آیا تجمع اخیر به معنای تنظیم بیت کوین برای سودهای بزرگ است؟

بیت کوین در اواخر سال 2017 با رسیدن به شیدایی ارزهای رمزنگاری شده در سراسر جهان ، به سرفصل های اصلی رسید. از رسانه های خبری گرفته تا افراد مشهور ، همه عقیده داشتند زیرا پیشگام ارز دیجیتال در طی چند هفته + 1000٪ اضافه کرده است. این افزایش خارق العاده باعث شد که سایر ارزهای رمزپایه سودهای چشمگیرتری کسب کنند ، Ethereum به 1300 دلار رسید ، که از چند ماه قبل فقط 10 دلار افزایش داشت. اما چنین تجمعات باید پایان یابد و با نزدیک شدن به سال 2018 ، بیت کوین ، اتریوم و سایر ارزهای رمزپایه دیگر با کاهش قیمت روبرو شدند و در تمام سال ادامه یافتند.

با شروع سال 2019 ، بیت کوین به 3200 دلار سقوط کرد و Ethereum حدود 100 دلار معامله کرد و بسیاری از کارشناسان به ما گفتند این بود ، علاقه به ارزهای رمزپایه تمام شد و تنها راه کاهش بود. اما واقعیت این است که در پشت صحنه ، اتفاقات بسیاری برای خود بیت کوین و بلاکچین و کل صنعت ارز رمزنگاری شده رخ داده است. موسسات مالی عمده با ابتکاراتی مانند بستر Bakkt به دارایی های دیجیتال و بلاکچین متعهد شده اند ، در حالی که فیس بوک به عنوان یک سازمان واقعاً جریان اصلی ، در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه ارز رمزنگاری شده خود است. و شرکت نوشیدنی پپسی کو راه حل های بلاکچین را در فرایندهای تولید خود پیاده سازی می کند.

این نشانه یک صنعت در بحران نیست ، در حقیقت برعکس است ، و گرچه ممکن است برای برخی تعجب آور باشد ، بیت کوین با انتقال به سه ماهه دوم سال ، با شکستن 5000 دلار و افزایش ، شاهد افزایش قابل توجه قیمت است. بالاتر از مقدار مقاومت استراتژیک در 5،700 دلار.

بنابراین ، آیا این بدان معناست که ما شاهد یک افزایش عظیم قیمت دیگر برای بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه خواهیم بود ، یا یک طلوع کاذب دیگر است؟ برای هر کسی که به استفاده از a فکر می کند تبادل بیت کوین, و به ویژه معاملات حاشیه ای هر ارز رمزنگاری شده در سال 2019 ، با درک احتمال وجود یک مسئله تجمع جدید. برای فهمیدن اینکه چه اتفاقی خواهد افتاد ، باید تاریخچه بیت کوین را بررسی کنیم.

حرکت قیمت بیت کوین

هنگام بررسی قیمت بیت کوین یا هر ارز رمزنگاری شده دیگر ، لازم است به یاد داشته باشید که آنها یک شکل کاملا جدید از دارایی ها هستند. بیت کوین فقط در سال 2009 به وجود آمد ، واکنش متفاوتی نسبت به سهام ، سهام ، حتی ارزهای فیات در بازار فارکس نسبت به شرایط اقتصادی نشان می دهد. تنها چیزی که می تواند نشانه ای از عملکرد بیت کوین در آینده باشد ، نحوه رفتار آن در گذشته است. برای کسانی که به فکر تجارت بیت کوین در بورس ارزهای رمزپایه هستیم ، داشتن ایده اولیه در مورد نحوه احتمال حرکت این امکان را برای ما فراهم می کند تا برای یک تجمع جدید آماده باشیم و سود حداکثر خود را ببریم..

بنابراین ، اگر قیمت فعلی بیت کوین را بررسی کنیم ، می توانیم به دنبال الگوها باشیم. اولین چیزی که باید توجه داشته باشید این است که بیت کوین در تعیین بالاترین قیمت سالانه ، از یک روند نزولی که 18 ماه طول کشیده است ، خارج شد ، از آن بالاترین رقم 17000 دلار در سال 2017. تجزیه و تحلیل فنی نشان می دهد که این نشانه ای از تغییر روند است ، در این حالت ، بازگشت به سمت افزایش بازار است.

از همه مهمتر اینکه ، اگر به میانگین متحرک 50 روزه و 200 روزه نگاهی بیندازیم ، همچنین می بینیم که 50 روز گذشته از مرز 200 روزه عبور کرده و بالای آن نگه داشته شده است. این را می توانید در نمودار زیر مشاهده کنید:

آخرین باری که این اتفاق در اکتبر 2015 رخ داد ، بیت کوین در پایان سال ارزش خود را بیش از 70 درصد افزایش داد. بنابراین ، تجزیه و تحلیل فنی نشان می دهد که بیت کوین در حال افزایش است. این برای هر کسی که بخواهد در بورس بیت کوین موضع گیری کند خوب به نظر می رسد ، اما آنچه بیت کوین در گذشته انجام داده است ، آیا الگویی وجود دارد که بتوانیم مشاهده کنیم?

الگویی وجود دارد ، از زمان راه اندازی اولیه ، بیت کوین رفتار مداومی را نشان داده است. این سودهای کلانی را به همراه دارد ، حتی در اولین رالی بیت کوین ، رفتن از 0.10 به 10 دلار افزایش قیمتی بزرگ است ، اگر نه یکی از علاقه مندان رسانه ها برای اعداد 2017. پس از آن سقوط می کند ، به طور متوسط ​​80٪ از بالاترین مقدار خود را از دست می دهد ، و در نهایت دوباره تجمع می کند ، و همیشه به بالاترین سطح قابل توجهی دست می یابد. افت پس از رالی 2017 ، از بالاترین به پایین ترین حد ، 84 درصد بود ، درست مطابق با حرکت قبلی قیمت ها.

اماده شدن

بنابراین ، گرچه هیچ چیز قطعی نیست ، به خصوص با قیمت ارزهای رمزنگاری شده ، ممکن است روند صعودی جدیدی در حال ظهور باشد. در صورت وقوع چه انتظاری می توانیم از آن داشته باشیم؟ باز هم ، می توانیم به روندهای صعودی قبلی نگاه کنیم تا تصوری از آنچه ممکن است رخ دهد ، بگیریم. در هر موردی که بیت کوین روند نزولی خود را شکسته و تجمع کرده باشد ، اوج های جدیدی در همه زمان ها ایجاد کرده است. اگر این الگو را ادامه دهد ، تجمع بعدی هر زمان که برگزار شود ، از بالاترین رقم قبلی خود در 20،000 دلار گذشته است.

البته یادآوری این نکته ضروری است که هیچ تضمینی برای پیروی از بیت کوین از الگویی که قبلاً نشان داده است وجود ندارد ، اما به همین ترتیب ، چیزی وجود ندارد که نشان دهد اینگونه نخواهد بود. نکته مهم دیگری که باید بخاطر بسپارید این است که این فقط مربوط به خود بیت کوین نیست ، بلکه بطور کلی ارزهای رمزپایه را شامل می شود. هر زمان که بیت کوین در گذشته تجمع کرده باشد ، از این رو ارزش آلت کوین نیز افزایش می یابد.


برای هر کسی که با ارزهای رمزپایه معامله می کند یا می خواهد شروع کند ، این یک مکان عالی برای شروع است تا در صورت وقوع برای هر حرکت قیمت آینده آماده باشد. اما چگونه این کار را انجام می دهید?

با معاملات BTC Futures سود ببرید

ساده ترین راه برای معامله ارزهای رمزپایه ، از جمله بیت کوین ، اتریوم و لیت کوین ، معاملات آتی در بورس آتی ارز رمزنگاری شده است. این از پیچیدگی های خرید ارز رمزنگاری شده خود جلوگیری می کند و در صورت نیاز به فروش مجدد آن ، نقدینگی را به همراه دارد و به لطف معاملات حاشیه ای ، به شما امکان می دهد موقعیت های بزرگتری را بدست آورید که در غیر این صورت امکان پذیر است.

بکس پلاس صرافی پیشرو بیت کوین است که به شما امکان می دهد معاملات آتی را در Litecoin ، Ethereum و خود بیت کوین انجام دهید. با استفاده از اهرم 100 برابر ، به معامله گران این امکان را می دهد تا از پتانسیل تجارت ارزهای رمزنگاری شده به خصوص با احتمال افزایش قیمت جدید استفاده کامل کنند..

Bexplus با استفاده آسان ، بستری برای معامله گرانی است که می خواهند از پتانسیل تجارت ارز رمزنگاری شده بدون معامله با خود ارز رمزنگاری شده بهره مند شوند. با قراردادهای همیشگی و ویژگی های جامع همراه با سیستم تجارت حاشیه آن ، این یک راه حل مناسب برای همه نیازهای تجارت ارز رمزنگاری شده است.

نتیجه

در سال 2019 ، بیت کوین به دلیل اینکه سالانه حدود 80٪ سود داشت ، چرخش تعیین کننده ای پیدا کرد. این دارایی پس از بیش از 2 ماه انباشته شدن در زیر محدوده 4000 دلار ، در آوریل سود چشمگیری را تجربه کرد و در ماه مه 2019 با عبور از مرز 6000 دلار ، روند حرکت خود را ادامه داد. علاوه بر این ، این تجمع بیش از یک سال پس از رسیدن بیت کوین به بالاترین سطح ATH خود اتفاق افتاده است. این طولانی ترین بازار خرس در تاریخ بیت کوین بوده است. بازار خرس 2015 به مدت 57 هفته ادامه داشت. از این رو ، در حالی که بیت کوین به محبوبیت اصلی و محبوبیت خود ادامه می دهد ، خوش بینی می تواند قیمت را در آینده نزدیک به بالاترین سطح برساند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map