نقد و بررسی WalletInvestor: ارائه دهنده پیش بینی ارزهای رمزپایه مبتنی بر هوش مصنوعی

WalletInvestor

سرمایه گذاران رمزنگاری به درستی بر پیش بینی های فنی تمرکز می کنند و سعی می کنند نحوه موقعیت خود را کشف کنند. این روزها ، شاخص های فنی زیر می توانند احساس تماشای فیلم مورد علاقه خود را بارها و بارها کنند ؛ سرانجام ، فرسوده و خسته خواهید شد. همان جایی است که ارائه دهندگان پیش بینی فنی دوست دارند WalletInvestor برای تغییر نوع نگاه سرمایه گذاران به تحلیل فنی و پیش بینی ها گام بردارید.

WalletInvestor به عنوان یک مرکز برای تجزیه و تحلیل فنی برای ارزهای رمزپایه و سایر دارایی های عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. این ارائه دهنده نسبتاً جدید و در عین حال برترین نیروگاه برای پیش بینی ارزهای رمزپایه است. برخلاف اکثر موارد ، WalletInvestor از نظر کیفیت و دقیق ترین پیش بینی ها مبتنی بر هوش مصنوعی است. در اینجا یک بررسی دقیق از وب سایت است.

WalletInvestor: چه پیشنهادی دارد?

برای ارزهای رمزپایه ، هیچ خدمتی بهتر از WalletInvestor وجود ندارد. در سال 2017 راه اندازی شد ، یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان پیش بینی ارز رمزپایه مبتنی بر هوش مصنوعی در اطراف است. این خدمات به لطف پیش بینی فوق العاده در طول سالها رشد کرده است. از لحظه ای که نگاه خود را به این واحه معطوف می کنید ، با پیش بینی دقیق بزرگترین ارزهای رمزپایه و مبادلات رمزنگاری مربوطه مورد انتقاد قرار می گیرید.

WalletInvestor ارتباط مستقیمی بین هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل فنی ایجاد می کند و به سرمایه گذاران و معامله گران امکان دسترسی به اطلاعات دقیق پیش بینی را می دهد. به دور از پیش بینی ، WalletInvestor یک وبلاگ دارد که بلافاصله با نام “مجله.”این وبلاگ بینش ارزشمند و نکات عملی را ارائه می دهد که می تواند با یک استراتژی سرمایه گذاری ترجیحی برای موفقیت استفاده شود. همچنین ، کاربران می توانند آخرین اخبار و به روزرسانی های بازار را پیدا کنند.

سرمایه گذاران و معامله گران رمزنگاری Newbie مطمئناً از WalletInvestor قدردانی می کنند. ساده و آسان برای استفاده است. عناصر دوستانه مبتدی زیادی وجود دارد که به ویژه در از بین بردن هرج و مرج در تجزیه و تحلیل فنی بسیار مفید هستند. در همین حال ، معامله گران باتجربه می توانند از توانایی WalletInvestor برای انجام تجزیه و تحلیل و پیش بینی پیشرفته قدردانی کنند. حتی می توان تجزیه و تحلیل فنی و پیش بینی را متناسب با یک استراتژی تجارت سفارشی کرد.

WalletInvestor: پیش بینی ارزهای رمزنگاری شده

پیش بینی Cryptocurrency نوعی محصول اصلی است که در WalletInvestor ارائه می شود. این سرویس نمودارها و پیش بینی های جامعی را ارائه می دهد که بینش بسیاری را ارائه می دهد ، که می تواند یک لبه بسیار لازم در برابر بازار باشد. مشتریان همچنین می توانند از ویژگی مبدل ارز رمزنگاری شده استفاده کنند که تعیین میزان معادل یک رمزنگاری با رمز دیگر را آسان می کند. به این ترتیب ، معامله گران می توانند معادلات پیچیده را که آماده می شوند برای معامله لغو کنند.

WalletInvestor به معنای واقعی کلمه هر ارز رمزنگاری شده ای را دارد که در حال حاضر معامله می کند. از آنجا که کل فرآیند مبتنی بر هوش مصنوعی است ، احتمال خطای انسانی تقریباً از بین رفته است ، این بدان معناست که تجار لازم نیست نگران تعصب یا عدم علاقه به رمزنگاری های کمتر شناخته شده باشند. این پلتفرم همچنین لیست فروش سکه های آینده را ذکر کرده است تا به سرمایه گذاران اولیه اجازه دهد قبل از افزایش قیمت ارز رمزنگاری ، پول نقد کنند و خرید آن گران شود. در واقع ، WalletInvestor بدون در نظر گرفتن منافعی که در هسته استراتژی های تجاری خود دارند ، به آماده سازی معامله گر در تمام طول راه کمک می کند..

پیش بینی آنها برای هر ارز رمزنگاری شده گسترده و جامع است. در واقع ، WalletInvestor سطح دقت آنها را در پیش بینی حدود 70٪ تخمین می زند ، که بسیار حیرت انگیز است. الگوی به کار رفته در اینجا مدلی است که هر معامله گر ارز رمزنگاری باید از آن آگاه باشد. این بستر به معامله گران فرصتی عالی برای انجام معامله گران و سرمایه گذاری بهتر در رمزنگاری ها بیش از هر زمان دیگری می دهد.

WalletInvestor معمولاً پیش بینی های 7 روزه ، 24 ساعته و 14 روزه را ارائه می دهد. برای ارزهای رمزپایه ، این اطلاعات بر اساس الگوی هر 15 تا 45 روز بدست می آیند. برای پشتیبانی از پیش بینی ، ارائه دهنده داده های تاریخی و اطلاعات کوتاهی را ارائه می دهد که به پشتیبانی ادعای آنها کمک می کند و برای هر کسی که بخواهد براساس این پیش بینی تصمیم گیری عملی انجام دهد ، پرونده ای ارائه می دهد. معامله گر می تواند داده ها را به مدت 2 هفته ، دقیقه به دقیقه و یک سال پیش بینی تنظیم کند. بنابراین ، WalletInvestor ابزاری مفید برای دلالان و HODLers است.

WalletInvestor: ارزش پیشنهادی


حتی اگر ارزهای رمزپایه عمده عملیات پیش بینی WalletInvestor را تشکیل دهند ، این تنها محصول موجود در این سیستم عامل نیست. WalletInvestor برای جبران تقاضا برای پیش بینی فنی با کیفیت و قابل اعتماد برای ارزهای رمزپایه راه اندازی شد ، اما گسترش یافته است و همان را برای سهام ، فارکس ، صندوق ها ، کالاها و سایر موارد نیز ارائه می دهد. به همین ترتیب ، هر سرمایه گذار یا معامله گر که احتمالاً دست خود را به چیزی بیش از ارز رمزنگاری شده حفظ کند ، چیزهای بیشتری برای این ارائه دهنده دارد. کیفیت بهترین کیفیت در سراسر هیئت مدیره است.

WalletInvestor: حساب ها

بیشتر کاربران شروع به کار با رایگان را انتخاب می کنند حساب. این گزینه خوبی است زیرا فضای انعطاف پذیری را برای آزمایش اطلاعات ارائه شده و ادغام در استراتژی کلی شما قبل از ارتقا فراهم می کند تا از این ارائه دهنده پیش بینی مبتنی بر هوش مصنوعی بیشتر بهره مند شوید. روند بدست آوردن این حساب استاندارد ساده است. علاوه بر این ، این تنها حسابی است که می توانید بدون ثبت نام در WalletInvestor داشته باشید.

حساب استاندارد به شما امکان می دهد چندین روز در آینده پیش بینی ارزهای رمزنگاری شده را مشاهده کنید. شما می توانید بین هفت تا 14 روز پیش بینی قیمت را به هر جایی برسانید. هرچقدر که به نظر شگفت آور می رسد ، در مقایسه با هیچ چیز نیست حساب ویژه, که مقدار زیادی برای یک تاجر جدی و سرمایه گذار باهوش ارائه می دهد. حساب حق بیمه برای هر آنچه WalletInvestor ارائه می دهد حق بیمه ارائه می دهد.

برای ارائه ایده ای درباره شکل حساب حق بیمه ، ارائه دهنده به شما امکان می دهد پیش بینی را مطابق با مشخصات خود تنظیم کنید. به این ترتیب می توانید پیش بینی حق بیمه مشتری را علاوه بر پیش بینی استاندارد دریافت کنید. این یک پیشنهاد عالی است ، به ویژه برای هر کسی که می خواهد استراتژی های خود را آزمایش کند و برای موفقیت بهینه آن را تغییر دهد.

علاوه بر این پیشنهاد ، WalletInvestor پیش بینی حق بیمه 7 روزه و تشخیص الگوی نمودار را اضافه می کند ، که برای هر کسی که ممکن است در شناسایی آنها خیلی سریع نباشد ، یک مزیت است. به عنوان یک قاعده سرانگشتی ، حساب حق بیمه همچنین دارای آگهی رایگان است.

نقد و بررسی WalletInvestor: حکم

هرکسی که می خواهد مهارت های معاملات ارز رمزنگاری شده خود را به سطح بعدی برساند ، نباید چیزی بیشتر از WalletInvestor داشته باشد. این پلت فرم فقط از بهترین ها برخوردار نیست. این همچنین شامل بهترین در پیشرفت های فن آوری برای تجزیه و تحلیل برای دقت بهینه است. علاوه بر این ، این یک ابزار عالی برای معامله گران اولی است که مشتاق اجتناب از اشتباهات تازه کار هستند.

قدرت WalletInvestor در نمایش ساده و در عین حال جامع اطلاعات فنی است. فقط برخی از اعداد به رنگ سبز و برخی دیگر با قرمز وجود دارد. اطلاعات موجود به همان اندازه که پیش بینی می تواند دقیق باشد ، فضای کافی برای استفاده از پا در اختیار کاربر قرار می دهد تا براساس پیش بینی پیش بینی شده تصمیم بگیرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map