حقایق موجود در: بیت کوین و بلاکچین برای ماندن در اینجا هستند

دقیقاً مانند علم- بیت کوین و بلاکچین به احساسات شما اهمیتی نمی دهند. آنها اینجا هستند تا به طرز بزرگی بمانند.

علیرغم سناریوهای ظاهراً نزدیک به روز رستاخیز ، که توسط صریح ترین مخالفان بیت کوین ارائه می شود ، واقعیت خوشحال کننده این است که بیت کوین و بلاکچین هنوز رو به زوال نیستند. آنچه روزگاری به عنوان م fد مطرح می شد ، و اکنون به عنوان حباب ، سرانجام به اطمینان دیگری از زندگی روزمره تبدیل خواهد شد.

پذیرش بیت کوین از زمان ظهور کمی بیش از یک دهه پیش در حال صعود است. کل کشورها در تلاشند تا زیرساخت های بهتر و قانون مطلوب ایجاد کنند. کاربران جدید و افراد حرفه ای فصلی همزمان با بررسی ورود به سیستم ، درخشش گرم صفحه نمایش خود را راحت می کنند بیتواو حسابها یا هر سیستم عامل تبادل مورد علاقه دیگر. همانطور که اعداد و نمودارها از اخبار خبری ما خارج می شوند و شبکه های اجتماعی در هر دقیقه تقریباً 20 پست مرتبط با بیت کوین را منتشر می کنند – این امر آشکار شده است که جهان خوشحال است که هم از بیت کوین و هم از بلاکچین در زندگی ما استقبال می کند. و رک و پوست کنده- ما هیجان زده ایم.

بیت کوین: زیرساخت مالی که منتظر آن بوده ایم

اضافه کار ، ثابت شده است که بیت کوین یک ثبات و تحریک کننده در سطح جهانی است بازار. به عنوان یک دارایی ، بیت کوین فروشگاهی از ارزش را ارائه می دهد که تقریباً شبیه طلا است – یک پرچین درخشان برای کاهش خطر ، و کالایی که نمی تواند دستکاری شود یا به طور مصنوعی تولید شود. به عنوان یک ارز ، یک سیستم پرداخت غیر حاکمیت ، کاملاً غیرمتمرکز و بدون مرز دارد. در حالی که این موضوع تحت مقررات محلی است و می تواند تحت نظارت دولت قرار گیرد ، همانطور که با رشد رو به رو می شود پروتکل KYC اجرای دیجیتال و همچنین مالیات ، ارز دیجیتال هنوز تقریباً همه مهمترین ایدئولوژی ها و اصول خود را حفظ کرده است.

اساساً ، بیت کوین یک گزینه مناسب برای جایگزینی بیش از حد دولت ها و سیستم های فیات بیش از حد ، تورم بیش از حد ، به دنیا آورده است. که – خیلی غالباً – از نظر تاریخی جمعیت های جهانی را ویران کرده اند. ایجاد آنچه که به مظهر چارچوب کنترل دموکراتیک ، مصنوعات هزینه های آزادیخواهانه و سیستم مالی کاملاً شفاف تبدیل شده است ، تقریباً تمام ایدئولوژی های سیاسی از زمان درآمدزایی تجارت ، خواهان آن بوده اند. امید بخشیدن به هر کس که ساعتهای بیداری خود را به فکر اصلاحات اقتصادی و مالی جهانی می گذارد.

در حالی که اصطلاحات قانع کننده فقط شما را تا این حد درگیر خواهد کرد ، اما واقعیت این است که بیت کوین به تنهایی 6 میلیارد دلار معاملات آنلاین روزانه را تشکیل می دهد. بیش از 101 میلیون کاربر رمزنگاری در سراسر جهان وجود دارد. از سال جاری ، بیت کوین از بسیاری از برترین بازارهای قدیمی بهتر عمل کرده است. و شاید یکی از جذاب ترین آمارها در مورد بیت کوین باشد – این می تواند 30٪ از هزینه های مرتبط با زیرساخت های بانک مرکزی را کاهش دهد. حقیقت این است که ارز رمزنگاری شده سریعتر ، ایمن تر و ارزانتر از سیستم های بانکی متمرکز است.

Blockchain بیش از فقط DLT ارائه می دهد

سودمندی بلاکچین را نمی توان نادیده گرفت. که در واقع جمله جسورانه ای است ، اما با گذشت زمان هر چه بیشتر آشکار می شود. Blockchain واحد عملکردی پشت سیستم های دفتر بی اعتماد بیت کوین است. نحوه ثبت معاملات معتبر و علنی شدن این سوابق است. ساخت نسخه برداری یا جعل تقریباً غیرممکن است. شما دقیقاً می دانید که پول شما به کجا می رود ، به کجا می رود و کل سیستم چگونه کار می کند.

این شیوه نگهداری سوابق در تعداد بیشماری از کاربردهای مختلف فوق العاده مفید است. تقریباً در هر بخشی که مورد علاقه ماست می تواند مورد استفاده قرار گیرد – از بهداشت و درمان گرفته تا حمل و نقل و فرآوری. ارتباط بین فناوری بلاکچین و اینترنت اشیا آماده است تا در زندگی ما کاملاً انقلابی ایجاد کند. راهی که ما درباره زندگی فکر می کنیم. هزینه های پایین تر ، ارتقا security امنیت ، و اولویت قرار دادن سرعت ، شفافیت و کارآیی بیش از همه.

استفاده از فناوری بلاکچین می تواند سازمانهای مالی سنتی را نجات دهد سالانه 12 میلیارد دلار. چه رسد به درگیری هایی که می تواند جامعه را نجات دهد. ساختن مواردی مانند بحران رهن وامهای فرعی 2008 و حوادثی که آن را ایجاد کردند ، کاملاً منسوخ شده است. دیگر هرگز دیده نمی شود. این امر به طور کامل تبعیض و بی عدالتی را از ایجاد حساب ، شیوه های اعطای وام و تشکیل قرارداد برطرف می کند.

همچنین بخوانید: تحلیل قیمت بیت کوین: BTC روند صعودی را به عنوان $ 15،000 تجدید می کند

چه معنایی برای آینده دارد

معنی این همه برای آینده چیست؟ خوب ، احتمالاً خیلی جالبتر از آن چیزی نیست که فردا داشته باشد. معنی آن این است که ما در حال حاضر بزرگترین مانع ایجاد سیستم مالی جهانی و واقعاً دموکراتیک را پشت سر گذاشته ایم. واقعیتی که استدلال آن تقریباً غیرممکن است. اینجاست ، به میلیون ها نفر کمک می کند تا امنیت مالی بهتری را در سراسر جهان ایجاد کنند ، با آن مقابله کنید.

واقع بینانه ، ادامه تصویب رمزنگاری می تواند آینده درخشان تری را برای همه به همراه داشته باشد ، اما ذکر روش هایی که در آن بیت کوین و بلاکچین می توانند زندگی ما را تغییر دهند بهتر از حد مجاز کلمات این مقاله فروتن است. چیزی که دیدن آن ساده است و توضیح آن بسیار کم است ، خرد شدن سقف شیشه ای است. جعبه پاندورا باز است و نه – نمی توانید خمیر دندان را دوباره درون لوله قرار دهید. بیت کوین اینجاست تا بماند, بلاکچین برای بازی آمد. و همه ما کمی بهتر هستیم

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner