مصاحبه اختصاصی با مدیر عامل یک پلت فرم معاملات چند دارایی ، CryptoRocket

تد Foxworth مدیر عامل شرکت مدیرعامل CryptoRocketCryptoRocket ، تد Foxworth سابقه تجارت فارکس را دارد و از نوجوانی شروع به کار کرد. با ظهور بیت کوین و محبوبیت پیرامون آن ، توجه تد به سرعت به معاملات دارایی دیجیتال معطوف شد. تجربیاتی که تد در طول سالها کسب کرده است ، وی را به عنوان کاندیدای ایده آل برای هدایت کارگزار در حال ظهور ECN ، CryptoRocket تبدیل کرده است. https://cdn.coingape.com/wp-content/uploads/2020/03/03192924/2020-03-03-1 -e1583244055186.png

در یک مصاحبه اختصاصی با تد فوکسورث, مدیر عامل CryptoRocket ، یک پلت فرم معاملات چند دارایی ، وی توضیح داد که چگونه بیت کوین به یک نام خانوادگی تبدیل شده است و چگونه نوسانات آن باعث جذب معامله گران ، به ویژه معامله گران پوست سر می شود..

  1. می توانید مختصراً معرفی کنید CryptoRocket چیست و تفاوت شما با سایر کارگزاران خارج از کشور چیست؟?

CryptoRocket یک کارگزار جدید و آنلاین است که تجارت چند دارایی را بر روی طیف وسیعی از ابزارها از طریق معاملات اهرمی در بستر معاملات MT4 ارائه می دهد. ما یک کارگزار واقعی ECN هستیم و از سال 2019 راه اندازی شده ایم. CryptoRocket از طریق پردازش مستقیم استفاده می کند که هرگونه تضاد منافع را از بین می برد که کاربران ما سرعت اجرای سریع و بهترین نرخ را از ارائه دهندگان سطح بالای نقدینگی دریافت می کنند.

ما می خواستیم فضایی را ایجاد کنیم که کاربران ما بتوانند از طریق دارایی های مختلف با اهرم قدرت تجارت کنند. ما معتقد به سادگی هستیم و تجربه کاربر برای ما بسیار مهم است ، از این رو دوست داریم فقط با ارائه یک نوع حساب کارها را ساده انجام دهیم. علاوه بر این ، ما شرایط بکر با اهرم بالا و بدون هیچ گونه هزینه حساب جاری را ارائه می دهیم. ما اغلب کارگزاران آنلاین را می بینیم که معاملات اهرمی را ارائه می دهند اما حق بیمه را ارائه می دهند. ما اعتقاد داریم که امکان دسترسی به تجارت را به افرادی که ممکن است به طور سنتی خارج از بازار باشند ، ارائه می دهیم. 

 ما خرید و فروش مایکرولوت را از 0.01 لات تا 1000 لات ارائه می دهیم ، از کاربران جدیدی که می خواهند آبها و بازرگانان حرفه ای را نیز آزمایش کنند..

علاوه بر تعهد ما برای دسترسی ، کاربران می توانند از حداقل 10.00 دلار شروع به تجارت کنند و ثبت نام رایگان است. یک حساب آزمایشی نیز برای هر کسی که مایل است قبل از واریز سیستم عامل ما را آزمایش کند وجود دارد.

  1. تمام دارایی هایی که یک کاربر می تواند در سیستم عامل شما تجارت کند?

ما معاملات اهرمی را برای طیف وسیعی از دارایی ها ارائه می دهیم اما تمرکز اصلی ما این است که به کاربران خود امکان خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده به ویژه 4 بازار برتر سرمایه گذاری یعنی Bitcoin ، Ethereum ، Ripple و Bitcoin Cash را بدهیم. معامله BTC USD ابزاری بسیار محبوب برای مشتریان ما است ، به ویژه با توجه به اینکه ما 1: 100 اهرم ارزهای رمزنگاری شده را ارائه می دهیم.

ما همچنین معاملات 1: 500 را با 55 جفت فارکس شامل همه رشته های اصلی ، کراس ها و مجموعه ای از مواد عجیب و غریب مانند Forint مجارستان ، Zloty لهستان و پزوی مکزیک ارائه می دهیم..

برای علاقه مندان به بازار سهام ما 64 سهام با حداکثر اهرم 1:20 ارائه می دهیم.

ما انرژی هایی مانند نفت و گاز را ارائه می دهیم که حداکثر اهرم 1: 200 را دارند. ما 11 شاخص داریم از جمله UK100 و AUS200 که همچنین دارای اهرم 1: 200 هستند.

ما همچنین فلزاتی از جمله طلا داریم که اخیراً در پشت اپیدمی ویروس کرونا به بالاترین سطح 7 سال رسیده است.  

ما دلار و کالاها از جمله NGAS ، UKOil و USOil را ارائه می دهیم.

ما کاربران خود را تشویق می کنیم که به طور کامل نحوه تجارت با Leverage را بفهمند و به همین ترتیب ، آنها را به استفاده از حساب آزمایشی برای تهیه یک استراتژی تشویق می کنیم. هنگام ایجاد یک حساب تجاری ، کاربران ما می توانند اهرم مورد نظر خود را انتخاب کنند و می توانند به دلخواه حساب های دلخواه خود را با تنظیمات مختلف اهرم داشته باشند..

  1. با نشستن در سال 2020 ، بزرگترین مانع برای تصویب رمزنگاری چیست؟?

من فکر می کنم اعتماد به نفس مصرف کننده است. ارزهای رمزپایه بی ثبات هستند ، این درست است ، اما نوسانات آنها را به دارایی ایده آل برای تجارت تبدیل می کند. به خصوص پوست اندازی هایی که می خواهند سریع وارد بازار شوند. و بله ، ما اجازه می دهیم اسکالپینگ و پرچین بزنیم.

از نظر اعتماد به نفس ، بیت کوین اخیراً تجدید حیات را نشان داده و در حدود 8600 دلار تثبیت شده است. بیت کوین اکنون یک نام خانوادگی است و بسیاری از سرمایه گذاران اولیه به لطف افزایش قیمت BTC در سال های اخیر ، زمان زیادی را متحمل شده اند.

بسیاری از دارندگان BTC از ترس از دست دادن قیمت صعودی ، تمایلی به واریز به حساب های خود با استفاده از BTC ندارند. برای مقابله با این مسئله ما به یک راه حل سیستم Vault رسیدیم. ما به کاربران خود در نحوه نگهداری وجوه در حسابهایشان آزادی انتخاب می دهیم. برای کسانی که می خواهند از سرمایه گذاری خود محافظت کنند ، می توانند به دلار ، پوند یا یورو سپرده گذاری کنند – اطمینان از قفل شدن مبلغ واریز شده.

آنچه در مورد محصول ما منحصر به فرد است این است که کاربران می توانند وجوه واریز شده را در کیف پول BIT ذخیره کنند. این بدان معنی است که خرک مانند BTC در زمان واقعی نوسان خواهد کرد. ما این کار را برای تأمین HODLers انجام دادیم که می خواستند دسترسی سریع به معاملات بدون خطر از دست رفتن افزایش قیمت BTC را داشته باشند. در واقع ، این به معامله گران یک پرچین پر سود برای سوار شدن به بالاترین سطح و پایین آمدن از پایین ترین سطح است – در حالی که هنوز معامله می کنید ، که نمی توانید در مبادله انجام دهید.

  1. آیا به عنوان یک کارگزار فارکس ، آیا ویروس کرونا شاهد تأثیر متفاوتی بر بازار رمزنگاری و بازار متعارف هستید؟ نظر شما چیست?

شکی نیست که این ویروس بازارها را تحت تأثیر قرار داده است. ما متوجه شده ایم که در کوتاه مدت بسیاری از مشتریان با کاهش اعتماد به نفس در بازارها کوتاه می آیند. با این حال ، وقتی به سرمایه گذاری های طولانی مدت نگاه می کنیم ، زمان خرید است زیرا منتظر بهبود بازارها هستیم.

  1. آیا فکر می کنید سال 2020 اوج جدید ارزهای رمزپایه و بیت کوین را شاهد خواهد بود?

رویدادی عظیم برای بیت کوین در افق وجود دارد.  به اعتقاد من تاریخ تخمینی 12 ماه مه سال 2020 است. نصف شدن یا نصف شدن در راه است. از زمان راه اندازی بیت کوین در سال 2010 ، این سومین رویداد از این نوع است.

هر 210000 بلوک استخراج شده ، پاداش کارگران معدن به نصف کاهش می یابد. آخرین نصف کردن ، جایزه BTC را از 12.5 به 6.25 BTC کاهش می دهد ، بنابراین ممکن است شاهد درگیری برای افرادی باشیم که BTC را خریداری می کنند و موقعیت های خرید را باز می کنند ، زیرا تاریخ نشان داده است که در ماه های پس از تقسیم قبلی ، بازار تمایل به جهش و افزایش ارزش BTC دارد..

  1. برنامه CryptoRocket بعدی چیست?

ما در تلاش هستیم تا بهترین شرایط تجارت در بازار را به مشتریان خود ارائه دهیم.  

ما برنامه جدید وابسته خود را راه اندازی کرده ایم که برای ارجاع افراد به سیستم عامل ما جوایز زیبایی به شرکت های بزرگ ارائه می دهد. به ازای هر لات معامله شده از معامله گر ارجاع شده ، شرکتهای وابسته 5 دلار در هر لات معامله شده دریافت می کنند.  

برای کمک به کمپین های بازاریابی شرکت های وابسته ، ما یک بسته رسانه ای وابسته و دسترسی انحصاری به یک مدیر وابسته برای کمک به شما در طول راه داریم..

به عنوان بخشی از تعهد مداوم ما برای جلب رضایت مشتری ، ما به طور شبانه روزی از تیم حرفه ای اختصاصی خود پشتیبانی مشتری ارائه می دهیم.

سلب مسئولیت محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner