لیست چک شما قبل از شروع معامله با ارز رمزنگاری شده است

آماده شروع تجارت?

آیا به دنبال بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده متناسب با نیازهای خود هستید؟ آیا کمی مطمئن نیستید که کدام ارز برای شما بهترین خواهد بود؟ دانستن نحوه خرید بیت کوین ، اتر ، Litecoin یا ارزهای رمزپایه دیگر اولین قدم مهم و اساسی در خرید ارز دیجیتال است. از آنجا که احتمالاً در بیت کوین سرمایه گذاری خواهید کرد و سپس از آن برای خرید ارزهای دیگر استفاده خواهید کرد ، در اینجا چند نکته سریع آورده شده است که ممکن است مفید باشد.

کجا زندگی می کنید?

ابتدا بررسی کنید که کدام مبادلات در کدام قسمت از جهان کار می کنند. برخی فقط برای ساکنان مناطق یا کشورهای خاص در دسترس هستند و ممکن است موارد استثنا داشته باشند. این را هنگام انتخاب خود در نظر بگیرید. هیچ دلیلی برای تجارت در بازاری که در آن زندگی نمی کنید وجود ندارد. اگر اپراتورهای مبادله بومی زبان شما نباشند ، ممکن است خدمات به مشتری مشکل ساز شود.

بازار چه شکلی است?

بعد ، شما می خواهید کمی در مورد بازار تحقیق کنید. کدام ارزها در حال افزایش هستند؟ کدام یک سقوط می کنند؟ از اطراف س Askال کنید و کمی مطالعه کنید. این به شما کمک می کند ارزهای رمزنگاری شده را بخرید یا معامله کنید. دانستن اینکه کدام ارز را می خواهید بسیار مهم است. به همین دلیل است:

چه چیزی میخواهی بخری?

برخی از صرافی ها فقط با بیت کوین ، اتر و ریپل معامله می شوند. اگر این همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، شاید این تبادل مورد نظر شما باشد. یا به سرمایه گذاری های بیشتر سوداگرانه علاقه دارید؟ مانند هزاران altcoins جدید. در این صورت ، می خواهید صرافی را بررسی کنید که امکان خرید و تجارت انواع گسترده تری از ارزها را فراهم می کند.

هزینه ها چقدر است?

هزینه های گزاف نشانه اصلی عدم صحیح صرافی مورد نظر شما خواهد بود. خرید کنید! با بیش از 125 مبادله مختلف در سراسر جهان از دسامبر ، شانزدهم شانزدهم 2017 ، می خواهید تکالیف خود را انجام دهید.

چگونه پرداخت خواهید کرد?

همچنین مبادله ای را براساس روش پرداخت خود انتخاب خواهید کرد. بنابراین ، از خود بپرسید آیا از PayPal ، انتقال وجه یا پول نقد استفاده می کنید؟ آیا به دنبال صرافی هستید که به شما امکان جفت شدن حساب بانکی ، اعتباری یا کارت نقدی خود را بدهد؟ اینها همه مواردی است که باید هنگام خواندن مبادلات موجود در منطقه خود به جستجوی آنها بپردازید

امنیت چطور?

هنگام انتخاب صرافی امنیت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. شما نمی خواهید فقط خرید کنید تا بفهمید که مبادله هک شده و اطلاعات شما به سرقت رفته است. بنابراین ، عواملی مانند استانداردهای امنیتی هر صرافی را بکار می گیرید ، یعنی HTTP / HTTPS ، احراز هویت دو عاملی و گزینه های Authy یا Google Authenticator به جای فقط پیامک.

آیا می توانم وقت خود را بگیرم?

عاقلانه انتخاب کنید ، این پول و آینده شماست. بنابراین ، نیازی به عجله نیست. با این وجود ، هرچه زودتر تصمیم بگیرید بازارها در حال افزایش هستند ، موقعیت شما برای سرمایه گذاری بهتر خواهد بود. اکثر صرافی ها به شما امکان خرید altcoins را با استفاده از بیت کوین یا اتر می دهند. و تمام هدف از مبادله این است که به شما امکان دهد انواع معاملات مختلفی را از یک ارز به ارز دیگر انجام دهید.

استرس نداشته باش.

بنابراین از آن لذت ببرید و از این بازار در حال ظهور لذت ببرید! شما بخشی از یک سرمایه گذاری جهانی خواهید شد که چهره مالی و ارزی را همانطور که می دانیم تغییر می دهد. و تصمیم شما در مورد اینکه کدام مبادله را انتخاب می کنید قطره ای در سطل خواهد بود که هنگام گفتگو مانند اقیانوس پر می شود. هرچند از نظر دید جهانی ، تصمیم شما برای شما مهم است.

محافظت از تقلب.

این ممکن است زمان خوبی برای ذکر کلاهبرداری باشد. صرافی شما باید استانداردهای متناسب با نیازهای شما را اجرا و رعایت کند. اگر ناشناس بودن برای شما مهم است ، بررسی می کنید که صرافی بالقوه شما چگونه استانداردهای مشتری خود (KYC) را که توسط دولت مربوطه تعیین شده است ، کنترل می کند. Coingape.com منابع خوبی برای گردهمایی در مورد این عوامل است.

بررسی ها?

علاوه بر این ، شما همیشه می توانید روی مشتریان راضی یا ناراضی حساب کنید که چه درخشان و چه انتقادات تندی را بنویسید. بنابراین می خواهید در صورت لزوم ، موارد را بررسی کنید. همانطور که بازیگران اصلی در تجارت مانند آمازون و Alibaba نقد و بررسی محصولات را ارائه می دهند ، مبادلات خوب نیز این بررسی ها و همچنین دستورالعمل های KYC آنها را به اطلاع عموم می رساند. شفافیت ، در واقع همان چیزی است که شما بدنبال آن هستید.

اعتماد مهم است.

این پول شماست و یک تبادل خوب به این واقعیت احترام می گذارد که شما به آنها در رفاه اقتصادی خود اعتماد دارید. بنابراین ، به دنبال گشودگی ، سهولت کار و این احساس باشید که هیچ چیز پیچیده ای در مورد نحوه تجارت آنها وجود ندارد. شما باید بتوانید به آنها اعتماد کنید.

تفکر طولانی مدت.

خوشحال خواهید شد که این کار را کردید ، وقتی بعد از سالها تجارت اطلاعات شخصی شما ایمن ماند و تخم آشیانه ضرب المثل شما با شادی رشد می کند در حالی که از راحتی خانه یا محل کار خود تماشا می کنید. عامل دیگر این است که استفاده آسان از مبادلات در یک دستگاه تلفن همراه آسان است. اگر در حین انجام خرید و فروش هستید ، به مبادله تلفن و همچنین رایانه خانگی خود نگاه کنید.

آنچه در دنیا یک کتاب سفارش است?

سرانجام ، بیشتر صرافی ها با حجم زیادی از معاملات ، دفتر سفارش خود را منتشر می کنند. این به سادگی لیستی از سفارشات خرید و فروش است که در بورس ارائه می شود. حجم بالایی در این منطقه یک نتیجه مرده است که مردم از مبادله استفاده می کنند و از نظر نقدینگی مبادله در وضعیت مطلوبی قرار دارد..

اگر آنها یکی نداشته باشند (هنوز؟)

همه صرافی ها یکی ندارند. گفته شد ، اگرچه این فاکتور برای تعیین جریان یا عدم مبادله مهم است ، به خاطر داشته باشید که مبادلات جدید دائماً اتفاق می افتد و بهترین ها هنوز در انتظار نیستند.

بزرگ در مقابل کوچک

اگر صرافی کتاب سفارش منتشر نمی کند ، به این معنی نیست که آنها به طور خودکار نامعتبر یا غیرقانونی هستند ، ممکن است هنوز این قابلیت را در پایگاه داده سایت خود نداشته باشد و / یا حجم کمتری نسبت به برخی از بازیکنان بزرگتر داشته باشد.

فراموش نکنید که همه هزینه ها را اضافه کنید.

به یاد داشته باشید ، کارمزدی که مبادله برای هر معامله اخذ می کند ، عامل اصلی تصمیم گیری شما خواهد بود. این هزینه ها ، به ویژه اگر تاجر با حجم بالا باشید ، خیلی سریع جمع می شوند. بنابراین ، معاملات خود را عاقلانه انجام دهید و صرافی متناسب با نیازهای خاص و تنظیمات شخصی خود انتخاب کنید.

چارچوب زمانی شما چیست?

اگر زمان عاملی است ، محدودیت های زمانی را بررسی کنید که بیت کوین ، اتر ، Litecoins یا ارز رمزنگاری شده دیگر را با چه سرعتی می توانید دریافت کنید. بسته به ترافیک شبکه ، برخی تأخیرها پیش بینی می شود. با این حال ، اگر مبادله ، به عنوان یک قاعده ، معاملات شما را برای مدت زمان طولانی تر از زمان لازم قبل از دریافت پول نگه دارید ، مطمئناً معاملات مناسب شما نیستند.

جمع کردن همه چیز.

به یاد داشته باشید ، این مربوط به محل زندگی شما ، نحوه پرداخت ارز خریداری یا تجارت شما ، هزینه هایی است که مایلید برای هر معامله متحمل شوید و اقدامات امنیتی نسبی و تأیید هویت که هر صرافی اجرا می کند. اطمینان حاصل کنید که صرافی مشتریان آنها را در اولویت خود قرار داده است. به یاد داشته باشید ، این پول شما است و شما باید فقط معاملات ارزی خود را از طریق بلاکچین انجام ندهید بلکه از اطلاعات شخصی شما نیز محافظت شود.

بلاکچین?

این زیبایی ارز رمزنگاری شده است. بر اساس رمزنگاری و رمزنگاری بسیار قوی ، بلاکچین یک شکل جدید بسیار هیجان انگیز است که نه تنها ذخیره سازی اطلاعات ، بلکه یک دفتر حساب نشکن است. و با آن آرامش ذهنی حاصل می شود که بدانید وقتی چیزی در بلوک قفل شد ، برای همیشه آنجاست. ما امیدواریم که این امر به شما کمک کند تا بتوانید تصمیم بگیرید که کدام ارز مناسب شماست. موفق باشید و شکار خوبی داشته باشید!

نظرات خود را در مورد bitcoin در سال 2018 در نظرات زیر با ما در میان بگذارید یا برای ما بنویسید [ایمیل محافظت شده]

محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner