11 رمز ارز ارز رمزنگاری شده با نسبت TVEV

پیش از این ، ما با استفاده از رمزهای ارز رمزنگاری شده تجزیه و تحلیل کرده ایم نسبت TVEV – مقدار رمز / حجم مبادله. نسبت TVEV قیمت یک ارز مبادله ای را با حجم معامله شده در بورس اساسی مقایسه می کند. از نظر مفهومی ، از نسبت P / E که اغلب هنگام ارزیابی ارزش سهام استفاده می شود ، خیلی دور نیست.

بعد از آخرین پست ما ، بسیاری از شما با ما تماس گرفتید و از ما خواستید که مجموعه گسترده تری از رمز ارزها را تجزیه و تحلیل کنید ، فراتر از سهام Binance Coin ، Huobi Token و KuCoin. بنابراین ، در این پست نگاه گسترده تری به رمز ارزهای متمرکز خواهیم داشت.

اگر منتظر تجزیه و تحلیل ما در مورد توکن های غیرمتمرکز (مانند 0x ، Bancor و Kyber) هستید ، ناامید نشوید – ما به زودی آن را به اشتراک خواهیم گذاشت.

11 رمز ارز ارز رمزنگاری شده با نسبت TVEV

ما نمونه ای از داده ها را از 8 ژوئن 2018 گرفته ایم تا نمای کلی نسبت TVEV را بدست آوریم. همانند پست قبلی ما ، ما از کل عرضه (نه عرضه در گردش) به عنوان مبنای محاسبه سقف بازار استفاده می کنیم. نتیجه این است:

imageLikeEmbed

باز هم ، این اعداد فقط برای 1 روز نمونه برداری می شوند ، بنابراین اندازه از اهمیت بیشتری نسبت به تعداد دقیق برخوردار است. خوشبختانه ، نسبت TVEV به ازای هر ارز در طول زمان نسبتاً پایدار است ، همانطور که در آخرین پست خود دیدیم.

نمونه ای از ارزش ارزش بازار: Lykke (LKK)

شدیدترین مورد در لیست ما Lykke است ، که یک مبادله کوچک است که رمز آن (LKK) در واقع نشان دهنده ارزش ویژه در شرکتی است که بورس را اجرا می کند. به طور مشخص, 100 علامت LKK نشان دهنده یک سهم از شرکت Lykke است, که یک شرکت سوئیس است. از این رو ، LKK واقعاً در دسته دیگری از بقیه لیست است و نسبت TVEV آن نشان دهنده این است که ، در >300.

نشانه های نسبت بالا TVEV: سودمندی بالا ، پیش بینی رشد صعودی ، یا فقط سرمایه گذاران خوش بین?

دو مورد بعدی در این لیست نسبت TVEV بالایی دارند ، اما سودمندی این نشانه ها با ارزش ویژه مرتبط نیست.

اتفینکس (NEC)

اولین مورد این است Ethfinex و رمز Nectar آنها (NEC) با نسبت TVEV حدود 60. عمده ترین کارایی آن از آنجاست که هر 30 روز ، Ethfinex 50٪ از کل هزینه های معاملاتی را به یک قرارداد هوشمند Ethereum ، متعلق به دارندگان Nectar می فرستد ، و معامله گران مقدار NEC مربوط به ماهانه خود را دریافت می کنند. فعالیت تجاری این انگیزه ای ایجاد می کند تا اول از همه رمزهای NEC را در اختیار داشته باشید ، و دوم اینکه تجارت فعال در Ethfinex را انجام دهید. علاوه بر این ، رمز NEC می تواند با استفاده از رای در لیست های مبادله جدید.

Cobinhood (COB)

همدلی

اعتبار تصویر: همدلی

Cobinhood سومین لیست در این لیست است که نسبت TVEV آن در حدود 55 است. Cobinhood یک تبادل متمرکز کوچک با کارمزد صفر است که چشم انداز بزرگی برای غیرمتمرکز شدن (احتمالاً توضیح برخی از نسبت های بالای TVEV آن) را بیان کرده است. در واقع مشخص نیست که چگونه کاربرد لاله توکن با حجم معاملات در Cobinhood مرتبط است ، زیرا از نظر ما آنها هیچ تخفیف ، بازپرداخت ، رای گیری یا سهم هزینه ندارند.

نشانه های میان رده TVEV Ratio: نقطه شیرینی برای رمزهای امیدوار کننده ارز?

توکن های تبادل بعدی در این لیست نسبت TVEV در محدوده 10 به 20 دارند.

COSS

اولین COSS است ، که بود توسط تعداد زیادی از خوانندگان ما در Reddit ذکر شده است. نسبت TVEV آن در حدود 17 است. به همین ترتیب Ethfinex و NEC, COSS 50٪ سود خود را از طریق یک قرارداد هوشمند به اشتراک می گذارد – گرچه این اتفاق به صورت ماهانه و به صورت هفتگی رخ می دهد. جالب است بدانید که COSS علی رغم داشتن مدل های بسیار مشابه کاربردی ، در حال حاضر نسبت TVEV بسیار کمی نسبت به NEC دارد.

برای یک تلاش جامع در ارزیابی COSS ، بررسی کنید این پست متوسط توسط دن زولر.

KuCoin (KCS)

KuCoin و KCS توکن در حال حاضر با نسبت TVEV در حدود 15 قرار دارد. از آنجا که ما قبلا KuCoin را تحت پوشش قرار دادیم آخرین پست ما, ما در اینجا جزئیات زیادی نخواهیم داد ، اما این ماشین حساب برای محاسبه بازدهی که برای نگهداری KCS دریافت می کنید کاملاً مفید است. در زمان نوشتن مقاله ، KCS سود سهام ضمنی 4.8٪ را ارائه می دهد.

LATOKEN (LAT)

لاتوک

اعتبار تصویر: لاتوکن

مدل سودمندی LATOKEN (دیرهنگام) زیر در نگاه اول شبیه مدل تخفیف استاندارد است که به عنوان مثال Binance دنبال می کند ، اما در واقع کاملاً متفاوت است. به جای دادن 50٪ تخفیف به کاربران برای پرداخت هزینه های معامله با رمز آنها ، هنگام معامله خود رمز ، 50٪ تخفیف می گیرید. به عنوان مثال ، اگر در حال خرید هستید ETH برای BTC شما مبلغ 0.1٪ هزینه پرداخت می کنید ، اما اگر ETH را برای LAT خریداری می کنید 0.05٪ پرداخت می کنید. طبیعتاً تفاوت زیادی بین این و مدل Binance وجود دارد. جالب است که LATOKEN نسبت TVEV بسیار بالاتری نسبت به Binance دارد – باعث می شود BNB ارزان به نظر برسد!

کوین (QASH)

داستان با قاش کمی پیچیده تر از بقیه است ، زیرا با دو مبادله موجود (Quoine و Qryptos) ارتباط دارد ، اما اساساً با سیستم عامل Quoine Liquid در آینده مرتبط است. ما نسبت TVEV را فقط با استفاده از Quoine اندازه گیری کرده ایم و نسبت TVEV آن را تقریباً 10 می دهیم. اگر حجم Qryptos را اضافه کنیم ، نسبت TVEV را کمی به حدود 8 تا 9 کاهش می دهد. توجه داشته باشید که ممکن است از Quoine با حجم کم نمونه برداری کرده باشیم روز ، همانطور که در سایر روزها QASH را در محدوده پایین تر TVEV دیده ایم (تا 5).

نشانه های نسبت پایین TVEV: کاربرد کم یا فقط کم ارزش?

ردیف بعدی توکن ها با نسبت TVEV نسبتاً پایینی روبرو هستیم و در حال حاضر از 1 تا حدود 3 است.

Huobi (HT)

Huobi (HT) نسبت TVEV دقیقاً در شمال 3 دارد. ما همچنین این مورد را در اینجا پوشش دادیم پست قبلی ما, بنابراین ما فقط یادآوری خواهیم کرد که برنامه اصلی آن به رای گیری و تخفیف مرتبط است (البته به طرز کمی پیچیده تر از Binance ، جایی که واجد شرایط بودن برای تخفیف شما نیاز به خرید ماهانه HT دارید).

Bibox (BIX)

BIX جالب است زیرا مبادله Bibox دارای حجم 4X ~ حجم KuCoin است ، اما 20٪ سقف بازار پایین تر است. نتیجه نسبت TVEV زیر 3 برای BIX است. جالب اینجاست که مدل سودمند آنها کم و بیش ترکیبی از مدل Binance و KuCoin است.

ساختار تخفیف آن سالانه از جذابیت کمتری برخوردار است (شبیه Binance) ، اما مدل سوختگی تهاجمی تری نسبت به Binance و KuCoin با 25٪ سود خالص دارد (ویرایش: اگر در 100 معاملات تجاری برتر باشید ، به 45٪ هزینه های معاملاتی یا 67.5٪ تغییر کرده است) هر سه ماه یکبار سوزانده می شود تا زمانی که 60٪ از توکن ها سوزانده می شوند. علاوه بر این ، 30٪ از سود خالص از طریق قطره های هوایی به دارندگان BIX پرداخت می شود. KuCoin 50٪ از درآمد را انجام می دهد.

شایان ذکر است که تفاوت بین انجام قطره های هوایی بر اساس سود خالص به جای درآمد قابل توجه است. اولاً ، درآمد بدیهی است (طبق تعریف) همیشه بیشتر از سود خواهد بود. ثانیا ، تورم حجم معامله شده برای مبادله ای که بر اساس درآمد دارای قطره های هوایی است ، بسیار دشوارتر است.

دلیل این امر این است که ما می توانیم درآمد این مبادلات را بر اساس حجم معامله شده تخمین بزنیم: فقط حجم معامله شده را در درصد کارمزد معاملات ضرب کنید. بنابراین یک مدل airdrop مبتنی بر درآمد (مانند KuCoin) تورم حجم معاملات را بدون نیاز به پرداخت هزینه های سنگین برای آن از طریق قطره های هوا دشوار می کند. از طرف دیگر ، سود خالص ، هزینه های مبادله را در نظر می گیرد که دسترسی مستقیم به آنها نداریم.

به همین دو دلیل ، باید واضح باشد که یک مدل airdrop مبتنی بر درآمد برای دارندگان رمز بسیار برتر است ، همه موارد دیگر برابر است ، و شاید این برخی از اختلافات بین Bibox ’و KuCoin’s TVEV را توضیح دهد.

Binance (BNB)

بیننگی

اعتبار تصویر: بینانس

ما قبلا Binance (BNB) در آخرین پست ما ، اما لازم به ذکر است که دارای 2مین پایینترین نسبت TVEV در لیست است ، که در حدود 2 قرار دارد. شما می توانید استدلال محکمی کنید که احتمالاً قیمت آن کم است ، اما همچنین لازم به ذکر است که اصلی ترین ابزار (معامله تخفیف هزینه) به تدریج کاهش می یابد و در سال 2022 به 0 می رسد.

اگر Binance مایل است قیمت BNB را بالا نگه دارد ، بعید نیست که در سال های آینده به برنامه اضافی BNB اضافه شود. در حقیقت ، ما یک نمونه اخیر از این اتفاق داریم ، زمانی که آنها چند هفته پیش اعلام کردند که حسابهایی که بیش از 500 BNB دارند ، دو برابر هزینه ارجاع دریافت می کنند.

اگر می خواهید درباره Binance / BNB بیشتر بخوانید ، حتماً این کار را انجام دهید این تحلیل جایی که رئیس تحقیقات Crypto ما ، جونی لیو ، BNB را با استفاده از جریان های نقدی ضمنی ارزیابی می کند. نتیجه گیری او این است که Binance می تواند با ایجاد یک تغییر در مدل رمز خود ، قیمت توکن BNB را به طور گسترده افزایش دهد.

رمزنگاری (CEFS)

صرافی Cryptopia مستقر در نیوزیلند دارای توکن است که با عرضه کم 633 توکن CEFS تا حدودی غیر معمول است. البته ، تعداد نشانه ها تا حدی دلخواه است ، اما تأثیر آن را می گذارد که به آن یک توکن بالا بدهد (>1000 دلار در هر CEFS). می توانید حدس بزنید که ممکن است سرمایه گذاران نتیجه بگیرند که به همین دلیل قیمت آن گران است. این منطق البته ناقص است.

به طور مشابه با KCS ، ما می توانیم عملکرد تقسیم سود ضمنی را با استفاده از محاسبه کنیم این سایت. در حال حاضر عملکرد 8٪ است که بسیار بیشتر از KCS است.

به احتمال زیاد عامل اصلی نسبت پایین TVEV CEFS نسبت یک (در مقایسه با نسبت TVEV 15 KCS) این است که فقط 4.5٪ از درآمد ماهانه را پرداخت می کند (در مقایسه با 50٪ درآمد روزانه KuCoin). این تنها تفاوت 11X ~ در نسبت TVEV را توضیح می دهد ، بنابراین یا CEFS قیمت کمتری دارد (در مقایسه با KCS) یا عوامل دیگری وجود دارد که تفاوت را توضیح می دهد (به عنوان مثال تخفیف هزینه معامله).

خلاصه

ما مدل های رمز را در این جدول برای مرجع شما خلاصه کرده ایم ، جایی که نشانه ها بر اساس TVEV مرتب شده اند (بالا به پایین).

نرم افزار رمز ارزمدل های رمز ارز (به روز شده Bibox در 2 اوت 2018)

* نسبت TVEV (مقدار نشانه / میزان تبادل) برای 8 ژوئن 2018 است.

لطفا توجه داشته باشید که صرافی ها گاهی اوقات تغییرات جزئی در مدل های کاربردی آنها ایجاد می کنند ، بنابراین اگر به دنبال رمز ارز خاصی هستید ، لطفاً تحقیقات خود را انجام دهید تا مطمئن شوید آخرین نسخه را دارید.

اگر این مقاله را مفید دانستید ، لطفاً با ما در میان بگذارید و آن را با دیگر بازرگانان رمزنگاری خود به اشتراک بگذارید.

در مرحله بعدی ، توکن های ارز غیرمتمرکز را بررسی خواهیم کرد. گوش به زنگ باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner