در اینجا این است که چرا معامله گران جدید رمزنگاری اغلب برای کسب درآمد تلاش می کنند

با وجود اینکه یکی از سودآورترین صنایع در همه زمان ها است ، معامله گران تازه کار ارزهای رمزنگاری شده هنگام ورود به بازار ، اغلب ضرر می کنند. بسته به سیستم عامل مورد استفاده ، تخمین زده می شود که تا 95٪ از معامله گران ارزهای رمزپایه جدید ضرر می کنند – این بیشتر به دلیل اشتباهاتی است که با دانش و آمادگی صحیح می توان به راحتی از آنها جلوگیری کرد..

اگر در این موقعیت قرار دارید یا قصد دارید به زودی معامله ارز رمزنگاری شده را آغاز کنید ، آنچه را باید قبل از افتتاح معاملات بعدی خود بدانید اینجاست..

احساسات و بهانه های مهار پا زدن

یوان بیاجی در کتاب خود با عنوان “جوهر روانشناسی تجارت در یک مورد” گفت: “در نهایت ، سودآوری مداوم به انتخاب بین ناراحتی هایی که هنگام دنبال کردن برنامه خود احساس می کنید و اصرار برای اجازه دادن به احساسات خود را تسخیر می کنید.” مهارت “.

اگرچه این نقل قول معامله گران بازارهای سنتی مانند فارکس ، سهام و مشتقات آنها بود ، اما در مورد سرمایه گذاران ارزهای رمزپایه نیز صادق است ، که اغلب از احساسات خود به عنوان مبنای تصمیم گیری خود استفاده می کنند ، نه واقعیت های سخت و سرد. متأسفانه ، این استراتژی (یا عدم وجود) در دراز مدت به ندرت نتیجه می دهد و یکی از اصلی ترین دلایلی است که معامله گران ارز دیجیتال با تجربه کمتر می توانند سرخ شوند.

اگرچه درست است که بسیاری از تحرکات بازار ارزهای رمزنگاری شده ناشی از تغییرات ناگهانی در احساسات سرمایه گذاران است و این تغییرات اغلب می توانند از قبل به خوبی پیش بینی شوند (در بعضی موارد) ، بسیاری از تجار اغلب گرفتار یک گلوله احساسی می شوند و پیوندهای غیر منطقی با دارایی هایی که آنها تجارت می کنند. این می تواند باعث شود سرمایه گذاران دارایی هایی را که احتمال واقعی دیدن بهبودی ندارند ، نگه دارند ، که هم سرمایه خود را قفل می کند و هم به طور بالقوه منجر به مارپیچی می شود که در آن آنها از زیان های اولیه خودداری می کنند و بیش از حد ضرر خود را از دست می دهند..

با تنظیم ضرر متوقف شده از قطره های لبه صخره ای مانند این جلوگیری کنید. (تصویر: CoinGecko)

غالباً ، سرمایه گذاران بی تجربه برای توجیه نگهداری از طریق اقدام نامطلوب قیمت ، به ذهنیت “نگهداری طولانی مدت” روی می آورند – تغییر قصد سرمایه گذاری خود به یک بازی طولانی مدت برای تحمل بیشتر ضرر. اگرچه ممکن است در بعضی موارد این مسئله جواب دهد ، اما مهم است که یک استراتژی اولیه در ذهن داشته باشید و سپس به آن پایبند باشید. این بدان معنا نیست که سرمایه گذاران باید اولین شمع قرمز را بفروشند ، اما قطعاً باید یک عدد را نگه دارند توقف ضرر در محل برای محافظت در برابر افت فاجعه بار لبه صخره.

هنگامی که در شک هستید ، تجارت نمایشی

اکثریت قریب به اتفاق معامله گران ارزهای رمزنگاری شده تجربه کمی در تجارت ندارند و اکثر آنها هیچ حس ساختار بازار ، شاخص های مفید یا آنالیز فنی ندارند. در نتیجه ، بسیاری از معامله گران جدید به سادگی به بازار شیرجه می روند ، فقط از عقل ، منطق و شهود خود برای تصمیم گیری استفاده می کنند ، حتی اگر اینها با تجربه و دانش بازار بهبود یابد.

خوشبختانه در حال حاضر تعدادی از سیستم عامل ها راه حل های معاملاتی آزمایشی را ارائه می دهند که به معامله گران ارزهای رمزپایه اجازه می دهد در بازار گمانه زنی کنند بدون این که خطر مالی برای آنها فراهم شود. در عوض ، این سیستم عامل ها به این کاربران اجازه می دهند تا با استفاده از پول بازی یا وجوه testnet ، در بازارهایی که بازارهای واقعی را معامله می کنند ، تجارت کنند. با استفاده از حساب های معاملاتی آزمایشی ، معامله گران کم تجربه ارزهای رمزنگاری شده می توانند از بازار احساس کنند ، تجزیه و تحلیل فنی خود را انجام دهند و نمونه کارهای نمایشی خود را رشد دهند تا ببینند که استراتژی های آنها در بازار واقعی چگونه است..

NewsCrypto معمولاً برای پلتفرم آموزش تجارت شناخته شده است ، اما اخیراً راه حل تجارت آزمایشی رایگان خود را راه اندازی کرده است. (تصویر: NewsCrypto)

برای کمک به معامله گران ارزهای رمزپایه در مسیر درست, NewsCrypto – یک پلت فرم محبوب معاملات رمزنگاری و بینش بازار – اخیراً راه حل تجارت آزمایشی خود را منتشر کرده است. برخلاف سایر ابزارهای معاملاتی نسخه ی نمایشی و کاغذ ، پلت فرم معاملات آزمایشی NewsCrypto با در نظر داشتن مبتدیان مطلق طراحی شده است و دسترسی آسان به ویژگی ها ، نمودارها و بازارهای نمایشی را برای معامله گران جدید فراهم می کند تا به سرعت با آنها درگیر شوند.

هنگامی که یک معامله گر می تواند به راحتی سود خود را در بازارهای نمایشی بدست آورد ، وقت آن است که به چیز واقعی خود بپردازید ، در حالی که از ضرر توقف ، سود و محدودیت سفارشات برای کنترل خطر قرار گرفتن در صورت امکان استفاده می کنید.

حقیقت را از هایپ جدا کنید

به عنوان یک تاجر جدید ، اغلب می توان به سختی فرصت های سرمایه گذاری واقعاً نویدبخش را از فرصت هایی که بابت پرداخت شیلات پرداخت شده و کسانی که علاقه مند به دیدن آنها هستند ، جدا کرد. متأسفانه ، این می تواند معامله گران تازه کار را به سرمایه گذاری بی شمار سوق دهد طرح های پمپ و تخلیه شناور در اطراف ، یا در پروژه هایی که چیزی بیش از یک روند نزولی دائمی را تجربه خواهند کرد.

علاقه جستجوی بیت کوین در 90 روز گذشته (تصویر: Google)

برای غلبه بر این مسئله ، معامله گران به اطلاعات دقیق و غیر مغرضانه بازار و تجزیه و تحلیل نیاز دارند و به روشی نیاز دارند که بررسی کند کدام پروژه ها دارای تبلیغات واقعی هستند و کدام یک از آنها خسته کننده هستند. خوشبختانه ، ده ها ابزار و سیستم عامل به معنای واقعی کلمه در دسترس هستند که می توانند فرصت های امیدوار کننده را دریابند و از گزینه های خطرناک جلوگیری کنند. یکی از اینها ، روندهای گوگل, سایتی که به شما امکان می دهد فعالیت جستجوی هر اصطلاحی را که می خواهید واقعاً محبوب باشد یا خیر ، بررسی کنید.

به همین ترتیب ، ترس از رمزنگاری & شاخص طمع از alternative.me می توان برای ارزیابی اینکه آیا بازار کاملاً صعودی است یا نزولی ، در حالی که Shuffleup استفاده کردردیاب نوسان می تواند برای بررسی دامنه نوسانات طبیعی برای ارزهای رمزپایه مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این ابزارها ، در ترکیب با سایر ابزارهای موجود می توانند برای تصمیم گیری سودآورتر در تجارت و جلوگیری از اکثر دارایی های پر خطر استفاده شوند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner