روابط عمومی: امروز Alibabacoin برنامه Cryptocurrency مورد انتظار خود را منتشر کرد

امروز ، مشهور است بنیاد Alibabacoin در پاسخ به حمایت قاطع جامعه از پروژه ، کیف پول Multicrypto مورد انتظار خود را منتشر کرد. کیف پول Multicrypto یکی از کیف پول های رمزنگاری شده در جهان است که می تواند 10 ارز رمزنگاری شده منحصر به فرد را ذخیره ، ایمن و مبادله کند ، همه با راحتی و محافظت از یک سرویس شناسایی چهره یکپارچه بلاکچین – دنیای دیگری ابتدا.

برای بزرگداشت پرتاب تاریخی ، Alibabacoin یک بار رویداد Airdrop را برگزار می کند که پاداش های زیادی در معرض خطر دارد.

Alibabacoin: تاریخچه موفقیت

موفقیت پروژه Multicrypto و نتیجه آن رویداد Aidrop مستقیماً از موفقیت چشمگیر بنیاد در سال 2018 حاصل می شود. جاه طلبی های والای این شرکت اغلب باعث ایجاد تردید در بین منتقدان شده است ، اما هر از چندگاهی این شبهات با شفافیت و سکوت شرکت ساکت شد. تعلق خاطر. دقیقاً به دلیل همین سطح تعهد است که جامعه خیلی سریع رشد کرده است.

اگر کیف پول لیزر نباشد ، پروژه کیف پول چند کریپتو چندان موفق نبود علی باباکوین تیم با اعتماد هزاران سرمایه گذار هوشمند جفت شد. این بنیاد ایده هایی را پیشنهاد کرده است که بیش از حد بلند پروازانه یا کاملاً غیرممکن به نظر می رسند ، اما این پروژه ها به طور مداوم موفق می شوند ، جامعه رشد می کند و ارزش سکه ABBC بالا می رود. اولین حامیان شرکت به برنامه تجاری ارائه شده در Whitepaper خوش فرم اعتقاد داشتند. این دیدگاه بود که بسیاری معتقد شدند که منجر به موفقیت غیرمنتظره رویداد ICO می شود.

Alibabacoin به دلیل هیجان و اعتماد سرمایه گذار بودجه بسیار بیشتری از آنچه پیش بینی شده بود دریافت کرد. این وجوه مستقیماً به واقعیت تبدیل شدن برنامه هایشان مبادرت ورزیدند و فرصتی را برای بدست آوردن سود سریع از دست دادند تا در عوض در فن آوری های پیشرفته فراتر از تعهدات خود سرمایه گذاری کنند.

بودجه تأمین شده توسط سرمایه گذاران پرشور برای گسترش زیرساخت ها ، به روزرسانی سیستم های نرم افزاری و استخدام توسعه دهندگان ، اقتصاددانان و رهبران تیم جدید هزینه شده است. سرمایه گذاری Alibabacoin برای چشم انداز خود ، رویای آنها را به یک واقعیت تبدیل کرده است ، پیشرفته ترین کیف پول کیف پول در جهان ، کیف پول چند کریپتو.

کیف پول Multicrypto: تعویض بازی

این روز واقعه ای تاریخی در دنیای فناوری بلاکچین است. انتشار کیف پول Multicrypto آینده ارزهای رمزپایه را رقم می زند و استانداردی را برای تمام شرکت هایی که از آن پیروی می کنند تعیین می کند. با بارگیری یک برنامه کاربردی رایگان برای Android یا i0S ، کاربران از همه کاره ترین سیستم ذخیره سازی و تبادل سکه در جهان برخوردار هستند..

نیازی به چندین کیف پول یا مبدل شخص ثالث نیست زیرا کیف پول Alibabacoin با ABBC ، Ethereum ، Bitcoin ، Dash ، Litecoin ، Bitcoin Cash ، Z-Cash ، Otum ، Tether و Verge کار می کند. بدون نیاز به گذرواژه سنتی و با سطح محافظتی بی نظیر در برابر نرم افزار پیشرفته تشخیص چهره ، می توان همه این 10 سکه را در یک برنامه ساده و بصری مدیریت ، مبادله و انتقال داد..

بنیاد Alibabacoin با پیشگامان صنعت برای پیشگامی این فناوری و تلفیق آن با بلاکچین ، همکاری گسترده ای داشت. با سیستم عامل جدید خود ، فراموش کردن رمزهای عبور از گذشته است. نرم افزار تشخیص چهره یکپارچه در برنامه به راحتی به کاربران امکان می دهد تا در حالی که مجرمان را از زندان دور می کنند ، به حساب آنها وارد شوند

جشن عظیم airdrop

بنیاد Alibabacoin برای بازگرداندن جامعه پرشوری که همه اینها را ممکن کرده است ، 50،000،000 ABBC می دهد. هر کسی می تواند در این airdrop با بارگیری رایگان برنامه Multicrypto Wallet پاداش دریافت کند. به اولین 500000 نفری که برنامه را باز می کنند 100 ABBC تعلق می گیرد. کاربران می توانند با مراجعه به دوستان خود ، ABBC اضافی کسب کنند. هر مراجعه ای که کاربر انجام می دهد 20 ABBC اضافی به دست می آورد.

این یک سیستم شگفت انگیز برای رشد جامعه و گسترش عملکرد شگفت انگیز کیف پول Multicrypto برای سکه گذاری سرمایه گذاران در سراسر جهان است. airdrop از 2 ژوئیه تا 31 ژوئیه اجرا می شود ، بنابراین مطمئن شوید که فرصت دریافت سکه رایگان از یکی از سریع ترین رمزارزها را ندارید قبل از افزایش قیمت.

نتیجه

با سابقه شگفت انگیز موفقیت آنها ، به راحتی می توان فهمید که چرا راه اندازی این فناوری جدید توجه زیادی را به خود جلب کرده است. بنیاد Alibabacoin واقعاً یک مبتکر در صنعت است و هرگز رضایت سرمایه گذاران خود را از دست نداده است.

راه اندازی کیف پول چند رمزگذاری شده آنها اولین ایستگاه در نقشه راه آنها برای تبدیل شدن به پلت فرم نرم افزار پیشرو در جهان برای دارایی های دیجیتال است. علاقه مندان و سرمایه گذاران رمزنگاری در همه جا برنامه جدید را بارگیری می کنند و در اسرع وقت ABBC خود را دریافت می کنند.

برای اطلاعات بیشتر لطفا از وبسایت ما بازدید کنید www.abbcevents.com.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner