تجارت در Demo را کجا تجربه کنید: Crypto’s Pre-Game Warm Up

معاملات آزمایشی به معامله گران تازه کار این امکان را می دهد که طناب ها را در یک محیط شبیه سازی شده بدون به خطر انداختن سرمایه اولیه خود یاد بگیرند.

تجارت در بازار ارزهای رمزپایه با موفقیت ، مهارت ، تمرکز و از همه مهمتر تجربه را به همراه دارد. متأسفانه ، به دست آوردن تجربه معمولاً شامل پریدن از اول سر و یادگیری هزینه های شخصی است. خسارات وارده توسط معامله گران جدید در این دوره زمانی که دانش فنی و بنیادی آنها در پایین ترین حد است ، به اوج خود می رسد.

در اینجا پنج پلتفرم آورده شده است که تجارت تازه ارزهای رمزنگاری شده را برای تازه واردان با استفاده از تجارت آزمایشی آسان می کند. این فرصت را برای تجارت با استفاده از یک حساب ساختگی فراهم می کند ، جایی که وجوه واقعی در معرض خطر نیستند.

5 سیستم عامل برتر نسخه ی نمایشی

BitMEX

BitMEX همچنین دارای معاملات آزمایشی علاوه بر ارائه معاملات محلی ، اهرمی و دائمی با هشت ارز رمزپایه مختلف است. نسخه BitMEX از معاملات آزمایشی ، در BitMEX Testnet ، تقاضا می کند که کاربران با استفاده از یک حساب جداگانه ثبت نام کنند ، اما پس از ورود به بسیاری از کمک های تجاری جانبی BitMEX ، از جمله سابقه طولانی غواصی های دقیق به جنبه های ناامن ترین موارد ، دسترسی دارند. تجارت رمزنگاری بازار. 

هنگام ثبت نام ، کاربران با نسخه آزمایشی 0.01 XBT – نماد علامت گذاری BitMEX برای بیت کوین بودجه دریافت می کنند. نقدینگی و قیمت در آزمایشگاه ممکن است با داده های مربوط به مبادله مستقیم متفاوت باشد ، اما هیچ خسارتی واقعی متحمل نمی شود ، و این یک روش مفید برای سرعت بخشیدن به سرعت عملکرد پلت فرم است..

eToro

با ثبت نام در eToro, کاربران می توانند به یک موجودی فوری مجازی دلار که می توانند معاملات آزمایشی را در یک محیط عملی انجام دهند ، دسترسی پیدا کنند. در eToro ، بازرگانان به بازارهای مختلف تجارت مالی و ابزارهایی مانند جفت ارز ، ETF ، CFD و کالاها دسترسی دارند.. 

در حالی که معامله گران نسخه ی نمایشی به مجموعه داده eToro و ابزار تجزیه و تحلیل بازار دسترسی پیدا می کنند ، تا زمانی که کاربران حساب های خود را با ارز واقعی تأمین نکنند ، برخی از ویژگی ها همچنان محدود هستند. eToro همچنین دارای معاملات کپی است ، جایی که کاربران می توانند با در نظر گرفتن گزینه ای برای تقلید خودکار از معاملات خود ، از خرد تجار باسابقه بهره مند شوند.

بینگن

هنگامی که کاربر جدید با بینگن, کیف پول مبادله ای آنها به طور خودکار با جایزه 100000 VST (دلار آمریکا) پر می شود. هر رمز نشان دهنده یك دلار آمریكا است و واحد پول محلی سكو معاملات آزمایشی Bingbon است. 

برای شروع معاملات آزمایشی ، به سادگی از طریق منوی کشویی ارز VST را در کیف پول مبادله انتخاب کنید. تمام معاملات با استفاده از VST در یک فضای مجازی انجام می شود و به کاربران اجازه می دهد تا معاملات مشتقات را انجام دهند ، رابط کاربری را بیاموزند و استراتژی های جدید تجارت را آزمایش کنند.

Bingbon در حال حاضر دوازده دارایی دیجیتال برای تجارت از جمله بیت کوین ، Ethereum ، XRP ، Chainlink ، Cardano و اکثر سکه های مهم در دسترس دارد. علاوه بر ارزهای رمزپایه ، Bingbon همچنین امکان دسترسی به FOREX ، کالاها و سایر ابزارهای محبوب در تجارت مالی ، از جمله S&P 500 ، NASDAQ-100 ، DJIA و Nikkei 225 و همچنین تجارت کپی.

تجارت آزمایشی در Bingbon را می توان دستی با ابزار تجزیه و تحلیل بصری Trading View استفاده کرد ، به کاربران امکان می دهد استراتژی های معاملاتی را به طور دقیق ترسیم و نمودار کنند. رابط کاربری با هفت زبان مختلف از جمله انگلیسی ، چینی و روسی سازگار است.

Altcoin Fantasy

Altcoin Fantasy’s رویکرد تجارت دمو ثبت نام کنندگان جدیدی را می بیند که به آنها ارز مجازی مجانی داده می شود تا در یکی از مسابقات معاملاتی خود که به طور مداوم اجرا می شود ، استفاده کنند. مشوق هایی به صورت جوایز جایزه و مسابقات مختلف ، معامله گران را در حین یادگیری نحوه کار در معاملات ارزهای رمزپایه ، علاقه مند می کند و چرخشی منحصر به فرد در استفاده از تجارت آزمایشی شبیه سازی شده را به شما اضافه می کند..

Altcoin Fantasy اطلاعات زیادی را در رابطه با بازیکنان جدید در قالب فیلم های آموزشی ، مقالات و گزارش روند سکه ارائه می دهد. از آنجا که این یک محیط تجارت شبیه سازی شده است ، کاربران می توانند از بیش از 1400 سکه و رمز مختلف از سراسر چشم انداز ارز رمزنگاری شده انتخاب کنند. مثل همیشه ، معاملات آزمایشی کاملاً آموزشی یا در این حالت برای بازی است و ضرری برای کاربر ندارد..

بیتسگپ

بیتس گپ طیف گسترده ای از ابزارهای مفید تجاری را برای معامله گران جدید و باتجربه از جمله تجارت آزمایشی ارائه می دهد. به ثبت نام کنندگان جدید 1 بیت کوین جعلی اعطا می شود که می توانند از آنها به عنوان بودجه عملی خود در تعدادی از سناریوهای تجاری محبوب در محیط شبیه سازی شده Bitsgap استفاده کنند.

قبل از درخواست از کاربران برای ثبت نام در یکی از دو مدل اشتراک موجود ، حساب تجارت آزمایشی رایگان Bitsgap به مدت 14 روز معتبر است. هزینه اشتراک اصلی 19 دلار در ماه است و کاربران را به سقف معاملات ماهانه 25 هزار دلار محدود می کند. هزینه حساب حرفه ای 110 دلار در ماه است و محدودیت تجارت بدون محدودیت از بین نمی رود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner