کلیدهای موفقیت آمیز در تجارت ارز رمزنگاری شده

معامله در سهام یا معاملات ارز رمزنگاری شده ، کم و بیش یکسان است. اشتباهات معمول و کاملاً اجتناب ناپذیر است. برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز معاملات ارزهای رمزنگاری ، مهم است که عادت های بد را ترک کنید زیرا آنها به راحتی منجر به خودکشی مالی می شوند.

تجارت موفق ارز رمزنگاری شده: بهترین استراتژی تجارت بیت کوین

بنابراین ، امروز ، ما قصد داریم به بازار معاملات ترسناک اما شورانگیز فرو برویم و ضمن جلوگیری از اشتباهات رایج ، بهترین نکات تجاری را بیاموزیم.

خواه به بازار سنتی معاملات سهام تعلق داشته باشید یا بازار معاملات ارزهای رمزنگاری شده, این برای همه سرمایه گذاران خارج از کشور است.

  • یاد بگیرید که ریسک را مدیریت کنید 

مدیریت پول باید اولویت اول شما باشد و باید سختگیرانه باشد. برای پیروی از یک قانون مشترک ، سعی کنید بیش از 2 درصد در یک تجارت خطر نکنید. درست است. با سرمایه گذاری در تعدادی از سهام یا ارزهای رمزپایه ، نمونه کارهای متنوعی ایجاد کنید. خطر از دست دادن پول کاهش می یابد.

متنوع کردن از گروه سرمایه گذاری که همان عامل منفی به آن متصل است. اگر تمام تخم های خود را در یک سبد نگه دارید ، احتمال از دست دادن همه آنها بسیار زیاد است.

  • چشم خود را به فرصت های جایگزین سرمایه گذاری باز نگه دارید

بازار سهام و ارزهای رمزنگاری شده هر یک روز در میان موارد جدیدی را به خود اختصاص می دهد. به این پروژه های بالقوه نگاه جدی داشته باشید و آنها را به نفع خود تبدیل کنید.

به عنوان مثال ، ارائه اولیه سکه (ICO) چیزی است که پروژه های متنوعی را که به دنبال جذب منابع گسترده در بازار هستند ، به وجود می آورد. استارت آپ های مبتنی بر بلاکچین همچنین یک فرصت سرمایه گذاری عالی برای ورود به شما هستند. بنابراین ، هرگز جستجوی پروژه های جدید را برای سرمایه گذاری متوقف نکنید زیرا آنها هرگز متوقف نمی شوند.

  • برنامه ریزی برای خروج و ورود بر اساس توانایی ریسک پذیری

بدون ورود به بازار تجارت بدون برنامه اشتباه نکنید. این یکی از بدترین کارهایی است که یک تاجر می تواند انجام دهد. همیشه اول برنامه داشته باشید وگرنه گم می شوید. این طرح باید شامل یک بازه زمانی ، ضرر توقف شما و نقطه خروج باشد.

به عنوان مثال ، میانگین دلار-هزینه (DCA) یک روش سرمایه گذاری برای خرید مقدار ثابت دلار از یک پروژه در یک برنامه منظم است ، بدون توجه به قیمت سهام آن..

داشتن وضوح در این مرحله اساساً به شما کمک می کند تا در معاملات و خارج از معاملات مقیاس بگیرید بدون اینکه مانند یک فرد بی هدف و نیاز به جهت باشید. همچنین ، مطمئن شوید که این طرح را دنبال می کنید یا همه چیز بی فایده است!

  • احساسات قیمت ها را تحریک می کنند بنابراین به روز باشید

نمی تواند به اندازه کافی استرس داشته باشد. بازار سهام و رمزنگاری بسیار بی ثبات هستند که هر ساعت و گاهی هر دقیقه تغییر می کنند. همه نمی توانند این بازی را انجام دهند و اگر می خواهید به پایان عمیق آن برسید ، باید با آن آشنایی نزدیک داشته باشید.

به عنوان مثال ، Coindesk یکی از بهترین سایت ها برای به دست آوردن تمام اطلاعات به روز شده در اخبار ارزهای رمزپایه است و برای سرمایه گذاران بازار سهام ، رویترز می تواند به شما کمک زیادی کند.

  • روندها را با مسئولیت خود دنبال کنید

نروید و معاملات خلاف روند را شروع کنید. زیرا مبارزه با روندها مطمئناً آسان و ارزان نیست. قبل از تصمیم گیری ، پویایی تقاضا و عرضه را بفهمید.

خلاف رویکرد روند ممکن است گاهی اوقات به نفع شما باشد ، اما مهم است که نزولی در بازار خرس و صعود در بازار گاو نر باشد..

  •  ‘اهرم‘ دام برای همه مناسب نیست

اهرم در اصل استفاده از پول قرض گرفته شده برای معامله است. این ابزاری است که می تواند واقعاً بد یا خوب باشد. اگر در نهایت پول قرض گرفته شده خود را از دست دهید ، در عمق بدهی هایی قرار خواهید گرفت که شامل سرمایه گذاری اولیه و سود وام گیرنده شما در این پول خواهد بود. بنابراین ، از انجام این اشتباه به هر قیمت خودداری کنید!

  • شما بعضی اوقات ضرر خواهید کرد و مشکلی نیست!

با توجه به نوسانات هر دو بازار ، بسیاری از معامله گران ، به ویژه مبتدیان اشتباه می کنند که با اهداف غیر واقعی به دست می آیند. کاملاً ممکن است هزاران نفر در روز و در عین حال از دست دادن میلیون ها نفر درآمد. فقط روی معاملات خود تمرکز کنید و پول به طور طبیعی جریان خواهد یافت.  

ایده این است که سرمایه گذاران را تقویت کنید ، مهم نیست که به بازار سهام سنتی تعلق دارید یا بازار ارزهای رمزنگاری شده. در هنگام معاملات ، از این نکات پیروی کنید در حالی که از اشتباهات جلوگیری می کنید تا بیشترین سود را از سرمایه خود ببرید. اگر شک یا سوالی دارید ، در صورت تمایل می توانید با نظر دادن در زیر با من تماس بگیرید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner