مصاحبه اختصاصی با VP از یک ارائه دهنده خدمات استخراج ابر چند منظوره ، Cryptouniverse

در یک مصاحبه اختصاصی با VP از جهان رمزنگاری شده, او توضیح داد که چگونه یک معدنکار برای شروع استخراج نیاز به سرمایه گذاری زیادی ندارد. وی توضیح داد که چگونه با Cryptouniverse ، کاربر می تواند با صرف 50 دلار [تقریباً] استخراج را شروع کند.

          1. پروژه CryptoUniverse.io چگونه بوجود آمد? 

داستان ما به سال 2015 برمی گردد. صنعت رمزنگاری در حال شکل گیری بود. برای دو نفر از دوستانم استخراج یک اشتیاق بود. ما می توانیم فناوری بلاکچین ، ارزهای رمزپایه و استخراج نیروگاه را تجزیه و تحلیل کنیم ، هر کارت ویدیویی را که پیدا کنیم خریداری و آزمایش کنیم. 

در سال 2017 ، ما اولین مزرعه آزمایشی خود را ایجاد کردیم. ما فقط با دو دکل شروع کردیم ، اما دو ماه بعد 54 دکل ، 10 ASIC S9 داشتیم و منتظر تحویل L3 کاملاً جدید بودیم. ماه اکتبر دومین مزرعه معدن را راه اندازی کردیم. در حال اجرای مزارع آزمایشی به ما این امکان را داد تا تعداد زیادی از آمار ارزشمند را جمع آوری کنیم و از آنچه که م worksثر است و چه چیزی ایده بگیریم. 

2. چه زمانی شرکت و توسط چه کسی تاسیس شد? 

ما CryptoUniverse را در 14 فوریه 2018 ایجاد کردیم – با همان دو همکار من که از همان ابتدا در پروژه بودند. در آن زمان ما یک تیم 8 نفره داشتیم ، اما فقط در عرض چند ماه دفتر جدیدی افتتاح کردیم و کارکنان ما چهار برابر شدند. سپس ما تمام تجربیات و آمار استخراج خود را کنار هم قرار دادیم و اولین مرکز داده کاملاً کاربردی خود را در کیریشی ، منطقه لنینگراد ساختیم. ما از آن زمان در حال گسترش هستیم. در حال حاضر شرکت ما 126 کارمند دارد و در چندین کشور نمایندگی داریم.

3. لطفاً خلاصه فعلی شرکت را ارائه دهید. اهداف ایجاد CryptoUniverse چه بود?

دیدگاه اولیه ما معرفی بیشتر افراد به دنیای ارزهای رمزپایه و بلاکچین بود. هدف ایجاد اعتماد و ایجاد یک بستر شفاف کاربر پسند است که در آن همه بتوانند به راحتی به صنعت معدن دسترسی پیدا کنند. 

در حال حاضر ، CryptoUniverse خدمات استخراج ابری را با طیف گسترده ای از قراردادها برای هر استراتژی و هر بودجه ای ارائه می دهد و همچنین ویژگی های جدیدی را نیز توسعه می دهد. ما نیازهای مشتریان خود را در اولویت قرار می دهیم ، بنابراین هدف ما کاهش تعداد کلیک ها است. یکی از آخرین پیشرفت ها گزینه ای برای پرداخت با Visa و Mastercard است. 

4. برنامه های پنج سال آینده?

از آنجا که تعداد مشتریان ما دائماً در حال افزایش است ، ما در حال افزایش هستیم. تابستان امسال ، ما در نظر داریم یک مرکز داده جدید و پیشرفته افتتاح کنیم. این یک تکنوپارک خواهد بود ، جایی که علاوه بر ارزهای رمزپایه ، با AI ، BigData و IoT نیز کار خواهیم کرد. دوم ، ما در حال توسعه یک پلت فرم جدید با ویژگی های پیشرفته هستیم. این فضایی خواهد بود که می توانید استخراج کنید ، درآمد خود را ذخیره کنید ، ارزهای رمزنگاری شده مبادله کنید ، قراردادهای استخراج و خرید و غیره خریداری کنید.. 

علاوه بر این ، ما قصد داریم وارد بازار ایالات متحده شویم. ما همچنین روی پروژه های جانبی خود کار خواهیم کرد – به عنوان مثال ، دانشگاه معدن ، جایی که دانش مربوطه را در زمینه ارزهای رمزپایه ارائه خواهیم کرد. 

5- مراکز داده کجا واقع شده اند? 

مرکز داده اصلی ما در کیریشی ، روسیه واقع شده است و مرکز جدیدی در منطقه ایرکوتسک ساخته خواهد شد. ما تصمیم گرفتیم از آب و هوای سرد سیبری و دسترسی آسان به انرژی آبی استفاده کنیم. این به ما امکان می دهد تا در سیستم های خنک کننده صرفه جویی کنیم ، بنابراین می توانیم با صرفه جویی بیشتر انرژی ، قیمت های پایین قرارداد تعیین کنیم و آخرین ، نه مهمتر ، سبزتر بودن.

6. در مورد تجهیزات خود صحبت کنید: آیا این تجهیزات قابل رقابت است?

کاملا. ما دائماً در مراکز داده خود مدلهای جدیدی از استخراج کنندگان را آزمایش می کنیم و فقط مدلهایی را ارائه می دهیم که کارآیی بالاتری داشته اند. به عنوان مثال ، ماه مه گذشته ما ماینرهای جدیدی از Сanaan (AvalonMiner 852، 911 1041F، 1041) و Bitmain Antminers (S15، T15، S17، T17) خریداری کردیم. ما در حال همکاری با تولیدکنندگان بزرگ تجهیزات استخراج هستیم: ما با Bitmain و Canaan کار کرده ایم و Innosilicon در آینده نزدیک به عنوان شریک جدید ما به آنها می پیوندد.

Can- آیا می توانید این افسانه را که برای کار در معدن کاری نیاز به سرمایه اولیه زیادی برای تجهیزات دارید از بین ببرید? 

در واقع ، این افسانه نیست. هزینه های استخراج به استراتژی های شما بستگی دارد. اگر سیستم استخراج معدن خود را بسازید ، سرمایه شروع مورد نیاز زیاد است و هزینه های نگهداری نیز همین است. ماینرهای مستقر در خانه باید کار با نرم افزار ، حفظ وضعیت کار ، خنک سازی مداوم تجهیزات و مقابله با مشکل سر و صدا را بیاموزند. هزینه های برق می تواند بیش از 50 درصد از درآمد آنها را بخورد. استخراج ابر راهی است که در دسترس تر است. وقتی تصمیم به استخراج در cloud دارید ، همه این موارد را به ارائه دهنده cloud mining خود واگذار می کنید.

8- چه مقدار سرمایه برای تبدیل شدن به یک ماینر در سیستم عامل خود کافی است? 

برای شروع استخراج با CryptoUniverse به سرمایه زیادی احتیاج ندارید. حداقل مبلغ سرمایه گذاری اولیه حدود 50 دلار است. من می گویم “درباره” ، زیرا نوسانات بازار رمزنگاری زیاد است و قیمت ها همیشه کمی تغییر می کنند – حتی گاهی اوقات بیشتر از یک بار در روز. با این حال ، قیمت قرارداد با هزینه بیرون رفتن از یک بار قابل مقایسه است. استخراج معادن یک گزینه سالم تر است.

9. چگونه می توان در این سیستم عامل ها سرمایه گذاری کرد?

با خرید هش ریت ، خرید ماینر یا سرمایه گذاری مستقیم در شرکت. خرید hashrate ساده ترین راه برای شروع استخراج است. خرید ماینر خود در طولانی مدت سودآورتر است ، اما یک سرمایه گذاری طولانی مدت است – حداقل 2-3 سال. در آینده ، گزینه مشارکت سهام در خرید یک معدنچی نیز وجود خواهد داشت.

اخیراً پروژه های رمزنگاری مشکوکی وجود داشته است و من می دانم که بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل ترس از ضرر و تقلب از ورود به بازار می ترسند. CryptoUniverse مخفف اعتماد و شفافیت کامل است. مراکز داده ما واقعی هستند و برای بازدید از همه مشتریان و سرمایه گذاران بالقوه ما باز هستند.

10. از چه ارزهای رمزپایه یا روش های پرداختی استفاده می کنید?  

ما معاملات BTC و LTС را انجام می دهیم ، ارزهای رمزپایه ای که ثابت کرده اند در طی سال های گذشته پایدارترین آنها هستند. البته ما هر دو را قبول داریم. همچنین گزینه هایی برای پرداخت از طریق SWIFT و سیستم SEPA اروپا به حساب جاری IBAN وجود دارد. اخیراً ، ما با Connectum – یک بانک آنلاین که دارای مجوز مالی در انگلیس است و مجوزهای VISA و Mastercard را کسب می کند ، همکاری می کنیم که قابلیت اطمینان و کیفیت بالای خدمات آنها را تضمین می کند. بنابراین اکنون پرداخت کارت را نیز می پذیریم.

11. از نظر امنیت چه تضمین هایی را به مشتریان خود ارائه می دهید؟ مواردی از ورود هکرها به کیف پول و مبادله وجود داشته است.

ما به طور جامع به موضوع امنیت پرداختیم ، از انتخاب مصالح ساختمانی برای مراکز داده خود گرفته تا حفاظت دقیق از هک و کلاهبرداری. CryptoUniverse دارای یک سیستم امنیتی و نظارتی واحد با یک سیستم هشدار تکراری است. متخصصان امنیت و فناوری 24/7 وظیفه دارند. 

این سیستم در برابر حملات هکرها و DDOS محافظت می شود و هر ماه سرورها کنترل می شوند. برای محافظت از وجوه ، از کیف پول سرد و کلیدهای خصوصی رمزگذاری شده استفاده می کنیم. هنگامی که کسی سعی در برداشت پول دارد ، سیستم تجزیه و تحلیل رفتاری را انجام می دهد. سپس هر معامله از طریق یک حسابرسی دستی انجام می شود. بله ، این زمان پردازش را افزایش می دهد اما در ازای آن سطح بالایی از حفاظت را فراهم می کند. به لطف این سیستم ، در کل تاریخ CryptoUniverse وضعیت مناقشه ای در رابطه با روند خروج وجود نداشته است. علاوه بر موارد ذکر شده ، ما 700 هزار دلار سرمایه سهام داریم ، بنابراین مسئولیت کامل مالی را به عهده داریم. ما مالک زمین و ساختمان ها هستیم که باعث می شود ما از مستاجر مستقل باشیم و همچنین بخشی ارزشمند از دارایی های ما را تشکیل می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner