پیش بینی و تحلیل قیمت Ripple (XRP) در اکتبر 2020

پیش بینی قیمت xrp

XRP یکی از برترین ارزهای رمزپایه در رتبه بندی بازار رمزنگاری است. اما مدتی است که کار خوبی انجام نداده است. به همین دلیل ، Tether (USDT) موفق به جایگزینی آن به عنوان سومین ارز رمزنگاری شده بزرگ شده است و این ممکن است به زودی تغییر نکند. با این حال ، امید برای XRP از بین نرفته است ، زیرا استفاده هایی داشته است که طرفدارانش معتقدند روزی باعث رشد آن می شود.

ارز رمزپایه در درجه اول در شبکه پرداخت Ripple استفاده می شود, RippleNet, برای تأمین نقدینگی برای پرداخت های مرزی. Ripple به خود می بالد که صدها موسسه مالی را به عنوان مشتری خود در اختیار دارد. اگرچه این مشتری بزرگ تاکنون هیچ تاثیری بر قیمت XRP نشان نداده است ، اما ممکن است در آینده رخ دهد. در این مقاله ، ما به پیش بینی و تجزیه و تحلیل قیمت XRP خواهیم پرداخت تا به شما کمک کند در ماه اکتبر بهترین تصمیمات را برای سرمایه گذاری خود بگیرید.

بررسی اجمالی Ripple (XRP)

XRP جدا از اینکه منبع نقدینگی ریپل است ، توسط خود ریپل صادر می شود. این رسماً به عنوان XRP در سال 2012 راه اندازی شد و یکی از معدود ارزهای رمزپایه ای است که روی بلاکچین ساخته نشده است بلکه یک دفتر توزیع شده است. این امر منجر به بحث و جدال در مورد سکه بودن XRP یا یک ابزار سودمند شده است و پرونده هنوز در دادگاه است.

امروز ، ارزش XRP معادل 11،548،562،345 دلار و عرضه در بازار 45،162،407،484 XRP است. در مجموع 100 میلیارد XRP وجود دارد که از قبل استخراج می شوند ، بنابراین نیازی به استخراج ندارند. ارز رمزنگاری شده به ارزش 2،190،167،211 دلار در 24 ساعت گذشته معامله شده است و قیمت آن 0.255712 دلار است.

پیش بینی قیمت Ripple (XRP): تجزیه و تحلیل

ریپل اخیراً خیلی پرماجرا نبوده است. در ابتدای ماه سپتامبر ، قیمت آن از 0.2977 دلار کاهش یافت و در 24 سپتامبر به پایین تر از 0.023 دلار رسید. با این حال ، کمی بهبود یافت و به قیمت فعلی 0.25 دلار رسید. این قیمت هنوز از قیمت بالای 0.33 دلار در سال که در 14 فوریه به دست آمد فاصله دارد.

پیش بینی قیمت موج دار

علی رغم این واقعیت که Q3 معمولاً به خوبی سایر بخشهای XRP نیست ، با کسب بیش از 33٪ توانسته است عملکرد بهتری در بیت کوین داشته باشد. اینکه Q4 چه چیزی را برای شما حفظ می کند قطعی نیست ارز رمزنگاری شده بازار ، اما از نظر تاریخی برای رمزنگاری بهتر از Q3 بوده است. آیا XRP بهتر عمل خواهد کرد؟ باید دید.

تحولات

یک سرمایه گذار اولیه در XRP ، Crypto BitLord ، این کار را انجام داده است فاش شد چگونه او ارزش XRP را دید حتی وقتی همه آن را کلاهبرداری می نامیدند. BitLord XRP را با قیمت 0.008 دلار خریداری کرد که در مقایسه با قیمت فعلی ، بازگشت سرمایه زیادی را نشان می دهد. همانطور که در آن زمان XRP به بالاترین قیمت خود رسیده بود ، 50،000٪ افزایش یافته بود. به گفته وی ، کلاهبرداری در هر صنعتی وجود دارد ، اما این توانایی را دارد که بدانید چه کاری باید انجام دهید.

“اما مسئله این است که بعضی اوقات شما با این چیزها تجارت می کنید. اگر می خواهید از طریق تجارت این چیزها امرار معاش کنید ، این چنین است. به بورس نگاه کنید ، کلاهبرداری در آنجا وجود دارد. مسئله این است که شما باید بدانید که چگونه این کار را انجام دهید. این رمزنگاری است ، بسیاری از چیزها کلاهبرداری است. برخی معتقدند که XRP کلاهبرداری است. ”.

همچنین ، در مورد تحولات اخیر ، بنیاد XRP Ledger (XRPLF) تازه تأسیس شده است تکذیب کرد ادعاهایی مبنی بر اینکه Ripple در شرف کنار گذاشتن XRP است. سخنگوی بنیاد ، بهارات چاری ، که با فوربس گفتگو کرد ، Ripple همچنان به حمایت از توسعه XRP Ledger متعهد است. شایعاتی در جامعه XRP به وجود آمده بود که Ripple توسعه XRP Ledger را به بنیاد تازه تاسیس واگذار می کند ، تحولی که چندان مورد پسند جامعه نبود.

چاری اظهار داشت: “XRPLF Ripple را به عنوان توسعه دهنده اصلی در هر دو جنبه فنی و تجاری XRPL در نقش مداوم خود می بیند.”.

پیش بینی قیمت XRP: نظر بازار برای اکتبر 2020

در زیر نظرات پیش بینی کنندگان برتر بازار رمزنگاری در مورد ماه اکتبر برای XRP آورده شده است. این باید به شما کمک کند تا بهترین تصمیمات را بگیرید.

پیش بینی طولانی

Longforcast شرط می بندد که XRP ماه اکتبر را با قیمت فعلی 0.24 دلار افتتاح می کند و پس از محدوده 0.21 تا 0.27 دلار کمی در 0.25 دلار بسته می شود.

حیوانات تجاری

حیوانات تجاری با پیش بینی قیمت XRP کمی صعودی است. آنها پیش بینی کرده اند که XRP ماه اکتبر را با قیمت 0.3020864 دلار افتتاح می کند و در 0.3012653 دلار بسته می شود ، با حداکثر و حداقل قیمت به ترتیب 0.3765816 و 0.2560755 دلار.

سرمایه دولت

سرمایه دولت همچنین برای XRP در ماه اکتبر کاملا صعودی است ، اگرچه اعتراف می کند ارز رمزنگاری شده عملکرد خوبی نداشته است. قیمت افتتاحیه 0.259 دلار است ، در حالی که قیمت پایانی ماه 0.246 دلار است که تقریباً به قیمت فعلی بازمی گردد. در زیر پیش بینی قیمت برای 2 هفته آینده آورده شده است:

پیش بینی قیمت XRP: حکم

بر اساس پیش بینی قیمت XRP در ماه اکتبر ، به نظر می رسد تحلیلگران قیمت کاملاً مثبت هستند. بهتر خواهد شد اگر این احساسات تحقق یابد ، XRP ممکن است بازگشت سرمایه خوبی برای سال داشته باشد.

تصویر ویژه: blockchain.news

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner