چهار نکته ای که باید درباره خرید بی خطر بیت کوین بدانید

با تولید ارز رمزنگاری شده به اندازه وسعت ظاهری ، برای هر کسی که می خواهد در آن شیرجه بزند مهم است که درک کاملی از نحوه کار آن داشته باشد. از این گذشته ، مانند هر چیزی که محبوبیت سریعی پیدا کرده باشد ، افرادی نیز قصد سو استفاده و استفاده از سیستم را دارند ، مخصوصاً با طعمه زدن به کسانی که شاید خیلی با نحوه کار ارز رمزنگاری آشنا نباشند. هیچ کس نمی خواهد این اتفاق برای خودش بیفتد ، و درک مهم از آنچه قبل از انجام آن انجام می شود از اهمیت بیشتری برخوردار است. به عنوان مثال ، برای شروع کار با بیت کوین ، شاید بخواهید در مورد بهترین روش های خرید ایمن بیت کوین اطلاعات بیشتری کسب کنید. این دروازه دسترسی به استفاده از ارز رمزنگاری شده را باز می کند و آن را به یکی از مهمترین اقدامات اولیه تبدیل می کند. 

  1. همیشه با سیستم عامل های معتمد کار کنید

این کار معمولاً بدون گفتن است ، اما برای ایمن ماندن در هنگام کار با بیت کوین ، مهم است که همیشه تحقیق در مورد سیستم عامل های مورد استفاده را انجام دهید. بیش از چند وب سایت مختلف وجود دارد که می توان بیت کوین خریداری کرد ، اما ممکن است در نتیجه اطلاعات ارزشمندی را از دست بدهد زیرا این وب سایت برای سرقت اطلاعات ایجاد شده است ، نه اینکه معامله ای برای بیت کوین باشد. یکی از بهترین راه هایی که می تواند برای اطمینان از ایمن بودن یک سیستم عامل تلاش کند ، بررسی بررسی ها است. از آنجا که افراد زیادی در خارج از کشور تلاش می کنند تا به ارز رمزنگاری شده دست پیدا کنند ، در آنجا افرادی وجود خواهند داشت که در مورد امنیت برخی از سیستم عامل ها همین س questionsالات را می پرسند. با صرف وقت و انرژی کافی در این پروژه ، شخص قادر خواهد بود به سرعت یک مشت سیستم عامل قابل اعتماد برای خرید بیت کوین از آن پیدا کند ، بدون اینکه فکر دیگری برای ایمنی آن انجام دهد. 

  1. از کلید کیف پول دیجیتال محافظت کنید

مفهوم اصلی دیگر ایده رمز ارز این است که پول تمام شده در کیف پول آنلاین نگهداری می شود. این واحد پولی کاملا دیجیتالی است ، به این معنی که هیچ مکانی در آن نمی تواند آن را برای سکه نقد کند ، اگرچه دستگاه های خودپرداز تخصصی بیت کوین وجود دارد. بیت کوین به جای پول نقد سرد و سخت ، در داخل کیف پول دیجیتال نگهداری می شود. این “کیف پول” دارای دو کلید برای آن است. آنها منحصر به کیف پولی هستند که به آن می روند ، باعث می شود از آن کلیدها به هر روشی که بخواهید محافظت و به خاطر بسپارید.

این دو کلید یک کلید خصوصی و یک کلید عمومی خواهند بود. کلید عمومی را می توان با نام کاربری حساب در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مقایسه کرد. برای واریز و برداشت پول از کیف پول دیجیتال استفاده می شود. از طرف دیگر ، کلید خصوصی می تواند معادل رمز عبور باشد تا یک نام کاربری. برای خرید ، فروش و تجارت بیت کوین در کیف پول لازم است. کاملاً مهم است که این کلید کیف پول دیجیتال یا از طریق رمزگذاری یا با روش ذخیره سازی سرد محافظت شود. 

  1. درباره بورس های بیت کوین تحقیق کنید

وقتی یکی می رود به خرید بیت کوین, این کار از طریق بازارهای آنلاین انجام می شود که به عنوان “مبادله” شناخته می شوند. به روشی عجیب ، این نوع بازارها می توانند کاملاً مشابه سیستم عامل هایی باشند که بازرگانان هنگام خرید سهام از آن استفاده می کنند. نحوه کار آنها این است که به محض اتصال شخص به بازار ، آن شخص ارز سنتی خود را با بیت کوین مبادله می کند. برخی ممکن است معتقد باشند که کیف پول دیجیتال و بیت کوین چیزهای یکسانی هستند اما کاملاً متفاوت هستند. به عبارت ساده ، ارز نوع دیگری از بازار ارز است. از طرف دیگر ، کیف پول مکانی است که فرد می تواند بیت کوین خود را قبل از انتقال یا مبادله آن با پول بیشتر ، در آن ذخیره کند.. 

با تمام این گفته ها ، چند سیستم عامل مختلف مبادله وجود دارد که می توان هنگام ورود به دنیای کار با بیت کوین با آنها کار کرد. همانطور که انجام تحقیق در مورد بسترهای نرم افزاری برای کار با بیت کوین در وهله اول مهم است ، اطمینان از انجام همان مقدار تحقیق در مورد مبادله بیت کوین نیز به همان اندازه مهم خواهد بود. برای اهداف او بسیار مفید است. با تحقیقات کافی ، می توان احساس اطمینان کرد که او انتخاب های درستی دارد و به سمت کسب سود از بیت کوین پیش می رود. 

  1. حساب ها را به صورت ضروری وصل کنید

آخرین ، اما مطمئناً کمترین نکته ، مهم این است که به یاد داشته باشید که حساب کیف پول دیجیتال را با حساب بانکی خود پیوند دهید. اگر اتصال کیف پول به حساب بانکی گزینه مناسبی نیست ، معمولاً می توانید با پیوند دادن بدهی یا کارت اعتباری با کیف پول نیز کنار بیایید. این اجازه می دهد تا برای انتقال بیت کوین به پولی که می توان آن را وارد بانک کرد و رسماً از بیت کوین سود کسب کرد. این یکی از کارآمدترین روش ها برای تبدیل سود بیت کوین به پول نقد خواهد بود که به راحتی می تواند از بیت کوین به عنوان ارز خارج از فروشگاه های آنلاین استفاده شود. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map