جامعه 3.0: مصاحبه اختصاصی با تیم دراپر توسط آکشی آگواروال ، بنیانگذار Blockchained india

تیم دراپیر سرمایه گذار سرمایه گذاری آمریکایی دولت های سراسر جهان متوجه شده اند که رقابت برای پول ، کارآفرینان و مشاغل جهان است نه مرزهای فیزیکی که در آن زمان وجود داشت. https://cdn.coingape.com/wp-content /uploads/2019/07/22194330/timDraper.png

با Akshay Aggarwal ، یکی از بنیانگذاران ، نقشه راه آینده جامعه را کاوش کنید استودیو Blocumen & Blockchained هند & سرمایه گذار میلیاردر تیم دراپر در مجموعه پادکست های خود “جامعه 3.0” به عنوان “پسر بیت کوین” شناخته می شود. تیم به دلیل سرمایه گذاری های علمی-تخیلی و همچنین بنیانگذار دانشگاه Draper و Draper Associated شناخته شده است. بنابراین در اینجا یک استخراج پادکست برای و همه نکات مهمی است که نمی توان از دست داد. جامعه 3.0 هدف آن است که تحول جامعه کنونی را به جامعه ای درک کند که شادتر ، به طور فزاینده ای غیرمتمرکز است و در تجارت همتا به همتا قرار دارد..

مصاحبه

س: دولت های هر کشور درگیر تعدادی بیمه هستند. چگونه می توان از Blockchain در این بخش استفاده کرد?

تحول در انواع امور بانکی و مالی و بازرگانی ایجاد خواهد شد. دولت در هر کشوری درگیر تعدادی از بیمه ها مانند مراقبت های بهداشتی ، جبران خسارت کارگران ، بیمه کار ، حقوق بازنشستگی و غیره است. خوب ، همیشه افرادی در راه هستند و وقتی مردم مانع راه می شوند ، جای فساد ، اشتباه و بی انصافی وجود دارد. اگر این موارد با استفاده از بیت کوین و بلاکچین در یک قرارداد هوشمند اجرا شود ، می توانیم یک مدل بیمه کامل داشته باشیم که نتیجه آن بیمه کارآمدتر ، موثرتر و عادلانه تری باشد که توسط شخصی قابل فساد نباشد. دولت ها در سراسر جهان درک کرده اند که رقابت برای پول ، کارآفرینان و مشاغل جهان است نه مرزهای فیزیکی آن زمان. بنابراین هرچه کارایی و کارآیی دولت ها بیشتر باشد ، طبیعتاً مردم به سمت استفاده از آنها گرایش پیدا می کنند ، زیرا در این صورت بیشتر حاکمیت دولت مجازی خواهد بود. 

س: بسیاری از کشورها بخشی از این انقلاب عظیم را آغاز کرده اند اما هنوز کشورهایی هستند که از این انقلاب گریزان هستند. نظر شما نسبت به این چیست؟ (آیا آنها انتخاب درستی دارند)

کشورهای پذیرنده این فناوری چشم به راه پیشرفت کشور هستند که یک حرکت مثبت به جلو است اما کشورهایی مانند چین هنوز یک گام به عقب هستند. خوب ، آنها رئیس جمهوری دارند که می خواهد اطمینان حاصل کند که همه چیز تحت کنترل است و بنابراین مردمش را از استفاده از این فناوری که فکر می کنم ضرر خواهد داشت محدود می کند. من فکر می کنم در دراز مدت همه چینی ها می دانند که این مسئله واقعاً برای اقتصاد آنها مهم است و آنها خواهان یک بازار آزاد با ارز غیرمتمرکز هستند. آنها این دنیای آینده را می خواهند که در آن بتوانند آن را اختراع و خلق کنند و با آزمایش چیزهای جدید درآمد کسب کنند. کشوری مانند مالت می خواهد مرکز رمزنگاری های جهان باشد. خوب ، با سوئیس ، آنها با ببر با دم شروع کردند اما بیش از حد تنظیم کردند و بنابراین همه رفتند. اما اکنون می خواهد بازدهی ایجاد کند. 

من فکر می کنم به طور کلی ، مقررات باعث ایجاد فساد می شوند و مقررات زدایی آزادی می کشد. ما باید در برابر سایر اشکال حکمرانی و تفکر باز باشیم. خوب ، این یک زمان هیجان انگیز است و من فکر می کنم ما به سمت جهانی جهانی تر و صلح آمیز تر و دوست داشتنی تر حرکت می کنیم زیرا در واقع این مرزهای جغرافیایی بیش از پیش بی معنی می شوند. این یک فرصت عظیم برای شکل جدیدی از حکمرانی است که باید برای شهروندان خود رقابت کند. آنها شروع به تشخیص اینکه در رقابت برای پول ، کارآفرینان ، شهروندان و مشاغل جهان هستند ، به جای مرزهای فیزیکی و زمینی.

س: نظر شما درمورد لغو منع خدمات بانکی برای شرکتهای ارز رمزپایه توسط دیوان عالی کشور توسط بانکهای مرکزی چیست؟?

فکر می کنم دادگاه عالی هند در تصمیم گیری بسیار خردمندانه عمل کرد. آنها در طولانی مدت به فکر خیر کشور و همچنین خیر دنیا هستند. بیت کوین برای همه بسیار مهم است ، به طوری که این جهان غیرمتمرکز تمام مرزهای خود را باز می کند. انجام کار تجاری ، برقراری ارتباط فرامرزی ، پرداخت حقوق به خارج از مرزها بسیار آسان خواهد بود. این واقعاً یک اقتصاد کاملاً جدید را باز می کند. 

این یکی از بهترین زمانها در جهان است که عامل تغییر باشد ، یک کارآفرین ، یک سرمایه دار خطرناک یا کسی باشید که واقعاً می خواهد جهان را به حرکت در آورد زیرا این فناوری جدید باز ، شفاف و جهانی است و سوابق کاملی را نگهداری می کند و می تواند شروع به دنیا را به مکانی کاملاً خودکار و بسیار ساده تبدیل کنید. اقتصادها بخاطر مرزهای باز و بدون اصطکاک در حال انفجار هستند. این اجازه می دهد تا خلاقیت انسان رشد کند زیرا ماشین آلات می توانند کارهای روزمره را که باید بارها و بارها انجام شوند ، به عهده بگیرند. بسیاری از مردم از این ترس دارند ، اما در واقع باید از آن استقبال کرد. به هر حال ، چه چیزی بهتر از داشتن ماشینی است که تمام کارهایی را که باید تکرار شوند انجام دهد. 

س: شما نقل کردید ، “وقتی قانون اصلاح قانون شهروندی توسط دولت هند اجرا شد که بسیار بحث برانگیز شد ، هند در حال انتخاب یک دین نسبت به مذهب دیگر است ، این باعث می شود من نگران برنامه هایم در مشاغل مختلف باشم.” لطفا متن خود را در پشت توییت به اشتراک بگذارید.

هند با داشتن بسیاری از کارآفرینان و ایده های بزرگ و افراد سخت کوش ، مکانی عالی برای سرمایه گذاری است. اما مهمتر از همه ، اگر قوانینی وجود داشته باشد که گروهی از افراد را به گروه دیگر ترجیح دهد ، بسیاری از تردیدها را ایجاد می کند. کشوری که یک نوع شخص را نسبت به دیگری ، یک دین را نسبت به دیگری ، یک نژاد یا نگاه یا رابطه جنسی را نسبت به دیگری ترجیح می دهد ، از آنجا که تمرکز آنها بیشتر بر این است که یکی بیشتر از دیگری دارای امتیاز باشد ، به یک روش یا روش دیگر شکست می خورد., (بخشی از جامعه نسبت به دیگری دارای امتیاز بیشتری است / بخشی از جامعه که از بقیه “خوش شانس تر” است), که پایدار نیست. علاقه به مجموعه ای از افراد بر گروه دیگر هرگز ترغیب کننده اقتصاد قوی نیست. یک جامعه باز که صادق باشد و سخت کار کند همسایگان خود را دوست دارد ، مهم نیست چه کسی یا چه کسی ، تمایل به ایجاد موفقیت شگفت انگیز دارد. اقتصاد هر جا آزادی ، شفافیت و شفافیت داشته باشد ، رونق می گیرد. بنابراین ، رمز موفقیت ایجاد فضایی است که افراد فقط در ایجاد تأثیر متمرکز باشند. 


سلب مسئولیت محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map