گزارش سالانه 2020: مشتقات ارزهای رمزنگاری شده + مطالعه موردی Huobi

Crypto Spot در مقابل معاملات مشتقات در سال 2020

 با تکامل رمزنگاری ها طی این سالها ، بازار ارزهای رمزپایه وارد قسمت معاملات مشتقات شده است. و حجم رشد چشمگیری داشته است. در ابتدا ، مبادلات آتی رمزنگاری چندین چالش را با سیستم های نظارتی پشت سر گذاشتند. صرافی قبل از اینکه به طور عمومی راه اندازی شود ، مجبور به بررسی های زیادی بود.

در سال 2019 ، مبادلات رمزنگاری آتی موجود ، رکوردهای جدیدی را در حجم معاملات با عرضه محصولات جدید در این مسیر مشاهده کردند. علاوه بر این ، سال 2020 در فضای آینده رمزنگاری رشد بیشتری کرد.

علاوه بر این ، بازار بلافاصله شروع کندی داشت اما در سه ماهه آخر سال 2020 عملکرد فوق العاده ای داشت – بیت کوین باعث افزایش چشمگیر آن شد. پس از نبرد با مقاومت در حدود 10،000 دلار ، بازار بیت کوین با موفقیت شکست و تا پایان سال 2020 به حدود 30،000 دلار افزایش یافت.

طبق گزارش صنعت مبادله مشتقات Cryptocurrency که در نوامبر سال 2020 از Token Insight منتشر شد,

حجم معاملات مشتقات رمزنگاری با جمع بندی داده ها از 42 صرافی رمزنگاری در Q3 به 2.7 تریلیون دلار رسید.

برای مقایسه ، مقدار Q3 نمایانگر افزایش 25.1 درصدی نسبت به حجم معاملات مشتقات رمزنگاری Q2 است. همچنین ، درصد افزایش نسبت به Q3 2019 به رقم عظیم 159.4 درصد رسیده است. این اعداد در واقع رشد گسترده بازار رمزنگاری در فضای آینده را نشان می دهد.

Crypto Spot در مقابل معاملات مشتق – همبستگی

با آمدن تعداد غیرمنتظره از بازارهای مشتقات ، ضریب همبستگی بین بازار بورس و بازار مشتقه با سه ماهه های قبلی مطابقت نداشت.

در سه ماهه اول سال 2020 ، ارتباط بین معاملات و معاملات آتی 0.31 بود ، که به طور قابل توجهی پایین تر از 0.76 در سه ماهه قبل ، Q4 2019 بود. این ارقام نشان می دهد که سرمایه گذاران تمرکز خود را به بازار مشتقات تغییر می دهند و نسبتاً مستقل از نقطه رمزگذاری هستند..

بازار مشتقات اکنون 55 ~ از کل بازار رمزنگاری را نشان می دهد

افزایش حجم معاملات مشتقات رمزنگاری پس از دو سه ماهه اول متوقف نشد. طبق گزارش منتشر شده توسط Crypto مقایسه در ژانویه 2021 ، حجم معاملات در بخش مشتقات رمزنگاری با افزایش 8.6 درصدی در دسامبر به بالاترین رقم 1.43 تریلیون دلار در مقایسه با 1.32 تریلیون دلار در ماه قبل رسید..

علاوه بر این ، بازار مشتقات رمزنگاری در حال حاضر حدود 55٪ از کل بازار رمزنگاری را نشان می دهد. این اعداد ثابت نشان می دهد که سرمایه گذاران پیشرفته مشتاق کاوش در بازارهای آتی هستند زیرا ابزارهای سوداگری در بازار را بدون نیاز به خرید واقعی آن ارائه می دهند..

دفتر کنترل کننده ارز (OCC) تخمین زده است که در حال حاضر بانک ها بیش از 200 تریلیون دلار در کل بازار مشتقه ملی مواجه هستند ، این نشان دهنده اهمیت بانک ها به محصولات مشتق شده است. و از ارقام و آمار بالا ، احتمال زیادی وجود دارد که مشتقات رمزنگاری در مواجهه نقش داشته باشند.

ما همچنین باید سهم مبادلات را در افزایش عظیم تصویب تجارت مشتقات رمزنگاری مورد توجه قرار دهیم. یکی از این صرافی های قابل توجه Huobi است.

در سال 2020 ، معاملات آتی حاشیه سکه Huobi ، که شامل 13 دارایی رمزنگاری قابل توجه است ، حجم تجارت یک جانبه 1.32 تریلیون دلار را نشان می دهد که بر سایر مبادلات رمزنگاری خارج از کشور تسلط دارد.

نمودار زیر تغییرات سهم بازار را در میان صرافی های برتر در سه ماهه 2 و 3 سال 2020 توضیح می دهد.

هووبی(منبع – Token Insight)

چرا مشتقات رمزنگاری تجارت محلی را به دست می گیرند?

 افزایش مشتقات رمزنگاری همزمان با شکوفایی بازار ارزهای رمزنگاری شده است. در اینجا برخی از دلایل اصلی مشتقات رمزنگاری در اختیار گرفتن معاملات محلی است.

محافظت در برابر نوسانات – از ابتدای کار ، ارزهای رمزپایه شهرت بی نظیری دارند. مشتقات رمزنگاری از معامله گران و سرمایه گذاران در برابر خطرات نوسانات موجود در بازار رمزنگاری ، به ویژه در بازارهای خرس محافظت می کند. آنها به سرمایه گذاران اجازه می دهند تا در برابر هرگونه ضرر احتمالی که ممکن است ناشی از نوسان باشد ، محافظت کنند.

دسترسی به اهرم نیرو – مشتقات به معامله گران اجازه می دهد تا از اهرم فشار استفاده کنند. در بازار spot ، اگر 1000 دلار داشته باشید ، فقط می توانید رمزنگاری هایی به ارزش 1000 دلار بخرید. موقعیتی که می گیرید توسط بودجه ای که در اختیار دارید محدود می شود – بازار سهام برای سرمایه گذاران خرد خرده فروشی محدود است. با مشتقات می توانید موقعیت های اهرمی داشته باشید. به عنوان مثال ، اگر 1000 دلار داشته باشید و مشتقات تجاری با اهرم 200X معامله کنید ، به این معنی است که می توانید موقعیتی به ارزش 200،000 دلار باز کنید. این سود شما را در مقایسه با معامله در بازار بازار به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

مشتقات اجازه تجارت در هر شرایط بازار را می دهند – توجه داشته باشید که با استفاده از مشتقات ، معامله گران برخلاف معاملات spot ، رمزگذارهای اصلی را ندارند. بنابراین ، معامله گران مشتقات رمزنگاری می توانند در مورد روند قیمت ارزهای رمزنگاری شده اساسی حدس بزنند و هر طور که بخواهند طولانی یا کوتاه می شوند. این اطمینان می دهد که معامله گران بدون توجه به نحوه حرکت قیمت ، سود حاصل می کنند.

امنیت در برابر هک – هکرها می توانند به کیف پول شما دسترسی پیدا کنند و ارزهای رمزپایه شما را بدزدند. برخی از مبادلات رمزنگاری عمده قربانی چنین هکری شده اند. سرمایه گذاران در بازارهای محلی برای راه اندازی انبارهای سرد برای تأمین منابع خود مجبور به پرداخت هزینه های اضافی هستند. هیچ خطری از این دست با مشتقات وجود ندارد زیرا شما هیچ ارز رمزپایه ای ندارید ، اما به راحتی شرط می بندید که معاملات نوسانات قیمت را انجام دهید.

مطالعه موردی – Huobi ساخت مشتقات برای معامله گران رمزنگاری در سراسر جهان

Huobi در سال 2013 با دفتر مرکزی در مراکز مختلف مالی از جمله سنگاپور ، استرالیا ، چین ، اندونزی ، روسیه ، آرژانتین ، ژاپن ، کره جنوبی و تایلند تاسیس شد..

صرافی Huobi 340 دارایی قابل معامله فراهم می کند و میانگین حجم معاملات روزانه آن 58.6 میلیارد دلار است. دارایی های مشتقه رمزنگاری شامل معاملات آتی ، مبادله های حاشیه سکه ، مبادله های حاشیه USDT و اختیارات می باشد. دارایی های موجود در Huobi شامل رمزنگاری های اصلی مانند BTC ، ETH ، LTC و غیره به همراه چندین آلتکوین و پایدارتر مانند USDT و HUSD (پایدار کوین Huobi) است..

استفاده از پلت فرم Huobi آسان و ساده است ، به ویژه برای معامله گران مبتدی رمزنگاری. مشتقات رمزپایه قابل معامله در این سیستم عامل همچنین به عنوان “موارد دلخواه” طبقه بندی می شوند – که بیشترین معامله مشتقات ، معاملات آتی ، مبادله های حاشیه سکه و مبادله های حاشیه USDT را دنبال می کند.

هووبی

بیشتر از این ، مشتقات رمزنگاری نیز بسته به قرارداد دسته بندی می شوند ، همانطور که در عکس زیر نشان داده شده است.

در عکس زیر ، ما می توانیم دسترسی آسان به موقعیت های فعلی باز ، سفارشات ، سابقه ، سوابق و غیره را مشاهده کنیم. این کار ردیابی نمونه کارها و عملکرد تجاری ما را آسان می کند.

هووبی

Huobi همچنین بسیاری از ویژگی های ابتکاری مانند مکانیزم حاشیه قفل شده ، سود و توقف ضرر ، تسویه حساب در زمان واقعی ، دنبال سازنده را معرفی کرد & Taker برای کاهش هزینه معاملات و بهبود استفاده از دارایی برای کاربران خود.

به عنوان مثال ، عملکرد تسویه حساب روزانه که به تازگی راه اندازی شده است ، کاربران را قادر می سازد بدون اینکه منتظر تسویه حساب یا تحویل معاملات هفتگی خود باشند ، پیشاپیش پاداش خود را بگیرند. همچنین عملکرد سود و توقف ضرر به روز شده به کاربران اجازه می دهد تا براساس نرخ سود تنظیم کنند. بنابراین پیش بینی خود به خودی PnL باعث اطمینان کاربران برای حرکت بعدی می شود.

صحبت از آخرین نوآوری در Huobi ، Ciara ، معاون معاون Huobi گفت: “من همیشه با بسیاری از م institutionsسسات صحبت می کنم و به بازخورد ، نیازهای آنها گوش می دهم و به همین دلیل است که ما همیشه صد درصد انرژی خود را صرف توسعه کرده ایم محصولات جدید زیرا آنها در مورد این نیازها به ما گفته اند. بنابراین ، به عنوان نتایج ، بسیاری از توابع نوآورانه برای صرفه جویی در وقت و هزینه معاملات کاربران طراحی شده است. “

در زیر برخی از ارقامی که تأثیر Huobi در بازار مشتقات رمزنگاری را نشان می دهد آورده شده است:

هووبی

چگونه می توان به راحتی مشتقات رمزنگاری را در صرافی Huobi معامله کرد?

 ثبت نام Huobi – افتتاح حساب با Huobi ساده و مستقیم است. فقط باید با آدرس ایمیل خود ثبت نام کنید – روندی که کمتر از دو دقیقه طول می کشد. تنها کاری که باید انجام دهید بازدید از آنها است وب سایت رسمی و بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

هووبی

در حالی که پیمایش در سیستم عامل Huobi نسبتاً آسان است ، باز و بسته شدن معاملات بسیار آسان تر است. در سمت چپ بستر معاملاتی ، کلاس دارایی مورد نظر خود را انتخاب می کنید. این پلت فرم همچنین به شما مجموعه وسیعی از ابزارهای تحلیلی ، فنی از جمله نمودارهای TradingView و عمق گزارش های بازار را می دهد.

تصویر ساده زیر مهمترین بازارها و خدمات ارائه شده توسط صرافی Huobi را توضیح می دهد.

هووبی

چرا Huobi از سایر مبادلات رمزنگاری مشتقات بهتر است?

اگرچه ویژگی های بی شماری در صرافی Huobi وجود دارد که بسیار بهتر از سایر صرافی های خارج از کشور هستند ، هزینه ها و حمایت از مشتری ویژگی های برجسته هستند.

هزینه های Huobi – هزینه های تجاری Huobi کمی کمتر از متوسط ​​صنعت است. این هزینه های دریافت شده بسته به کلاس مشتقات رمزنگاری مورد معامله متفاوت است. برای کاربران عادی ، هزینه های “سازنده” به طور متوسط ​​0.02 while در حالی که هزینه های “گیرنده” از 0.04 – – 0.05 range است.

برخلاف سیستم عامل های رقیب که برای دریافت وضعیت VIP نیاز به حجم معاملات تا 250 BTC (92.5 میلیون دلار) دارند ، Huobi فقط 25 میلیون نیاز دارد که در این بازار گاو بسیار دوستانه تر است. دستیابی به بالاترین سطح (VIP 7) فقط به معاملات 30 روزه به ارزش 0.5 میلیارد دلار نیاز دارد.

هووبی

حمایت از مشتری Huobi – Huobi با سیستم دفاعی امنیت سایبری قوی که به میزان قابل توجهی خطرات حملات انکار سرویس اختصاصی (DDoS) را به حداقل می رساند ، از مشتریان خود محافظت کرده است. علاوه بر این ، Huobi دارای یک صندوق امنیتی 20،000 BTC برای همه کاربران خود است.

برای هر جفت معاملاتی ، مقدار مشخصی از صندوق بیمه تهیه شده است. علاوه بر این ، محدودیت های قیمت ، محدودیت سفارشات ، محدودیت موقعیت و نظارت بر زمان واقعی برای محافظت از کاربران در برابر دستکاری بازار وجود دارد. برای محافظت از کاربران در برابر خسارات غیرضروری در تصفیه ، Huobi مکانیزم محافظت از تصفیه سه فاز را طراحی کرد و هیچ هزینه معامله ای در تصفیه جزئی دریافت نمی شود. این چیزی است که ما به سختی در هر تبادل رمزنگاری محبوب دیگر می بینیم.

امیدواریم این مقاله آموزنده باشد. در صورت بروز هرگونه س ،ال ، لطفاً در نظرات زیر با ما در میان بگذارید. به سلامتی.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner