روابط عمومی: معرفی برنامه Affiliate Prime XBT با 4 سطح پاداش مراجعه

Prime XBT, یک پلت فرم جدید معاملات ارز رمزنگاری نسل 4 ، اوایل این ماه راه اندازی شد تا قدرتمندترین مجموعه ابزار عملکرد را برای تجار در بازار به ارمغان آورد.  

علاوه بر مجموعه ویژگی های چشمگیر پلتفرم و امکانات تجاری سودآور ، Prime XBT اخیراً برنامه شریک وابسته منحصر به فرد و پرسود خود را برای کسب درآمد خارج از معاملات اعلام کرده است.  

با معرفی دوستان خود به PrimeXBT ، به شما مادام العمر پاداش کمیسیون ارجاع فعالیت تجاری آنها خواهید رسید. اما پاداشها عمیقتر از اینها هستند ، نه تنها با مراجعه مستقیم ، بلکه با مراجعه به ردیف 2 ، 3 و 4 ، کمیسیون.

برنامه منحصر به فرد وابسته 4 سطح نیز فرصت نادر برای ایجاد یک کسب و کار کاملاً سودآور در مقیاس کامل را ارائه می دهد بدون سرمایه گذاری اولیه.  

چه کسی واجد شرایط است?

هر کس می تواند در برنامه وابسته PrimeXBT شرکت کند ، صرف نظر از اینکه شخصاً رمزنگاری می کند یا نه. سود بالقوه حاصل از سیستم پاداش ارجاع آنقدر چشمگیر است که می تواند به عنوان جریان درآمد اصلی بدون نیاز به تجارت یک سنت مورد استفاده قرار گیرد..

چگونه کار می کند?

Prime XBT با توجه به سطح مراجعه ، درصدی از کمیسیون های معاملات ارجاع خود را به شرکای وابسته پرداخت می کند.   

4 سطح پاداش:

سطح 1 – مراجعه مستقیم: 20٪ خالص کل هزینه کمیسیون.

سطح 2 – ارجاع شده توسط سطح 1: 15٪ خالص کل هزینه های کمیسیون.

سطح 3 – ارجاع شده توسط سطح 2: خالص 10٪ از کل هزینه های کمیسیون.

سطح 4 – ارجاع شده توسط سطح 3: خالص 5٪ از کل هزینه های کمیسیون.

آنچه مهم است توجه داشته باشید این است که حق کمیسیون Prime XBT کمترین در میان سیستم عامل های تجارت رمزنگاری رقیب است (تنها با 0.05٪) ، با این وجود هنوز هم به شرکت های وابسته خود پرداخت می کند 10 برابر پاداش بیشتر برای دقیقاً همان مقدار حجم معاملات.  


چگونه کمترین هزینه کمیسیون می تواند 10 برابر سود ارجاع بیشتر داشته باشد?

بیایید بگوییم یک معامله گر 1000 دلار برای تجارت در مبادله رمزگذاری استاندارد سپرده گذاری می کند ، که کمیسیون 0.25٪ طول می کشد ، برابر است با کل پورسانت 2.50 $. در بهترین حالت ، یک شریک وابسته می تواند حداکثر 40٪ از این کمیسیون را بدست آورد تا سود 1 دلار بدست آورد.

در مقایسه ، اگر همان 1000 دلار برای خرید و فروش با اهرم 100 برابر PrimeXBT ساخته شود: ارزش این موقعیت 100000 دلار می شود ، بنابراین کمیسیون فقط 0.05٪ برای انجام تجارت 100000 $ 50 دلار می شود. و اگر به عنوان یک مراجعه به سطح اول 20٪ از این کمیسیون را بدست آورید ، شریک وابسته 10 دلار سود (10 برابر بیشتر) کسب می کند.

علاوه بر این ، حتی در نظر نگرفتن 4 سطح مراجعه ، که فرصت کسب سود را توسط ارجاع های ردیف 2 ، 3 و 4 به ترتیب با 15٪ ، 10٪ و 5٪ کمیسیون گسترش می دهد.

بدیهی است که هرچه مراجعه مستقیم به یک شبکه بیشتر باشد ، رشد آن سریعتر و کل سود بیشتر خواهد بود.  

نخست xbt

چقدر می توانید درآمد کسب کنید?

میزان سود شما به طور بالقوه از برنامه وابسته Prime XBT می توانید فقط به شبکه و فعالیت تجاری آنها محدود شود. با این حال ، با در نظر گرفتن اهرم 100 برابر ، برای دیدن سودهای قابل توجه حجم معاملات لازم نیست به عنوان سایر برنامه های ارجاع رقبا.

در اینجا یک مثال محاسبه پرداخت برای سناریوی زیر آورده شده است:

فرض کنید PrimeXBT را به 5 نفر پیشنهاد داده اید و هر یک از آنها همان کار را انجام داده اند (5 نفر دیگر را ارجاع می دهد) و موارد دیگر به سطح 4. اگر هر کاربر ارجاع شده مبلغ کم ارزش 1000 دلاری را با اهرم 100 برابر به حساب تجارت خود واریز کنید ، 2425 دلار درآمد کسب خواهید کرد. شما می توانید تجزیه و تحلیل دقیق این محاسبه را در جدول زیر مشاهده کنید.

و سپس باید در نظر داشته باشید که اگر می توانید با مراجعه فقط به 5 نفر 2425 دلار درآمد کسب کنید ، تصور کنید که چقدر هستید میتوانست با مراجعه به مقدار نامحدود بیشتر که ممکن است با حجم بیشتری تجارت کند.  

با توجه به اینکه Prime XBT از قبل تبلیغات کاملاً بنیادی را تضمین می کند ، جلب علاقه معامله گران رمزنگاری باهوش برای رشد تجارت ارجاع شما کار دشواری نیست..  

بعلاوه پلت فرم فقط جدید است ، این بدان معنی است که فرصتی طلایی برای اولین کسی وجود دارد که توده ها را به عضویت دعوت می کند و از فعالیت تجاری خود سود می برند برای زندگی به عنوان مقیاس سکو.

چگونه می توانید شبکه تجارت ارجاع خود را رشد دهید?

  1. لینک ارجاع خود را از طریق رسانه های اجتماعی ، انجمن های مرتبط جامعه و شبکه ها مانند Facebook ، Twitter ، Instagram ، Bitcointalk ، Reddit ، Telegram و غیره به اشتراک بگذارید..
  2. درباره PrimeXBT ، مزایا و ویژگی های آن مقاله یا پست وبلاگی ایجاد کنید – لینک ارجاع خود را به اشتراک بگذارید.
  3. یک ویدیوی YouTube یا Vimeo برای مرور بستر ایجاد کنید – لینک ارجاع خود را به اشتراک بگذارید.
  4. خلاق باشید و خارج از چارچوب فکر کنید – فقط با تخیل محدود هستید!

چه طور باید شروع کرد?

این آسان و رایگان است. برای دریافت کد ارجاع منحصر به فرد خود و به دست آوردن شبکه کافیست ثبت نام کنید – این خبر را گسترش دهید و شرکت کنندگان بازار را به عضویت تشویق کنید.

چرا PrimeXBT را ارجاع دهید?

مجموعه ویژگی های پیشرفته و امکانات تجاری سودآور ارائه شده توسط Prime XBT نفر دوم نیستند ، زیرا تنها پایانه تجارت رمزنگاری است که تا 100 برابر اهرم قدرت ارائه می دهد و توانایی تجارت هر دو طولانی را دارد و کوتاه در 6 دارایی رمزنگاری برتر: BTC ، ETH ، XRP ، EOS ، LTC و BCH.  

این پلتفرم دارای یک رابط کاربری ساده ، پیچیده و بسیار قابل تنظیم با پشتیبانی چند مانیتور اختیاری ، اجرای سریع سفارش با بهترین قیمت ممکن در بازار با جمع آوری نقدینگی از 12 ارائه دهنده پیشرو مختلف است. با همه اینها و خیلی بیشتر, PrimeXBT در موقعیت ایده آل قرار دارد تا در سال 2019 به پلت فرم معاملات رمزنگاری با اهرم بالا تبدیل شود.   

.  ..

برای شروع تجارت وابسته خود و استفاده از محصول ارزشمند PrimeXBT و موفقیت در مقیاس خود ، به https://PrimeXBT.com/referral/ مراجعه کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map