Crypto Margin Trading: Binance وارد بازی می شود [شامل راهنما]

شنیدن داستان هایی در مورد بدست آوردن ثروت مردم از طریق سرمایه گذاری زودهنگام در سهام ، مردم را به تجارت رمزنگاری علاقه مند می کند. و این فقط علاقه نیست ، معاملات ارز رمزنگاری شده به آرامی و به طور پیوسته مورد توجه قرار می گیرد زیرا سرمایه گذاران و بازرگانان اکنون این باور را دارند که این قطعات کوچک نوآوری چیزی است که برای ماندن در اینجا وجود دارد.

این حتی موسساتی را مجبور به ورود به رقابت می کند که اکنون خواستار تبادل رمزنگاری ویژگی ها و خدمات پیچیده ای هستند که در سهام و سایر بازارهای مالی بسیار رایج است. از این رو بسیاری از مبادلات رمزنگاری شده در حال پیشرفت هستند تا محصولات و خدماتی را که معمولاً برای سهام و سایر محصولات مالی در دسترس است ، در خود جای دهند. یکی از این خدمات برجسته اتفاقاً معاملات حاشیه ای یا اهرمی است که به آرامی در میان معامله گران رمزنگاری در حال افزایش است.

بررسی اجمالی معاملات مارجین

معاملات حاشیه ای یا معاملات اهرم یک بازی خطرناک است که مدتی است توسط بازرگانان بالغ در بازارهای مالی انجام می شود. این یک استراتژی است که در آن تاجر از وجوه قرض گرفته شده از کارگزار خود برای تجارت دارایی استفاده می کند که در نهایت وثیقه صندوق قرض گرفته شده کارگزار می شود.

از آنجا که این استراتژی معاملاتی بسیار خطرناک است ، فقط از طریق یک حساب تخصصی معروف به حساب معاملات حاشیه ای انجام می شود که متفاوت از حساب معاملاتی عادی است که توسط همه سرمایه گذاران استفاده می شود. این حساب جداگانه همچنین به سرمایه گذاران امکان می دهد از استراتژی های دیگری مانند فروش کوتاه دارایی استفاده کنند ، در حالی که خرید می تواند به صورت نقدی یا حاشیه ای اتفاق بیفتد..

معاملات حاشیه ای فقط به این دلیل امکان پذیر است که وام دهنده ای برای کسب سود ، ارائه اهرم به معامله گران موجود باشد تا بتوانند در مقادیر بیشتری نسبت به آنچه در دست دارند سرمایه گذاری کنند یا تجارت کنند..

برای توضیح بهتر معاملات حاشیه ، به یک مثال نگاه می کنیم ، اگر یک معامله گر موقعیت حاشیه ای را با اهرم 10X باز کرد و دارایی پایه او 10٪ از نظر ارزش افزایش یافته باشد ، موقعیت او به دلیل اهرم 10X 100٪ بازده دارد. این اتفاق می افتد زمانی که معاملات استاندارد با اهرم 1: 1 معامله شوند.

تجارت مارجین به ارزهای رمزپایه می رسد

همانطور که قبلا ذکر شد ، بسیاری از مبادلات رمزنگاری شده در حال بررسی معاملات حاشیه ای ارزهای رمزپایه هستند تا معامله گر بتواند در معرض گسترده تری قرار گرفتن سکه ها و نشانه ها باشد. اما از آنجا که دارایی مورد بررسی در اینجا کمی متفاوت است ، قوانین مربوط به معاملات حاشیه نیز در مورد رمزنگاری ها کمی متفاوت است. در زیر نکاتی آورده شده است که معاملات حاشیه رمزنگاری متفاوت از سهام و سایر بازارهای مالی است.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: 7 بهترین سکه اثبات سهام (POS) 2019 که ارزش سرمایه گذاری دارد

وام های همکار به همتا برای تجارت حاشیه: در سهام ، وام دهندگانی که اهرمی برای حاشیه ارائه می دهند ، کارگزاران هستند. اما در ارزهای رمزنگاری شده ، این اهرم از طریق صرافی تأمین می شود و در برخی موارد مانند Poloniex ، کاربران دیگر را نیز برای ارائه وام به بازرگانان برای تجارت حاشیه فراهم می کند..

نظارت دقیق و مدیریت ریسک موثر: از آنجا که سکه های رمزنگاری نسبتاً بی ثبات هستند ، معامله گران حاشیه باید مراقب باشند و از مکانیزم موثر مدیریت ریسک برای جلوگیری از ضررهای هنگفت استفاده کنند. از آنجا که بازارهای رمزنگاری در عرض چند دقیقه روند خود را تغییر می دهند و دارای نوسانات شدید هستند ، تغییر اندکی تمرکز می تواند ضررهای زیادی را برای معامله گر به دنبال داشته باشد. از آنجا که این ضرر پول بیش از حد قرض گرفته شده است ، احتمال دارد که تاجر نیز پول حاشیه خود را از دست بدهد و در نهایت سود زیادی را برای پول قرض گرفته شده پرداخت کند. از این رو اکثر مبادلات به ابزارهای موثر مدیریت ریسک متوسل می شوند تا به دلیل عدم امنیت و سرمایه با معاملات ناقصی روبرو نشوند..

گزینه کوتاه بیت کوین & ارزهای رمزنگاری شده

این استراتژی عجیب فقط برای ایجاد موقعیت های کوتاه به معاملات حاشیه ای محدود می شود. موقعیت کوتاه اساساً به این معناست که تاجر معتقد است که در قیمت هر سکه یا سکه افت خواهد داشت و ممکن است بخواهد در برابر دارایی خاص سود معامله کند. از نظر فنی ، موقعیت های کوتاه با فروش دارایی ابتدا کار می کنند ، و سپس بعداً آن را خریداری می کنند. لازم نیست نگران باشید صرافی ها به طور خودکار این کار را برای ما انجام می دهند.


نقش دوم برای کوتاه کردن بیت کوین گزینه حفاظت از نمونه کارها است. به عنوان مثال ، اگر سبد سهام یک معامله گر از 10 بیت کوین تشکیل شده باشد و او بخواهد در برابر خطر سقوط بیت کوین محافظت کند ، می توان موقعیت کوتاه اهرمی 10X را باز کرد و معادل 40٪ از اوراق بهادار بیت کوین وی خواهد بود. برای باز کردن موقعیت ، مقدار مورد نیاز فقط یک دهم آن است (10 برابر اهرم نیرو). این بدان معناست که معامله گر فقط به داشتن 1 بیت کوین نیاز دارد. بنابراین ، بیت کوین های او به طور ایمن در کیف پول های سرد ذخیره می شوند. با این حال ، نباید خطر تجارت با اهرم را فراموش کرد (به ویژه قیمت انحلال هر موقعیت).

تأمین بودجه مارجین: شرط ایمن تر از تجارت مارجین

برای سرمایه گذاران که تحمل ریسک را ندارند که خودشان در معاملات مارجین شرکت کنند ، روش دیگری برای سودآوری از روشهای معاملاتی اهرمی وجود دارد. برخی از سیستم عامل های معاملاتی و صرافی های ارز رمزپایه یک ویژگی را ارائه می دهند که به عنوان بودجه حاشیه شناخته می شود ، جایی که کاربران می توانند پول خود را برای تأمین معاملات حاشیه سایر کاربران متعهد کنند.

معمولاً این فرآیند از شرایط خاص پیروی می کند و نرخ بهره پویایی دارد. اگر یک معامله گر شرایط را بپذیرد و پیشنهاد را بپذیرد ، ارائه دهنده وجوه حق بازپرداخت وام با سود توافق شده را دارد. اگرچه سازوکارها ممکن است از بورس به بورس دیگر متفاوت باشد ، اما خطرات تأمین وجوه حاشیه ای نسبتاً کم است ، به دلیل این واقعیت است که می توان موقعیت های اهرمی را به زور تصفیه کرد تا از ضررهای زیاد جلوگیری کند. هنوز ، بودجه حاشیه ای به کاربران نیاز دارد تا وجوه خود را در کیف پول مبادله ای نگهداری کنند. بنابراین ، مهم است که خطرات موجود را در نظر بگیریم و درک کنیم که این ویژگی در تبادل انتخاب آنها چگونه کار می کند.

صرافی های رایج که معاملات حاشیه ای را ارائه می دهند

در حالی که بسیاری از مبادلات در تلاشند تا به سمت بازی معاملات حاشیه بروند ، تنها تعداد کمی از آنها توانسته اند این کار را انجام دهند. برخی از نام های برجسته در این بازی هستند-

Bitmex

Bitmex یکی از مبادلات رایج در سراسر جهان است. یکی از دلایل عمده این محبوبیت این است که Bitmex از تجارت ناشناس پشتیبانی می کند. این بدان معناست که وب سایت برای اینکه در حال حاضر پتانسیل کامل خدمات خود را تجربه کند ، به KYC نیازی ندارد. هر چند این می تواند هر زمان تغییر کند. دلیل دیگری که باعث معروفیت Bitmex می شود داشتن مشتقات متنوعی است که متناسب با هر نوع تاجر است. این شامل قراردادهای دائمی ، قراردادهای آتی سنتی ، قراردادهای سود فوق العاده و قراردادهای سود Downside است. این وب سایت از سال 2014 فعالیت خود را آغاز کرده و فعالیت های پایه آن در هنگ کنگ راه اندازی شده است.

Bitmex-margin-trading-guide-SSمنبع: bitmex.com

eToro

eToro از سال 2008 در میان برترین سیستم عامل های تجارت آنلاین بوده است. این مارک تجاری به عنوان یک پلتفرم معاملات اجتماعی شناخته می شود و هدف آن این است که کاربران بتوانند تقریباً از طریق یک بستر وب و تلفن همراه مبادلات تجاری از کالاها ، ارزها ، سهام و شاخص ها تا ارزهای رمزپایه را انجام دهند. وقتی نوبت به معاملات حاشیه می رسد ، eToro رویکردی بسیار عجیب و غریب داشته است. در eToro ، هر ابزار حداقل و حداکثر اهرم خاص خود را دارد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که سطح اهرمی مناسب برای شما انتخاب کنید.. برای بعضی از سکه ها ، میزان اهرم به دارایی با حداکثر 30 برابر بستگی دارد. به عنوان مثال ، برای برخی دارایی ها ، برای باز کردن معامله 10،000 دلار ، تاجر باید 1000 دلار با اهرم 1:10 سرمایه گذاری کند.

etoro-margin-trading-SSمنبع: eToro.com

پولونیکس

Poloniex بدون شک یکی از مبادلات پیشگام در رمزنگاری است. Poloniex توسط Tristan D’Agosta تاسیس شده و در خارج از ایالات متحده مستقر است و از سال 2014 فعالیت خود را آغاز کرده است. در حال حاضر متعلق به Circle است که یک محدودیت مالی مالی در اینترنت دارد. ثبت نام در Poloniex کاملا آسان است و شما می توانید با ثبت ایمیل خود شروع کنید اما برای افزایش محدودیت های تجاری خود باید اسناد KYC را به Poloniex ارسال کنید که معمولاً در چند ساعت تأیید می شود. Poloniex جدا از ارائه حساب های معاملاتی عادی برای معامله گران روز ، ویژگی های معاملاتی حاشیه ای را نیز برای کاربران پیشرفته ارائه می دهد. در Poloniex می توان تا 2.5X در BTC اهرم کرد و به دنبال 11 ارز رمزنگاری شده برای BTC تجارت حاشیه کرد..

معاملات حاشیه ای Poloniex ethereum SSمنبع: Poloniex.com

PrimeXBT

PrimeXBT یک مبادله ارز رمزنگاری شده نسبتاً جدید است که گزینه های معاملاتی مشتق شده با قدرت تا 100 برابر را در پنج رمزنگاری مختلف فراهم می کند. این رابط تجاری پویا و نوآورانه تمام ابزارهای لازم را برای یک روز موفق تجاری در اختیار معامله گران قرار می دهد. Prime XBT یک پلتفرم مبتنی بر بیت کوین است که با پنج ارز رمزنگاری شده مختلف از جمله بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin و Ripple معاملات اهرمی را ارائه می دهد. این شرکت در سال 2018 تاسیس شد و رشد چشمگیری داشت. در حال حاضر ، آنها در بیش از 150 کشور مختلف به مشتریان خدمات ارائه می دهند.

Prime XBT SSمنبع: PrimeXBT.com

حاشیه کراکن

مستقر در سانفرانسیسکو ، کراکن یکی از بزرگترین مراکز خرید بیت کوین و آلتکوین در ایالات متحده است. همچنین از نظر حجم یورو بزرگترین مبادله است که هر کسی می تواند با استفاده از شناسه ایمیل خود ثبت نام کرده و پس از تأیید صحت KYC شروع به کار کند. به طور معمول حداکثر 7 روز طول می کشد تا تأیید از Kraken انجام شود و پس از آن می توانید با ارزهای فیات مانند USD ، EUR ، GBP ، CAD و غیره معامله کنید. همچنین می توانید در Kraken معامله کنید و از گزینه های مختلف اهرمی که ارائه می دهد بهره مند شوید. برای جفت های مختلف این امکان را برای 6 ارز رمزپایه فراهم می کند که در 16 جفت مختلف با 5 برابر بیشترین میزان بهره در حاشیه قرار گیرند.

ورود Binance به معاملات حاشیه ای

پس از ماه ها مشورت و تعلیق ، بزرگترین مبادله ارز رمزنگاری شده بینانس در جهان است رسما معاملات حاشیه ای را برای “معامله گران ارزهای رمزنگاری شده” آغاز کرد. این سرویس تحت سیستم عامل اصلاح شده “Binance 2.0” ارائه می شود و ادعا می شود به کاربران امکان می دهد وجوه را به راحتی از Margin Wallet به Binance Wallet اصلی خود با هزینه صفر معامله منتقل کنند..

در حال حاضر شش ارز رمزپایه پشتیبانی شده وجود دارد – بیت کوین (BTC) ، اتر (ETH) ، XRP ، سکه Binance (BNB) ، Tron (TRX) و Tether (USDT) ، با چندین جفت. اهرم موجود ، در مقایسه با 20 برابر پیش بینی شده ، فقط 3 برابر است.

نحوه افتتاح حساب بازرگانی مارجین در Binance

افتتاح حساب معاملاتی حاشیه در Binance بسیار آسان است:

مرحله 1: پس از ورود به سیستم ، ماوس کاربر را در گوشه بالا سمت راست وارد کرده و روی نماد نمایه خود بروید.

گام 2: با باز شدن کرکره ، فرد باید بر روی ایمیل او کلیک کند تا به داشبورد حساب شما برود. معامله گر می تواند مانده حساب را از این صفحه مشاهده کند.

بیننگی

مرحله 3: در زیر “جزئیات تراز” ، معامله گر باید برای شروع مراحل باز کردن حساب معاملات مارجین در Binance ، روی “Margin” کلیک کند..

بیننگی

توجه داشته باشید: برای افتتاح حساب حاشیه در Binance ، کاربر باید تأیید هویت (KYC) را تکمیل کند و مطمئن شود که کشورش در لیست سیاه نیست.

محدودیت ها و بهره ها را قرض بگیرید

سکه نرخ بهره روزانه SS

داشبورد همچنین اشتهای ریسک دارایی های قرض گرفته شده را ایجاد می کند. نمودار با توجه به وام های قرض گرفته شده (مجموع بدهی) و وجوهی که به عنوان وثیقه در حساب حاشیه معامله گران نگهداری می شود (تاخیر حساب) سطح معامله گر را به معامله گر می دهد.

سطح حاشیه

سطح ریسک با توجه به تحرکات بازار تغییر می کند ، بنابراین اگر قیمت ها بر خلاف پیش بینی معامله گران حرکت کنند ، می توان دارایی های آنها را تصفیه کرد. اگر سطح مارجین به 1.3 کاهش یابد ، معامله گر Margin Call را دریافت می کند ، این یک یادآوری است که باید وثیقه خود را افزایش دهد (با واریز وجه بیشتر) یا وام خود را کاهش دهد (با بازپرداخت آنچه که وام گرفته است). اگر سطح حاشیه به 1.1 کاهش یابد ، دارایی معامله گران به طور خودکار منحل می شود ، به این معنی که Binance برای بازپرداخت وام ، وجوه را به قیمت بازار می فروشد.

نتیجه

Margin Trading به طور قطع افزودنی بسیار خوبی برای رمزنگاری ها است. اگرچه ریسک افزایش می یابد اما این فرصت را به معامله گران می دهد تا سود کلانی کسب کنند. اگر با احتیاط استراتژیک شود ، هر معامله گر این فرصت را دارد که خیلی سریع دارایی های خود را چند برابر کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map