Bakkt چیست؟ | اهمیت و تأثیر بازار

باکت چیست

امروز ، ما نگاهی خواهیم داشت به سیستم عامل آینده Bakkt و تحلیل خواهیم کرد که چه تاثیری می تواند در بازار رمزنگاری در سال 2020 داشته باشد..

باکت چیست?

Bakkt یک بستر باز است که هدف آن ارائه طیف متنوعی از خدمات ارز رمزپایه ، از جمله تجارت و انبار است.

Bakkt توسط همان شرکتی تأسیس شد بورس اوراق بهادار نیویورک و با لیست قوی پشتیبانی از شرکت های بزرگ مانند BCG ، مایکروسافت و استارباکس وارد بازار شد. از دیگر شرکای برجسته صنعت رمزنگاری می توان به Pantera Capital ، Fortress Investment Group ، Eagle Seven ، Galaxy Digital ، Protocol Ventures ، گروه بین المللی Susquehanna و Horizons Ventures اشاره کرد..

مبادله بین قاره ای, شرکت مادر Bakkt ، در آگوست 2018 اعلام کرد که قصد استفاده از سرویس ابری مایکروسافت ، Azure ، برای “ایجاد یک اکوسیستم جهانی باز و تنظیم شده برای دارایی های دیجیتال” را دارند. ICE 12 صرافی و بازار تنظیم شده را اداره می کند ، از جمله مبادلات ICE در ایالات متحده و کانادا ، معاملات آتی لیف در اروپا و همچنین بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE).

این پلتفرم علاوه بر اینکه شامل بازارهای تحت نظارت فدرال و خدمات کمکی است ، شامل تبدیل بیت کوین به فیات نیز خواهد بود که به دلیل عوارض نظارتی ، یک ویژگی نادر در مبادلات ارزهای رمزنگاری شده است..

باکت

cryptonewsz.com

این پلت فرم برای تأمین سرمایه گذاری های نهادی برای کاربران رمزنگاری طراحی شده است. Bakkt تمایل سرمایه گذاران نهادی را برای درگیر شدن در ارز رمزنگاری شده دید و تصمیم گرفت مشتقات رمزنگاری مانند قراردادهای آتی بیت کوین را ارائه دهد.

بخش عمده سرمایه گذاری نهادی امروز در سهام ، اوراق قرضه و سایر ابزارهای مالی سنتی دخیل است. با جذب این پول به ارزهای رمزپایه ، این کل بازار کل حوزه را فوق العاده افزایش می دهد.

این بدان معنی است که Bakkt سرمایه گذاران نهادی را در معرض بازاری به ارزش 270 میلیارد دلار در سال قرار می دهد.

“در ایجاد زیرساخت های تنظیم شده ، متصل به همراه برنامه های سازمانی و مصرف کننده برای دارایی های دیجیتال ، ما در نظر داریم اعتماد به نفس در کلاس دارایی را در مقیاس جهانی سازگار کنیم ، مطابق با سابقه ما در زمینه ایجاد شفافیت و اعتماد به بازارهای غیرقانونی تنظیم شده ،” – گفت: بیانیه بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مبادلات بین قاره ای ، جفری اسپراچر.

به طور خلاصه ، Bakkt چیست: یک بورس آتی رمزنگاری که قراردادهای یک روزه بیت کوین تحویل فیزیکی و همچنین خدمات انبارداری فیزیکی را ارائه می دهد ، که توسط صندوق ضمانت بیمه می شود. این بستر به مشتریان خرده فروشی ، نهادی و تجاری امکان دسترسی به بازارهای دارایی دیجیتال را به روشی کاملاً امن ، کارآمد و سازگار می دهد..

علاوه بر این مزایای جدید ، هجوم پول نهادی مشروعیت بیشتری را برای بازار رمزنگاری و بیشتر روند دستیابی به پذیرش و پذیرش جریان اصلی به ارمغان می آورد..

خط زمانی Bakkt

در 22 ژوئیه ، Bakkt آزمایش پلت فرم Bitcoin Futures خود را آغاز کرد. این پروژه مدتی است که راه اندازی قراردادهای آتی خود را به تعویق انداخته است ، زیرا این شرکت با بسیاری از موانع نظارتی و فنی روبرو شده است.

در سپتامبر ، بالاخره باکت قرارداد آتی بیت کوین خود را آغاز کرد.

قراردادهای ما قبلاً دریافت کرده اند چراغ سبز از CFTC از طریق فرآیند خود گواهینامه و آزمایش پذیرش کاربر آغاز شده است. با تأیید وزارت خدمات مالی نیویورک برای ایجاد شرکت اعتماد Bakkt ، متولی واجد شرایط ، انبار Bakkt از Bitcoin برای معاملات آتی تحویل فیزیکی برخوردار خواهد شد. این امر به همراه وضع نظارتی و نظارتی نظیر نظیر نظیر نظارتی و نظارتی بی نظیر ، به همراه تبادل نظم یافته و قابل دسترسی جهانی در بازار تحت تأمین زیرساخت های درجه نهادی ، به مشتریان ارائه می دهد..

اما در حالی که مردم انتظار داشتند این افزایش قیمت بیت کوین باشد ، عکس این اتفاق افتاد. به دنبال راه اندازی قراردادهای آتی BTC ، بازارهای رمزنگاری 10 میلیارد دلار تخمین زدند.

هنگامی که CBOE معاملات آتی بیت کوین خود را در سال 2017 آغاز کرد ، این منجر به افزایش قیمت بیت کوین شد ، ارزش آن را بیش از 15000 دلار افزایش داد.

اما اصلاح و دوره تحمل به دنبال آن ، که در نهایت CBOE را مجبور به پس گرفتن پیشنهاد آینده بیت کوین خود کرد. معاملات آتی بیت کوین در بورس Chicago Mercantile Exchange تنها ارائه دهنده معاملات آتی بیت کوین در بازار شد.

حتی اگر قرارداد آتی فیزیکی Bakkt در مقایسه با CBOE شروع کندتری داشته باشد ، حجم آن اخیراً با برخی معاملات 120 میلیون دلار از زمان راه اندازی معاملات آتی ماهانه ، بهبودهایی را نشان داده است..

قرارداد آتی بیت کوین

en.cryptonomist.ch

Bakkt در روز اول 71 قرارداد آتی بیت کوین معامله کرد و اکنون از زمان راه اندازی 224 قرارداد ماهانه معامله کرده است.

در حالی که تأثیر بر بیت کوین قابل توجه نبوده است ، تعداد قراردادهای آتی بیت کوین در این سیستم عامل به طور قابل توجهی افزایش یافته است ، افزایش معاملات 800٪ در معاملات روزانه در نیمه اول ماه اکتبر.

به تازگی ، در 9 دسامبر ، تنها سه ماه پس از ارائه محصول آینده ای که بیت کوین انتظار آن را جسمی می گذراند ، Bakkt با گزینه های بیت کوین و قراردادهای آتی تسویه حساب نقدی به کار خود ادامه داد. این همچنین نشان دهنده راه اندازی اولین گزینه های تنظیم شده بیت کوین در ایالات متحده است.

در پست وبلاگ آمده است: “با شروع کار با بکت کوین بیت کوین (USD) ماهانه که به صورت فیزیکی تحویل داده می شود ، ما یک قرارداد محک داریم که پایه و اساس ما را برای تولید محصولات مکمل بر اساس نیازهای مشتریان ما فراهم می کند.”.

قرارداد گزینه های Bakkt با توجه به محصول فیزیکی موجود آن قیمت گذاری می شود ، در حالی که گزینه های CME از شاخص بیت کوین اختصاصی خود پیروی می کنند.

Bakkt در بازار رمزنگاری چه می کند?

به عنوان یک پروژه که توسط بورس اوراق بهادار نیویورک راه اندازی شده است ، مبتنی بر فن آوری مایکروسافت و با حمایت سرمایه گذاران درجه نهادی که قبلاً در آن حضور داشته اند ، چگونه Bakkt می تواند بر بازار رمزگذاری تأثیر بگذارد?

حتی اگر از دید علاقه مندان به رمزنگاری ، راه اندازی معاملات آتی بیت کوین یک موفقیت شگفت انگیز برای صنعت رمزنگاری باشد ، اما پیش بینی مفاهیم راه اندازی Bakkt هنوز دشوار است..

اگر سال آینده قیمت بیت کوین یک بار دیگر به 100000 دلار برسد ، گمانه زنی ها وجود دارد که این به دلیل هجوم صدها میلیارد دلار از سرمایه گذاران موسسه است. اما حتی در آن زمان نیز چنین افزایشی را نمی توان فقط به باکت نسبت داد. شما باید تمام عوامل دیگری را که می توانند قیمت را افزایش دهند رد کنید. با این حال ، نمی توان به طور کامل انکار کرد که Bakkt نسبتاً به افزایش BTC و با گسترش بازار رمزنگاری کمک کرده است..

در سال 2020 نیز یک رویداد بزرگ برای بیت کوین برگزار خواهد شد ، زیرا پاداش استخراج از 12.5 به 6.25 کاهش می یابد. حدس و گمان ها و پیش بینی های زیادی در مورد چگونگی افزایش قیمت محصولات مالی BTC و BTC وجود دارد.

COO Bakkt همچنین در رابطه با پیش بینی نصف شدن بیت کوین در سال 2020 نسبت به پیش بینی بازار آتی خود محتاط به نظر می رسد.

Bakkt در بازار رمزنگاری

criptotendencia.com

آیا باکت تصویب رانندگی می کند?

فرض بر این است که اگر Bakkt به تعداد زیادی از سرمایه گذاران رسمی موسسه سوار شود ، زمان پیوستن سایر شرکتهای بزرگتر به حزب فقط زمان است. اگر Bakkt به قوانین خود ادامه دهد و برای همه عملیات و محصولات آینده خود تأیید دریافت کند ، این سناریو آشکار خواهد شد.

همچنین ، اگر سرمایه گذاران بزرگ عملیات Bakkt را تأیید کنند ، ممکن است سرمایه گذاران کوچک را نیز مجبور به مشارکت در این سیستم عامل کند ، زیرا پیوستگی آنها اعتماد را برانگیزد. از آنجا که بازار رمزنگاری به دلیل بسیاری از مناطق خاکستری نظارتی در حال حاضر با شک و تردید زیادی مورد توجه است ، پشتیبانی و تأیید قانونی می تواند افراد بیشتری را به تعامل با رمزنگاری فریب دهد.

همچنین ، محصولات Bakkt با رویکرد محافظه کارانه تری برای ارائه بیت کوین به عنوان وسیله سرمایه گذاری ، به عنوان یک نقطه امن برای ورود به بازار عمل می کنند..

از منظر فنی ، Bakkt بر روی پلت فرم خدمات ابری مایکروسافت Azure ساخته شده است و از آنجا که مایکروسافت بازیگر بزرگی در محاسبات شخصی و بازارهای نرم افزار عمومی است ، این می تواند منجر به توسعه دهندگان کوچکتر شود تا گزینه های Bakkt را در محصولات خود ادغام کنند.

شناخته شده نیست که شرکت ها با استفاده از فناوری که هنوز در مقیاس بزرگتر سازگار نشده است ، برنامه یا سیستم عامل ایجاد می کنند. با مهر تأیید مایکروسافت ، توسعه دهندگان به احتمال زیاد اعتماد بیشتری به ادغام Bakkt خواهند داشت.

نتیجه

اکنون که دانستید Bakkt چیست و چگونه کار می کند ، ممکن است ایده گسترده تری در مورد چگونگی تأثیر آن بر بازار رمزنگاری داشته باشید. مانند هر نوع پیش بینی ، پیش بینی دقیق تأثیر Bakkt در سال آینده دشوار است ، بنابراین لطفاً تمام این حدس ها را با یک نمک بگیرید.

تصویر ویژه: namecoinnews.com

توجه: این پست در تاریخ 18 دسامبر 2018 منتشر شده است و برای کامل بودن و صحت محتوای آن در 14 دسامبر 2019 کاملاً به روز شده است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner