مصاحبه با Yoda (Jude) G Regev ، بنیانگذار Jointer

Yoda (Jude) G Regev بنیانگذار & مدیر عامل شرکت JointerYoda یک کارآفرین سریالی است که استعداد او در ایجاد ایده ها و راه حل های موثر باعث رشد موفقیت آمیز پنج شرکت با سه خروج موفق شده است. چند سال پیش ، او دوباره به سیلیکون ولی ، کالیفرنیا نقل مکان کرد و خودش را آموخت که انگلیسی انگلیسی روان صحبت کند.

https://cdn.coingape.com/wp-content/uploads/2020/10/26144710/2020-10-26-1-min.png

س 1: پیش از این ، اختلالات ابتکاری در صنعت املاک و مستغلات بسیار مورد بحث بود. چرا فکر می کنید این برای از بین بردن مسائل تکراری در این بخش کافی نیست?

یودا: ما در روزهای ابتدایی Jointer املاک و مستغلات تجاری tokenized ایجاد کردیم. پس از بحث و گفتگو با برخی از مشاوران ما ، مشخص شد که توکن سازی به جای ایجاد راه جدیدی برای سرمایه گذاری و سندیکای تجاری در املاک و مستغلات ، فقط راه قدیمی تجارت را تداوم می بخشد. 

همه فکر می کنند توکن سازی راه حل درستی نیست. توکن سازی به عنوان یک محصول مستقل نمی تواند برای کاربران غیر پیشرفته کارساز باشد ، نمی تواند صنعت را به سرمایه گذاران غیرمعتبر تبدیل کند و بدون راه حل داخلی برای نقدینگی کار نمی کند. به علاوه بدون بازار ثانویه ، توکن سازی نمی خواهد مسئله ای را که برای حل آن تعیین کرده اند حل کند.

Q2: Jointer یک رویکرد منحصر به فرد ارائه شده توسط DeFi را برای حل مشکلات دیرینه در بخش املاک و مستغلات پیشنهاد و اجرا کرده است. می توانید در این مورد بیشتر به ما بگوئید?

یودا: برای تجربه ، ما دیدیم که مالکان املاک تجاری چقدر سخت است که ملک ها را به اشتراک بگذارند و همچنین یافتن املاک قوی برای سرمایه گذاری برای یک فرد متوسط ​​چقدر چالش برانگیز است. بنابراین هنگام توسعه Jointer ، روش ایجاد چیزی بود که خطر سرمایه گذاران عمومی را کاهش می دهد و به کسانی که دارای خواص سودآور هستند کمک می کند تا به سرعت منابع مالی را از یک منبع به اشتراک بگذارند تا اینکه منابع زیادی را پیدا کنند.. 

هنگامی که خریداران املاک و مستغلات ملکی را خریداری می کنند ، بیشتر بودجه را از وام دهنده به عنوان وام دریافت می کنند و بقیه را از طریق چندین بازیکن به اشتراک می گذارند. Jointer با اجازه دادن به مالکان برای گرفتن یک چک از وام دهنده برای رهن ، و چک دیگر از Joitner برای پرداخت پیش پرداخت سهام ، بازی را تغییر می دهد. در طرف دیگر ، Jointer به مردم اجازه می دهد تا در راه حل jointer سرمایه گذاری کنند ، با نقدینگی نامحدود بازدهی بی همبسته کسب کنند

ما این مسئله را با میزبانی روزانه حراج DeFi با مدل سازی تئوری بازی و قوانین کمبود چندگانه طراحی کردیم که به صورت غیر متمرکز ساخته شده است. با انجام این کار ، Jointer سندیکاتور بودجه می شود و می تواند یک چک به سرمایه گذاران CRE ارائه دهد.

Q3: برای اینکه چنین پیاده سازی هایی به طور م workثر کار کند ، من معتقدم که باید یک پل عملی بین املاک و مستغلات معمولی و بازار دارایی های دیجیتالی وجود داشته باشد. به همین دلیل است که JNTR را برای انتقال نقدینگی به صورت یکپارچه معرفی کرده اید?

یودا: در حال حاضر ، اگر شما دارای یک ملک تجاری سودآور تجاری هستید ، هیچ انگیزه ای برای شما وجود ندارد که هزینه های سنگین را بپردازید و خطر ایجاد املاک خود را در اختیار داشته باشید. وقتی نوبت به Jointer می رسد ، ما فرآیند صاف و سودآور تری را برای مهاجرت تریلیون دلار املاک تجاری به بلاک چین ایجاد می کنیم. JNTR همچنین از طریق رابطه وثیقه متقابل با اوراق بهادار Jointer ، JNTR / ETN و JNTR / STOCK در پشت درب توسط املاک و مستغلات تجاری پشتیبانی می شود. 

Q4: درباره فنی بودن JNTR ، به ویژه روند ضرب ، و چگونگی حفظ ارزش آن از طریق اقتصاد نقدینگی Jointer ، به ما بگویید?

یودا: Jointer بیش از 52 قرارداد هوشمند را در اکوسیستم توکن ایجاد کرده است که مهندسی اقتصادی ترین رمز در تاریخ ارز رمزنگاری شده را ایجاد کرده است. توکن JNTR با قراردادهای ضد دستکاری به گونه ای طراحی شده است که ارزش اسمی توکن را کاهش می دهد. ضربات روزانه برای JNTR توسط یکی از 52 قرارداد هوشمند و براساس عملکرد حراج Jointer’s دیروز تعیین می شود.. 

Q5: مزایای شرکت در مزایده های Jointer چیست و سرمایه گذاران چگونه می توانند به آن بپیوندند?

یودا: تمام سرمایه گذاران لازم است به Jointer.io مراجعه کرده و بر روی “Invest” کلیک کنند. این فرصت خوبی برای سرمایه گذاران است زیرا ما توکن با ارزش اسمی ایجاد کرده ایم که قابل دستکاری نیست و نمی تواند پایین بیاید. ما همچنین 90٪ از حفاظت نزولی در حراج استفاده کردیم و همه سرمایه گذاران بلافاصله آن را دریافت می کنند. محافظت در برابر ضعف زمانی است که وجوه سرمایه گذار در یک قرارداد هوشمند محافظت می کند که از 90٪ سرمایه گذاری محافظت می کند. هنگامی که سرمایه گذار از عملکرد JNTR راضی بود ، می توان محافظت از ضرر را برطرف کرد و سرمایه گذار می تواند برای به دست آوردن JNTR بیشتر ، این توکن ها را نگه دارد یا سهام آنها را سهام کند.. 

Q6: من خواندم که Jointer جایزه انعطاف پذیر 10٪ APY را مستقیماً به رمز JNTR / b وارد کرده است. این چطوری کار میکنه?

یودا: ما نمی خواستیم کاربران برای کسب پاداش مجبور به ارسال علامت قرارداد شوند ، اما می خواستیم به خاطر داشتن یکی از رمزهای JNTR Bridge به آنها پاداش دهیم. به همین دلیل Jointer به JNTR / b تبدیل شد ، یک قرارداد هوشمند که به شما امکان می دهد کاربران فقط با نگه داشتن JNTR / b در کیف پول خود 10٪ APY بدست آورند. پذیرش انبوه باید ساده باشد ، دشوار نیست. 

س 7: آیا باید در آینده نزدیک انتظار ظهور راه حلهای بیشتر DeFi در بخش املاک و مستغلات را داشته باشیم؟ اگر چنین است ، DeFi چه تغییرات دیگری را می تواند در جدول ایجاد کند?

یودا: آینده DeFi بالغ تر خواهد شد و ما شروع به دیدن شخصیت های کمتر ناشناس می کنیم که محصولات جدید کپی گربه را ظاهر می کنند. با تکامل DeFi ، با استفاده از راه حل های فناوری ، به عنوان مثال Jointer 52 قرارداد هوشمند در بالای پروتکل مبادله برای سیستم ذخیره نقدینگی Jointer ایجاد کرد تا نقدینگی نامحدود و یک مقدار اسمی فراهم کند که هرگز نمی تواند کاهش یابد.

درباره یودا:

یودا یک کارآفرین زنجیره ای است که استعداد او در ایجاد ایده ها و راه حل های موثر باعث رشد موفقیت آمیز پنج شرکت با سه خروج موفق شده است. چند سال پیش ، او دوباره به سیلیکون ولی ، کالیفرنیا نقل مکان کرد و خودش را آموخت که انگلیسی انگلیسی روان صحبت کند. 

سرگرم کننده یودا علاوه بر علاقه به استارتاپ ها ، طراحی مکانیزم های مالی غیرمتمرکز عمیق است ، جایی که یک بار دیگر ، با آموزش خود و یادگیری از سایر متخصصان ، برنامه های بی عیب توکنومیک را در زندگی روزمره تجزیه و تحلیل و ساخته است… 

شروع فعلی Yoda ، Jointer.io ، ناخواسته پس از ساخت الگوریتمی برای استفاده شخصی برای حل مشکل چگونگی شناسایی فوری سودآورترین فرصت های املاک تجاری آغاز شد. این به ایجاد شبکه Element Zero تبدیل شد که از نیاز Jointer برای ارائه راه حلی برای مبادلات و پرداخت های رمز ارزهای پایدار و غیرمتمرکز برای کاربران خود آغاز شد.. 

هنگامی که این دو DAO ایجاد شد ، قدرت مهندسی مالی Yoda ، هر دو شرکت را برای ایجاد یک راه حل کاملاً غیرمتمرکز سندیکای DeFi ترکیب کرد که می تواند در صنایع بی شماری از جمله بیمه ، وام های مسکن ، وام های دانشجویی ، شرکت های تازه تاسیس و غیره اعمال شود..

سلب مسئولیت محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner