پیش بینی و تحلیل قیمت Tron (TRX) در اکتبر 2020

پیش بینی قیمت ترون

در طول سالها ، Tron نام خود را به عنوان یک شرکت بلاکچین با عدم تمرکز در اینترنت به عنوان هدف اصلی خود معرفی کرده است. این شرکت با فراهم آوردن فضای مناسب برای توسعه دهندگان برای ساخت و استقرار قراردادهای هوشمند و همچنین برنامه های غیرمتمرکز (DApps) این کار را انجام می دهد..

واحد پول محلی Tron – TRX سهم نسبتاً خوبی از روزهای خوب خود را در بازار ارزهای رمزپایه داشته است اما در حال حاضر جایگاه شانزدهم را به خود اختصاص داده است. این بدان معنا نیست که اگرچه هنوز نمی تواند معجزه کند. اکوسیستم به سرعت در حال رشد است و در این مقاله ، ما پیش بینی قیمت ترون را برای اکتبر 2020 بررسی خواهیم کرد.

بررسی اجمالی Tron (TRX)

Tron در سال 2018 در بلاکچین Ethereum قبل از مهاجرت به بلاکچین شخصی خود در سال 2019 تاسیس شد. از آن زمان به بعد ، بلاکچین موفقیت چشمگیری را با DApps و قراردادهای هوشمند به ثبت رسانده است. در حال حاضر بیش از 700 DApps دارد و در ابتدای ماه آگوست ، نزدیک به یک میلیارد قرارداد هوشمند بسته شده است.

در حال حاضر TRX دارای سقف بازار 1،806،113،768 دلار و عرضه در بازار 71،659،657،369 از مجموع بیش از 100 میلیارد دلار است. قیمت فعلی

0.025204 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 1،212،700،461 دلار.

پیش بینی قیمت Tron (TRX): تجزیه و تحلیل

حتی اگر TRX بیشتر سال را با کلیدهای کم مصرف سپری کند ، در 3 سپتامبر توانست به بالاترین قیمت 0.042 دلار برسد. این مدت زیادی دوام نیاورد ، زیرا ارز رمزنگاری شده بلافاصله حرکت نزولی را آغاز کرد تا به آرامی به قیمت فعلی 0.0258 دلار برسد. اگرچه ماه سپتامبر دوستانه به نظر نمی رسد ، اما برای TRX خیلی بد نبود ، زیرا قیمت آن هنوز در سطح بالاتری از بیشتر سال قرار دارد.

قیمت نسبت به سالهای گذشته که نوسانات وحشی را بالا و پایین می کرد کاملاً ثابت بود. این می تواند بلوغ فزاینده ای برای سکه را نشان دهد ، زیرا کاربران بیشتری برای استفاده های واقعی به آن نقل مکان کرده اند. مدیر عامل ترون ، جاستین سان ، عزم خود را برای تبدیل آن به ارز برتر رمزنگاری در آینده اعلام کرده است. این احتمالاً با بازیابی جایگاه سکه در میان ده برتر آغاز می شود.

تحولات

چند روز پیش ، ترون با پلت فرم بازداشت نهادی – BitGo همکاری کرد. طبق اعلامیه شرکت ، این مشارکت امکان راه اندازی Wrapped Ethereum و Wrapped Bitcoin در Tron Blockchain را فراهم می کند. این به کاربران Tron امکان دسترسی به نشانه های DeFi ، از جمله Bitcoin بیت کوین و Ethereum را می دهد.

personal-financial.com

BitGo Ethereum و Bitcoin مورد نیاز برای ضبط این توکن های DeFi را در اختیار دارد و کاربران Tron می توانند سهام Ethereum و Bitcoin خود را با BitGo به دلخواه خود توکن کنند. مطمئناً این امر باعث افزایش استفاده از TRX در بلاکچین می شود زیرا افراد بیشتری به Tron می روند تا در آینده به این نشانه های DeFi دسترسی پیدا کنند. این می تواند یک روش خوب برای تقویت تصویب TRX و منجر به رشد کلی اکوسیستم Tron باشد.

پیش بینی قیمت Tron (TRX): نظرات بازار برای اکتبر 2020

اطلاعات فوق الگوی قیمت اخیر TRX را خلاصه می کند. با این حال ، اطلاعات بیشتری لازم است تا اطمینان حاصل شود که سرمایه گذاران دید کاملی از بازار دارند. بنابراین ، ما نظرات برخی از وب سایت های عمده پیش بینی و تجزیه و تحلیل قیمت را برای شما جمع آوری کرده ایم تا تصویر واضح تری از TRX برای ماه اکتبر بدست آورید.

WalletInvestor

WalletInvestor قاطعانه اظهار می دارد که TRX یک سرمایه گذاری طولانی مدت بد است. پیش بینی می کند که ماه را کمی بالاتر از اکنون و با 0.0266 دلار باز کند. قیمت بسته شده پیش بینی شده در 0.02073 دلار بسیار پایین تر است. در زیر سطح پشتیبانی و مقاومت که توسط وب سایت محاسبه شده است.

  • سطح مقاومت (R3): 0.0275 ؛
  • سطح مقاومت (R2): 0.0270؛
  • سطح مقاومت (R1): 0.0267؛
  • نقطه محوری: 0.0262؛
  • سطح پشتیبانی (S1): 0.0259؛
  • سطح پشتیبانی (S2): 0.0254؛
  • سطح پشتیبانی (S3): 0.0251.

Cryptoground

Cryptoground پیش بینی می کند که قیمت TRX طی یک ماه آینده 51.29٪ کاهش یابد. این قیمت تا پایان ماه اکتبر 0.00164 دلار خواهد بود. آنها توصیه می کنند حداقل 5 سال سرمایه گذاری کنید تا از TRX سود ببرید.

رتبه بندی رمزنگاری

رتبه بندی رمزنگاری پیش بینی می کند که TRX با 24.89٪ افزایش به قیمت 0.032729 دلار برسد. این کاملاً با پیش بینی Cryptoground در تضاد است.

سرمایه دولت

سرمایه دولت پیش بینی می کند که TRX ماه اکتبر را با 0.0248 دلار افتتاح کند. انتظار نمی رود که سود قابل توجهی را ثبت کند و ماه را با 0.0252 دلار ببندد. بالاترین قیمت ممکن ارز رمزنگاری شده در طول ماه 0.02898 دلار خواهد بود.

ترون (TRX) پیش بینی قیمت: حکم

در مورد آینده TRX در کوتاه مدت و بلند مدت دیدگاه های بسیار واگرایی وجود دارد. اگر می خواهید برای ماه آینده روی آن سرمایه گذاری کنید ، شاید لازم باشد بیشتر تحقیق کنید تا بتوانید اطلاعات ارائه شده در اینجا را ایجاد کنید. این پیش بینی ها بر اساس برخی الگوریتم ها است که پیش بینی کنندگان به آنها اعتماد می کنند ، اما در نهایت ، شما تصمیم می گیرید که ریسک کنید یا دور بمانید.

تصویر شاخص: QuoteInspector.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner