پیش بینی قیمت Litecoin [LTC] برای سال 2025

Contents

پیش بینی قیمت Litecoin [LTC] برای سال 2025

  • Litecoin در ماه های باقیمانده نیمه دوم سال با افزایش قیمت ادامه خواهد یافت.
  • پیش بینی می شود Litecoin تا 31 دسامبر 2019 نزدیک 250 دلار معامله شود
  • پیش بینی می شود Litecoin طی 5 سال بین 1000 تا 1200 دلار باشد.

بررسی اجمالی پروژه Litecoin

Litecoin از زمان تأسیس در سال 2011 به عنوان بیت کوین سخت گیر در میان بازیگران اصلی صنعت ارز رمزنگاری شده است. وب سایت رسمی Litecoin اعلام کرده است “یک ارز اینترنتی همتا به همتا است که امکان پرداخت فوری و نزدیک به صفر هزینه را برای هر کس در جهان فراهم می کند.” مانند بسیاری دیگر از دارایی های دیجیتال غیرمتمرکز در صنعت ، Litecoin منبع باز است و بدون دخالت مقامات مرکزی به عنوان یک پروتکل پرداخت جهانی کار می کند.

Litecoin به عنوان یکی از اولین ارزهای رمزنگاری شده در جهان ، به عنوان رقیبی برای سایر شبکه های پرداخت ظاهر شده است. توسط یک تیم توسعه دهنده باتجربه و فعال پشتیبانی می شود و از اقتصاد خوبی برخوردار است. با این حال ، فن آوری های در حال ظهور و ارزهای رمزپایه جدید طی سال های گذشته شاهد شدیدتر شدن رقابت بوده اند.

لیت کوین که یک انشعاب از بیت کوین است ، هنوز از برخی مشکلات ذاتی مرتبط با بیت کوین رنج می برد. در نقطه ضعف ، رقبای LTC قادر به استفاده از آخرین فن آوری هستند. بلاک چین های نوظهور امیدوار کننده تری در سراسر صنعت وجود دارد که بسیار مقیاس پذیر هستند و توانایی پردازش هزاران معامله در ثانیه را دارند در حالی که هزینه معاملات را به حداقل می رسانند. برخی از رقبا از یک جامعه پر جنب و جوش و شبکه پشتیبانی بازرگان لذت می برند و به تهدیدی برای Litecoin تبدیل شده اند.

افزایش بالاتر از تأثیر Bitcoin

اگرچه Litecoin طی سالیان متمادی خود را به عنوان یک ارز رمزنگاری شده ثابت معرفی کرده است ، اما فقدان یک نقشه راه مشخص و جامعه در تاریکی تحولات جاری ، آینده نزدیک و بلند مدت خود را محو می کند. بسیاری از علاقه مندان به ارزهای رمزپایه معتقدند که Litecoin هنوز در سایه بیت کوین کار می کند. کاربران مختلف می گویند Litecoin در حال حاضر به تنهایی در حال توسعه نیست و منتظر است تا بیت کوین کدی را برای توسعه دهندگان خود منتشر کند تا روی Litecoin پیاده سازی کنند. این البته علاوه بر حماسه Litepay که سال گذشته Litecoin را بسیار تحت تأثیر قرار داد.

Litecoin همچنین از نظر بازاریابی ضرر می کند و گفته می شود تیم خاصی در زمینه بازاریابی کار نمی کند. ایجاد یک جامعه پر جنب و جوش در سراسر جهان به افزایش آگاهی در سراسر جهان کمک خواهد کرد که منجر به تصویب بیشتر و گسترده تر LTC می شود.

آینده Litecoin به خوبی می تواند به توسعه چند زمینه مرتبط باشد. شبکه رعد و برق (LN) و مبادله اتمی. با این حال ، اطلاعات به روز در مورد این دو حوزه هنوز موضوعی است که باید رسیدگی شود. چارلی لی ، بنیانگذار Litecoin ، در سه ماهه اول گفت که این شبکه در حال کار بر روی معرفی ویژگی های حفظ حریم خصوصی و قابلیت استفاده است. این دو ویژگی برای کاربر جذاب خواهد بود اما حریم خصوصی می تواند به Litecoin آسیب برساند زیرا بازرگانان می توانند برای مطابقت با سیاست های AML اقدام به حذف سکه کنند..

استخراج و نصف کردن Litecoin

Litecoin مانند بیت کوین یک ارز رمزپایه قابل استخراج است. در حال حاضر ، به ماینرها 25 بلوک LTC در هر بلوک تعلق می گیرد. با این حال ، هر چهار سال (840،000 بلوک) این مقدار نصف می شود. Litecoin یک سکه Scrypt است و بیشتر استخراج با استفاده از تجهیزات توسعه یافته توسط ماینرهای مدار مجتمع (ASIC) مخصوص Bitmain است. توابع Litecoin روی الگوریتم اجماعی که درست مثل بیت کوین به عنوان اثبات کار شناخته می شود ، است. یکی از تجهیزات معمول ASIC برای استخراج LTC Bitmain’s Antminer L3 + است ، اگرچه رقبایی وجود دارد که به زودی A4 + LTCMaster توسط Innosilicon را راه اندازی می کند.

ماینرهای Litecoin این امکان را دارند که خود به تنهایی این کار را انجام دهند یا به استخر استخراج بپیوندند. استخراج انفرادی پیدا کردن یک بلوک را دشوار می کند اما به معدنچی اجازه می دهد تا 25 جایزه LTC از جمله هزینه ها را نگه دارد. با این حال ، هر هینر که به صورت انفرادی کار کند به قدرت هش زیادی نیاز دارد. استخر استخر به گروهی از معدنچیان کمک می کند تا به قدرت هش کمک کنند و درآمد آنها را بسیار پایدارتر اما در مقادیر کم می کند..


همانطور که هر چهار سال ذکر شد ، Litecoin رویدادی نصف می کند که در آن پاداش استخراج به نصف کاهش می یابد. استخراج Litecoin پس از هر 840،000 به نصف کاهش می یابد ، این بدان معناست که پس از نصف شدن سال 2019 ، پاداش معدنچیان به نصف کاهش می یابد و به 12.5 دلار می رسد. برنامه ریزی شده است که این رویداد در اطراف یا حوالی آن برگزار شود 6 آگوست 2019. این دومین رویداد نصف شدن Litecoin پس از رویداد 26 آگوست 2015 خواهد بود.

انتظار می رود تأثیر این رویداد بیشتر با سودآوری استخراج Crypto باشد. در نتیجه ، اگر تاریخچه ای در پیش باشد ، انتظار می رود افزایش قیمت داشته باشد. در سال 2015 ، Litecoin در پی این رویداد دو برابر شد و از 1.5 دلار به 3 دلار رسید. انتظار می رود افزایش مشابهی پس از تمرینات نصف امسال داشته باشد.

فرزندخواندگی جمعی Litecoin

گفته می شود که استفاده گسترده از ارزهای رمزپایه ، نیروی محرکه ارزش دارایی های دیجیتالی است. روند خرس سال گذشته تأثیر منفی بر فرزندخواندگی داشت. با این حال ، کارشناسان پیش بینی می کنند که بهبودی از روند نزولی قطعاً باعث اتخاذ جریان اصلی خواهد شد. چارلی لی یک بار گفت که در طول یک بازار نزولی است که پروژه ها بیشتر بر توسعه تمرکز می کنند:

“… من فکر می کنم در آینده از ارزهای رمزپایه در زندگی روزمره خود استفاده خواهید کرد ، و حتی ممکن است متوجه آن نشوید”

لی گفت مدرسه وارتون از دانشگاه پنسیلوانیا.

از Litecoin می توان برای پرداخت کالاها و خدمات در سیستم عامل های مختلف بازرگانی آنلاین و همچنین مکان های فیزیکی در سراسر جهان استفاده کرد. علاوه بر این ، در حال حاضر ، LTC به راحتی در صرافی ها قابل خرید و مبادله با سکه ها و ارزهای فیات دیگر است. در حال حاضر در صنعت هتلداری و مسافرتی مشاغلی وجود دارد که LTC را به عنوان روش پرداخت می پذیرند.

پیش بینی قیمت Litecoin 2019 & 2020

Litecoin در حال حاضر حدود 115 دلار معامله می شود ، اگرچه دارایی دیجیتال در ماه مه بالغ بر 122 دلار بود. اصلاحات از اوج به شدت به فشار نزولی متاثر از سکه های بزرگ مانند بیت کوین متصل است که پس از رد از بالای 9000 دلار ، پشتیبانی را در 7،500 دلار آزمایش کرد.

ارز رمزنگاری شده 6.5 میلیارد دلاری بر اساس داده های CoinMarketCap در حال حاضر در مکان پنجم بازار قرار دارد. حجم معاملات 24 ساعته 3.6 میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته ، حداکثر عرضه 84،000،000 LTC اما فقط 62،097،626 سکه LTC در حال حاضر در گردش است.

روند در دو ماه گذشته به سرمایه گذار ثابت کرده است که بهبودی از افت شدید در سال 2018 یک سراب نیست بلکه یک احتمال است. از ابتدای سال 2019 ، Litecoin ارزش خود را بیش از چهار برابر افزایش داده است و به نظر می رسد این افزایش بیش از حد باشد ، به خصوص با رویداد نصف شدن در گوشه و کنار.

Coingape پیش بینی می کند Litecoin با افزایش در ماه های باقیمانده ادامه خواهد یافت نیمه دوم سال تا 31 دسامبر 2019 نزدیک به 250 دلار تجارت کند. این به این دلیل است که Litecoin قبلاً حرکت صعودی پیدا کرده است و تقاضا برای سکه برای ارسال رویداد نصف در اوت امسال افزایش می یابد.

در واقع ، پیش بینی 250 دلار برای Litecoin کاملا محافظه کارانه است و حرکت در اوایل سال 2020 افزایش می یابد. هدف Litecoin در سه ماهه اول سال 2020 تجارت در حدود 300 دلار است. تا 31 دسامبر سال 2020 ، Litecoin تغییر می کند ، اگر نه در حدود 500 دلار ، نزدیک به بالاترین حد خود باشد. با افزایش پذیرش جریان اصلی ارزهای رمزنگاری شده ، Litecoin همچنین با افزایش تقاضا در مبادلات ، شتاب بیشتری خواهد گرفت. به عنوان پنجمین ارز رمزنگاری شده ، Litecoin هنوز با ارزش بیت کوین ارتباط دارد و می تواند پس از نصف شدن بیت کوین در جایی که پیش بینی می شود بیت کوین به بالای 30،000 دلار برسد ، حتی بالاتر هم برود..

پیش بینی قیمت Litecoin 2025 و بعد از آن

پنج سال دیگر امیدواریم که Litecoin از سایه بیت کوین خارج شود. وضعیتی که به شما امکان می دهد شبکه از نظر پیشرفت ، ارتقا و ارزش رمز ، مسیر خود را که به آینده می رود را پشت سر بگذارد. انتظار می رود LTC به عنوان “استاندارد جدید پرداخت جهانی برای مصرف کنندگان و مشاغل در سراسر جهان ، مورد توجه قرار گیرد. این در حال حاضر یک مزیت برای Litecoin محسوب می شود زیرا زمان تأیید سریعتر و هزینه پردازش معاملات کمتری دارد.

پیش بینی می شود Litecoin طی 5 سال بین 1000 تا 1200 دلار باشد. با افزایش پذیرش و تبدیل رمزنگاری ها به گزینه های بهتر برای پرداخت و سرمایه گذاری ، ارزش LTC می تواند به بالاترین حد بین 1500 تا 2000 دلار در پنج سال برسد. با نگاهی به تصویر بزرگتر 10 ساله ، Litecoin احتمالاً بین 5000 تا 8000 دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت Litecoin [بروزرسانی]

قیمت Litecoin در سال 2020 به یک صعودی و یک چهارم نزولی تقسیم شده است.

قیمت در حدود سالانه افتتاحیه زیر 0.0054 پشتیبانی BTC شکست که منجر به ادامه نزول بیشتر در سه ماهه دوم شد. W.r.t. بیت کوین ، قیمت در بالای 0.0043 BTC است. با این حال ، هنوز هم در زیر میانگین متحرک نمایی روزانه 50 و 200 (میانگین متحرک نمایی) که نزولی است ، معامله می شود.

نمودار روزانه LTC / BTC در Bitfinex (TradingView)نمودار روزانه LTC / BTC در Bitfinex (TradingView)

اندیکاتورهای حجم CMF (Chaikin Money Flow) و KVO (Klinger Oscillator) تمایل کمی نزولی دارند. با این وجود ، این یک سال پس از نصف شدن است که در گذشته نیز شاهد تجمع بوده است. در مقیاس USD ، قیمت در بالای 2018 و پایین ترین سطح COVID-19 معامله می شود و چشم انداز صعودی را فراهم می کند. 

پیش بینی قیمت Litecoin برای سال 2020 [به روز شده]

در حال حاضر ، به نظر می رسد قیمت در داخل یک مثلث متقارن با سه نتیجه ممکن در مقیاس USD در حال روند است. 

اول ، قرمز – اگر قیمت از زیر مثلث شکسته شود ، احتمال نزولی است. در حال حاضر ، سطح حدود 40 دلار را نشان می دهد. 

دوم ، آبی – این احتمال بیشترین همسو شدن با عدم قطعیت فعلی در بازارها را دارد. ادامه ادغام تا پایان سال قیمت را تا پایان سال حدود 55 دلار حفظ خواهد کرد. 

سوم ، Greed – شکست صعودی بالاتر از مقاومت در برابر روند صعودی برای LTC با اهداف اولیه حدود 140 و 180 دلار بسیار صعودی خواهد بود.. 

نمودار هفتگی LTC / USD در Bitstamp (TradingView)نمودار هفتگی LTC / USD در Bitstamp (TradingView)

پیش بینی قیمت Litecoin برای سال 2021

وضوح از مثلث متقارن لحن نیمه اول سال 2021 را تعیین می کند. اگر ادغام در سطح حمایت و مقاومت ادامه یابد ، می توان انتظار داشت که نوسان کم کم ادامه یابد. با این وجود ، وقوع هر دو طرف در سه ماهه اول سال 2021 شاهد نوسانات گسترده ای خواهد بود. 

پیش بینی قیمت Litecoin برای سال 2022

پایداری طولانی مدت altcoins بیشتر به حرکت نسبی آن با بیت کوین [BTC] بستگی دارد. یک الگوی نوسانی نشانه هایی از افزایش خصوصیات اثر شبکه را نشان می دهد. (بیشتر ارزهای رمزپایه موجود در فضا ارزهای منحطی هستند که به طور مداوم پایین های جدید را ثبت می کنند تا زمانی که به نقدینگی برسند).

Litecoin [BTC] یکی از معدود ارزهای رمزپایه است که دارای یک ویژگی نوسانی سالم است. قبل از سال 2021 ، اگر قیمت قادر به شکستن بیش از 0.0075-0.0067 سطح BTC باشد ، می توانیم اهداف حدود 0.02 BTC را پیش بینی کنیم (160٪ قدردانی از بورس BTC). 

نمودار ماهانه LTC / BTC در Bitfinex (TradingView)نمودار ماهانه LTC / BTC در Bitfinex (TradingView)

پیش بینی قیمت Litecoin برای سال 2025 

Litecoin [LTC] یک رمز ابزار مبتنی بر پرداخت است که به عنوان یک کلون یا نقره برای طلای Bitcoin ساخته شده است. همچنین روی PoW (اثبات کار) کار می کند و نسبتاً سریعتر و ارزان تر از بیت کوین است. بنیاد Litecoin در حال حاضر دیوید بورکت را برای افزودن ویژگی های حفظ حریم خصوصی بر روی ارز از طریق MimbleWimble Implement کرده است. 

آیا Litecoin [LTC] سرمایه گذاری خوبی است?

بنیاد Litecoin در زمینه پذیرش پرداخت Litecoin در سراسر ایالات متحده کار پیشرفته ای انجام داده است. با همکاری تیم های ورزشی و تیم های NASCAR ، این بنیاد در تلاش است تا از جمعیت هزاره ساله Bcash [BCH] ایالات متحده به عنوان یکی از قوی ترین رقبای Litecoin [LTC] استفاده کند. ارزش سرمایه مقایسه ای تحقق یافته نشان می دهد که نزدیکی زنجیره ای نیز وجود دارد.

سرمایه بازار Litecoin و Bitcoin Cash (منبع: Coinmetrics)سرمایه بازار Litecoin و Bitcoin Cash (منبع: Coinmetrics)

علاوه بر این ، بنیانگذاران منتظر اجرای حریم خصوصی در پروتکل آن هستند. به گفته چارلی لی ، خالق Litecoin ، مبانی پول شامل حریم خصوصی و ویژگی های حامل آن است. این دارایی می تواند در میان سایر ارزهای پرداخت برجسته که باعث تقویت اصول ارز رمزپایه می شود ، برجسته باشد. 

با این حال ، با توسعه راه حل های پرداخت لایه دوم در بیت کوین همراه با افزایش راه حل های بلاکچین بانک های مرکزی ، Stablecoins و CBDC ، بازار نشانه های پرداخت در حال کاهش است. 

نظر کارشناسان در مورد پیش بینی قیمت Litecoin

اکثر کارشناسان و تحلیلگران بر این باورند که Litecoin در پایان سال 2019 بالاتر خواهد رفت. حرکت در سال 2020 افزایش می یابد. برخی از وب سایت های معتبر نیز پیش بینی های Litecoin خود را منتشر کرده اند ، برخی از آنها در این بخش ارائه می شود.

به عنوان مثال ، CoinSwitch.co ، یکی از برجسته ترین مبادلات ارزهای رمزنگاری شده معتقد است که “هرچه ارز محبوبیت بیشتری پیدا می کند ، نسبت پذیرش نیز ممکن است افزایش یابد. در حال حاضر در مقایسه با تازه واردان دیگر بالا است. قیمت در سال های 2022 و 2023 بسیار بالا خواهد رفت ، جایی که می تواند به مرز 900 دلار برسد. “

طبق گفته کلی ، رئیس BK Capital Management (LLC) Litecoin تا پایان سال 2019 حدود 500 دلار معامله خواهد کرد. وی اضافه می کند که این پیش بینی هنوز محافظه کارانه است و Litecoin ممکن است افزایش یابد و در همان مدت به 600 دلار برسد.

Steemit.com ، یک وب سایت مشهور پیش بینی ارزهای رمزنگاری شده پیش بینی می کند که Litecoin تا پایان سال 2019 با قیمت 3500 دلار معامله شود. این سایت می گوید Litecoin همزمان با بقیه بازار ارزهای رمزپایه شتاب خواهد گرفت.

جورج تونگ ، یکی دیگر از تحلیل گران محبوب رمزنگاری ، می گوید Litecoin با سقف مطلق خود فاصله زیادی دارد. وی پیش بینی می کند Litecoin تا پایان سال آینده تا آستانه 1500 دلار افزایش یابد.

تجزیه و تحلیل فنی Litecoin

تا زمانی که سطح حساس 120 دلار تسخیر نشده باشد ، Litecoin در برابر کاهش آسیب پذیر خواهد بود. اخیراً ، افزایش نزولی فشار صعودی روند صعودی را شکسته است که از ابتدای ماه مه الگوی بالاتری را تشکیل داده است. با این حال ، با مشاهده نمودار روزانه ، می بینیم که علی رغم اصلاحات پایین تر ، LTC / USD بالاتر از روند صعودی شش ماهه باقی مانده است.

نمودار روزانه LTC / USD

علاوه بر این ، کاهش در ماه ژوئن زیر حمایت تاریخی ارائه شده توسط میانگین متحرک نمایی 30 روزه (EMA) نبود. و تا زمانی که قیمت بالاتر از این شاخص باقی بماند ، در جلسات آینده افزایش صعودی به LTC افزایش خواهد یافت.

داده های اضافی از نمودار روزانه یک حرکت صعودی را نشان می دهد که می تواند بالاتر از ازدحام فروشنده بالاتر از ارزش فعلی 114 دلار باشد. ضروری است که خریداران در کوتاه مدت ورودی های خود را برای منجنیق Litecoin بالای 120 دلار افزایش دهند. به هر حال ، روند RSI نشان می دهد که Litecoin هنوز در یک مرحله صعودی است. RSI با وجود حرکتهای بالا و پایین از ابتدای ماه مه ، الگوی بالاتری را تشکیل داده است. انتظار می رود این شاخص در ماه ژوئن با همان روند ادامه یابد و این احتمالاً باعث افزایش اطمینان خریداران در بازار رو به رشد می شود. در همین حال ، حمایت اولیه در 100 دلار تثبیت می شود اگرچه 80 ، 60 و 40 دلار در صورت تغییر مسیر مفید خواهند بود.

Litecoin قیمت سوالات متداول:

قیمت فعلی Litecoin (LTC) چقدر است?

Litecoin در حال حاضر 111 دلار ارزش دارد (7 ژوئن 2019).

آیا Litecoin [LTC] به 100 دلار می رسد?

اگر قبل از پایان سال 2020 قیمت بالاتر از مثلث متقارن بلند مدت شکسته شود ، ارزیابی 100 دلار در Litecoin بسیار محتمل است. با این وجود ، ادغام و شکست نزولی از دیگر امکاناتی است که سرمایه گذاران باید در برابر آن محافظت کنند.

قیمت فعلی Litecoin (LTC) چقدر است?

Litecoin در حال حاضر 111 دلار ارزش دارد (7 ژوئن 2019).

از کجا می توان Litecoins [LTC] خریداری کرد ?

شما می توانید Litecoin [LTC] را در صرافی های ارز رمزنگاری شده از جمله Binance ، Kraken ، Bitstamp ، Okex ، Huobi ، Bittrex ، Poloniex و غیره خریداری کنید..

همچنین می توانید مشتقات آن را در سیستم عامل هایی مانند Binance ، Kraken ، Okex ، Huobi و غیره معامله کنید. Litecoin [LTC] همچنین در بسیاری از دستگاه های خودپرداز رمزنگاری موجود است.

آیا LTC زنده می ماند?

بقای Litecoin با رشد ارز رمزنگاری شده تضمین می شود. تصویب روزافزون در پرداخت ، حواله و خودپردازها برای بقای LTC از اهمیت بالاتری برخوردار است.

با این حال ، پروژه های بلاکچین فعال Stablecoins و بانک مرکزی (CBDC) همچنین ماندگاری آن را همراه با بیت کوین و بیت کوین کش تهدید می کنند.

آیا LTC به 1000 دلار می رسد?

ارزیابی 1000 دلار برای Litecoin [LTC] نیاز به سه برابر سود ATH قبلی دارد. با توجه به مقیاس بازارهای مالی سنتی ، غیرممکن نیست. با این حال ، به پرداخت های همه جانبه Litecoin در حداقل یک کشور توسعه یافته یا در حال توسعه یا چند منطقه کمتر توسعه یافته نیاز دارد.

قیمت Litecoin در پایان ماه ژوئن چقدر خواهد بود?

دامنه LTC / USD تا پایان ژوئن 2019 بین 120 تا 150 دلار خواهد بود.

آیا خرید و نگهداری Litecoin سودآور است؟?

از ابتدای ژوئن Litecoin بیش از چهار برابر ارزش خود را افزایش داده است. طبق پیش بینی های این مقاله ، ارزش آن تا پایان سال 2019 به 250 دلار افزایش می یابد و در پایان سال 2020 به بالای 500 دلار می رسد. بنابراین ، LTC سرمایه گذاری خوبی برای دارنده بلند مدت است. با این حال ، سرمایه گذاری فقط در آنچه می توانید از دست بدهید و پس از انجام مراقبت های لازم از نظر تحقیقات معتبر ، بسیار مهم است.

آیا Litecoin به نصف کاهش قیمت خواهد داد?

نصف شدن مربوط به تجمع قیمت در گذشته برای Litecoin و Bitcoin بود. اگر تاریخچه ای در پیش است ، من انتظار دارم Litecoin رویداد نصف کردن را افزایش دهد.

آیا Litecoin می تواند از سایه Bitcoin خارج شود?

Litecoin به عنوان یکی از قدیمی ترین ارزهای رمزپایه در طی سال های گذشته بالغ شده است. بله ، LTC می تواند مسیر خود را از نظر پیشرفت و ارزش جدا از بیت کوین ایجاد کند. این کار با فشار دادن به روزرسانی های منحصر به فرد ، تمرکز بر بازاریابی و رشد یک جامعه پر جنب و جوش در سراسر جهان آغاز می شود.

به روزرسانی: 02 جولای 2019

نمودار 1 ساعته برای معاملات LTC / USD نشان می دهد که چگونه Litecoin تلاش کرده است تا بالاتر از 61.8٪ Fib retracement بین آخرین نوسان در 149.20 دلار تا یک نوسان پایین 107.80 دلار پیش رود. تصحیح 140 دلار بخار از دست رفته با 137.79 دلار با باز کردن جعبه پاندورا. فشار نزولی که از اینجا به وجود آمد باعث چرخش گسترده قیمت با 100 میانگین متحرک ساده (SMA) با قیمت 123.16 دلار در ارائه پشتیبانی نشد. Litecoin با افت بیشتر از 115 دلار و تشکیل کمترین قیمت در 112.48 دلار بود.

سطوح فنی با شروع با شاخص مقاومت نسبی (RSI) در 37.61 و هنوز هم در روند نزولی پس از عدم صعود به بالاتر از سطح متوسط ​​، نزولی هستند. نمودار متحرک همگرایی متحرک (MACD) نمودار 1 ساعته نیز با کشیدن واگرایی مثبت به سمت منفی سیگنالهای نزولی ارسال می کند.

به روزرسانی: 05 ژوئیه 2019

به دنبال تصحیحی که هفته گذشته از ادغام منطقه مقاومت 130 تا 140 دلار آغاز شد ، Litecoin در بالای منطقه حمایت اصلی قرار دارد. Litecoin در ماه ژوئن با صعود 150 دلار به صعودی با توجه به داده های قیمت از Coinbase به بالاترین قیمت صعود کرد ، با این حال ، کاهش قدرت خرید و افزایش فشار فروش منجر به کاهش سود می شود.

برای خارج شدن از محدوده خرس ، Litecoin باید پشتیبانی بین 130 تا 140 دلار پیدا کند. حرکتی که به گاوها اجازه می دهد در هفته های آینده روی سطح 150 دلار تمرکز کنند. از نظر فنی ، توانایی بهبودی خصوصاً با عبور واگرایی همگرایی متحرک (MACD) به سمت مثبت را دارد.

Litecoin Market Update: هدف کوتاه مدت اکنون روی سطح 60 دلار تنظیم کنید

روند نزولی Litecoin از هفته گذشته منحصر به فرد نیست زیرا افت ها گسترده بوده است. ادغام فوق برای به ثمر رساندن نتایج مثبت ارائه شد در عوض ، ششمین ارز بزرگ رمزنگاری شده با شیرجه رفتن به سمت 50 دلار به بدترین حالت تبدیل شد. افت فلاش در حدود 50.27 دلار (در Coinbase) قبل از بهبودی سطحی به کمترین حد خود رسید.

گاوهای Litecoin با تشکیل حاشیه پایین بیش از 50 دلار ، برای بهبود تلاش کردند. با این حال ، روند صعودی همچنان با $ 56.00 محدود می شود. برعکس ، با فشار LTC در بالای مقاومت خط روند ، در زمان فشار کمی صعودی است. علاوه بر این ، قیمت بالاتر از 50 MA در نمودار یک ساعته و 21 EMA است. تنها مانع این است که 56 دلار (محدوده محدوده) را پاک کنید و راه را برای اصلاح عنوان 60 دلار باز کنید. در مواقع ابتدایی ، 52.00 دلار پشتیبانی جدید کوتاه مدت است در حالی که 50 دلار در صورت افت پیشرفت مفید خواهد بود.

نمودار قیمت LTC / USDنمودار قیمت LTC / USD توسط Tradingview

به روزرسانی پیش بینی قیمت Litecoin: 13 نوامبر 2019

آیا سرمایه گذاران باید 100 دلار را در سال 2019 فراموش کنند?

کمتر از دو ماه به آغاز سال جدید ، 2020 می گذرد. ​​با این حال ، وضعیت فعلی بازار رمزنگاری چشمگیر نیست. Litecoin به ویژه عملکرد خوبی را که سرمایه گذاران تصور می کردند در ماه نوامبر است ، انجام نمی دهند. با این حال ، ما گاو نر را به خاطر اصلاح کم عمق از سطوح حاشیه ای بالاتر از 48 دلار به بالای 60 دلار تحسین می کنیم.

در همین حال ، Litecoin در میان عقب نشینی مداوم پس از رد 65 دلار ، با قیمت 61.09 دلار معامله می شود. این دومین بار است که Litecoin در ماه نوامبر از همان سطح بازگشت می کند. روند صعودی نتوانسته است قیمتی را که صعود فوری آن 50 MA در نمودار 4 ساعته است ، حفظ کند. 100 MA در صف ارائه پشتیبانی کمی بالاتر از 60 دلار است.

از نظر فنی ، احتمالاً Litecoin به شکست 60 دلار خود ادامه خواهد داد. شکست تا محدوده 50 دلار نیز بر اساس RSI شیب دار رو به پایین است. با بازگشت RSI به سمت 70 همراه با افزایش حجم معاملات صعودی ، یک چرخش امکان پذیر است.

Litecoinنمودار نمودار LTC / USD توسط Tradingview, کراکن

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map