Ethereum Cloud Mining: نحوه راهنمایی و ارائه بهترین خدمات / وب سایت ها

دیری نگذشته بود که دنیای بلاکچین تحت سلطه بیت کوین بود. اما هرچه افراد بیشتری با بلاکچین ارتباط برقرار می کنند ، نقص بیت کوین ظاهر می شود.

این باعث تولد اتریوم شد. Ethereum توسط Vitalik Buterin کشف شد و توسعه یافت تا نه تنها با قدرت بیت کوین مطابقت داشته باشد بلکه با گسترش قابلیت های آن ، آن را بهتر کند. بلاکچین Ethereum همچنین مفهوم “قراردادهای هوشمند” را به جهانیان ارائه داد زیرا از برنامه نویسی و ایجاد برنامه های غیرمتمرکز از طریق Ethereum ماشین مجازی یا معمولاً به عنوان EVM شناخته می شود. ادعای Ethereum در مورد بهتر بودن از بیت کوین و ویژگی های اضافی باعث شد بسیاری اعتقاد داشته باشند که Ethereum سکه آینده است.

استخراج Ethereum

با اعتقاد به اینکه Ethereum جذابیت تغییر جهان را دارد ، بسیاری از معدنچیان تمرکز خود را از بیت کوین به Ethereum تغییر دادند. استخراج Ethereum (اثبات کار) تفاوت چندانی با بیت کوین نداشت. هر استخراج کننده ای که می خواست برای گرفتن Ethereum تلاش کند ، مجبور شد از رایانه هایی با تراشه های گرافیکی برتر استفاده کند تا راه حل هایی برای معماهای دشوار ریاضی ارائه دهد تا زمانی که بلوک تأیید شود و ماینر پاداش خود را در Ethereum دریافت کند..

یک استخراج کننده Ethereum نزدیک به 12-15 ثانیه زمان می برد تا یک بلوک را استخراج کرده و جوایز خود را بدست آورد. اگر نرخ استخراج کاهش یابد و زمان استخراج معدن کم و بیش طول بکشد ، الگوریتم به طور خودکار سطح دشواری خود را تنظیم می کند تا ماینرها بتوانند به زمان حل 12-15 ثانیه برگردند.

در حالی که همه چیز آسان به نظر می رسد و استخراج Ethereum از یک cakewalk ، باید بخاطر بسپارید که Ethereum برای همیشه به خدمات استخراج احتیاج ندارد. Ethereum به زودی و به آرامی به سمت Proof of Stake می رود تا الگوریتم اثبات کار را تعیین کند تا اعتبار معاملات را تعیین کند. این بدان معنی است که شبکه پس از آن توسط دارندگان رمزها و نه استخراج کنندگان ایمن می شود. از این رو خرید رایانه های ASIC یا مدل های پیشرفته ممکن است یک گزینه هوشمندانه نباشد.

انواع استخراج پروتکل غیرمتمرکز Ethereum

در حالی که استخراج کنندگان می توانند تجهیزات خود را خریداری کرده و آنها را به تنهایی اداره کنند ، استخراج رمزنگاری هنوز یک روش بسیار دشوار و پیچیده است.

به غیر از تجهیزات پیشرفته ، فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید برای سودآوری استخراج مورد توجه و مراقبت قرار گیرد. از این رو بسیاری از اوقات بسیاری از استخراج کنندگان به پروتکل های غیر متمرکز پایبند هستند که می تواند سودآوری آنها را به حداکثر برساند. طبق این پروتکل ها و براساس سخت افزار و موقعیت های میزبانی ، استخراج Ethereum را می توان به دو دسته طبقه بندی کرد – میزبانی استخراج و استخراج ابری.

میزبانی معدن

در ماینینگ میزبانی شده ، ارائه دهنده تجهیزات یا سخت افزارهای استخراج را مستقیماً به مشتری می سازد و یا اجاره می کند. این ترتیب می تواند به روش های مختلفی مدل سازی شود ، اما به طور کلی ، این مشتری است که تجهیزات را از یک سرویس میزبان به دست می آورد یا آن را مستقیماً به یک مرکز داده میزبان یا مزرعه استخراج می فرستد. مشتری اکنون باید هزینه برق و هزینه ذخیره سازی را که به کسی اجازه می دهد بلوک ها را با سخت افزار خریداری شده یا اجاره شده استخراج کند پرداخت کند. با استفاده از سرویس های میزبان ، استخراج کننده بدون دردسر است و مجبور نیست با مشکلات مربوط به تعمیر و نگهداری ، برق یا ذخیره سازی که ممکن است هنگام اجرای سخت افزار به تنهایی مواجه شود ، برخورد کند..

مزایای خاصی وجود دارد که استخراج میزبان برای استخراج کننده به ارمغان می آورد که شامل کنترل بیشتر زیرا آنها در هر زمان و هر مکان به مشخصات دقیق مربوط به تجهیزات استخراج خود دسترسی دارند و می توانند با دسترسی از راه دور به سخت افزار استخراج خود ، آنها را تأیید کنند. مزیت دیگر به بخش امنیتی آن اضافه می شود زیرا مشتری / استخراج کننده صاحب دستگاه استخراج است و ارائه دهنده خدمات میزبانی در هر مرحله سکه ها را لمس نمی کند. تنها نقطه ضعف در اینجا هزینه قبلی است که معدنچی برای خرید یا اجاره تجهیزات و تعمیرات در صورت وجود نیز بر عهده ماینر است..

ابر استخراج

بر خلاف استخراج میزبانی شده ، استخراج ابری مشتریان و قدرت پردازش آنها را به استخری تبدیل می کند که در آن Ethereum را به صورت عمده و با نرخ ارزان تر استخراج می کنند. بدون هزینه اولیه برای خرید یا اجاره تجهیزات توسط معدنچی ، معادن ابری نسبتاً ارزان تر به نظر می رسد. هزینه مرتبط در اینجا هزینه برق و هزینه های مربوط به استخراج معدن همراه با درصدی از پاداش کسب شده از طریق بلوک های استخراج برای خدمات استخراج ابری است..

به عنوان احتیاط ، ماینر باید بررسی کند که سرویس هایی که استفاده می کنند به آنها تضمین میزان هش و سایر قابلیت های استخراج را می دهد. آنها همچنین باید با نام های مشهور ارتباط برقرار کنند تا جوایز بلوکی آنها ایمن باشد و به موقع توسط ارائه دهنده خدمات توزیع شود.

بنابراین فقط برای ایجاد تمایز واضح بین این دو:

خدمات میزبانی شده استخراج ابر
هزینه اولیه خرید یا اجاره تجهیزات بدون هزینه اولیه. ممکن است هزینه حمل و نقل کمی (در صورت وجود) وجود داشته باشد
More Control به دلیل اینکه ماینر در واقع می تواند عملکرد تجهیزات خود را بررسی کند Less Control به دلیل اینکه ماینر نمی تواند عملکرد متلاشی شده خود را از هم متمایز کند 
از آنجا که ارائه دهنده خدمات میزبانی به پاداش بلوک دست نمی زند ، از امنیت بیشتری برخوردار است امنیت کمتری دارد زیرا ماینر مجبور است جوایز بلوکی را کنترل کند و باید به ارائه دهنده خدمات اعتماد کند که در توزیع پاداش منصفانه است

استخراج ابر Ethereum

با نوع چالش هایی که یک استخراج کننده Ethereum از نظر قیمت و پیش بینی پیش بینی شده برای اثبات الگوریتم سهام ، با آن روبرو است ، سرمایه گذاری در تجهیزات استخراج Ethereum و حتی رفتن به خدمات میزبانی شده به نظر نمی رسد که برای استخراج کنندگان سودآور باشد. از این رو بسیاری از آنها به گزینه های استخراج Cloud روی می آورند زیرا بدون تعهدات اولیه نسبتاً ارزان تر است.

اکنون چندین مزرعه از راه دور وجود دارد که کار خود را شروع کرده اند خدمات استخراج ابر Ethereum. این ارائه دهندگان خدمات مختلف هزینه های متغیر را بر اساس ظرفیت و قدرت هش مصرف شده دریافت می کنند. خدمات استخراج ابری همچنین این کار را برای معدنچیان بدون دردسر ایجاد می کند زیرا آنها مجبور نیستند از سخت افزاری که توسط متخصصین بسیار ماهر و مسئول عملیات این کارخانه ها نگهداری می شود مراقبت کنند. همچنین ، هزینه برق برای این ارائه دهندگان خدمات استخراج ابر بسیار کمتر است زیرا معمولاً در مکان های بسیار دور واقع شده اند. هزینه برق معادل برای یک معدنچی که دستگاه را از خانه اش بیرون می کشد ممکن است به میزان قابل توجهی بیشتر و پر دردسر باشد.

دلایل معدنچیان استخراج ابری Ethereum را ترجیح می دهند

در حالی که بسیاری از دلایل با مزیت ابر استخراج همپوشانی دارند ، استخراج کنندگان Ethereum استخراج ابر را جالب می دانند زیرا –

 • این یک منبع سود منفعل در طول روز است.
 • داده های کاربر و جوایز رمز در ابر محفوظ است و به دلیل مشکلات سخت افزاری احتمال از دست دادن آنها بسیار کم است.
 • افزایش سودآوری به دلیل برنامه های شریک.
 • جمع آوری هش ریت به افزایش سودآوری کمک می کند و همچنین همه با هم همه به موفقیت های بیشتری می رسند.
 • مشکلی در مدیریت و نگهداری سخت افزار وجود ندارد.
 • دسترسی آسان به استخراج از هر نقطه از کره زمین.

همچنین بخوانید: آینده Ethereum: آیا مرده است یا افزایش می یابد?

ارائه دهندگان استخراج Cloud Ethereum

با افزایش محبوبیت برای استخراج ابری Ethereum ، شرکت های زیادی مشغول ارائه این خدمات هستند. در زیر لیست محبوب ترین ارائه دهندگان خدمات استخراج ابر Ethereum وجود دارد

نام ارائه دهنده خدمات

امکانات

هاش فلر
 • حداقل هاشرات: 100 KH / s
 • سخت افزار: GPU Rigs
 • پرداخت خودکار در ETH
 • هزینه نگهداری: ندارد
 • قرارداد 1 ساله
معدن پیدایش
 • برنامه های متعدد بر اساس نیاز کاربر 
 • حداقل هاشراط: 25 MH / s تا 350 MH / s بر اساس برنامه ها
 • هزینه های نگهداری 0.004 دلار در هر مگاهرتز بر ثانیه در روز.
 • قرارداد استخراج Ethereum 2 ساله
هاش سود
 • برنامه های متعدد بر اساس نیاز کاربر
 • حداقل هاشراط: 25 MH / s تا 100 MH / s بر اساس برنامه ها
 • هزینه های نگهداری به ازای هر GH / s / day 3.2435 دلار
 • قرارداد استخراج Ethereum 2 ساله
هاشینی
 • حداقل هاشرات: 100 KH / s
 • هزینه نگهداری: 0.0004 $ / 100 KH / s / day
 • سخت افزار: GPU Rigs
 • پرداخت خودکار در ETH
 • قرارداد استخراج Ethereum 2 ساله
ضریب هوشی
 • برنامه های متعدد بر اساس نیاز کاربر
 • حداقل هاشراط: 2 MH / s تا 300 MH / s بر اساس برنامه ها
 • هزینه های نگهداری: صفر
 • قرارداد استخراج 2 و 5 ساله و همچنین مادام العمر Ethereum
 • پرداخت روزانه
CCG Mining
 • برنامه های متعدد بر اساس نیاز کاربر
 • حداقل هاشراط: 1 MH / s تا 100 MH / s بر اساس برنامه ها
 • هزینه های نگهداری: صفر
 • قرارداد استخراج Ethereum 1 ساله

نتیجه

تغییراتی که Ethereum از نظر الگوریتم و قیمتی که در آن معلق است ، متحمل می شود ، استخراج Cloud بهترین گزینه است.

برای استخراج کنندگان ، هزینه پیشتازی برای پیوستن به نرخ هش وجود ندارد. اما بله انتخاب بازیکن مناسب و قرارداد صحیح مهم است زیرا تأثیر مستقیم بر سودآوری دارد. از این رو کمی تحقیق لازم است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner