Bybit Review: آیا Bybit Safe & Legit در سال 2021 است

Bybit در سال 2018 تاسیس و در جزایر ویرجین انگلیس ثبت شده است ، یک سیستم عامل معاملات آتی ارزهای رمزنگاری شده است.

در واقع معاملات آتی همیشگی تنها محصول آنها است!

در حالی که Bybit امکان مبادله بین چهار ارز را که در سیستم عامل خود پشتیبانی می کنند فراهم می کند ، اما به کاربران خود اجازه نمی دهند ارزهای رمزپایه ای را با روش های پرداخت فیات خریداری کنند..

این تمرکز محدود بر معاملات آتی همیشگی سوپاپ برای Bybit خوب عمل می کند و آنها در سال گذشته شاهد افزایش مداوم حجم معاملات خود بوده اند. رقبای اصلی Bybit سایر سیستم عامل های مشتق رمزنگاری مانند FTX و Bitmex هستند.

بای بایت

 • هیچ KYC ثبت نام را نسیم نمی کند ، شروع تجارت در Bybit بسیار آسان است.
 • برخلاف برخی دیگر از مبادلات ارزهای رمزنگاری شده ، Bybit دارای یک برنامه تلفن همراه است که در صورت دور بودن از کامپیوتر ، تجارت آن را آسان می کند.
 • Bybit یکی از معدود مبادلاتی است که معاملات آتی معامله برای سکه هایی مانند XRP و EOS را ارائه می دهد.
 • در Bybit امکان تجارت با اهرم بسیار بالا ، به ویژه در مورد محصولات بیت کوین وجود دارد.
 • هزینه های معاملاتی پایین ، از جمله تخفیف برای سازنده بازار.
 • صندوق بیمه Bybit تضمین می کند که ضررها در کل اکوسیستم Bybit نباید اجتماعی شوند.
 • انواع مختلف سفارش ، Bybit را برای معامله گران و سرمایه گذاران پیشرفته مناسب می کند.

بای بایت

 • فقط تجارت چهار سکه در Bybit امکان پذیر است و صرافی قصد ندارد بیشتر از این حمایت کند.
 • Bybit برای شهروندان ایالات متحده مسدود شده است.
 • تأیید اینکه آمار حجم Bybit در واقع دقیق است دشوار است بنابراین نمی توان به طور قطع دانست که چه مقدار تجارت در سیستم عامل واقعاً انجام می شود.
 • Bybit از خرید ارزهای رمزنگاری شده فیات پشتیبانی نمی کند.

شرکت Bybit

اگرچه Bybit در جزایر ویرجین انگلیس ثبت شده است اما دفتر مرکزی آنها در سنگاپور است. آنها همچنین در هنگ کنگ و تایوان دفاتر دارند.

در حالی که مشتریان آنها در درجه اول آسیایی هستند ، Bybit همچنین به بازار ارزهای رمزنگاری اروپا نیز دسترسی پیدا می کند. مدیر عامل Bybit بن ژو است و این شرکت کاربران خود را تشویق می کند تا با او تماس بگیرند در توییتر.

خرید و فروش در Bybit آسان است زیرا آنها دارای یک رابط کاربری عالی عالی و همچنین یک دیدگاه تجاری جامع هستند. ثبت نام ساده است و فقط چند دقیقه طول می کشد. برای شروع این بررسی به یکی از س questionsالاتی که بیشتر در مورد Bybit پرسیده شده است خواهیم پرداخت…

آیا Bybit Legit است?

از آنجا که بسیاری از معامله گران ارزهای رمزپایه هرگز نام Bybit را نشنیده اند ، طبیعی است که بپرسید بی بایت بی خطر است?

پاسخ مثبت است ، بایت بسیار قانونی است. آنها هرگز هک نشده اند و Bybit برای اطمینان از امنیت بهینه تجارت در سیستم عامل خود ، اقدامات احتیاطی زیادی انجام می دهد.

به عنوان مثال ، آنها سیاستی دارند که طبق آن ارز رمزنگاری شده فقط سه بار در روز قابل برداشت است. این از دسترسی هکر به یک حساب کاربری و تخلیه فوری آن جلوگیری می کند. فقط با چند بار برداشت در روز اجازه می دهد تا شخصی که دارای حساب کاربری خطرناک است آن را قفل کند تا هیچ برداشتی انجام نشود. Bitmex یک ویژگی مشابه دارد ، با این حال ، آنها فقط یک بار در روز اجازه برداشت می دهند.

Bybit همچنین در نحوه ذخیره ارز رمزنگاری شده خود بسیار دقیق است. به عنوان مثال ، هنگامی که کاربران وجوه خود را به Bybit واریز می کنند ، رمزنگاری مستقیماً به کیف پول سردخانه ارسال می شود. مزیت کیف پول سردخانه این است که هک کردن آن به طور تصاعدی از یک مشکل بیشتر است "کیف پول گرم." بیشتر اوقات که وجوه از صرافی به سرقت می رود ، از صندوق دزدیده می شود کیف پول داغ صرافی.

آیا شهروندان ایالات متحده می توانند از Bybit استفاده کنند?

متأسفانه شهروندان آمریکایی نمی توانند از Bybit استفاده کنند. این به دلیل عدم وضوح نظارتی در ایالات متحده و ترس از شکایت توسط یکی از تنظیم کننده های نظارتی آمریکا مانند SEC است.

ممنوعیت آمریکایی ها توسط ممنوعیت جغرافیایی آدرس IP اعمال می شود. یعنی هر آدرس IP آمریکایی به طور خودکار از استفاده از مبادله جلوگیری می کند. برخی از کاربران مبتکر متوجه شده اند که می توان با استفاده از VPN این ممنوعیت را دور زد. در حالی که این امکان وجود دارد اما خطرناک است.

اگر Bybit کشف کند که یک حساب آمریکایی است و از طریق VPN به صرافی دسترسی دارد ، ممکن است حساب را مسدود کند و معامله گر نتواند وجوه خود را بازیابی کند.

پشتیبانی بین المللی

Bybit به پایگاه بین المللی کاربران خود افتخار می کند و در حال حاضر آنها بیش از 100000 کاربر را در سیستم عامل خود ثبت کرده اند. برای پاسخگویی به این جمعیت بین المللی ، بایت به زبانهای زیر قابل دسترسی است: انگلیسی ، چینی ، چینی سنتی ، کره ای و ژاپنی.

از آنجا که مقر اصلی Bybit در آسیا است ، منطقی است که مشتریان آنها عمدتا آسیایی هستند. متأسفانه ، تنها آمریکایی ها نیستند که نمی توانند به Bybit دسترسی پیدا کنند.

KYC در بایت و کشورهایی که از استفاده از صرافی منع شده اند

Bybit خط مشی KYC ندارد ، آنها با بررسی آدرس IP کاربران خود ممنوعیت جغرافیایی خود را اعمال می کنند. علاوه بر آمریکایی ها ، چندین کشور دیگر نیز وجود دارند که از استفاده از Bybit جلوگیری می کنند.

شهروندان کبک (کانادا) ، سنگاپور ، کوبا ، کریمه ، سواستوپل ، ایران ، سوریه ، کره شمالی و سودان نمی توانند از صرافی استفاده کنند.

چه خدماتی بایت ارائه می دهد?

همانطور که گفته شد ، بایت با سایر صرافی های رمزنگاری متفاوت است از این جهت که تنها محصول آنها است معاملات آتی همیشگی.

یک محصول آتی سنتی تاریخ انقضا دارد. در آن تاریخ قرارداد بسته شده و هرگونه تفاوت در قیمت پرداخت می شود. با این حال ، یک محصول آتی سواپ دائمی تاریخ انقضا ندارد تا یک تاجر بتواند آن را تا زمانی که می خواهند نگه دارد.

در حال حاضر Bybit یک محصول معاملات آتی همیشگی را با چهار سکه مختلف Bitcoin: EOS ، Ether و Ripple XRP ارائه می دهد. اگرچه تعداد گزینه های معاملاتی بسیار محدود است ، یافتن این محصولات تجاری بسیار دشوار است و بسیاری از سیستم عامل های تجاری دیگر آنها را ندارند.

بازرگانی مارجین

یکی دیگر از ویژگی های جالب Bybit معاملات اهرمی آنهاست. Bybit معاملات با اهرم بالا و حداکثر 100 برابر اهرم در معاملات آتی همیشگی بیت کوین را ارائه می دهد.

با این میزان اهرم تنها 1 دلار پایین ، یک معامله گر را در معرض 100 دلار بی ثباتی بیت کوین قرار می دهد. این یک روش آسان برای به دست آوردن سریع پول است ، و حتی یک راه آسان تر برای از دست دادن سریع پول. حتی کوچکترین تغییر در قیمت نیز می تواند موقعیت معامله گر را در صورت استفاده از اهرم 100 برابر از بین ببرد.

با این وجود برای یک تاجر باتجربه ، ممکن است اهرم های زیادی همان چیزی باشد که آنها به دنبال آن هستند. اطلاعات بیشتر در مورد معاملات حاشیه در Bybit می باشد در اینجا موجود است.

محدودیت های تجارت مارجین

اگرچه Bybit معاملات بسیار بالایی را ارائه می دهد اما محدودیت هایی وجود دارد. به عنوان مثال ، تنها معامله اهرم 100 برابر موجود برای آینده مبادله همیشگی بیت کوین است و حداکثر معاملات آن 150 BTC است. حداکثر میزان اهرمی که می تواند برای Ethereum استفاده شود 50 برابر است و تجارت دارای محدودیت 3000 ETH است.

همان حد اهرم 50 برابر نیز اعمال می شود معاملات Ripple XRP و EOS را انجام می دهد. احتمالاً این حد وجود دارد زیرا Bybit معتقد است که این آلتکوین ها بیش از بیت کوین بی ثبات هستند و اهرم های بیش از حد به راحتی خطرناک هستند.

خرید با فیات در بایت

در حال حاضر Bybit هیچ نوع سپرده فیات را قبول نمی کند. بدون کارت نقدی ، انتقال بانکی یا انتقال بانکی. برخی از افراد نحوه خرید در Bybit را پرسیده اند اما این امکان پذیر نیست. تنها راه تجارت در Bybit ارسال ارز رمزنگاری شده به سیستم عامل معاملات است.

به همین دلیل بهترین راه تجارت در Bybit این است که رمزنگاری را در صرافی مانند Coinbase یا Kraken بدست آورید و سپس آن را به صرافی Bybit ارسال کنید..

یک نکته خوب در مورد Bybit این است که آنها سپرده ها را به تمام ارزهایی که تجارت می کنند ، BTC ، ETH ، XRP و EOS می پذیرند. این متفاوت از Bitmex است که فقط سپرده های BTC را می پذیرد حتی اگر آنها چندین ارز مختلف را در سیستم عامل خود معامله کنند.

چرا Bybit Special است?

Bybit قطعاً ارز مبادله رمز ارز شما نیست و چندین ویژگی وجود دارد که آنها را از سایر سیستم عامل ها متمایز می کند. اولین ویژگی از این ویژگی ها مربوط به نحوه انجام معاملات است.

موتور تطبیق Bybit

موتور منطبق یکی از مواردی است که بیشتر معامله گران تا زمان شروع به کار اشتباه فکر نمی کنند. خوشبختانه احتمال خراب شدن موتور Bybit بسیار کم است. سیستم تجارت Bybit به گونه ای طراحی شده است که بالغ بر 100000 تراکنش در ثانیه را انجام می دهد که برای کنترل بیشترین ترافیک نیز کافی است. Bybit همچنین ادعا می کند که معاملات طی 10 میکرو ثانیه انجام می شود تا از لغزش جلوگیری کند.

این فناوری برتر منجر به به روزرسانی عالی می شود و Bybit ادعا می کند که در دسترس بودن مبادله آنها در حال حاضر 99.99٪ است. اگر مشکلی پیش بیاید یا موتور منطبق با آن به طور نامناسبی معامله ای را انجام دهد ، Bybit قول می دهد هزینه هر خطایی را متحمل شود.

برنامه های وابسته

Bybit دارد یک برنامه وابسته تا کاربران خود را به استخدام دوستان و خانواده در این سیستم عامل ترغیب کنند. هنگامی که یک معامله گر شخص دیگری را در سیستم عامل جذب می کند ، حداکثر 30 درصد از سود تجارت آن شخص را دریافت می کند.

حتی یک برنامه زیرمجموعه وجود دارد به این ترتیب که وقتی کسی در یک دوست ثبت نام می کند ، و آن دوست در شخص دیگری ثبت نام می کند ، تاجر اصلی 10٪ از هزینه تجارت را از طریق معرفی دوست دریافت می کند.

Bybit به دنبال سهولت در جذب افراد و همچنین قول 60 دلار پاداش به کاربران جدید است ، مشروط بر اینکه شرایط خاصی داشته باشند. در این حالت ، برای دریافت جایزه کاربر جدید باید حداقل 6 ETH یا 0.2 BTC را به حساب خود واریز کند. Bybit همچنین تعدادی پاداش کوچکتر دیگر را نیز ارائه می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد برنامه جایزه آنها است در اینجا موجود است.

تا به امروز Bybit بیش از 200 BTC پاداش کمیسیون پرداخت کرده است که نشان می دهد برنامه وابسته آنها فقط برای نمایش نیست ، بلکه قسمت مهمی از استراتژی استخدام Bybit است.

مسابقات بازرگانی

یکی دیگر از ویژگی های جالب توجه که بای بایت را از سایر مبادلات متمایز می کند ، رقابت هایی است که برگزار می کنند. Bybit به طور منظم مسابقات تجاری را برگزار می کند. کاربران می توانند به این مسابقات بپیوندند و تنها کاری که برای واجد شرایط شدن باید انجام دهند این است که حداقل موجودی حساب ، معمولاً 0.05 BTC را در اختیار داشته باشند..

این مسابقات رویدادهای تیمی با یک رهبر مشخص است. اگر تیمی برنده شود ، رهبر تیم معمولاً 30٪ از جایزه را دریافت می کند و بقیه بردها به طور مساوی بین افراد دیگر تیم تقسیم می شود. بسته به قوانین مسابقه و تعداد افرادی که در آن شرکت می کنند ، جایزه ممکن است به 100 بیت کوین برسد.

Bybit به طور مرتب میزبان این مسابقات است و این یک روش سرگرم کننده برای کاربران است که با تجارت خوب می توانند مقداری بیت کوین را به دست آورند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، می توانید به صفحات اعلامیه برخی از مسابقات قبلی ، از جمله مراجعه کنید مسابقه نزاع BTC و رقابت بازرگانی ژاپن.

معاملات در بایت

اولین چیزی که باید هنگام معامله Bybit بررسی کنید این است که این بورس چه میزان نقدینگی دارد. طبق معیارهای خود آنها در حال حاضر حدود 500،000،000 دلار از حجم معاملات روزانه را پاکسازی می کنند. با این حال دانستن اینکه این عدد دقیق است بسیار دشوار است. این حجم از معاملات به معنای محبوبیت بیشتر آنها از Binance است که به طور کلی بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان محسوب می شود.

CoinMarketCap علاوه بر ادعای چنین حجم بالایی گزارش نمی دهد روی حجم Bybit که کمی مشکوک است. CMC برای اکثر مبادلات عمده ارقام حجمی دارد و ذکر نشدن در آن عجیب است.

تمام آنچه گفته شد ، چه بایت 500000،000 دلار در روز پاکسازی کند و چه 50،000،000 دلار در روز ، احتمالاً تفاوت کمی با متوسط ​​تاجر خرده فروش که این بررسی Bybit را می خواند ، دارد. وقتی معاملات چند صد دلاری همزمان را انجام دهید ، نقدینگی به ندرت مشکلی ایجاد می کند. تعیین نقدینگی دقیق فقط هنگامی شروع می شود که اندازه تجارت قابل توجه شود.

هزینه های معاملاتی در بایت

Bybit یک جدول هزینه معاملات کاملاً منحصر به فرد دارد. متقاضی بازار 0.075٪ هزینه تجارت را پرداخت می کند در حالی که بازار ساز تخفیف 0.025٪ تجارت را دریافت می کند.

این نوع طرح هزینه های معاملاتی مردم را ترغیب می کند به جای اینکه دکمه خرید یا فروش بازار را خراب کنند ، معاملات محدود را تعیین کنند. این یک برنامه کارمزد معاملاتی است که اغلب در بورس های مشتقات مشاهده می شود. صرافی های رمزنگاری به رمزنگاری به ندرت از این نوع برنامه هزینه معاملات استفاده می کنند.

از نظر هزینه Bybit برای برداشت ، صرافی از نظر فنی هیچ گونه هزینه ای ندارد. چی آنها دارند هست یک "حق الزحمه." یعنی هزینه ای که برای پرداخت هزینه معامله در شبکه طراحی شده است. هزینه استخراج به شرح زیر است: 0.0005 برای BTC ، 0.01 برای ETH ، 0.25 برای Ripple XRP ، 0.1 برای EOS و 5 برای USDT.

طبیعتاً این هزینه های استخراج از متوسط ​​هزینه معامله برای سکه های مربوطه بالاتر است و بایت با خوشحالی تفاوت را جیب می زند.

صندوق بیمه Bybit

صندوق بیمه برای پوشش ضرر در صورت بسته شدن موقعیت ، طراحی شده است, "بدتر از قیمت ورشکسته." در عمل معنای آن این است که اگر معامله ای قبل از پایان تجارت زیر صفر پیش رود ، صندوق بیمه این خسارت را پوشش می دهد.

برخی از صرافی ها به جای صندوق بیمه از طرح زیان اجتماعی استفاده می کنند. این طرحی است که به موجب آن ضرر حاصل از معاملات از سود همه بازرگانان بورس گرفته می شود. ضررهای اجتماعی ، به دلایلی ، کاملاً غیرمردمی است ، بنابراین چیز خوبی است که Bybit صندوق بیمه دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد صندوق بیمه Bybit در دسترس است در وب سایت آنها.

عبور از حاشیه

Cross margin به Bybit اجازه می دهد تا از تعادل یک تاجر در کیف پول خود استفاده کند تا از تصفیه آن جلوگیری کند. این یک ابزار مفید است زیرا در برخی شرایط می تواند تفاوت در تصفیه یا عدم تصفیه آن باشد. اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد دقیق حاشیه در اینجا یافت می شود.

انواع سفارش

همانطور که باید هر مبادله مشتقه حرفه ای انجام شود ، Bybit انواع متنوعی از انواع مختلف سفارش را دارد. طبیعتاً آنها یک سفارش محدود و یک دستور توقف ضرر دارند اما فراتر از آن ، آنها چند نوع سفارش پیچیده تر دارند.

به عنوان مثال یک سفارش فقط پس از سفارش فقط در صورتی وارد کتاب سفارش می شود که معامله گر تخفیف دریافت کند. اگر این سفارش از کتاب سفارش بگذرد و (به ازای پرداخت هزینه) به عنوان یک سفارش در بازار معامله کند ، ارسال نمی شود.

سفارش بسته شدن ماشه به گونه ای طراحی شده است که مهم نیست چه اتفاقی بیفتد ، حتی اگر حاشیه کافی برای تجارت نباشد. این کار را با لغو سایر معاملات موجود در کتاب ها ، آزاد کردن حاشیه اضافی برای این تجارت مهم انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد این نوع سفارشات و همچنین سایر اطلاعات در دسترس است در وب سایت Bybit.

برنامه موبایل

Bybit اخیراً یک محصول کاملاً جدید منتشر کرده است برنامه موبایل هم برای اندروید و هم برای اپل. این برنامه به طور خاص برای ارائه تقریباً به همان تعداد ویژگی های پلت فرم معمولی Bybit طراحی شده است.

از طریق این برنامه خرید و فروش هر یک از چهار محصول آتی رمزنگاری شده توسط Bybit امکان پذیر است و همچنین مبادله بین چهار ارز دیگر. همه ابزارهای معاملاتی استاندارد نیز دقیقاً مانند سیستم عامل روی برنامه وجود دارد ، از جمله ضرر توقف و سود از ورود.

شاید دو ویژگی راحت این برنامه به شرح زیر باشد. یکی توانایی دریافت اعلان های قیمت است که به راحتی می توانید از آخرین قیمت ها مطلع شوید. مورد دیگر پشتیبانی فوری مشتری از طریق برنامه است. Bybit مفتخر است اعلام کند که آنها اکنون به زبان های زیر پشتیبانی مشتری دارند: انگلیسی ، چینی (ماندارین و کانتونی) ، ژاپنی ، کره ای و روسی.

در حالی که برنامه های جدید تمایل به باگی دارند و همیشه طبق وعده ها عمل نمی کنند ، اما تاکنون بررسی های برنامه Bybit انجام شده است خوب هستند و معامله گران قطعاً آن را مفید می دانند.

پشتیبانی مشتری

علاوه بر برنامه تلفن همراه ، پشتیبانی مشتری از Bybit از طریق آدرس ایمیل آنها نیز امکان پذیر است: [ایمیل محافظت شده] یا با تماس با تیم پشتیبانی مشتری 24/7.

قبل از تماس با تیم ، ممکن است بررسی موارد زیر مفید باشد صفحه پشتیبانی بایت. در اینجا ده ها مقاله در مورد طیف گسترده ای از موضوعات مختلف وجود دارد ، به طوری که هر سوالی دارید ممکن است در اینجا در اینجا پاسخ داده شود.

سرانجام ، یک گروه گفتگوی تجاری برای Bybit وجود دارد در تلگرام. احتمالاً این بیشتر یک چت گروهی غیررسمی است و در واقع برای اهداف پشتیبانی طراحی نشده است ، با این حال ، سایر معامله گران می توانند مشکلات آسان را حل کنند.

امروز در Bybit تجارت خود را آغاز کنید

ما تصمیم گرفتیم این بررسی Bybit را بخاطر افزایش علاقه بازرگانان به مشتقات رمزنگاری بنویسیم. با صرافی هایی مانند Coinbase و Kraken که خدمات تبادل رمزنگاری به رمزنگاری بسیار خوبی ارائه می دهند ، خرید و فروش محصولات آتی ، به ویژه معاملات آتی دائمی به عهده مبادلاتی مانند Bybit.com است..

اگرچه Bybit مانند Coinbase چندان نام خانوادگی ندارد ، اما آنها هرگز هک نشده اند و سابقه ایمنی بسیار خوبی دارند. آنها همچنین یک کتاب سفارش نسبتاً عمیق دارند که می تواند نقدینگی زیادی را برای همه به جز بزرگترین سرمایه گذاران خرده فروشی فراهم کند.

شاید بهترین ویژگی Bybit این باشد که آنها به جای اینکه فقط محصولات آتی BTC / ETH را ارائه دهند ، معاملات آینده XRP و EOS را نیز ایجاد کرده اند. برای هر کسی که به دنبال معاملات آتی با این سکه ها است ، بایت یک گزینه عالی است. صندوق بیمه و موتور تطبیق عالی Bybit با انواع سفارشات متعدد ، قطعاً یک بستر تجاری مناسب برای کار با این است که آیا شما تازه وارد تجارت هستید یا سالها تجربه دارید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner