نقد و بررسی اولیه کیف پول باله | Bobby Lee’s New Crypto Wallet

کیف پول ارزهای رمزپایه یکی از اجزای مهم دنیای رمزنگاری و بلاکچین بوده است. اینها اصولاً برنامه های نرم افزاری هستند که به همه ذینفعان جهان رمزنگاری کمک می کنند تا سکه و رمز رمزهای خود را نگه دارند. این یک صرافی ، یک موسسه یا یک سرمایه گذار شخصی باشد ، هیچ کس نمی تواند بدون کیف پول رمزنگاری عملکردی داشته باشد. آنچه که کیف پول رمزنگاری اساساً انجام می دهد ، این است که کلیدهای عمومی و خصوصی صاحب آن را ذخیره می کند و به او کمک می کند تا با زنجیره بلوک ارتباط برقرار کند و به او امکان می دهد تا رمزهای خود را معامله کند و همچنین تعادل خود را حفظ کند..

در طول دهه گذشته ، چندین کیف پول رمزنگاری وجود داشته است که به صورت قارچ درآمده است ، اما بسیاری از آنها در استفاده ساده از کاربر موفق نبوده اند. مسائل امنیتی بیشتر جامعه کیف پول را به دو دسته تقسیم کرد: کیف پول آنلاین یا داغ و کیف پول آفلاین یا کیف پول سرد ، که هرکدام با مزایا و چالش های خاص خود همراه هستند.

کیف پول باله – کیف پول سردی که هدف آن فرزندخواندگی دسته جمعی است

حتی بعد از اینکه جز critical مهمی در اکوسیستم ارز رمزنگاری شده است ، بیشتر کیف پول های موبایل آنقدر کاربر پسند نبوده اند. بسیاری از افراد معمولاً با مسائل مربوط به رمزهای عبور ، تهیه نسخه پشتیبان ، مدیریت چندین کیف پول و حتی برخی دیگر به شخص ثالث اعتماد می کنند تا از دارایی های خود مراقبت کند. در حالی که بیشتر کاربران به مشکلات فنی خود ادامه می دهند ، همیشه در معرض خطر انجام کاری اشتباه و از دست دادن سکه های خود در عرض چند ثانیه قرار دارند.

بابی لی ، مدیر عامل سابق و بنیانگذار اولین صرافی ارز رمزنگاری شده برای بیش از 8 سال در بازی رمزنگاری و کار در جهت پذیرش جهانی بیت کوین و ارز رمزنگاری شده ، این مبارزات را از نزدیک تجربه می کند. از این رو ، وی برای مقابله با مشکلات کاربرپسندی و همچنین امنیت و دسترسی ، کیف پولی به نام Ballet- worlds first non-Electronic، multi-currency، کیف پول سخت افزاری را طراحی و راه اندازی کرد که 100٪ فضای ذخیره سازی آفلاین کاربر را فراهم می کند.

چشم انداز پشت باله این است که “ارز رمزنگاری شده را بدون در نظر گرفتن سن و سابقه ، برای همه در دسترس قرار دهید”. از این رو تیم توسعه دهنده کیف پول روی جنبه های اصلی ظرافت و قابلیت استفاده کار کرده است و به کاربر یک تجربه یکپارچه از مدیریت و معامله ارزهای رمزنگاری شده را بدون داشتن دردسرهایی که قبلاً با آن روبرو بوده اند ، انجام داده است..

آنچه به نظر می رسد کارت اعتباری از جنس استنلس استیل باشد ، باله سعی می کند به تمام سeriesالات ، س questionsالات و عوارض مربوط به مالکیت ارز رمزپایه و قابلیت های معامله پاسخ دهد. این کیف پول سعی می کند تا مردم را قادر به استفاده از ارزهای رمزپایه مانند پول نقد کند.

ویژگی های اصلی کیف پول

 • بدون ثبت نام یا ورود به سیستم حساب: کیف پول به هیچ گونه اطلاعات ثبت نام یا ورود به سیستم حساب نیاز ندارد. کاربران فقط باید کد QR موجود در کیف پول باله را اسکن کرده و شروع به استفاده از برنامه تلفن همراه کنند. برای شروع معامله نیازی به KYC یا هر نوع ثبت نامی نیست.
 • دارایی های آسان معامله: باله انجام معاملات با ارزهای رمزپایه را برای کاربران بسیار آسان می کند. دستورالعمل های صفحه روی برنامه بسیار آسان هستند و بدون ایجاد هیچ گونه سردرگمی و دردسری ، دستورالعمل های واضحی ارائه می دهند.
 • دسترسی به ارزش نمونه کارها در زمان واقعی: این برنامه واقعاً ساده است و ارزش بازار در زمان واقعی دارایی های آنها را فراهم می کند. هیچ مشکلی در استفاده از برنامه وجود ندارد.
 • حریم خصوصی: برنامه تلفن همراه به روشی طراحی شده است که کلیدهای خصوصی استفاده شده توسط کاربر را در خود نگهداری یا ذخیره نمی کند. کیف پول همچنین هیچ اطلاعات شخصی یا مالی کاربر را در خارج از دستگاه هایی که روی آن نصب شده ردیابی یا ذخیره نمی کند.
 • فعال سازی چند ارز: این برنامه قابلیت نگهداری چندین ارز را در یک مکان دارد. اگرچه هزینه ها و هزینه های اضافی در ارتباط با آن وجود دارد.
 • استاندارد صنعت: کیف پول و برنامه Ballet به صورت رقابتی توسعه یافته اند و از پروتکل استاندارد BIP38 برای تولید کلیدهای خصوصی مطابق با استاندارد صنعت که در سرتاسر کشور دنبال می شود استفاده می کنند.

مشتری پسند

باله ، با طراحی ، بدون دسترسی و محدودیت معمولاً در ارتباط با کیف پول های رمزنگاری در دسترسی به ارزهای رمزنگاری شده و مدیریت آنها کار می کند. باله نه به نصب نرم افزار یا درایورها برای نصب یا سخت افزار نیاز دارد و نه به هیچ نوع رمز عبور یا KYC نیاز دارد. چه کودک باشد ، چه مادربزرگ و مادربزرگش ، خواه یک پسر فنی باشد یا یک فرد غیر روحانی ، استفاده از باله برای همه یک پیاده راه است.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: Trezor vs Ledger: مقایسه و بررسی بهترین کیف پول

ایمنی و امنیت

امروزه بسیاری از کیف پول های رمزنگاری شده نتوانسته اند از نظر امنیت و امنیت مورد نیاز ارزهای رمزپایه مطابقت داشته باشند. تهدید هکرها یا اعتماد به شخص ثالث برای حفظ حضانت دارایی ها از موارد اصلی اکثر شرکت های کیف پول رمزنگاری بوده است. با توجه به همین مورد ، باله برای طراحی این ویژگی دقت بیشتری کرده و به دارندگان سکه آرامش خاطر می بخشد.

باله برای اولین بار نسل 2-Factor Key Generation (2FKG) را برای ایجاد لایه ای از امنیت بیشتر معرفی کرده است. این روندی است که کیف پول برای تولید و تولید کلیدهای خصوصی برای کیف پول های کارت فیزیکی خود استفاده می کند. این فناوری همچنین بهترین استانداردهای ایمنی را برای دارایی رمزنگاری موجود در کیف پول تضمین می کند.

کیف پول فیزیکی طراحی شده به عنوان کارت 100٪ آفلاین Cold Storage را برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به سکه ها و نشانه های کیف پول فراهم می کند. این کارت همچنین دارای طراحی بدون دستکاری است و به راحتی می توان کیف پول را دستکاری کرد.

کارت فولاد دارای ویژگی های امنیتی مختلف است که جزئیاتی مانند –

 • سکه اولیه در کارت
 • شماره سریال منحصر به فرد کارت
 • کد QR با شواهد دستکاری به راحتی قابل مشاهده است
 • علامت گذاری نامرئی که فقط در زیر نور UV قابل مشاهده است
 • عبارت عبور Wallet که باید خراشیده شود – دوباره شواهد دستکاری را ارائه می دهد

پشتیبانی از چند ارز

بر اساس برداشت های اولیه ، کیف پول باله می تواند راه حل خوبی برای سرمایه گذاران باشد که سبد ارزهای خود را دارند. یکی از بزرگترین موانع کیف پولهای خوب این بود که از چند ارز پشتیبانی می کنند. این جایی است که کیف پول باله پر می شود و از 16 سکه اصلی رمزنگاری از جمله BTC ، ETH XRP و غیره پشتیبانی می کند با پشتیبانی 18 سکه دیگر.

برنامه موبایل

برای استفاده از کیف پول باله ، این شرکت یک برنامه همراه برای تلفن همراه راه اندازی کرده است که به کاربران امکان می دهد ارزهای رمزپایه خود را دریافت ، ارسال و همچنین نگهداری کنند. این برنامه همچنین به کاربران امکان می دهد تعادل خود را در زمان واقعی بررسی کنند و همچنین ارزهای اضافی را جدا از سکه اصلی فعال کنند. برنامه در دسترس است AppStore و فروشگاه Google PlayStore. این تیم همچنین برای توسعه بیشتر Android APK را راه اندازی کرده است.

بررسی اولیه انجمن در مورد کیف پول باله

جامعه در مورد راه اندازی کیف پول نظرات منفی و منفی داشته است. ادامه بحث انجمن در Bitcointalk, کاربران خاصی از کیف پول راضی نبودند. برخی بر اساس استراتژی Bobby Lee ’BTCC در فروش سکه های فیزیکی که مستقیماً استخراج می کردند و تمرکز آنها را صادر می کردند ، سوالاتی را مطرح کردند در حالی که تعداد کمی از آنها اظهار داشتند که علاقه چندانی به سکه های فیزیکی قبل از بودجه ندارند. حتی تعدادی سوال تولید کلید خصوصی توسط تولید کننده را دیوانه دانستند.

تفاوت بین کیف پول گرم و سرد

در حالی که هر دو کیف پول سرد و گرم عملکرد اساسی ذخیره ارزهای رمزپایه را برای صاحبان آن فراهم می کنند ، اما از نظر سایر ویژگی هایی که ارائه می دهند کاملاً متمایز هستند. دسترسی و امنیت قطعاً مهمترین نکاتی است که یک کیف پول گرم را با یک کیف پول سرد متفاوت می کند و کاربران باید تصمیم عاقلانه ای بگیرند که کدام کیف پول برای آنها مناسب تر است.

کیف پول داغ

کیف پول سرد

کیف پول گرم به صورت آنلاین در دسترس است و همیشه به اینترنت متصل است. کیف پول های آفلاین معمولاً روی نوعی سخت افزار قرار دارند که می تواند به سادگی یک کاغذ یا کمی پیچیده مانند Pendrive باشد. قبل از انجام معامله ، این کیف پول ها باید به اینترنت متصل شوند.
از آنجا که کیف پول داغ همیشه آنلاین است ، دسترسی و معاملات فوراً اتفاق می افتد. برای انجام معامله معمولاً کیف پول آفلاین مدتی طول می کشد زیرا قبل از انجام معامله باید به اینترنت متصل شوند. برخی از کیف پول های سخت افزاری نیز قبل از خرید برای استفاده ، به کاربران نیاز دارند تا درایورهای پایه را نصب کنند.
دائم کیف پول شما به اینترنت متصل است ، در برابر هک و حمله آسیب پذیر است. حتی بهترین کیف پول نیز نمی تواند امنیت 100٪ این فعالیتهای مخرب را تضمین کند. امنیت بزرگترین مزیت مهم کیف پولهای سرد است. بدون اتصال به اینترنت (مگر اینکه توسط کاربر متصل شده باشد) ، هک کیف پول های سرد دشوار است. 
ترجیح داده می شود تاجران و کاربرانی که مرتباً رمزنگاری می کنند. ترجیح داده می شود توسط سرمایه گذاران یا کاربرانی که از ارزهای رمزپایه نه چندان مکرر استفاده می کنند.

نتیجه

آنچه بابی لی سعی در آوردن به دنیا داشته است قطعاً قابل دیدن است. اگرچه جامعه از ویژگی های خاصی بسیار راضی نیست و تیم Wallet Wallet کارهایی را برای حل این نقص ها در دست دارد. هرگز کمتر ، تجربه ای که بابی با خود به ارمغان می آورد قطعاً ارزش تماس را دارد و پشتیبانی Ribbit Capital فقط می تواند این کار را بالاتر ببرد. پس از استفاده ، کیف پول ایده بهتری از چگونگی پیشرفت آینده آن ارائه خواهد داد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner