5 فهرست سکه های Crypto Airdrop (آگوست 2019) + راهنمای گام به گام برای دریافت آنها

Cryptocurrency ، با خود ، بسیاری از مفاهیم جدید را خریداری کرده است تا مردم خود را درگیر آنها کنند. از زمان ورود رمزنگاری ها و بلاکچین ها ، موارد رایگان ، حقه های بازاریابی و استراتژی ها به طور کلی تغییر کرده اند و کاملاً جنبه جدیدی را به وجود آورده اند. یکی از این استراتژی ها Airdrops است و برخی پروژه ها در واقع از آنها به طور م effectivelyثر استفاده کرده اند.

Airdrop چیست?

طبق تعریف ، airdrop یک حرکت تاکتیکی است که توسط یک پروژه انجام می شود و در آن توکن های خود را به طور کاملا رایگان در کیف پول کاربران خاص توزیع می کند.. این پول به معنای واقعی کلمه رایگان است که به دلایل مختلف به دارندگان سکه تحویل داده می شود. اگرچه این برای کاربران بسیار جالب به نظر می رسد ، قطرات هوایی ابزاری محاسبه شده برای بازاریابی هستند که در واقع باعث صرفه جویی در هزینه های طولانی مدت شرکت ها می شود.

دلیل اینکه پروژه ها چگونه Airdrops انجام می دهند

در واقع دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است شرکتها بخواهند قطره های هوا را انجام دهند. محبوب ترین آنها به شرح زیر است –

 • ایجاد آگاهی: یکی از مهمترین و رایج ترین دلایلی که پروژه ها قطرات هوایی را انجام می دهند ایجاد آگاهی برای یک پروژه جدید است. این اجازه می دهد تا پروژه ها در طول ICO / IEO به راحتی توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کنند.
 • درک کاربران: برخی از airdrops از کاربران می خواهند که فرم مختلفی را با س ofالات مختلف پر کنند. با این کار ، پروژه ها سعی می کنند اطلاعات بیشتری در مورد کاربران خود به دست آورند ، یک کاربر بالقوه که به تیم پروژه کمک می کند راه حل ها و استراتژی های بازاریابی متمرکزتری را به سمت مخاطبان ایده آل خود ترسیم کند..
 • پاداش دادن یا الهام بخشیدن به وفاداری: وفاداری در بین کاربران رمزنگاری چیزی بسیار نادر است. یک کاربر عادی می خواهد تا آنجا که ممکن است درآمد کسب کند و راه این کار این است که دائماً پشت “نشانه بزرگ بعدی” بماند و تازه واردان را پشت سر بگذارد. از این رو برخی از Airdrops به گونه ای ساخته شده اند که هرچه کاربر / سرمایه گذار از علائم بیشتری برخوردار باشد ، در Airdrops بعدی نیز بیشتر دریافت می کند. بنابراین ، اگر یک کاربر در واقع به یک رمز وفادار باشد و مقدار قابل توجهی از آن را در کیف پول خود نگه دارد ، می تواند پاداش بیشتری از شرکت دریافت کند.
 • توزیع گسترده توکن ها: ICO با مداخله نهنگ می تواند بد شود. یک نهنگ با تمام قدرت مالی خود می تواند هواپیماربایی کند و تصرف کند. از این رو Airdrops ابزاری واقعاً مهم برای توزیع توکن یکنواخت آن است. قطرات هوایی یک روش کاملاً مثر برای دستیابی به توزیع گسترده و یکنواخت است.
 • چنگال های سخت: طبق تعریف ، چنگال شرایطی است که به موجب آن وضعیت زنجیره بلوک به زنجیره هایی تقسیم می شود که بخشی از شبکه نسبت به قسمت دیگری از شبکه دیدگاه دیگری نسبت به تاریخ معاملات دارند. بنابراین ، به مناسبت یک چنگال سخت ، کاربران سکه اصلی می توانند سکه های جدید را در نتیجه یک ایرپرد بدست آورند.

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به  چگونه اولین ICO خود را برای سرمایه گذاری انتخاب کنیم?

داغترین در حال انجام و قطرات هوایی آینده

1. ترون

مشخصات اصلی

 • Airdrop از 15 ژوئیه 2019 آغاز می شود
 • Airdrop در 15 آگوست 2019 به پایان می رسد
 • لینک Airdrop: به پیوند بروید
 • ارزش کل: 30،000،000 USDT

TRON یک شبکه غیرمتمرکز در مقیاس بزرگ است که به هر کسی اجازه می دهد آزادانه محتوا ، برنامه و خدمات ایجاد کند. این یکی از پر زرق و برق ترین سکه های سال 2018 بوده و سرپرستی وی را جاستین سان بر عهده داشته است. اعلام شد این ایردراپ توسط شرکت Raybo Technology ، یک شرکت فناوری مستقر در پکن ، چین اعلام شده است که از 15 ژوئیه اعلام کرد که 30 روزه با پیشنهاد دادن پاداش به هر کس که USDT مستقر در TRC20 است ، پاداش پرداخت می کند. دارندگان روزانه با حداکثر 100٪ درصد سالانه جایزه airdrop دریافت می کنند.

برای شرکت در این airdrop ، کاربران باید USDT موجود خود را به USDT-TRON تبدیل کنند. سود جایزه به سیستم عامل هایی که به صورت خودکار از USDT-TRON پشتیبانی می کنند ، منتقل می شود. سیستم عامل هایی که از این airdrop پشتیبانی می کنند –

سیستم عامل های Tron airdrop

راهنمای گام به گام
 1. هر مقدار USDT مبتنی بر TRC-20 را در کیف پول خصوصی کاربران یا مبادلات پشتیبانی شده نگه دارید.
 2. بنیاد TRON در مجموع 30،000،000 USDT را به کیف پول های واجد شرایط هدایت می کند.
 3. airdrop از 15 جولای ، ساعت 09:00 تا 15 آگوست ، 08:59 آغاز می شود.
 4. دارندگان روزانه جایزه airdrop دریافت می کنند.
 5. مبلغ پاداش داده شده براساس TRC20 USDT Balance * APR / 365 محاسبه می شود.
 6. APR به معنای نرخ سالانه است. APR در اولین روز از airdrop 100 است. بنابراین اگر آنها 1000 دلار نگه دارند
 7. SDT-TRON سپس 1000 دلار / 365 = 2.74 دلار محاسبه می شود.

tron airdrop

همچنین بخوانید: پیش بینی قیمت Tron (TRX): تحلیل پیش بینی شده سال 2019

2. بینانس جرسی

مشخصات اصلی

Binance Jersey یک تبادل رمزنگاری-فیات جدید است که بر اساس فناوری ساخته شده توسط Binance ، صرافی پیشرو در جهان و یکی از سریعترین داستانهای موفقیت در صنعت بلاکچین ساخته شده است. Binance Jersey در تجارت ارز fiat به رمزنگاری تخصص دارد که در آن می توانند Bitcoin (BTC) و Ethereum (ETH) را با پوند (GBP) و یورو (EUR) خریداری و بفروشند..

Binance Jersey برای همه کاربرانی که برای ثبت نام و تکمیل مراحل KYC ثبت نام می کنند 10 EUR است. آنها همچنین می توانند با دعوت از دوستان تا 100 یورو درآمد کسب کنند.

راهنمای گام به گام:
 1. از Binance Jersey دیدن کرده و بر روی “ثبت نام” کلیک کنید.
 2. ثبت نام و تأیید آدرس ایمیل.
 3. وارد Binance Jersey شوید.
 4. روی “تأیید” در تنظیمات نمایه کلیک کنید و تأیید اعتبار (KYC) را کامل کنید.
 5. جوایز ظرف 7 روز کاری پس از پایان تبلیغ صادر می شود. کاربر می تواند از طریق بخش سابقه توزیع در مرکز حساب وارد سیستم شود و پاداش خود را ببیند.
 6. از پاداش فقط می توان برای پرداخت هزینه های معامله و برداشت استفاده کرد و قابل برداشت نیست.

3. نشانه توجه اساسی

مشخصات اصلی

نشانه توجه اصلی نشانه صنعت تبلیغات دیجیتال است که توسط بنیانگذار Javascript ایجاد شده است. این مبلغ به ناشران برای محتوای آنها و به دلیل توجه کاربران به آنها پرداخت می کند در حالی که در ازای تبلیغات بیشتر به تبلیغ دهندگان می پردازد. توکن توجه اساسی 70٪ از درآمد تبلیغات خود را با کاربران خود به اشتراک می گذارد. به سادگی مرورگر Brave را بارگیری کنید ، “Brave Ads” را در مرورگر فعال کنید و در مورد تبلیغات برای کسب BAT رایگان هنگام گشت و گذار در وب مطلع شوید. همچنین یک کاربر می تواند با ادعای کمک هزینه تصادفی به ارزش 25-40 BAT ، BAT کسب کند. کمک هزینه های توکن جدید بصورت ماهانه در دسترس قرار می گیرد. کاربران ممکن است هر 30 روز یک بار به عنوان اولین بار با خدمات اولیه ، ادعای کمک مالی کنند. کاربران باید توجه داشته باشند که تبلیغات شجاعانه به کشورهای زیر محدود شده است: ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا ، آلمان و فرانسه. به زودی جغرافیای بیشتری در دسترس خواهد بود.

راهنمای گام به گام
 1. کاربر می تواند مرورگر Brave را بر روی یک دستگاه دسک تاپ بارگیری و نصب کند.
 2. پس از بارگیری کاربر ، باید مرورگر Brave را شروع کرده و بر روی آرم مثلث BAT در کنار نوار آدرس کلیک کنید.
 3. پنجره ای ظاهر می شود که کاربر باید با کلیک بر روی “جوایز عضویت” جوایز را فعال کند.
 4. اکنون برای بازپرداخت تنظیمات از پنجره بازشو یا با تایپ کردن “brave: // Rewards /” بروید و مطمئن شوید که ضامن “Brave Ads” روشن است.
 5. از این پس در هر زمان پیشنهادهایی از طرف کاربر به صورت اعلان ارائه می شود که مرورگر آن را مناسب و مزاحم می داند.
 6. به سادگی با این اعلان ها درگیر شوید ، تبلیغات را مشاهده کنید و یک کاربر فرصتی برای بدست آوردن 70٪ سهم درآمد از تبلیغ مشاهده شده دارد ، در حالی که Brave فقط 30٪ باقیمانده را دریافت می کند.
 7. در پایان چرخه ماهانه Brave Rewards ، کاربر می تواند رمزهای جمع شده خود را ادعا کند. BAT می تواند بصورت خودکار بصورت ماهانه به سایتهایی که بیشترین بازدید را دارند اهدا شود یا از آنها برای راهنمایی سازندگان محتوای مورد علاقه یا دوستان استفاده شود. به زودی ، آنها همچنین می توانند از BAT برای محتوای برتر استفاده کنند و همچنین برای جوایز در دنیای واقعی مانند اقامت در هتل ، کوپن های رستوران و کارت های هدیه ، از آن استفاده می کنند. Brave همچنین در حال کار بر روی گزینه ای است که به کاربران اجازه می دهد BAT را برای استفاده شخصی از کیف پول خود خارج کنند و BAT خود را از طریق شرکای مبادله به ارز فیات محلی تبدیل کنند..

4. Bitpanda

مشخصات اصلی

 • لینک Airdrop: به لینک بروید
 • ارزش کل: 20،000،000 بهترین
 • تاریخ شروع ادعای Airdrop: 9 جولای 2019
 • تاریخ شروع ادعای Airdrop: 9 جولای 2019

Bitpanda یک سکوی تجاری ساده و آسان برای استفاده است که موانع ورود را کاهش داده و سرمایه گذاری را برای همه قابل دسترسی می کند. آنها مجوز ارائه دهنده خدمات پرداخت PSD2 ، آخرین سطح امنیت و تجربه کاربری ساده را ارائه می دهند. Bitpanda در کل 20،000،000 بهترین نشانه را برای اعضای انجمن خود هدایت می کند. آنها یک درایو هوایی را برای کاربران تأیید شده Bitpanda و همچنین یک نگهدارنده برای دارندگان PAN نگه می دارند. برای کسب بهترین نشانه های برتر در هر دو بخش هوایی شرکت کنید.

راهنمای گام به گام:

Airdrop 1: در کل 10،000،000،000 بهترین برای کاربران تایید شده Bitpanda

 1. به وب سایت Bitpanda مراجعه کنید.
 2. کاربر باید آدرس ایمیل خود را ثبت نام و تأیید کند.
 3. سپس آنها باید حساب را با تکمیل KYC تأیید کنند.
 4. هر کاربر Bitpanda تأیید شده ، که ادعا می کند airdrop بین 09 ، ژوئیه 2019 و 12 ، آگوست 2019 است ، بهترین بهترین نشانه ها را دریافت می کند.

توجه داشته باشید: روشن باید یک کاربر تأیید شده باشد تا بتواند واجد شرایط این airdrop باشد

Airdrop 2: در کل 10،000،000 بهترین برای دارندگان PAN (بدون نیاز به تأیید)

 1. کاربر باید حداقل 500 PAN داشته باشد تا بتواند واجد شرایط این مرکز هوایی باشد.
 2. عکس فوری همان در 13 آگوست 2019 ، بین ساعت 13 و 2 بعد از ظهر (CET) رخ می دهد.
 3. هرچه تعداد کاربرانی که از PAN بیشتری برخوردار هستند ، بهترین ها را دریافت کنند.
 4. جوایز بلافاصله پس از تاریخ عکس به کیف پول کاربر واریز می شود.

5. ستاره ای (XLM)

مشخصات اصلی

 • تاریخ شروع Airdrop: 20 ژوئیه 2019
 • لینک Airdrop (Binance): به لینک بروید
 • ارزش کل: NA

Stellar یک پروتکل منبع باز و غیرمتمرکز برای انتقال ارز دیجیتال به فیات است که امکان معاملات بین مرزی بین هر جفت ارز را فراهم می کند. پروتکل Stellar توسط یک سازمان غیر انتفاعی ، بنیاد توسعه Stellar پشتیبانی می شود.

Binance از 20 ژوئیه 2019 شروع به جمع آوری کیف پول سرد و گرم Stellar (XLM) خود خواهد کرد و به طور خودکار پاداش ماهیانه را به دارندگان XLM منتقل می کند. 9،500،000 XLM اضافی از فعالیتهای قبلی سهام نیز به دارندگان XLM توزیع خواهد شد. برای دریافت جوایز staking به سادگی حداقل 10 XLM را در کیف پول Binance نگه دارید و XLM رایگان را بر اساس کل پاداش staking توسط Binance دریافت کنید. Staking به طور خودکار توسط Binance انجام می شود ، بنابراین هیچ اقدامی دستی لازم نیست.

راهنمای گام به گام:
 1. کاربر باید در Binance یک حساب کاربری ایجاد کند.
 2. آنها باید حداقل 10 XLM را در کیف پول Binance خود داشته باشند تا واجد شرایط دریافت جایزه باشند.
 3. Binance عکسهای فوری روزانه را از 2019/07/20 ساعت 00:00 صبح UTC انجام می دهد و ماهانه جوایز را توزیع می کند.
 4. توزیع سهام XLM به شرح زیر محاسبه می شود:
 1. XLM تولید شده توسط هر کاربر = مجموع پاداش های دریافتی XLM دریافت شده توسط Binance * User XLM نسبت منابع.
 2. نسبت دارایی XLM کاربر = منابع XLM کاربر / مجموع XLM ذخیره شده توسط Binance.
 • جوایز روزانه محاسبه و در روز پنجم هر ماه توزیع می شود. توزیع اولیه جوایز سهام XLM تا 2019/09/01 محاسبه می شود و میانگین مانده مانده XLM کاربر بر اساس عکس های فوری روزانه محاسبه می شود و 40 روز پاداش سهام XLM در اول سپتامبر 2019 توزیع می شود.
 • 9،500،000 XLM اضافی از فعالیتهای قبلی نیز بر اساس متوسط ​​نگهداری روزانه آنها به دارندگان XLM توزیع می شود.
 • Staking به طور خودکار توسط Binance انجام می شود ، بنابراین هیچ اقدامی دستی لازم نیست.
 • Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  banner
  banner