چگونه می توان سود بالایی را در صرافی Cryptocurrency بدست آورد

میتوانی?

پاسخ کوتاه این است که شما نمی توانید.

اما نکاتی برای سرمایه گذاری وجود دارد که خطر ضرر را بسیار کمتر می کند. و پتانسیل شما برای سود بسیار بیشتر است.

خط مقدم در مقابل Noobs

اول ، همانطور که طی سه تا پنج سال آینده شاهد افزایش چشمگیر بیت کوین ، Ethereum و Litecoin خواهیم بود ، می توان اطمینان داشت که این سه سکه اصلی و “پایه” به سرعت افزایش خواهند یافت. با بیان این ، زمان مناسبی برای انتقال از BTC به سکه های بالاتر است که هزینه خرید کمی دارند. و چرا؟ زیرا همانطور که می بینیم چیزی مانند Verge از یک پنی به یک دلار افزایش می یابد ، کسانی که یک پنی در آن سرمایه گذاری کرده اند بازدهی صد برابر سرمایه خود (ROI) را مشاهده خواهند کرد.

اول کار های مهم

در اینجا مهم این است که شما باید خرید BITCOIN را ادامه دهید. در تمام این مدت ، باید مقادیر کمی از آن را برداشته و از طریق صرافی مانند Binance یا موارد مشابه آن را در آنچه که به اختصار “altcoins” نامیده می شود سرمایه گذاری کنید. به سادگی ، آنها نفر دوم هستند. فعلا اگرچه همانند مبادلات ، بهترینها هنوز در انتظار نیستند. آیا شاهد تطابق ارز دیگری با بیت کوین دلار به دلار خواهیم بود؟ کاملا. فقط بلافاصله اما قابل توجه است که برخی از آنها با چه سرعتی رشد می کنند. به عنوان مثال این واقعیت را در نظر بگیرید که در هفته گذشته ، Verge پنج برابر ارزش داشته است. طی یک هفته از یک پنی به دو ، به سه ، به چهار ، به پنج ، رسید.

جدول زمانی

این بدان معناست که اگر شخصی هفته گذشته 1000 دلار در Verge سرمایه گذاری کند ، ارزش سرمایه گذاری وی امروز پنج هزار دلار ارزش دارد. این مبلغ 4000 دلار برای یک هفته نشستن و تماشای صدای تیک تیک است که به شما می گوید سرمایه شما بالون است.

دیوانه کننده

در تاریخ ارز و کالاها هرگز ما به عنوان نژاد بشر چنین صعودی را ندیده ایم. در هر چیزی همیشه. عمیق بودن افزایش شهاب سنگی ارز رمزنگاری شده به عنوان شکلی ثابت از تجارت کالاها ، طی 10 سال کوتاه از هیچ چیزی به ضرب المثل 160MPH تبدیل نشده است. واقعاً قابل توجه است!

اینجا برای ماندن!

ارز رمزنگاری شده اینجا است. و تا زمانی که سکه ها استخراج می شوند ، معاملات در حال تأیید هستند و ارزهای جایگزین جدید برای “سه بزرگ” همچنان خود را نشان می دهند ، فرصت های سرمایه گذاری برای بازده کلان فقط امکان پذیر نیست ، بلکه آنچه که برای گفتن در این مورد بسیار برجسته است دنیای مالی؛ و آنچه تقریباً بهترین زمزمه است ؛ آنها احتمالی هستند.


احتمال?

سرمایه گذاری یک مسئله احتمالی است. هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند که یک مرد چه خواهد کرد. اما می توان با دقت بالایی پیش بینی کرد که یک مرد متوسط ​​چه کاری انجام خواهد داد. به همین دلیل سرمایه گذاران بسیار متکی به دهان به دهان هستند. همینطور عمل تماشای بازار برای خودشان.

چه باید خرید

این یک بازی است که در آن همه برنده می شوند. به خصوص اگر به دوستان خود نکاتی در مورد خرید بدهید. این گونه شروع می شود؛ کسی س asksال می کند ، “اکنون خرید چه چیزی مناسب است …” اما خرید BITCOIN ، Ether و LITECOIN را ادامه دهید. “

مهم است

بنابراین آنچه مهم و از اهمیت بالایی برخوردار است این است که در حالی که مجبورید از رمز ارزهای مختلف مانند بیت کوین ، اتر یا Litecoin برای خرید جایگزین استفاده کنید ، باید سرمایه خود را در بیت کوین دوباره پر کنید. و اتر و LITECOIN. شما نمی توانید سرمایه گذاری خود در بیت کوین ، ETH و LTC را به نفع خرید altcoins کاهش دهید و انتظار داشته باشید که نمونه کارهایی کاملاً پیشرفته در سال های آینده داشته باشید. یک پتانسیل عظیم برای رشد در altcoins وجود دارد ، اما شاید حتی فرصت بیشتری برای رشد در “سه بزرگ” وجود دارد.

مالش?

در اینجا مالش نهفته است. برای اینکه دارایی خود را از بیت کوین به Verge منتقل می کنید. قیمت موجودات Verge دو برابر می شود ، دوباره دوباره دو برابر می شود ، سپس دوباره دو برابر می شود. این مسیر را ادامه خواهد داد! بنابراین زمان بسیار خوبی برای خرید Verge است.

– پس چه مالش?

متأسفانه ، شما می بینید که قیمت بیت کوین از نظر شهابی همچنان در حال افزایش است. همانطور که پول خود را از BTC خارج کرده و در XVG قرار می دهید! پس چه چیزی می دهد؟ چگونه می توان حضور پررنگی در بیت کوین و همچنین در altcoins حفظ کرد؟ پول می خواهد سرمایه گذاری عاقلانه ، در زمان مناسب.

تأمین آب نامحدود

بیت کوین مانند یک علف هرز با منبع آب نامحدود در حال رشد است. این تشنگی است و به اندازه توانایی تحمل نوشیدن دارد. به همین دلیل است که شاهد تأخیر در سفارشات خرید هستیم. کنکوری ها به سختی می توانند هم اکنون با تقاضا مطابقت داشته باشند. مدت زمان آن یک ماه بوده است و از 15.5 هزار دلار به 19.2 هزار دلار رسیده است. چه طور ممکنه?

عرضه و تقاضا

فقط تعداد مشخصی بیت کوین وجود دارد که می توانند استخراج شوند. و در هر روز تقاضا برای این دارایی بسیار محدود به طور تصاعدی رشد می کند. بالا بردن قیمت علاوه بر این ، همانطور که مردم پول خود را از BTC بیرون می کشند و می گویند XVG ، IOTA ، Ripple یا ADA … این بیت کوین ها دوباره به گردش در می آیند. یا بهتر بگوییم ، به کسانی که قبلاً این سکه های جایگزین را در اختیار دارند ، معامله می شود.

مقدار محدود

درک مهم است اگرچه تعداد معینی سکه وجود دارد ، ارزش آنها مرتباً افزایش می یابد و باعث می شود که آنها هر روز متوالی از ارزش بیشتری برخوردار شوند. آیا بازار هرگز سقوط خواهد کرد؟ بالقوه با افزایش ارزهای دیگر ، بیت کوین ، اتر و Litecoin اندکی به اینجا و آنجا می روند. اما TREND برای این است که آن را به بالا و بالا و پایین برود.

یک میلیون دلار

پیش بینی های مربوط به BTC نشان می دهد که ممکن است ارز تا سال 2020 به 1 میلیون دلار در هر سکه برسد. این تنها دو سال کوتاه باقی مانده است. حدود 700 روز یا بیشتر مانده تا سکه های امروز 16 دلار ، هر کدام یک میلیون دلار ارزش دارند. این؛ واقعاً یک زمان هیجان انگیز برای زندگی و سرمایه گذاری است ، زیرا با فرصت هایی برای چنین دستاوردهای چشمگیری در سرمایه گذاری ها ، اکنون زمان خرید است.

– در واقع ، دیروز زمان خرید بود

این امر باعث فوریت بازار می شود. که باعث افزایش قیمت ها می شود ، که به نوبه خود ، و به طور چرخشی ، بازار را تحریک می کند.

این شگفت انگیز است

و همینطور که از دوستان و سرمایه گذاران همکار خود نکاتی را برای خرید می خواهید ؛ به آنها گوش کن. اما در تمام مدت زمان خود راجع به اینکه سکه هایی که شما را ترغیب به خرید کرده اند تحقیق کنید. وجوه برخی از آنها با بقیه بسیار متفاوت است. و سطوح مختلف پاسخ پویا در بازار.

تفکر طولانی مدت

به عنوان مثال ، اگر شما یک سرمایه گذار بلند مدت هستید ، همانطور که همه ما باید باشیم ، ادامه خرید بیت کوین از اهمیت بالایی برخوردار است. اتر و Litecoin.

به خودت لگد بزن

اگر این کار را نکنید ، به صورت واقعی و واقعی به خود خواهید زد. و چرا؟ زیرا اگر بتوانید امروز حتی 1000 دلار کاهش پیدا کنید ، تا زمانی که بیت کوین در یک زن و شوهر به 1 میلیون دلار برسد (تقریباً تعداد کمی از آنها را گفتم) … زیرا به نظر می رسد سال 2020 تا سال 2020 فاصله دارد. این نیست! سال 2020 به سرعت در حال آمدن است.

و اگر نمی خواهید بزرگترین فرصت سرمایه گذاری در تاریخ بشر را از دست دهید ، اکنون زمان خرید است. چند سال دیگر تا سال 2020 باقی نمانده است. این فقط یک زن و شوهر است. به یاد داشته باشید که مارک 700 روزه به سرعت در حال نزدیک شدن است. در زمانی که برای نوشتن این مقاله نیاز بودیم ، بسیار نزدیک به روز 699 هستیم.

طرح ها

به همین دلیل است: وقتی BTC به 1 میلیون دلار USD / سکه می رسد ، سرمایه ناچیز 1000 دلاری شما 52،083 دلار ارزش دارد و تغییر می کند. برای خرید خانه در بعضی از نقاط جهان کافی است. یا ماشین خوبی یا تحصیلات دانشگاهی برای بچه هایتان. همین کافی است تا دوباره بگویید Verge ، که تا آن زمان تقریباً 0.60 دلار خواهد بود و هنگامی که به 1.00 دلار برسد ، 52 دلار به ارزش بهتر 87000 دلار خواهد بود..

بنابراین می بینید که چگونه در طی کمتر از چهار سال ، یک سرمایه گذاری 1000 دلاری می تواند تقریباً به 90 هزار دلار تبدیل شود.

با همین الگوریتم برای سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده می توانید 100 دلار سرمایه گذاری کنید و به راحتی آن را به 9000 دلار تبدیل کنید. تا سال 2021.

و سخنان من را علامت گذاری کنید ، این تاریخ های آینده خیلی زودتر از آنچه ما متوجه شویم ، بر ما خواهد بود. هم اکنون خریداری کنید. پاسخ کوتاه به سوال ، “چگونه می توانم سرمایه زیادی در سرمایه گذاری روی ارز رمزپایه بدست آورم؟” به سادگی با این پاسخ داده می شود:

آن را بخر

و تماشا کنید که سرمایه شما مانند گل در آفتاب شکوفا می شود. یا بهتر از این ، یک زمینه گل.

به طور خلاصه ما امیدواریم که این اطلاعات به شما کمک کند و هنگام سرمایه گذاری در سکه های رشد کوتاه مدت مانند IOTA ، Verge ، ADA ، Ripple و سایر سرمایه ها ، به خاطر بسپارید که باید خزانه خود را در سه ضرب المثل بزرگ پر کنید. اینها جنبه اساسی این کل سیستم هستند. به دنیای فناوری بلاکچین خوش آمدید. ده سال خوب برای سرمایه گذاران خواهد بود که می توانند بی سر و صدا منتظر بمانند ، بازار را تماشا کنند و سرمایه گذاری عاقلانه انجام دهند.

نظرات خود را در مورد بیت کوین در نظرات زیر با ما در میان بگذارید یا برای ما بنویسید [ایمیل محافظت شده]

محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map