یاد بگیرید در 5 دقیقه معاملات آتی بیت کوین را انجام دهید

Futures Bitcoin چیست?

معاملات آتی بیت کوین یک قرارداد مشتقه است که تاریخ انقضا تعیین شده دارد و در انقضا طرفین توافق شده شرایط و ضوابطی را که در قرارداد تعیین شده است ، اجرا می کنند. به عنوان مثال بعد از 1 ماه بیت کوین خود را با قیمت 15000 دلار می فروشید اما قیمت بیت کوین پس از 1 ماه 12000 دلار است و سریع 3000 دلار سود خواهید برد اما اگر بگویید که آن را خریداری خواهید کرد در طرف دیگر هستید. BTC با 15000 دلار پس از یک ماه و قیمت 10،000 دلار است بنابراین شما 5000 دلار اضافی متحمل خواهید شد که ضرر خود را در ترازنامه خود متحمل می شوید.

ورود بیت کوین به بازارهای آتی با تنظیم مقررات نویدبخشی است که به دلیل نقدینگی حاصل از مبادلات بزرگ و پشتیبانی خوب نقدی ، ثبات قیمت ها ایجاد خواهد شد. این امر بیت کوین را برای پشتیبانی بیشتر از ارز وارد یک بازار اصلی می کند.

JP Morgan گفته است “بیت کوین در یک دارایی طبقه در حال ظهور افزایش می یابد.”

تنها تفاوت بین مبادلات قبلی و مقررات جدید مبتنی بر شبکه ایمنی و امنیت حتی در صورت هک شدن پول شما نیز تأمین شده است. برخلاف سایر مبادلات بیت کوین برای بازی با معاملات آتی ، شما به پول نقد و حاشیه اولیه نیاز دارید که مانند صندوق تأمین شده برای خرید بیت کوین عمل می کند ، نیازی نیست که برای خرید قراردادهای بیشتر تمام پول را به شما بدهد.

برای بازی در بازارهای آینده نیازی به خرید بیت کوین نیست ، این فقط نوید یک نکته است که به شما یک بیت کوین بدهکار است. مزیت دیگری که صرافی های تنظیم شده ارائه می دهند کارمزد کمتری است ، در حال حاضر اگر در صرافی های غیرنظامی معامله کنید در پایان پرداخت خواهید کرد. 2٪ تا .5٪ در حالی که 1 دلار برای معاملات آتی پرداخت می کنید.

انواع مختلف قرارداد در بازار موجود است مانند معاملات آتی کوانتو و xbt که قیمت قرارداد در بیت کوین تعیین شده است ، موضوع این است که درک کنید کدام قرارداد را می خواهید معامله کنید کاملاً به خود شما بستگی دارد..

نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین فیوچرز?

در حال حاضر مبادلات بسیاری وجود دارد که انواع مختلف قراردادهای آتی بیت کوین را ارائه می دهد که در آن می توانید در حاشیه اولیه رزرو کنید.

اوکین نویدبخش بالاترین سطح امنیت بانکی ، مبادلات مستقر در هنگ کنگ است که اجازه می دهد تا معاملات 10 برابر معاملات آتی بیت کوین را تجربه کنید.

CME یکی از بزرگترین مبادلات در جهان است که می توان حداقل 5 BTC با حداقل نوسان 5 دلار در هر قرارداد مبادله کرد و آنها ساعتهای معاملاتی خاصی دارند.

CBOE پشتیبانی از قراردادهای هفتگی ، ماهانه و سه ماهه با اندازه 1 BTC با هزینه 0.25 دلار در هر معامله را ارائه می دهد. CBOE 44٪ از حاشیه قرارداد را پشتیبانی می کند.

Bitmex توسط یک تاجر سابق بانک سیتی ، آرتور هیز ، تاسیس شده است ، جایی که می توان با 100x موقعیت را بدست آورد و فقط سپرده BTC را ارائه می دهد. این تنها صرافی هایی است که هرگز هک نشده است.

بنابراین اولین استراتژی شماست که می توانید برای انجام اولین معاملات آتی خود دنبال کنید!

معاملات با حاشیه ثابت و کراس مارجین?

حاشیه ثابت درصد ثابت استفاده شده در برابر موقعیت ها است پس از استفاده از حاشیه ثابت ، دیگر نیازی نیست نگران تعادل باشید. فقط در صورت از بین رفتن موقعیت شما ، از آن استفاده خواهد شد.

حاشیه ضربدر می تواند در آن زمان بسیار خطرناک باشد ، مانند این است که اگر بازار بر خلاف موقعیت شما حرکت کند ، همه چیز را یک باره قرار دهید ، قطعاً همه چیز را از دست خواهید داد.

از کم شروع کنید

Bitmex 100x ارائه می دهد اما بیشتر از همه شما می توانید شروع رزرو کنید مانند رزرو قرارداد 1000 $ در آینده ، همانطور که در تصویر می بینید من از حاشیه جدا شده که 2x است استفاده کرده ام. این به من امکان می دهد از بودجه خود به درستی استفاده کنم.

معاملات آتی بیت کوینمعاملات آتی بیت کوین

در طرف دیگر همانطور که می بینید آیا من از ضربدر استفاده می کنم پس تمام پول من در معرض خطر است

در صورت CME و CBOE شما باید با فروشندگان یا کارگزاران سهام که به خوراک Bloomberg دسترسی دارند تماس بگیرید. اگر می خواهید در معاملات آتی معامله کنید CME و CBOE به 44٪ از وجه نقد ابتدا واریز می شود ، بگذارید بگوییم قیمت BTC اکنون 14000 دلار است و سپس شما باید 6000 دلار پول نقد برای تجارت استفاده کنید و پس از آن باید پرداخت کنید یا طبق استراتژی خود دریافت کنید.

تلفات

در معاملات آینده Longs شلوارک کوتاه و شلوارک Longs به این طریق سیستم سود و زیان ایجاد می کند ، اما در شرایطی که بازار چنان سریع حرکت می کند که حاشیه شما فراخوانی می شود ، سیستم معاملات سفارش می گیرد زیرا دستور انحلال را نگرفته است برآورده شده بنابراین در زمان تسویه ، خسارات تصفیه انجام نشده قبل از توزیع از سود کلیه بازرگانان کسر می شود. این معروف است اجتماعی شده تلفات.

CME از روش خاص خود استفاده می کند که به عنوان پاکسازی OTC شناخته می شود ، از این رو CME به عنوان خریدار برای هر فروشنده و فروشنده به خریدار عمل می کند که خطر مالی و امنیتی را تضمین می کند. سیستم CME یک سیستم متمرکز است که در آن از تمام خسارات و خطرهای موجود مراقبت می کنند.

نام تبادل قدرت نفوذ انواع قرارداد مدل تصفیه طول
Bitmex 100 برابر معکوس حذف خودکار ماهنامه ، فصلنامه
خوب سکه 20 برابر معکوس تلفات اجتماعی هفتگی ، فصلنامه ، ماه
CME نه معکوس پاکسازی فرابورس ماهنامه ، فصلنامه

بالاخره یک توصیه!

بازار را تماشا کنید

با تحقیق و درک تعاریف و کلمات کلیدی مهم ، روی مشتقات خود سرمایه گذاری کنید و با دوستان خود که اصول جهان مالی را می دانند تماس بگیرید ، آنها می توانند به شما در کاهش برخی از مقادیر ناشناخته کمک کنند. می توانید با تماشای نمودارها ، ابزارهایی به صورت آنلاین در دسترس هستند ، مانند tradingview که می توانید خطوط و روندهای مختلف را بر اساس حرکت بازار ترسیم کنید..

معاملات آتی بیت کوین

با تماشای بازار می توانید جهت بازار را بشناسید ، جلوی ضررها ، مناطق مورد نظر خود را بگیرید. نمودار بالا که توسط یک تحلیلگر ترسیم شده است ، تخمین هایی را درباره چگونگی حرکت بازار نشان می دهد. چیزی به عنوان پیش بینی وجود ندارد ، این حداکثر الگوهایی است که می توانید با هدف خود که می خواهید بدانید آشنا شوید.

نتیجه

اگر می خواهید در وب سایتی مانند Bitmex تجارت کنید ، این فقط یک راهنمای کوچک برای سرمایه گذاری در بازار آینده است ، ابتدا باید testnet را امتحان کنید که در آن می توانید بازار را آزمایش کنید و پس از آماده شدن می توانید به سایت زنده بروید. CME و CBOE تجارت را آغاز کرده اند اما شما فقط می توانید از طریق کارگزار تجارت کنید ، بنابراین کارگزار می تواند به شما کمک کند اما در نهایت شما باید استراتژی را انتخاب کنید و برای خرید یا فروش تماس بگیرید.

آیا شما قبل از قرار دادن پول صاحب تحقیق هستید. در صورت تمایل می توانید نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید یا با ما در این باره بنویسید [ایمیل محافظت شده]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner