون می تواند با دلار آمریکا جبران شود. Upland اولین و تنها متراورس بلاکچین است که این توانایی را ارائه می دهد.

کاربران Upland می توانند دارایی های دارایی NFT مجازی خود را با استفاده از شبکه پرداخت Second Life ، موسوم به Tilia Pay به فروش برسانند. این ادغام از PayPal به عنوان سازوکار اصلی پرداخت پشتیبانی می کند. این بدان معنی است که بازیکنان قادر به خرید املاک و مستغلات در دنیای مجازی Upland هستند و آن را به دلار واقعی آمریکا می فروشند.

که به عنوان برنامه بتا از دارایی به دلار شناخته می شود ، در حال حاضر بسیاری از فروشهای با ارزش بالا از املاک دیجیتالی Upland را با دلار آمریکا تسهیل کرده است. سه فروش برتر بوده است 1000 دلار USD یک تکه. تا به امروز ، بازیکنان Upland هزینه کرده اند 29،250 دلار دلار آمریکا در املاک Upland و متوسط ​​هزینه آنها 39.50 دلار است.

چگونه کار می کند?

برخلاف بسیاری از بازی های بلاکچین ، Upland دارای تجربه کاربری تمیز و روان در وب ، iOS و Android است تا بتواند بیشترین مخاطب را به خود جلب کند. از آنجا که برنامه Property-to-USD هنوز در مرحله بتا است ، توانایی فروش املاک با دلار آمریکا در حال حاضر برای 100 Uplanders آزاد است. با این حال ، این تعداد در آینده نزدیک افزایش خواهد یافت و این ویژگی به زودی برای همه بازیکنان در دسترس خواهد بود. با این حال ، هر بازیکنی می تواند املاک را از آزمایش کنندگان بتا با دلار USD خریداری کند.

در اینجا نحوه کسب درآمد واقعی آزمایش کنندگان بتا با استفاده از املاک مجازی خود آورده شده است:

  • بازیکنان می توانند دارایی های خود را برای فروش در سیستم عامل به دلار آمریکا بگذارند.
  • کاربر فرایند KYC (مشتری خود را بشناسید) طی می کند.
  • وقتی ملک NFT فروخته شد ، Uplander می تواند درآمد USD خود را مستقیماً به حساب خصوصی Paypal خود بکشد.

واکنش جامعه

جامعه Upland از توانایی کسب درآمد از املاک مجازی خود با آغوش باز استقبال کرده است. در حال حاضر فروش بزرگی نیز انجام شده است! وقتی یک بازیکن ، یک مدیر Upland به نام ThankMeLater ، سه ملک مختلف را به قیمت هر دلار 500 دلار. خریدار آن 3 املاک بازیکنی به نام Wulfinite است که فقط چند ماه قبل به Upland پیوسته است. وی در مورد منطق خرید این ملک مصاحبه کرد:

  • 350 خیابان مکالیستر (قیمت نعناع اولیه 193،280 UPX یا 193 دلار پوند) به دلیل نزدیک بودن به تالار شهر خریداری شده است.
  • 3 Community Visitor Center (قیمت نعناع اولیه 135،520 UPX یا 135 دلار پوند) به دلیل مکانهای کمیاب جزیره آنجل خریداری شد.
  • 401 23rd St. (قیمت نعناع اولیه 356،860 UPX یا 356 دلار پوند) برای منطقه خریداری شده است ، زیرا Wulfinite قصد دارد یک پیش دبستانی در آنجا ایجاد کند.

Upland و Tilia

Tilia Pay به بازیکنان Upland این امکان را می دهد تا بر اساس مکانهای واقعی و با استفاده از نشانه های غیرقابل مسخره (NFT) ، املاک مجازی را با دلار آمریکا معامله کنند. این باعث می شود Upland تنها بازی بلاکچین باشد که بازیکنان را قادر می سازد ارزش مالی دارایی های مجازی را به پول واقعی تبدیل کنند.

Upland همچنان پیروزی های چشمگیری را تجربه می کند. با بسیار فعال انجمن, بیش از 10،000 کاربر فعال روزانه و بیش از 40،000 کاربر فعال ماهانه ، Upland به رشد قابل توجه خود ادامه می دهد. هرگز زمان بهتری برای تبدیل شدن به Uplander نبوده است ، بنابراین همین حالا عضو شوید و یک جایزه ویژه ثبت نام دو برابر شده 6000 UPX را ادعا کنید: https://discover.upland.me/coingape_official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner