بهترین برنامه های ردیابی و مدیریت نمونه کارها Crypto در سال 2021 [به روز شده]

ارز رمزنگاری شده به آرامی به عنوان یک دارایی سرمایه گذاری محبوب می شود و افراد بیشتری جذب آن می شوند. در حالی که آنها نوید بازدهی طولانی مدت را می دهند ، اما سرمایه گذاری در ارز رمزپایه قطعاً یک بازی هفتگی نیست زیرا دارایی نوسانات و ریسک سرمایه گذاری است. و هجوم دیوانه وار به سمت بالا 2017 و سپس افت شدید سال 2018 باعث شده است که بسیاری از سرمایه گذاران ترس از زندگی خود را داشته باشند. در حالی که بسیاری از دلالان که در سال 2017 با حرص و طمع به دست آوردن سریع پول وارد بازار شده بودند ، دور شده اند ، در حالی که کسانی که باقی مانده اند سرمایه گذاران بلند مدت هستند. و آنها همیشه در جستجوی ابزاری هستند که بتوانند آنها را در بازی نگه دارند و تصمیمات عاقلانه ای بگیرند. و برای اتخاذ این تصمیمات عاقلانه ، سرمایه گذاران باید آنها را به بهترین ابزارهای موجود مجهز کنند و یکی از این ابزارها ردیابی نمونه کارها برای ارزهای رمزپایه است. & برنامه های مدیریتی ، که امروز قصد داریم آنها را بررسی کنیم.

همچنین بخوانید: 5 اشتباهی که معمولاً معامله گران ارزهای رمزپایه مرتکب می شوند

ظهور Altcoins

سال 2017 فقط سال افزایش قیمت نبود ، همچنین آلت کوین های زیادی را به بازی وارد کرد. اینها به ژنراتورهای سودمند ، سکه های امنیتی ، سکه های حریم خصوصی و غیره تقسیم شدند اما در نهایت بازار altcoin را گسترش دادند و انتخاب و نگه داشتن سرمایه گذاری که می تواند بیشترین بازده را داشته باشد برای سرمایه گذار دشوار است. امروزه هزاران آلت کوین وجود دارد و تعداد آنها روزانه به آرامی و به طور پیوسته در حال افزایش است.

رویکرد نمونه کارها به Crypto Investing

هر شخصی که هر بازار را معامله کرده است ، قدرت داشتن رویکرد نمونه کارها را می داند. یک رویه نمونه کارها پایه ای برای مدیریت بلند مدت و موفق پول محسوب می شود.

اگر بخواهیم تعریف کنیم ، رویکرد نمونه کارها در ایجاد یک نمونه کارها سرمایه گذاری سفارشی ارائه می شود که نیازهای سرمایه گذاری را در طول مراحل مختلف زندگی منعکس می کند. بسیاری از افراد خواستار تخصص در مورد چگونگی ایجاد نمونه کارها در ارزهای رمزپایه هستند ، دانش آموزان در خیابان حاکی از برخی قوانین مهم برای سرمایه گذاری طولانی مدت در ارزهای رمزپایه هستند. به گفته بسیاری ، هر سکه ای که در یک نمونه کارها برداشته شود باید تأثیر این صفات را داشته باشد.

 • سهم بازار: سهم بازار را می توان به نسبت سرمایه بازار که ارز رمزپایه دارد ، تعریف کرد. سهم زیادی از بازار به طور معمول نشانگر تسلط است.
 • مقدار سودمندی: هنگام تعیین اینکه ارز رمزنگاری شده در چند سال آینده وجود دارد ، باید س toال کنید و پاسخ س questionsالاتی را پیدا کنید مانند: آیا ارز رمزپایه مفید است؟ آیا بازار کاربران دارد؟ این س questionsالات از این جهت مهم هستند که مفیدترین ارزهای رمزپایه ای هستند که احتمالاً به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.
 • حجم معامله: برای تعیین اینکه آیا ارز رمزپایه واقعاً استفاده می شود ، می توانید نگاهی به حجم معاملات آن بیندازید. این شاخص همچنین در مورد استفاده طولانی مدت از ارز صحبت می کند.
 • اخبار بازار: اخبار بازار بر قیمت ارز رمزنگاری شده یکی تأثیر می گذارد و بر روی نمونه کارها اثر گذشته نگر دارد ، بنابراین ضروری است که آماده واکنش باشید. به طور کلی ، فرد باید در جریان اخبار بازار مربوط به ارزهای رمزپایه باشد تا بتواند آگاهانه تصمیمات مربوط به سرمایه گذاری را اتخاذ کند..

اگر کسی این فیلترها را به لیست کامل سکه ها اعمال کند ، ممکن است خود را با پیشنهادهای زیادی برای سکه احاطه کند و این است که چگونه باید با تنوع بخشیدن به سرمایه گذاری خود ، به آن نزدیک شد.

نیاز به ردیاب نمونه کارها Crypto

با ورود موسسات به بازی رمزنگاری ، مدیریت نمونه کارها “رمزنگاری” در حال افزایش است و بسیاری از افراد سکه های زیادی را به عنوان بخشی از نمونه کارها در اختیار دارند که از رویکرد نمونه کارها پیروی می کنند یا نمی کنند.

نظارت بر این دارایی ها در انواع سکه ها به آرامی برای مردم در حال تبدیل شدن به یک چالش است و با تغییر سناریوها این افزایش می یابد. این جایی است که بسیاری از بازیکنان در تلاشند تا ردیاب نمونه کارها را با استفاده از فناوری درست مانند آنچه در سهام و سایر کلاس های دارایی موجود است ، ایجاد کنند..

همچنین بخوانید: برنامه های برتر جمع آوری اخبار Cryptocurrency

ردیاب نمونه کارها رمزنگاری چیست?

ردیاب نمونه کارها Crypto برنامه یا خدماتی است که به سرمایه گذاران ، کاربران و معامله گران اجازه می دهد تا حرکت قیمت دارایی هایی را که به عنوان بخشی از دارایی های شخصی خود دارند ، ردیابی کنند. این برنامه به کاربر این بینش را می دهد که چگونه تخصیص فعلی وی همراه با اهداف و تصمیمات مالی بلند مدت وی قرار گرفته و جمع می شود. این همچنین ایده ای را به سرمایه گذار ارائه می دهد که عملکرد اوراق بهادار رمزپایه آنها در مقایسه با بقیه بازار چگونه است.

سرمایه گذار برای وارد کردن یا ایجاد دستی پرتفوی به صورت دستی برای آزمایش استراتژی های خاص ، باید نمونه کارها را از حساب های تجاری یا سرمایه گذاری خود اضافه کند. در حالی که انجام این کار باید همیشه به خاطر داشته باشید که ردیاب ها یک راه حل خوب برای نظارت بر نمونه کارها در هر زمان مشخص هستند اما برای بررسی مرتب نمونه کارها ممکن است منجر به تجارت بیش از حد شود. اما اگر کسی بخواهد تخصیص دارایی شما را در مسیر درست نگه دارد ، ردیاب نمونه کارها یک روش ساده و موثر برای نظارت بر آن است.

اکثر مبادلات رمزنگاری نوعی ابزار ردیابی و تحقیق دارند اما شما فقط می توانید از حساب های وابسته به آن مبادله استفاده کنید. از این رو بسیاری از ردیاب های شخص ثالث وارد فضای رمزنگاری شده اند تا راه حل سفارشی ارائه شده برای سرمایه گذاران رمزنگاری را برای پیگیری نمونه کارها خود فراهم کنند..

کیفیت ردیاب نمونه کارها رمزنگاری بزرگ

ردیاب های پرتفوی بزرگ مجموعه بزرگی از علامت گذاری سرمایه گذاری و شاخص های اطلاعاتی هستند که به کاربران امکان می دهد از ابزار تحقیقاتی عالی و آسان استفاده کنند. اگرچه این یک برنامه کاملاً شخصی است که متناسب با خواسته وی برای هر کسی مناسب است ، معیارهای استانداردی وجود دارد که در بسیاری از موارد اعمال می شود و به ما کمک می کند بهترین ردیاب ها را ترسیم کنیم. این شامل-

 • هزینه: در حالی که اکثر ردیاب های نمونه کارها رمزنگاری برای شروع یک گزینه رایگان دارند ، برخی از موارد خوب دارای افزونه هایی هستند که می توانند برای افزایش تجربه خریداری شوند. توصیه می شود که مبتدیان از روش رایگان استفاده کرده و ردیاب ها را قبل از هرگونه هزینه پیشرفته و گران تست کنند.
 • تعداد بالای دارایی های قابل ردیابی: ردیاب نمونه کارها چه فایده ای دارد که یک سرمایه گذار نتواند نمونه کارهای کامل دارایی های دیجیتال خود را ردیابی کند؟ یک ردیاب خوب به شما امکان می دهد انواع و اندازه سکه ها ، نشانه ها و حتی سکه های تازه اضافه شده را دنبال کنید.
 • سرعت: زمان یک جز cry گرانبها در معاملات رمزنگاری است. یک دقیقه اینجا و آنجا و ممکن است سرمایه گذار در موقعیتی قرار بگیرد که شاید نمی خواهد در آن قرار بگیرد. از این رو بدیهی است که او می خواهد ردیابی داشته باشد که به سرعت روی تلفن یا لپ تاپ او بارگیری شود و همچنین قیمت ها را به سرعت به روز کند. یک ردیاب نمونه کارها رمزنگاری باید در موقعیتی باشد که قیمت واقعی را ارسال کند (یا نزدیک آن) به عنوان سرمایه گذاران یا معامله گرانی که در صورت تاخیر در قیمت ها نمی توانید معامله کنید.
 • رابط کاربر پسند: ردیاب نمونه کارها رمزنگاری باید آسان باشد و به اندازه کافی ساده باشد که کاربران هر گروه سنی بتوانند با آن سازگار شوند و بی عیب و نقص آن را اداره کنند.

بهترین برنامه های ردیاب نمونه کارها رمزنگاری: 

1. سکه های سکه ای

Coinstats دوباره یک برنامه محبوب است که برای iOS ، Mac OS و Android در دسترس است. در حالی که رابط کاربری برنامه با کمی اصلاح ، کاهش می یابد ، عملکرد فوق العاده ای در کنار خود دارد. این برنامه از 1800 سکه با قیمت های زنده از بیش از 80 صرافی پشتیبانی و ارائه می دهد. قابلیت واردات نمونه کارها به صورت خودکار برای مبادلات چشمگیر 30+ در دسترس است. گردآورنده اخبار آن طیف گسترده ای از منابع (40+) از جمله Reddit و Twitter را برای هر سکه ردیابی می کند. تنظیمات هشدار Coinstats نیز با داشتن توانایی دریافت اعلان ها نه تنها بر اساس قیمت بلکه بر اساس حجم و حجم بازار ، یک تمایز است..

در حالی که این برنامه به صورت رایگان در دسترس است ، دارای یک نسخه Pro با قیمت 27.99 پوند در سال است که به شما امکان می دهد چندین نمونه کارها و هشدارهای خودکار تغییرات قیمت را ارائه دهید..

طرفداران:

 • ادغام تبادل خوب
 • به روز رسانی های خبری
 • اعلان هشدارهای قیمت

موارد منفی:

 • حساب حرفه ای بهترین ویژگی را از شما می گیرد
 • رابط کاربری نیاز به کمی تمیز کردن دارد.

ردیاب نمونه کارها CoinStats

2. نمونه کارها

Blockfolio “محبوب ترین برنامه مدیریت نمونه کارها در بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده” در جهان است گرچه از آن در سیستم عامل iOS و Android پشتیبانی می شود ، اما این برنامه قطعاً از این واقعیت برخوردار است که نسخه دسکتاپ مشابهی ندارد.

این قابلیت توانایی چشمگیری در نمودار را دارد و همچنین از پشتیبانی 207 مبادلات پشتیبانی می کند ، بدون شک بیشتر در خط تولید است. اشکال دیگر این برنامه این است که برخی از جفت های تجاری معمول مانند USDT را از دست می دهد. سایر ویژگی های کلیدی این برنامه که در هنگام برخورد با سطح خاصی از قیمت ، هشدارهای فوری را ارائه می دهد. همچنین در این برنامه یک برگه جمع کننده اخبار که یک روش مفید برای ماندن در کنار آخرین اتفاقات است ، در این برنامه ساکن است. آخرین مورد ، ویژگی سیگنال به روز شده است که به روزرسانی های فوری را از تیم های توسعه دهنده تیم های نمونه کارها ارائه می دهد ، اگرچه برخی ممکن است این اعلان ها را کمی حواس پرت کنند.

طرفداران:

 • ابزار ترسیمی شگفت انگیز
 • News News به عنوان یک مزیت اضافی عمل می کند
 • اعلان هشدارهای قیمت

موارد منفی:

 • هیچ برنامه دسک تاپ یک نقص بزرگ است
 • پشتیبانی از مبادله و دسترسی به API از دست رفته است

Blockfolio - ردیاب نمونه کارها رمزنگاری

3. Crypto Pro

Crypto Pro یک برنامه ردیابی نمونه کارها ارز رمزنگاری شده همه در یک است. کاربران می توانند اخبار را بخوانند ، هشدارهای قیمت را تنظیم کنند ، نمونه کارها را ردیابی کنند و آخرین قیمت ارزهای رمزنگاری شده و فلزات گرانبها را مشاهده کنند. این برنامه در همه دستگاه های اپل (iPhone ، iPad ، Mac و Apple Watch) در دسترس است و کاربران می توانند به صورت ایمن و یکپارچه داده های خود را همگام سازی کنند.

این برنامه حفظ حریم خصوصی است زیرا به هیچ وجه اطلاعات شخصی را جمع آوری نمی کند و کاربران خود را تحت نظر ندارد. همراه با ویژگی هایی مانند میانبرهای Siri ، ابزارک های قابل تنظیم ، ماشین حساب ارز رمزنگاری شده ، وارد کردن رمز ERC-20 و موارد دیگر.

Crypto Pro رایگان بارگیری می شود اما هزینه آن 7.99 دلار در ماه یا 47.99 دلار در سال برای ویژگی های برتر مانند اتصالات نامحدود API است.

طرفداران:

 • قیمت های زنده
 • نمونه کارها نامحدود
 • اتصالات تبادل و کیف پول
 • نمودارهای پیشرفته با شاخص ها

موارد منفی:

 • هنوز نسخه Android ندارید.

ردیاب نمونه کارها Crypto Proبرنامه ردیاب نمونه کارها Crypto Pro

4. دلتا

Delta یکی از شناخته شده ترین برنامه های نمونه کارها رمزنگاری است که به طور گسترده در سیستم عامل های دسک تاپ (macOS ، ویندوز و لینوکس) و iOS / Android در دسترس است. این برنامه بسیار تمیز است و خود را “بهترین ردیاب بیت کوین ، ICO و ارز رمزنگاری شده” توصیف می کند. هر کجا.” آنچه که به وضوح برای Delta برجسته است این است که ردیابی گسترده ای از نشانه (2000+) را در حمایت از ادعای داشتن بزرگترین کتابخانه از سکه های پشتیبانی شده ردیابی می کند. دارای پشتیبانی تبادل (175+) ، قابلیت اتصال API (تا 13 تبادل) و یک رابط کاربر پسند. در حالی که تجربه کلی بسیار چشمگیر است ، ردیاب فاقد گزینه های نسبتاً محدود نمودار و اعلان است.

طرفداران:

 • طیف گسترده ای از رمزها و مبادلات
 • برنامه مستقل دسک تاپ
 • هزینه های تجارت پیگیری می شود
 • پشتیبانی از چندین نمونه کارها

موارد منفی:

 • نمودار محدود
 • اتصالات API مبادله نامحدود محدود به نسخه Pro

Delta - ردیاب نمونه کارهاDelta – برنامه ردیاب نمونه کارها

5. CoinGecko

افزایش محصولات مالی غیرمتمرکز (DeFi) همچنین شاهد افزایش محصولات ارائه شده توسط یکی از بزرگترین وب سایت های جمع آوری داده های رمزنگاری ، Coingecko هستیم. این پلتفرم به کاربران امکان می دهد نمونه کارهای سفارشی خود را با افزودن نشانه های DeFi و مجموعه نقدینگی به ردیاب نمونه کارها خود ایجاد کنند.. 

طرفداران

 • گزینه های گسترده ای از نشانه های DeFi و سایر ارزهای رمزپایه را ارائه می دهد.
 • پیمایش آسان است. 

منفی ها

 • انتخاب دستی سکه های مورد علاقه خود. 

برنامه Coingecko

6. رمزنگاری

یکی از محبوب ترین سایت ها که اطلاعات کاملی را ارائه می دهد و دارای ردیاب نمونه کارها عالی است ، Cryptocompare است. این وب سایت یک مرکز حرفه ای و متمرکز بر داده است که مناسب برای سازمان ها و افراد است. در حالی که در حال حاضر ، این برنامه در وب سایت و تلفن های Android موجود است ، اما هنوز سکوت در نسخه های IOS آن وجود دارد. تیم پشتیبان این برنامه روی رابط کاربری بسیار خوبی کار کرده و آن را بسیار چشمگیر کرده است و حجم عظیمی از داده ها را در هر دارایی پیدا کرده است. از آنجایی که Crypto مقایسه از طریق اخبار ، مقالات و پست های انجمن اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد ، در جامعه رمزنگاری بسیار توصیه می شود. این سایت همچنین دارای عملکرد جدول زمانی است که سفر هر سکه و نقاط عطف اصلی را که همراه با بینش رسانه های اجتماعی خود به دست آورده است ، نشان می دهد..

طرفداران:

 • حجم گسترده ای از اطلاعات موجود
 • تقریبا 5000 سکه و مربوط به 240،000 جفت معاملاتی تحت پوشش قرار می گیرند
 • بسترهای نرم افزاری با به روزرسانی های قوی تاسیس شده است.

موارد منفی:

 • برنامه iOS وجود ندارد

ردیاب نمونه کارها Crypto مقایسه

7. کیپتوگراف

این یکی از جدیدترین برنامه ردیاب نمونه کارها Crypto در بازار است که تعداد زیادی ویژگی را به کاربران ارائه می دهد. Kryptographe به کاربران یک پلت فرم تمیز و آسان جهت حرکت ارائه می دهد که سود ، ضرر و درصد تغییرات در نمونه کارها را نشان می دهد. همچنین به شما امکان می دهد یکپارچه سازی کیف پول همراه و سخت افزاری را مدیریت و کنترل کنید. 

همچنین به شما امکان می دهد سایر سرمایه گذاران با عملکرد برتر را در سیستم عامل و عملکرد صدک نسبت به سایر سرمایه گذاران مشاهده کنید. بارگیری ویژگی اصلی رایگان است اما هزینه های حق بیمه و طلا ماهیانه 4.99 دلار و 6.99 دلار هزینه دارد. 

طرفداران 

 • کاربر پسند و رابط کاربری منحصر به فرد.
 • برای نگه داشتن برگه های مربوط به وقایع کنونی ، یک بخش خبری ارائه می دهد.
 • به چند زبان موجود است.

منفی ها

 • ویژگی های ممتاز کمی گران هستند. 
 • عدم افزودن خودکار رمزنگاری به نمونه کارها. 

کریپتوگرافKryptographe – ردیاب نمونه کارها Crypto

8. مدیر مسکن

Coinmanager برنامه ای است که نه تنها نمونه کارها را ردیابی می کند بلکه عملکرد آربیتراژ را نیز ارائه می کند که تفاوت قیمت بین مبادلات را ردیابی می کند. این برنامه دارای پیوندهای API به Binance ، Bittrex ، Bithumb و Coinone است که اجازه تجارت مستقیم از طریق برنامه را می دهد. این برنامه در دو نسخه iOS و Android در دسترس است و برخی از ویژگی های چشمگیر و منحصر به فرد را ارائه می دهد. به عنوان مثال نمودار سازی توسط نمای اصلی تجارت در صنعت تأمین می شود.

طرفداران:

 • نموداری مجهز به Tradingview
 • عملکرد داوری
 • معاملات درون برنامه ای

موارد منفی:

 • ورود به سیستم اجتماعی وجود ندارد
 • رابط کاربری دشوار است و مدتی طول می کشد تا کاربر بر آن مسلط شود

ردیاب نمونه کارها رمزنگاری Coinmanagerبرنامه ردیاب نمونه کارها رمزنگاری Coinmanager

9. Cryptopanic.com

Cryptopanic یک گردآورنده خبر قدرتمند است که ویژگی های نمونه کارها و هشدار را نیز ارائه می دهد. این برنامه در هر دو سیستم عامل iOS و Android موجود است و همچنین دارای یک نسخه دسکتاپ شگفت انگیز است. نسخه Pro ردیاب 99 دلار قیمت گذاری شده است که هشدارهای فوری سکه را ارائه می دهد و همچنین به کاربر امکان می دهد صفحه خبر خود را با اضافه کردن فیدهای خبری خود و خاموش کردن منابع خبری پیش فرض ، شخصی سازی کند. در حالی که توانایی های نمودارسازی – ارائه شده توسط Coinmarketcap.com – نسبتاً محدود است ، بیشتر کاربران به دلیل توانایی نمایش آخرین اخبار با استفاده از سکه به سراغ Cryptopanic می آیند. این چیزی است که در واقع بسیار بسیار خوب انجام می دهد.

طرفداران:

 • رابط کاربری عالی برای اخبار
 • گزینه pro امکان شخصی سازی عالی و قابلیت هشدار را فراهم می کند

موارد منفی:

 • عنصر ردیاب نمونه کارها در مقایسه با سایر برنامه ها فاقد قابلیت است

ردیاب نمونه کارها CryptoPanic Cryptoردیاب نمونه کارها CryptoPanic Crypto

10. جیب جیب

Altpocket یکی از برنامه های نوع خود است که به دلیل توانایی آن در ترکیب یک انجمن فعال و لیست های ICO همراه با عملکرد یک ردیاب نمونه کارها ، برجسته است. ردیاب دارای یک نسخه وب جذاب کننده است در حالی که هنوز برنامه های آن برای Android و iOS راه اندازی نشده است. این برنامه اعلام کرده است که در حال راه اندازی همایش ها نیز خواهد بود و توانایی رأی دادن به نظرسنجی ها کسانی را که به دنبال دیدگاه ها و بینش منحصر به فرد هستند جذب می کند.

طرفداران:

 • عملکرد جامعه
 • فریبنده رابط کاربری دسک تاپ

موارد منفی:

 • واردات خودکار در حال حاضر محدود به Bittrex ، Binance ، Coinbase و Poloniex است
 • هنوز برنامه موبایلی وجود ندارد.

ردیاب نمونه کارها Cryptoردیاب نمونه کارها Crypto

11. برنامه Binance

برنامه Binance

Binance یکی از برترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است که بیشترین حجم روزانه را با جفت ارز رمزنگاری معامله می کند. Binance با توجه به پایگاه کاربری زیاد خود ، یک ردیاب نمونه کارها یکپارچه و زیبا را ایجاد کرده است تا به کاربران کمک کند تا به راحتی برگه های دارایی رمزنگاری خود را نگه دارند. 

صرافی برای معامله گران کوتاه مدت مناسب است تا اوراق بهادار خود را حفظ کنند اما توصیه نمی شود که نمونه کارهای بلند مدت خود را در صرافی ها نگه دارید – زیرا آنها وجوه شما را در کیف پول داغ و مستعد تلاش برای هک ذخیره می کنند. 

طرفداران

 • استفاده رایگان.
 • رابط کاربری زیبایی پسند.
 • مناسب برای بازرگانان مکرر. 

منفی ها 

 • سطح پایین امنیت.
 • فقط از قیمت های مبادله ای آن استفاده می کند.

توجه داشته باشید: اگر هیچ ردیابی نمونه کارها Crypto را از دست ندادیم & برنامه های مدیریت ، لطفا با ما از طریق ایمیل [ایمیل محافظت شده] برای درج آن.

سلب مسئولیت محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner