خزانه های سالانه چیست و چگونه می توان در خرک ها سرمایه گذاری کرد؟

yEarn به عنوان یک جمع کننده عملکرد برای سیستم عامل های DeFi شروع به کار کرد. توسط Andre Cronje ساخته شده و اکنون با تغییر USP به سمت خزانه ها و پیشنهادات بیمه ، یک پلتفرم برجسته DeFi است.

پشت صحنه, مالی بخرید یک برنامه غیرمتمرکز است که با استفاده از قراردادهای هوشمند Ethereum ساخته شده است. این قراردادها از نزدیک با Curve.fi کار می کند که یک مجموعه نقدینگی برای پول های ثابت است. این از هزینه های معاملاتی که توسط iEarn تکمیل می شود و همچنین سکه پایدار شما را در پس زمینه پروتکل وام با بهترین نرخ وام از Comound ، dYdX و AAVE وام می دهد ، بدست می آید..

Yearn Finance برای از بین بردن نیاز به تحقیقات گران قیمت یا تعادل متعادل هر زمان که برخی از سیستم عامل ها درآمد آنها را افزایش می دهد ، بهترین بازده ممکن را برای تولید عملکرد پول های ثابت و سایر ارزهای رمزپایه پیدا می کند. ویژگی طاق های Yearn Finance این قابلیت را در یافتن بهترین مسیر ممکن برای سرمایه گذاری DeFi گسترش می دهد. این شامل انواع پیاده سازی استراتژی در فضای DeFi است. 

رمز حاکمیت Curve.fi CRV است. Yearn از نزدیک با Curve همکاری می کند تا درآمد حاصل از رمزهای منحنی را افزایش دهد. 

اشتیاق به امور مالی چیست? 

Yearn finance پورتال UI برای اتصال به قراردادهای هوشمند است. 

yEARN finance یک برنامه غیرمتمرکز است که بر روی Ethereum ساخته شده و محصولات DeFi را برای بازده سود ارائه می دهد. این برنامه مانند سایر برنامه های وب در سراسر جهان کار می کند اما رمزگذاری آن توسط قراردادهای هوشمند حفظ می شود. 

رمز حکمرانی برای Yearn.finance است YFI. Yearn finance خدمات زیر را ارائه می دهد: 

  • بدست آوردن 

ویژگی Earn جمع کننده اصلی بازده خدمات وام زیر است: ترکیب, Dydx, یا فرار کردن (Ddex و Fulcrum در حال حاضر غیرفعال هستند). 

  • زاپ 

Zap یک سرویس تبدیل است که در ازای دریافت رمزهای ارائه دهنده نقدینگی (LP) برای کسب درآمد از Yearn Finance ، مبادله بین نشانه های ERC-20 را تسهیل می کند. Zap اگرچه برای تازه کارها مناسب است ، اما بنزین زیادی می گیرد و می تواند هزینه بر باشد ، حتی بیشتر از اینکه خودتان دستی انجام دهید. 

  • ARP

APR جدولی با آمار مربوط به بازده فعلی سیستم عامل های مختلف وام دهی DeFi برای هر رمز پشتیبانی شده توسط yEARN است.. 

بالاترین APR برای هر سکه ارائه دهنده ای است که Earn در حال حاضر این سکه ها را به آن وام می دهد.

  • بیمه Yins

با تعهد Nexus Mutual ، که یک شرکت ارائه دهنده بیمه وام است ، yInsurance از محافظت در برابر خطرات قرارداد هوشمند محافظت می کند. از آنجا که غیرمتمرکز است ، نیازی به انطباق با KYC و ALM ندارد. 

y

yEarn vaults مانند کارشناسان خودکار DeFi هستند که بهترین استراتژی ها را برای سرمایه گذاری در سیستم عامل های DeFi می یابند. Cryptocurrency سرمایه گذاری شده در Yearn Vaults روی پروتکل های مختلف DeFi کار می کند. این شامل تأمین نقدینگی ، وثیقه برای وام ها و استفاده از بازده حاصل از یک پروتکل و سرمایه گذاری مجدد در سایر سیستم عامل های DeFi است..

استراتژی سرمایه گذاری با رأی گیری درباره پیشنهادهای جامعه تصمیم گیری می شود. 

در حال حاضر ، آندره بازارها را تماشا می کند و بیشتر استراتژی های جدید را می نویسد. هنگامی که او و 9 اعتبار سنج سایگر سیگنال دیگر تأیید می کنند که قراردادها در عین داشتن بالاترین بازده در بازار ، بی خطر هستند ، این قرارداد عملی می شود. آنها آنها را با توجه به بازده فعلی در بازار تغییر می دهند.

تصویر زیر طاقهای پشتیبانی شده در سیستم عامل yEarn را نشان می دهد. اکثر طاقها بر اساس پول های پایدار (DAI ، TUSD ، USDC ، USDT و استخرهای منحنی) با APY متغیر بین 20 تا 85 درصد است. 

خزانه های مبتنی بر ارزهای رمزپایه شامل استخرهای بیت کوین و Chainlink با سودهای زیبا نیز بودند. 

صندوق های پول را بدست آوریدصندوق های پول را بدست آورید

y استراتژی 

استراتژی های سرمایه گذاری ، قراردادهای هوشمند مدولار است که توسط آندره کرونژ ، بنیانگذار yEarn.finance تنظیم شده است. هر کسی می تواند در بخش استراتژی یک استراتژی را در انجمن ارائه دهد و در صورت تأیید Cronje و چند علامت ، آن را تا تغییر استراتژی بعدی اجرا می کند. هر استراتژی گاه به گاه APY متفاوت ارائه می دهد. 

مشارکت کنندگان در شکل گیری استراتژی و اجرای کد از بازده حاصل از قراردادها پرداخت می شود. 90٪ بازده حاصل از استراتژی به اعضای LP یا خرک پرداخت می شود ، در حالی که 10٪ بازده به طراح استراتژی پرداخت می شود. 

Yearn Vault چگونه کار می کند? 

درک آنچه که در زیر خرک انجام می شود ، همان چیزی است که بازگشت جادویی را از این خزانه ها ایجاد می کند. بازده با تهیه دارایی برای وام ، تأمین کننده نقدینگی (LP) برای سازندگان بازار خودکار (AMM) یا استراتژی های کشاورزی حاصل می شود. 

درآمد در DeFi شامل موارد مختلفی است: 

  • درآمد از کارمزد در مبادلات غیرمتمرکز. 
  • بازدهی از سود پرداخت شده برای وام در سیستم عامل های وام غیرمتمرکز. 
  • درآمد از مشارکت کد و ایده برای برنامه های DeFi.
  • عملکرد سود نقدینگی و نشانه های حاکمیت.
  • و خیلی بیشتر

Yearn Ethereum Vault چیست? 

خزانه های yEarn تا پایان ماه آگوست بر پایه پولهای ثابت ، استخرهای Curve tokens ، بیت کوین و Chainlink بود. در تاریخ 31 آگوست ، کرونژ Yeault Ethereum (yETH) را به عنوان تلاشی برای به حداکثر رساندن بازده در Ethereum راه اندازی کرد. علاوه بر این ، کاربران در ازای نقدینگی خود ، yETH را به دست می آورند که نمایشی از دارایی آنها در خزانه سالانه است. 

خرک های Ethereum Yearns استراتژی خاصی را برای خرک های Ethereum به کار می گیرند. به عنوان مثال ، وام DAI با Ethereum به عنوان وثیقه و سرمایه گذاری مجدد DAI در LP یا سیستم عامل وام برای به حداکثر رساندن بازده. 

مثال فوق اساسی ترین استراتژی برای بدست آوردن بازده DeFi در Ethereum است. با این وجود ، درک و اجرا برای تازه کارها دشوار است. خزانه های Yearn با هدف کاهش تحقیقات و اعتماد سازی مورد نیاز هنگام کاوش در زمینه کسب درآمد از DeFi است. این کل فرآیند را به صورت یک معامله واریز و برداشت انجام می دهد. 

همراه با سپرده های مستقیم ETH ، طاق های yEARN نیز ارائه می دهند طاق پیچیده Ethereum (wETH), که در اصل نمایشی از ERC20 از ETH است. Ethereum از wETH از طریق یک پروتکل قرارداد هوشمند قفل شده و مقدار مساوی WETH صادر می شود. 

چگونه از خرک های Yearn استفاده کنیم؟ راهنمای گام به گام 

مرحله 1: اولین قدم رسیدن به طاق با این لینک است: https://yearn.finance/vaults

خرک بخارصفحه فرود برای خرک

گام 2: مرحله دوم اتصال کیف پول به خزانه ها با کلیک روی گزینه اتصال کیف پول در سمت راست است. به یاد داشته باشید ، تا زمانی که اتصال به کیف پول برقرار نشود ، جزئیات خرک منتشر نخواهد شد. yEARN در حال حاضر طاقهای زیر را در اختیار دارد. 

کیف پول Yearn Vaults متصل شود

برای اتصال به طاق ها می توان از کیف پول های زیر استفاده کرد: 

متاماسک, اعتماد به کیف پول, WalletConnet, Coinbase Wallet, دفتر کل, ترزور, Fortmatic ، Portis, لینک Sqaurelink, توروس, Authereum 

مرحله 3: واریز وجه

پس از اتصال کیف پول ، طاق های موجود در Yearn.finance قابل دسترسی هستند. 

مشتاق بودن

به عنوان مثال ، برای واریز در صندوق پایدار ارز DAI ، کاربران می توانند مبلغ را از موجودی کیف پول خود تعیین کنند. به همین ترتیب ، در ازای ETH و wETH ، سپرده گذاران طاق yETH و ywETH را بدست می آورند. 

سپرده گذاری

مرحله 4: پرداخت هزینه ها 

پس از تأیید ، مبلغی که برای اجرای قرارداد هوشمند برای افزودن به طاق هزینه پرداخت می شود. این هزینه ها بسته به هزینه GAS و محدودیت شبکه Ethereum بین 10 تا 100 دلار متفاوت است. 

مرحله 5: کناره گیری از خزانه ها

هنگامی که کاربر می خواهد از موقعیت های خود در خرک عقب نشینی کند ، باید yTokens (yDAI یا yETH) خود را که برای برداشتن داراهای خرک خود یا تصفیه موقعیت های خود لازم است ، مبادله کند. 

برداشت از طاق ها می تواند از دو منبع انجام شود ، خرک استراتژی فعال یا ذخیره خرک Yearn. اگر از محل ذخیره باشد ، برای برداشت هزینه ای پرداخت نمی شود. با این حال ، اگر نقدینگی در اجرای استراتژی DeFi حذف شود ، 0.5٪ هزینه برداشت دریافت می شود. 

درآمد بعدی از خرک مطابق با مانده جدید پس از برداشت تنظیم می شود. درآمد به صورت سالانه ذکر می شود اما برای زمان نگهداری نقدینگی در طاق پرداخت می شود. از این رو ، اگر میانگین APY برای خرک 100٪ باشد ، در مدت 6 ماه واریز 1 ETH 0.5 ETH در طاقها بدست می آورد. 

با توجه به بازدهی سودآور در نگهداری Ethereum ، خزانه ها در روز اول خود شاهد سپرده های قابل توجهی بودند. در کمتر از 72 ساعت از زمان راه اندازی ، خرک بعد از قفل شدن 139 میلیون دلار (100 میلیون دلار در روز اول) بسته شد. طاق wETH نیز متوقف شده است. 

استراتژی خرک را بدست آورید

اندکی پس از راه اندازی واریز به طاقها غیرفعال شد.

سلب مسئولیت محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner