این شیرآلات سودآورترین Ethereum در آگوست 2020 هستند

شیرهای اتریوم

بسیاری می خواهند بخشی از اتریوم شبکه ارزهای رمزنگاری شده و مدیران این دارایی رمزنگاری در حال افزایش این نقض در جریان دارایی های رمزنگاری را کشف کرده اند. مفهوم شیر Ethereum به افراد علاقه مند این امکان را می دهد تا با انجام برخی کارها بصورت آنلاین ETH رایگان دریافت کنند. وظایفی که شخص باید در یک شیرآلات Ethereum انجام دهد ساده است. آنها شاید کارهایی هستند که شما قبلاً بصورت آنلاین انجام می دهید. این بار فقط برای گرفتن پاداش آنها را انجام می دهید. این واقعیت که شما می توانید در اینترنت کارهای ساده انجام دهید و برای این کار غرامت دریافت کنید ، ایده شیر را بسیار جذاب می کند.

تعداد زیادی شیرآلات Ethereum در اینترنت وجود دارد ، اما ساده کردن جستجوی شما برای جالبترین موارد ، دلیل این است که ما خطوط زیر را با هم جمع کرده ایم. بنابراین در جای مناسب قرار دارید ، زیرا این مقاله بهترین و با ارزش ترین شیر آب Ethereum را در آگوست 2020 راهنمایی می کند.

اتریوم رایگان

اتریوم رایگاناتریوم رایگان یک شیرآلات Ethereum است که ETH را به عنوان پاداش به اعضای خود برای انجام بازی در سیستم عامل ارائه می دهد. بازی های درگیر در این فرایند بسیار آسان هستند و برای بسیاری از آنها یک گذرگاه هستند. هر یک ساعت می توانید ادعای Ethereum را در این وب سایت مطرح کنید.

جوایز کسانی که در این سایت مشغول بازی و فعالیت هستند به کیف پول Ethereum ارسال می شود.

Free Ethereum یک برنامه ارجاع دارد که پنجاه درصد (50٪) از سکه های هر شخصی را که به عنوان درآمد ارجاع در سیستم عامل خود معرفی می کنید ، به شما می دهد. این شیرآلات Ethereum با سود سالانه هشت درصد (8٪) ارائه می دهد و حداقل برداشت حدود 0.001 ETH است.

شیر رمزنگاری

شیر رمزنگاری

شیر رمزنگاری بستر دیگری است که شیرهای اتریوم را ارائه می دهد. این وب سایت چندین ارز رمزنگاری شده را به عنوان پاداش برای کسانی که در فعالیت های خاصی شرکت می کنند ، در نظر می گیرد. علاوه بر این واقعیت که شما می توانید Ethereum را در این بستر شیر آب ادعا کنید ، می توانید برخی از برترین دارایی های رمز ارز را نیز به عنوان پاداش دریافت کنید..

برای کسب Ethereum می توانید یک سری فعالیت ها انجام دهید ، مانند کلیک کردن روی تبلیغات ، درگیر کردن لینک های کوتاه ، بازی کردن و پاسخ دادن به س questionsالات ساده که در دیوار پیشنهاد آن وجود دارد. شما می توانید هر چهل دقیقه ETH ادعا کنید و حداقل برداشت حدود 0.00012 ETH است. یک عامل متمایز که این پلت فرم شیر را از بقیه متفاوت می کند ، رایگان بودن برداشت در رابط آن است.

شیر آتش نشانی

شیر آتش نشانی حداکثر 8 ارز رمزپایه ارائه می دهد که کاربران آن می توانند به عنوان پاداش دریافت کنند. فعالیتهایی که حق مطالبه پاداش رمزگذاری را در این سیستم عامل دارند نیز بسیار زیاد هستند و این موارد از جمله بازی کردن ، کلیک کردن روی تبلیغات ، استفاده از پیوندهای کوتاه و یک سری کارهای دیگر است. استفاده از این پلت فرم شیرآلات مزایای دیگری نیز دارد که آن را به یکی از بهترین ها تبدیل کرده است. بنابراین ، یکی از مهمترین مزایا یک برنامه وفاداری است که برای استفاده طولانی مدت از سیستم عامل پاداش می دهد.

عامل متمایز کننده تفاوت این شیر از بقیه این است که محدودیت زمانی برای ادعای پاداش وجود ندارد. حداقل حد برداشت Ethereum 0.00 است و هزینه ای به آن تعلق نمی گیرد.

ESFaucets

ESFaucets یکی دیگر از شیرهای Ethereum است که وظایفی را برای اتمام و ادعای Ethereum به عنوان پاداش فراهم می کند ، اما علاوه بر پاداش ETH ، این سایت همچنین به کاربران امکان می دهد سکه رمزنگاری بومی خود را نیز ادعا کنند:.

یکی از متمایزترین عواملی که این شیر آب را از بقیه متمایز می کند ، در دسترس بودن آن در یک برنامه موبایل است. ESFaucets برای هر برداشت 0.00015 ETH هزینه می گیرد و حداقل مقدار برداشت حدود 0.05015 ETH است.

AltHUB

AltHUB حق ادعای Ethereum را به عنوان پاداش برای انجام کارهای دلهره آور و ساده در سیستم عامل خود ارائه می دهد. وظایف پلت فرم AltHUB از کلیک کردن روی پیوندهای کوتاه تا اتمام کارها در دیوار پیشنهاد آن و یک سری کارهای دیگر است که روزانه بر روی دیوار آن ظاهر می شود. علاوه بر این ، بدون پیوندهای سریع ، کاربر این سیستم عامل می تواند هر پنج دقیقه ادعای Ethereum را مطرح کند. حداقل حد برداشت Ethereum در بستر AltHUB حدود 0.00005 ETH است. در این سیستم عامل هزینه ای برای برداشت وجود ندارد.

Allcoins

Allcoins

Allcoins در واقع یک پلت فرم شیر آب است که به Ethereum به عنوان پاداش برای بازی کردن ، اعطا می کند. علاوه بر این که می توانید Ethereum را در این وب سایت بدست آورید ، می توانید ارزهای رمزپایه را نیز استخراج کنید. کاربران این شیر آب می توانند هر چهار دقیقه ادعاهای رمزنگاری کنند. آنها همچنین می توانند شیر را تنظیم کنند تا به طور خودکار با حساب های خود تعامل داشته باشد ، در نتیجه اجازه می دهد ادویه به طور خودکار آزاد شود. حداقل حد برداشت 0.0036 ETH وجود دارد.

نتیجه

با این حال ، باید توجه داشت که کسب درآمد قابل توجه با ارز رمزنگاری شده شامل فرایند عمیق تری از آنچه شیرآلات می توانند ارائه دهند ، است. اگر هنوز هم می خواهید چیزی را ادامه دهید ، شیرهای اتریوم گزینه هایی هستند که باید در نظر بگیرید.

تصویر ویژه: tokpie.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner