چگونه جامعه از استخراج Crypto سود می برد؟

Cryptomining همیشه در عناوین خبری بوده است ، این همه به لطف انرژی مصرفی است. مطالعه اخیر انجام شده توسط پایداری طبیعت, یک مجله علمی نشان داد که استخراج رمزنگاری در مقایسه با استخراج مواد معدنی انرژی بیشتری مصرف می کند تا ارزش بازار یکسانی داشته باشد.

اما همه چیز در استخراج رمزنگاری اشتباه نیست ، این همچنین دارای مزایای خاص خود است که می تواند در طولانی مدت برای جامعه بسیار مفید باشد.

در این مقاله ، ما خواهیم فهمید که استخراج رمزنگاری چگونه کار می کند و چگونه به نفع جامعه است. بیایید شروع کنیم.

نحوه کار رمزنگاری?

در حقیقت ، ارز رمزنگاری شده توسط یک دولت یا بانک تنظیم یا مجاز نمی شود. معاملات در بلوکهایی ذخیره می شوند که بهم پیوسته اند و بلاکچین را تشکیل می دهند. برای اعتبارسنجی و تأیید این معاملات ، باید معادلات پیچیده ریاضی حل شود.

به کل این فرایند حل الگوریتم های پیچیده استخراج گفته می شود. استخراج کنندگان رمزنگاری این الگوریتم ها را با سود دریافت پاداش ، به صورت ارز رمزپایه حل می کنند.

اگرچه استخراج رمزنگاری اغلب با مصرف زیاد انرژی در ارتباط است ، اما مزایای خاص خود را نیز دارد.

مزایای استخراج ارز رمزنگاری شده

  • شغل تمام وقت: از آنجا که رمزنگاری در کل استخراج ارزهای رمزپایه است ، می تواند یک روند سودآور باشد. اگر کسی به مهارت رمزنگاری تسلط داشته باشد و آن را به طور کامل انجام دهد ، حتی می تواند یک فرصت شغلی تمام وقت عالی باشد.
  • بهترین راه برای دریافت سکه: در حالی که ارز سنتی مانند یورو یا دلار توسط بانک های مرکزی منتشر می شود ، ارز رمزنگاری شده متفاوت است. ماینرها می توانند ارزهای رمزپایه را استخراج کرده و سکه ها را براساس نرخ صدور تعیین شده در کد دریافت کنند. به این ترتیب ، ماینرها نمی توانند سیستم را تقلب کنند و از هوای مطبوع ارزهای رمزنگاری شده ایجاد کنند. آنها باید از توان محاسباتی خود برای تولید ارزهای رمزپایه استفاده کنند. اما رمزنگاری باعث می شود تا معدنچیان مالک سکه ها شوند.
  • مقرون به صرفه: در مقایسه با خرید ارزهای رمزپایه ، استخراج آنها مقرون به صرفه است. اگرچه هزینه های اولیه مربوط به استخراج معدن زیاد است ، اما همه این به لطف تجهیزات گران قیمت استخراج ، هزینه های بعدی بسیار کمتر است. اگر به درستی انجام شود ، در مقایسه با خرید ارزهای رمزپایه ، استخراج می تواند گزینه ارزان و مقیاس پذیر باشد. بعلاوه ، استخراج همچنین خطرات موجود در خرید ارز رمزپایه را رد می کند که اگر ارزش خود را از دست بدهد به معنای از دست دادن سرمایه گذار است. اما در معدنکاری اینگونه نیست. حتی اگر ارز رمزنگاری شده استخراج شده در بدترین حالت ارزش خود را از دست بدهد ، تجهیزات مورد استفاده برای استخراج همچنان ارزشمند خواهند ماند.
  • امنیت پیشرفته: از آنجا که ارزهای رمزپایه در حال جریان اصلی هستند و افراد بیشتری از صمیم قلب آنها را به تصویب می رسانند ، فشار بیشتری بر مقامات برای اطمینان از امنیت آنها وجود دارد. به کاربران توصیه می شود ارزهای رمزنگاری شده خود را در کیف پول دیجیتال ذخیره کنند. بعلاوه ، آنها همچنین باید از VPN قابل اعتماد مانند PureVPN استفاده کنند (بخوانید بررسی کامل در اینجا) VPN از هویت آنلاین شما محافظت می کند و مانع از تعدی آن توسط اشخاص ثالث می شود. در حالی که ارزهای رمزپایه را می توان در سطح فردی ایمن نگه داشت ، اطمینان از به چالش کشیدن ایمنی کل شبکه بلاکچین است. خوشبختانه رمزنگاری از این جنبه نیز مراقبت می کند. همانطور که بیشتر و بیشتر استخراج کنندگان استخراج را انجام می دهند ، آنها قدرت هش به شبکه می دهند و این باعث می شود شبکه در برابر حملات سایبری آسیب پذیر نباشد. دلیل این امر این است که مجرمان اینترنتی برای بر هم زدن شبکه باید حداقل بیش از نیمی از تجهیزات استخراج را کنترل کنند. همانطور که بیشتر و بیشتر ماینرها به شبکه می پیوندند ، این احتمال به صفر کاهش می یابد. در کل ، تولید رمزنگاری به ثبات شبکه می افزاید.
  • مهندسی اجتماعی مثبت: شاید این آمدن را ندیده باشید اما می توان از رمزنگاری برای هدایت مهندسی اجتماعی نیز استفاده کرد. مشاغل مختلفی وجود دارد که در حال بررسی موارد استفاده هستند که از فرآیند اعتبار سنجی معاملات به جای ایجاد رمزهای ارز رمزپایه استفاده می کنند. بنابراین ، می توان از گره های استخراج برای مطالعه مقادیر زیادی از داده های ایجاد شده در طی فرآیند رمزنگاری استفاده خوبی کرد. این پیش بینی ها و نتیجه گیری ها می توانند برای مراقبت های بهداشتی ، تدارکات ، تولید و سایر صنایع بسیار مفید باشند.

بسته بندی کردن

بنابراین ، دفعه بعدی که کسی گفت که رمزنگاری در حال نابودی کره زمین است ، آنها را با تمام مزایایی که فراهم می کند آموزش دهید. چه بیشتر ، اگر گزارشی توسط سهام سکه اعتقاد بر این است که 78٪ استخراج کنندگان بیت کوین در واقع از انرژی های تجدید پذیر برای تأمین انرژی عملیات استخراج خود استفاده می کنند ، بنابراین از هدر رفتن مازاد برق جلوگیری می کند.

در حال حاضر کارهای زیادی در این راستا در جریان است. همین گفته ، اخیراً اینتل یک حق ثبت اختراع به دست آورد برای استخراج بیت کوین با صرفه جویی در انرژی. بنابراین ، می توان به راحتی نتیجه گرفت که استخراج به آرامی به سمت صرفه جویی در انرژی پیش می رود ، و به طور مداوم در حال بررسی گزینه های جایگزین برای محیط زیست تر است.

نظرات شما در مورد مزایای رمزگذاری چیست؟ در کامنتهای زیر به ما اطلاع دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner