مصاحبه: CTO Google سابق به عنوان CBO به پروژه اعتبارات می پیوندد ، اما ، چرا Blockchain؟

بر اساس وام پروژه بلاکچین, جنیفر ترلویچ, قبلاً به عنوان مدیر سیستم ها شناخته می شد & آزمایشگاه فناوری در IBM ، CTO Google روسیه و مدیر خطرات & داده های بازار در دویچه بانک ، کارمند جدید شرکت شد. وی سمت مدیر ارشد بازرگانی را به عهده گرفت و مسئول بخش تجارت خارجی خواهد بود.

جنیفر به دلیل فعالیتهای گسترده خود در مذاکره با شرکتهای بزرگ و سخنرانی در کنفرانسهای متعدد در مورد توسعه بازار فناوری ، بهینه سازی نرم افزار ، تحریک تحقیقات و غیره ، یک متخصص بسیار واجد شرایط در بازار بین المللی است. فعالیت او باعث شد که بتواند با نمایندگان فضای کسب و کار ، موفقیت در بازار خارجی پیمایش و نتایج ملموس.  

مصاحبه با جدید وام CBO نمای مفصلی از فعالیتهای قبلی جنیفر ، دیدگاههای فعلی وی در مورد فناوری بلاکچین و چشم انداز بیشتر توسعه پلتفرم در بازار ارائه می دهد:

س: آیا می توانید در مورد دستاوردی که شغل شما را شکل داده است بگویید?  

آ:  افتتاح آزمایشگاه سیستم ها و فناوری IBM در مسکو چشمگیر بود. مسیر من برای افتتاحیه ساده نبود – من در سال 2004 با همکاری 2 نفر از همکاران IBM کار خود را در این زمینه آغاز کردم و سرانجام در ستاد IBM به عنوان یک مقام انتصابی اجرایی مشغول به کار شدم تا بالاترین سطح تصویب را برای تحقق آن کسب کنم. من از صفر تیمی متشکل از 130 مهندس ساختم و با همکاران خود در IBM در سراسر جهان کار کردم تا R جالب توجهی را به ارمغان بیاورم&D به آزمایشگاه ، ساختار و فرایندها را تنظیم کنید. آزمایشگاه پس از عزیمت من با موفقیت به کار خود ادامه داد و بعداً یکی از اولین استخدام های من به عنوان مدیر پروژه به مدیر آزمایشگاه ارتقا یافت که باعث افتخار من برای وی است.

– برای من نکات کلیدی این پروژه شامل گرفتن ایده از صفر تا موفقیت تجاری در جهت یابی به موانع ، ایجاد اتحاد بود.

س: در طول تصدی خود به عنوان CTO در Google ، با کدام پروژه های بزرگ همکاری داشته اید?

آ:  این چندی پیش بود که جستجوی Google برای اولین بار به زبان روسی مفید شد. تیم ما با تیم جستجوی اصلی در Mountain View ، کالیفرنیا همکاری کرد تا مورفولوژی روسی را در مدل زبان ایجاد کند ، که برای عملکرد سیستم عامل در این بازار بسیار مهم است. ما همچنین پیشگام کار با Google Maps برای سازگاری با مشخصات اروپای شرقی از نقشه ها و حمل و نقل ، از جمله هنجارهای شماره گذاری آدرس ، نقش حمل و نقل عمومی و سایر موارد هستیم. در آن زمان ، به نظر نمی رسید که حمل و نقل عمومی برای نقشه های گوگل بسیار مهم باشد ، اما آیا هر ساکن مسکو می تواند بدون اینکه نام نزدیکترین ایستگاه مترو را به یک آدرس ، حتی به یک شخص تحویل دهنده در یک وسیله نقلیه ، راهنمایی کند؟ این فقط یک نمونه از تفاوت پارادایم است.

س: چه زمانی با فناوری بلاکچین و بستر اعتبارات آشنا شدید? 

آ: من کار خود را با فناوری blockchain به عنوان مدیر عامل S7 TechLab آغاز کردم. ما یک پروژه مشترک با Alfabank برای فروش بلیط هواپیما در Ethereum ، و بعداً ، همراه با Alfabank و Gaspromneft-Aero ، برای رسیدگی به هزینه های سوخت هواپیمایی راه اندازی کردیم. در آن نقش ، من با Ethereum و Hyperledger آشنا بودم و می توانم مزایا و معایب هرکدام را برای راه حل های سازمانی ببینم.

– من اخیراً با پلت فرم اعتبارات آشنا شدم و تحت تأثیر فناوری ، از جمله لایه فنی و تعهد شرکت به جامعه کاربران و راه حل های شریک قرار گرفتم..

س: آیا فکر می کنید کل بازار برای درک این که تجارت به امنیت اطلاعات وابسته است بالغ شده است?

آ:  به نظر می رسد تجارت فناوری این جنبه را درک می کند ، اما به نظر می رسد برخی از بخشهایی که از نظر تاریخی کمتر با فناوری اطلاعات در ارتباط هستند ، تازه به این آگاهی می رسند ، به طور معمول وقتی تخلفی برای آنها رخ دهد. حتی مشاغل “سطح پایین” نیز به امنیت اطلاعات وابسته هستند ، زیرا حتی آنها احتمالاً مقداری از داده های مشتری و تأمین کننده را در رایانه ذخیره می کنند. مشاغلی که وابستگی خود را به امنیت اطلاعات درک نمی کنند ، در معرض مشکلات اساسی قرار دارند. سیستم های اطلاعاتی سازگار می توانند بر همه چیز ، از مشتریان و علایق آنها ، سیستم های کنترل داخلی (بودجه ، خرید ، برنامه ریزی) و در نهایت اعتبار شرکت تأثیر بگذارند. همچنین ، قوانین در بسیاری از مناطق جغرافیایی در سراسر جهان بر مدیریت داده های مشتری حاکم است ، بنابراین مشکلات می تواند منجر به جریمه یا بدتر از آن شود.

س: چشم انداز توسعه بازار را چگونه ارزیابی می کنید?

آ: من در مورد چشم انداز بسیار باهوش هستم ، و یادداشت می کنم که حتی فوربس سال 2019 را به عنوان “سال بلاکچین سازمانی” نامگذاری کرده است. مشاغل در حال فهمیدن ارزشی هستند که این فناوری می تواند برای سیستم هایشان به همراه داشته باشد ، از جمله اینکه با سیستم های قدیمی برای تقویت امنیت و کارایی ادغام شوند. همچنین ، دستیابی به اعتماد بین طرفین در دنیایی از پایگاه جهانی تأمین ، اسناد و مدارک و پرداخت های خودکار ، تعاملات الکترونیکی – همه اینها به فناوری زنجیره بلوک نیاز دارد.

س: به نظر شما اعتبارات در چه زمینه هایی می توانند با IBM همکاری کنند?

آ: IBM یک شریک عالی برای پروژه های راه حل پیچیده است ، و آنها کانال جهانی برای مشتریان سازمانی دارند. من پتانسیل زیادی را برای شریک فنی IBM در پروژه های راه حل ، ارائه اجزای راه حل ، مبتنی بر فناوری بلاکچین اعتبار می بینم.

س: شما در مورد فناوری و اهداف اعتبارات بیشتر چه ارزشی دارید?

آ: معماری سکو به خوبی طراحی شده و به طرز ماهرانه ای پیاده سازی شده است. این کد باز است ، که به مشتریان و انجمن امکان تأیید ، مشارکت و تأیید تأسیسات ویژه را می دهد. در همان زمان ، از آنجا که اعتبارات پلت فرم را کنترل می کنند ، می توان اطمینان حاصل کرد که رابط های حیاتی ادغام برای راه حل های مشتری با ارتقا شکسته نمی شوند ، همانطور که در برخی دیگر از سیستم عامل های بلاکچین اتفاق می افتد.

در عین حال ، من با تعادل بین مشتری ها ، توسعه دهندگان و مجتمع ها ، و جامعه و سرمایه گذاران ، اولویت های تیم را واقعاً می دانم. این نوعی رویکرد سالم است که مشخصه مشاغل موفق درازمدت است.

س: اعتبارات به خوبی چه کاری انجام می دهند و کجا فرصت رشد وجود دارد?

آ: بستر فناوری Credits بسیار خوب پیاده سازی شده است و تیم توجه زیادی به راستی آزمایی و پایداری دارند. این یک پایه محکم برای کار با شرکای در حال توسعه در سیستم عامل ، مشتریانی است که با راه حل های روی سیستم عامل کار می کنند و اعتماد عمومی بازار به فناوری است.

– جایی که من فرصت را می بینم ، توسعه نمونه کارهای راه حل های ما با همکاری بازیکنان اصلی مانند IBM و دیگران است. این جایی است که ما قادر خواهیم بود حداکثر ارزش را برای مشتریان سازمانی به ارمغان آوریم ، از نقاط قوت همه شرکا برای حل مشکلات پیچیده تجارت استفاده می کنیم.

س: شما امیدوارید در سال آینده در اعتبارات به چه نتیجه ای برسید?

آ: من روابط خود را با شرکا ، مشتریان و مشاوران در سراسر جهان پرورش و توسعه خواهم داد. همچنین ، من در ایجاد مشارکت کانال خود ، از جمله با مجتمع ها و ISV ، از اولویت بالایی برخوردار هستم. برای این دستورالعمل ها ، من مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با سفرا و نمایندگان منطقه هستیم. با هم ما PoCs را در بخشهای اصلی راه اندازی خواهیم کرد ، شرکای کانال را قادر می سازیم تا راه حل های ما را توسعه دهند و با مشتریان سازمانی راه حل هایی را تحقق بخشیم.

– به موازات این ، من برای توسعه مهارت های اضافی ، استخدام نامزدهای صحیح ، ساختاردهی مناسب در مورد KPI های مناسب با تیم توسعه تجارت ما همکاری نزدیک دارم.

با توسعه صنعت بلاکچین ، تعداد بازیکنان بزرگی که در توسعه بیشتر آن شرکت می کنند ، در حال گسترش است. هرچه بیشتر و بیشتر نمایندگان تجارت در مقیاس بزرگ راه حل ابتکاری را در مدل های موجود روابط معرفی و استفاده می کنند ، جامعه مدرن شفاف تر و برای تعامل امن تر خواهد شد.

وام یک پلت فرم نرم افزاری بلاکچین منبع باز و کاملاً غیرمتمرکز است که براساس الگوریتم PoA (اثبات توافق) کار می کند. این پلتفرم ظرفیت شبکه حداکثر 1 میلیون تراکنش در ثانیه با زمان پردازش معاملات در 0.1 ثانیه و هزینه های کم را از 0.001 USD برای هر معامله ارائه می دهد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner